Keresés

Részletes keresés

Adatlap
Nick: szegedigalamb
Email:
Weboldal:
Bemutatkozás: békés megyei srác vagyok 8 éves korom óta vannak galambjaim.régen voltak szegedi magasszállóim és most ujra szeretném tenyészteni ezt a fajtát
Státusz:
Nyitott topikok
Topikgazda:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!