Keresés

Részletes keresés

Yaara Creative Commons License 2023.04.07 0 1 21

Egyébként a haló poraiból újraélesztett Szerencsekereket kifelejtettem az alábbi felsorolásomból, na az még egy idejétmúlt gagyi szarság a köbön, unalmas és fantáziátlan, a szokásos elnyűtt, helyi celebcsürhével, pfejj!

Yaara Creative Commons License 2023.04.07 -1 1 20

Látszólag legalábbis. Én ezeknek az úgynevezett mérésének nem hiszek, mert szabadon manipulálhatók. Semmilyen garancia nincs a hitelességükre.

Előzmény: Lord Viktor (18)
gombóc63 Creative Commons License 2023.04.06 -1 3 19

Ugyan már! Azt mondanak amit akarnak. Azért ez a két műsor egymás után több a jóból:-(

Előzmény: Lord Viktor (18)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.04.06 0 0 18

"És ki nézi ezeket? Vajon nézik egyáltalán?"

 

Mérések alapján egész sokan. 

 

¯_(ツ)_/¯

Előzmény: Yaara (17)
Yaara Creative Commons License 2023.04.06 0 1 17

 Valóban volt már műsoron ez a fos az Rtl-en Balázzsal, az se volt nagy durranás, nem véletlenül dobta az Rtl. De ez, a rongyosra járatott halálig unalmas tv2-es celeb holdudvarral... erre nincsenek szavak, annyira érdektelen, annyira siralmasan szar. Ennél már csak egy szarabb van, a Majka-Pápai Joci-féle vetélkedő, vagy mi. Még annak is nehezen nevezhető. Valami iszonyat módon gagyi. Én nem értem, a mi pénzünket árasztják vastag sugárban erre a propaganda csatornára is, jobb műsorokra nem futja ebből, vagy túl nagy a visszaosztandó rész, azért marad csak ilyen silány produktumokra keret? És ki nézi ezeket? Vajon nézik egyáltalán?

gombóc63 Creative Commons License 2023.04.05 0 1 16

Én is emlékszem, hogy ez a játék volt már. Tillával csak rosszabb, most már nekem egy kicsit sok ebből a túlmozgásos pasiból.

Előzmény: Ilhilla (15)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.05 -2 1 15

https://hu.wikipedia.org/wiki/4N4LN_%E2%80%93_A_csal%C3%A1di_j%C3%A1tszma

 

Jól rémlett, hogy volt már ilyen "vetélkedő", csak az

- RTL Klub sugározta

- 4 versenyző volt 4 ellen (celebek és családja, barátja)

- Sebestyén Balázs vezette, a többi szinte teljesen azonos! 

 

9 év után porolták le és úgy akarják eladni, mint "új játék"? A nézőknek már akkor sem nyerte el túlzottan a tetszését, de hátha Tilla majd bevonzza őket, vagy ott maradnak a csatornán a Zsákbamacska után. 

Lord Viktor Creative Commons License 2023.04.05 -1 0 14

"Nem tudom, hogy az eredeti változat is ennyire lassú-e..."

 

Vicces, amikor a magát újságírónak nevező bohóc ősrégi relikviának nevez valamit úgy, hogy közben arra nem veszi a fáradtságot, hogy öt percet rászánjon arra, hogy utánanézzen a témának, amiről ír.

Csak beütöd a Youtube-on, hogy "Family Feud" és máris az arcodba tolja az amerikai műsort, különféle összefoglalókat, de teljes adásokat is.

De mondjuk mit várok valakitől, aki a Nők Lapja oldalára ír cikket férfiként...

 

A sugárzó gyűlölet mellett persze van igazság a cikkben, a műsor valóban kicsit unalmas lett, nem sikerült levenni az amcsi változat lényegét. Az azért működik még mindig, mert van benne élet.

Nagy a stúdió, közönséggel, a hangeffektek sokkal harsányabbak, igazi amcsi kirakatcucc. Plusz ott vannak a hibák és eltérések, amiket korábban írtam. Civilekkel, egy korábbi időpontban, sokkal jobban hasonulva az eredetihez működne. Így viszont valóban limonádé, viszont azért halottnak nem mondanám, a Zsákbamacskát pl. én jobban unom.

Előzmény: Ilhilla (13)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.04 -1 1 13
Elhaym1 Creative Commons License 2023.04.03 0 0 12

Mindig felkerül egy nappal korábban a tv2playre kik lesznek. Holnap Varga Viktorék Pásztor Anna és Papp Szabiék ellen. Így majd tudni fogom, hogy mikor lesz érdemes néznem. Egyelőre még nem holnap. 

Előzmény: Ilhilla (7)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.04.03 -1 1 11

Gondolatok az első adás után. Nem rossz, szórakoztató, viszont vannak eltérések az eredeti formátumhoz képest, és igazából ezek azok, amik picit megölik a dolgot és olyan magyar narancs lesz.

 

1. A legfontosabb: nincs értelme a játéknak, ha nincs meg a 200 pont a Végjátékban. Mindenki hazamegy, jót játszottunk, senki nem nyert. Persze celebekkel ez érthető, de ezért nem kellene velük játszatni, eleve azt az 5 milliót illene nem maguknak, hanem automatikusan jótékony célra kéne megnyerni. Az eredetiben a játékosok kapnak lóvét az összegyűjtött pontok után, a Végjátékban pedig ezen felül lehet egy fix összeget megnyerni. Plusz a győztes család a következő adásban visszatér, hogy egy újabb kihívóval mérkőzzön meg. Ez utóbbi mondjuk Cookyéknál nem nagy baj, hogy elmarad. 😁

 

2. A Párbaj nálunk extra, szerintem felesleges és egyébként unfair is kicsit. Ha a végén betalál az egyik cséká, akkor az eddig megszerzett pontok többsége nem ér szinte semmit.

Az eredetiben a 4. kör után az ha az egyik csapat elérte a 300 pontot, akkor mehettek is a Végjátékra (Fast Money). A Hirtelen Halál kör az ötödik párossal csak akkor van, ha nincs meg a 300 pont. 

 

3. A Végjáték után Tilla nem árulta el, hogy egy-egy kérdésre mi volt a top válasz, ez az eredetiben elhangzik. Ez utóbbi apróság, de engem speciel érdekelt volna. 😏

 

Összességében ez egy felvezető évadnak jó, de a Zsákbamacska helyett ugyanezt betenni korábbra civilekkel szerintem jobb lenne.

Lord Viktor Creative Commons License 2023.04.03 0 0 10

Valóban volt ilyen műsor, csak a topik leirásában és az első kommentben van leírva, de no para. 😁

Előzmény: Ilhilla (9)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.03 -1 0 9

Belenéztem (most is megy a háttérben) és mintha egy hasonló vetélkedőt láttam volna már évekkel ezelőtt. Nekem az RTL rémlik, bár lehet, hogy mégis ez a csatorna volt akkor még többet néztem). 

Jó előre tudni azért, hogy kik a versenyzők, mert pl. Cooky-t nem tudom elviselni.

Előzmény: Lord Viktor (8)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.04.03 0 0 8

Gondolom promóból, hogy a TV2 Playre kirakják-e aznap, jó kérdés.

 

Amúgy egyelőre jó ez szerintem, de ez a formátum miatt van, független attól, hogy kedvelem-e Cookyt vagy a szerencsekerekes csajt.

 

Mondjuk nekem picit hiányoznak a klasszikus FF hangeffektek.

Előzmény: Ilhilla (7)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.03 -2 0 7

Ezt lehet majd tudni előre, ki-mikor lesz látható? Ha csak a TV2 műsorából, akkor szintén nem tudom majd nézni a kedvencemet, mert nem szoktam nézni a csatornát, csak ha végképp leköti valami a figyelmemet. 

Ahogy az tegnapi előzetesből láttam: a csatorna mást nem csak az unásig látott celebjeit szedte csokorba, lesz pár régi szereplő is, őket láthattuk itt-ott (szerencsére Cilikét már nem vették elő, nincs a "familiában", csak az öreg nagypapa). 

Előzmény: Elhaym1 (6)
Elhaym1 Creative Commons License 2023.04.03 0 0 6

 A versenyzők között lesz olyan, akit kedvelek, azokra a részekre kíváncsi vagyok.

Előzmény: Ilhilla (5)
Ilhilla Creative Commons License 2023.04.02 -2 0 5

Ezt a műsort kihagyom. Tilla a Sztárban sztár után ezt vezeti, majd a ...leszeket, szerintem sok lesz belőle!

Lord Viktor Creative Commons License 2023.03.21 0 0 4

Valamiért az a kereskedelmi tévék fixa ideája, hogy műsort csak celebekkel lehet csak eladni, vagy legalábbis felfuttatni.

 

Pedig az eredeti formátum (ahogy a Szerencsekerék is eredtileg) civilekkel futott, és sikeres volt.

 

Egyébként szerintem még a "celeb és családtagjai" is sokkal érdekesebb, mint a celebcsapatok, amikből szintén lesz egy pár.

Előzmény: derek (3)
derek Creative Commons License 2023.03.21 0 2 3

Mindent csak celebekkel lehet eladni! :-( Ráadásul mindig ugyanazokkal. A Szerencsekerék is tele van jópofizó celebekkel. Itt meg majd esetleg "felfedezik" valamelyik celeb családtagját , aki innentől kezdve celeb lesz és bele lehet tenni - már celebként - egy másik celebes műsorba.

Ilhilla Creative Commons License 2023.03.18 -1 1 2

Belenézek, hátha Tilla "normális" lesz és nem röhögi szét az egész műsort (feltéve, ha nem szintén röhögős celebekkel játszik).

Elhaym1 Creative Commons License 2023.03.17 0 0 1

Az RTLes verziót szerettem, bár ott nem versenyzett kedvenc híresség, a TV2nél viszont több is lesz.

Előzmény: Lord Viktor (-)
BaGira-79 Creative Commons License 2023.03.17 -1 0 0

Ütős 0-s.

Előzmény: Lord Viktor (-)
Lord Viktor Creative Commons License 2023.03.17 0 0 topiknyitó

Legyen egy külön topik neki, megtévesztő lenne a 4N4LN alatt beszélni róla.

 

Hasonló formátum, Family Feud adaptáció, ezúttal a TV2-n, Tilla Attila vezeti.

 

Celebek és családjaik játszanak majd, ez eltér az eredetitől, ott civil családok voltak, celebek csak különkiadásokban.

 

https://tv2play.hu/utos_otos/a_musorrol

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!