Keresés

Részletes keresés

pici mici a pók Creative Commons License 2023.10.04 0 0 27

https://mandiner.hu/belfold/2023/10/schiffer-andras-kerdesei-kariko-katalin-nobel-dija-utan

 

„Hogy az mRNS technológia felfedezéséért, kidolgozásáért Nobel-díjat kap Karikó Katalin, ennyiben magyar siker is, joggal. Másfelől ez önmagában egy óriási szellemi teljesítmény – fogalmazott az ügyvéd. – Csakhogy attól még, hogy ez a megsüvegelendő szellemi teljesítmény, amire mi, magyarok is büszkék lehetünk, méltán, az nem feledteti el azt, hogy két éve nincs arra válasz, hogy liberális demokráciákban miként lehet kísérleti vakcinát akár teljes társadalomra, akár bizonyos foglalkozási csoportokra előírni.”

Spy der Man Creative Commons License 2023.04.12 0 0 26

milyen mutációs kísérleteket végeznek es errol hazudnak a lakossagnak.

 

 

Pont errol szol a topik.  Erdekesen senkit sem erdekel a vilagban...

 

 

Halálos világjárvány lehet a vége a tudósok felelőtlenségének

Kovács Ferenc követés 2023.04.11. 15:45

 

 

https://index.hu/techtud/2023/04/11/vilagjarvany-kutatas-biotechnologia-koronavirus-virus-veszely-korokozok/

 

Számos interjúban tudományos szakértők és tisztviselők − köztük a Biden-kormányzatban dolgozó tisztviselők is − elismerték, hogy a legkockázatosabb kórokozókkal kapcsolatos kutatások ellenőrzése hiányos. Az interjúk és a több ezer oldalnyi biológiai biztonsági dokumentum áttekintése szerint a világjárvány megmutatta, hogy a tudománynak gyorsan kell reagálnia a globális válságokra, ugyanakkor a nagy kockázatú kutatások szabályozásában is jelentős hiányosságokat tárt fel

OllieeRehm Creative Commons License 2023.03.28 0 0 25

Ursula von der Pfizert kihallgatta már a rendőrség a 35 milliárdos SMS ügyében ??

Vagy már Ursula szervezi a következő nagy bizniszét a fegyverbeszerzéssel ???

 

 

Spy der Man Creative Commons License 2023.03.05 0 0 23

???

 

Karikobol mar amerikai lett? A munkája meg neked Darwin dijat er?

Előzmény: Never Man (22)
Never Man Creative Commons License 2023.03.02 0 0 22

újabb Magyar Nobel-dijnak totál keresztbe tehet ...

 

Nekem egyre inkább egy Darwin-díjnak tűnik, amit egy amerikai nem kap meg ... illetve de!

Előzmény: Spy der Man (19)
Spy der Man Creative Commons License 2023.03.02 0 0 21
Spy der Man Creative Commons License 2023.02.11 0 0 20

Most meg arról meg a botrány az USA-ban, hogy mit szponzoráltak. Gammy-n sátánista, meg "összehugyozzuk" videos...

 

 

https://www.rollingstone.com/politics/politics-news/sam-smith-unholy-grammys-satanism-panic-gop-1234674687/

https://www.youtube.com/watch?v=PYdx02GMoK0

 

 

Spy der Man Creative Commons License 2023.01.31 0 0 19

Oké akkor röviden:

 

A meleg, fekete (ez lényegtelen lenne de éppen o hozta elő) kutatási igazgató fel akart szedni egy pasit barban/étteremben

Nem tudta az egy riporter volt es szépen kikotyogott neki mindent arról, hogy

 

  1. Milyen jó pénzforrás a cégének ez az egész járvány
  2. milyen mutációs kísérleteket végeznek es errol hazudnak a lakossagnak.
  3. De ez nem az amit a Kínaiak. Erről a Floridai szenátor, volt USA elnökjelölt is kérdezte hivatalosan a video után a cégvezetést mert erről megy most a politikai vita az USA-ban hogy a kinaiak milyen tiltott kutatásokat vegeztek vagy sem ami az USA-ban be van tiltva amerikai pénzügyi támogatással.
  4. De nem félnek a ellenőrzéstől mert hat a politikusok a politikai karrierjük után úgyis a gyógyszer cégekhez (meg katonai, olaj stb.) mennek
  5. Amikor lebukott akkor meg azonnal előjött de hat o hazudott csak mert fel akarta szedni a másik pasit
  6. Utána meg a riporterekre ráhívta a rendőrséget hogy jaj 7 fehér ferfi van az étteremben (a háttérben levo mexikoi munkasok nem lenyeg) es o mint fekete meleg férfi fel. Meg ra is szolt a riporter hogy most hogy a csudába jön ide rasszizmus?
  7. Utána meg próbálta összetörni a laptopot vagy kamerát
  8. Es a Gugli meg szépen eltünteti a talalatokat róla, erről a belinkelt USA hírműsorban is beszeltek hogy úgy tűnik igaz
  9. Demi média meg próbálta azonnal az egesz ügyet lezarni hogy de hat a Veritas az ilyen titkosfelvetelekkel buktatnak le masokat (ez igaz, direkt ez a céljuk) és ezert hiteltelen. Persze amikor a CNN hetekig a a Trump rokon titkos felvételét nyomta a nagymamáról hogy miket mondott Donaldról az elnökválasztás előtt az hiteles, etikus újságírói dolog volt kicsemegézni, mert azt nem ok csinaltak, ok csak Breaking News leadtak azonnal.

+1 es mit ad isten az Index se közli - pedig Orbán nagy kedvenc Riportere es CPAC vendége  Tucker is leadta a Foxon - minden bulvár sz@rt tudnak az USA-ból

 

Ez hirtelen nem hír.  Pedig az újabb Magyar Nobel-dijnak totál keresztbe tehet barmi vakcina botrány. Nem mintha barmi köze lenne hozza, hisz mar a nemet cégtől is elment, de hat ugye a 6 degres of Kevin Bacon alapján ez csak 1 távolság a cégtől.

Előzmény: seymour_ (15)
Spy der Man Creative Commons License 2023.01.31 0 0 18

Az azért tetszik hogy Orbán amerikai ujasagiroja is a lebukott kutatási igazgato érvelését adta elő Orbán védelmében.

 

az igazgató ugye ja nem mondta, vagyis mondtam de hazudtam mert fel akartam szedni  masik pasit. Meg persze rasszismus, jaj fel a fehér ferfiaktol (azt akit meg akart dugni attól persze nem fel)

 

Orban védelmében meg, nem is mondta csak a balos média magyarázza bele, ja mégis mondta de csak viccelt láttam a mosolyt az arcán.

Spy der Man Creative Commons License 2023.01.31 0 0 17

Borkai 2 szintű leleplezés volt az biztos :-)

Előzmény: vaporyebirjó zabsztarjára (16)
vaporyebirjó zabsztarjára Creative Commons License 2023.01.29 0 0 16

elképesztő ahogy lelepleztétek

seymour_ Creative Commons License 2023.01.29 0 0 15

Ez nekem túl hosszú, túl bonyolult és túlságosan idegen nyelven van, hogy megértsem. Szerintem ezzel az országban még vannak így egy pár millióan. Majd Orbán megmondja, hogy mit kell csinálni.

Citizen Joe Creative Commons License 2023.01.29 0 1 14

Ki lett tárgyalva sok minden erről a járvány alatt az egyik topicban, rengeteg háttér adattal. Rögtön vagy utolag törölték a hsz-ok jelentős részét, majd majd egy időre a topicot is... Szinte az összes erről szóló topicból kitiltottak. Igazából már meguntam a témát.  Pedig látom az oltások hatását az embereken és nem túl pozitív. Sejthető volt előre.

 

Előzmény: Spy der Man (-)
Never Man Creative Commons License 2023.01.28 0 0 13

Nekem elég annyi a boldogsághoz hogy semmi közöm a Pfizerhez, ezért nem fáj ha nekik nagyon jó, akit meg átkúrtak és nem jó neki, az majd feldolgozza csendes magányában a post-stockholm-szindrómáját és készül a következő fordulóra - az emberek semmiből nem tanulnak.

Előzmény: Spy der Man (12)
Spy der Man Creative Commons License 2023.01.28 -1 0 12

Nem, itt nem az oltás a baj!  Pont az a gondom hogy ezzel csak lejáratják az egészet.

 

 

Itt az a gond, hogy a kutatási igazgató kijelenti vidáman hogy nekik ez milyen jó üzlet, de embereknek kevésbe.

 

Meg hogy milyen mutációs kutatásokat végeznek  , de az persze nem a betiltott fele hanem ez evolúciós (Lasd  topik leírásban levő linken az USA szenátor hivatalos levele ez ügyben. tehát nem fakenews.)

Meg úgysem félnek mert az ellenellenző hatósági politikusok majd úgyis odamennek dolgozni a gyogyszergyartokhoz a politikusi karrier után. Ez meg mindenki által tudott, világon sajnos igy megy másutt is (lasd meg Nemet ME ment a gazpromhoz stb)

 

 

 

 

 

Es milyen érdekes nem hír a mediaban... De az hogy Kína talán hazudik az adatokról az hirtelen főhír volt az Indexen is.  Van rá konkrét bizonyitek? Nincs csak nem hisznek a szakemberek nekik. Itt van konkret video arrol amit a kutatasi igazgati allit aztán mégsem...

 

hat pont errol szol a topik.

Előzmény: liambrady 63 (11)
liambrady 63 Creative Commons License 2023.01.28 0 1 11

Sajnos, ebbe a kormányunk is belekeveredett az oltások kötelező tételével. Én pl. kormányzsarolás hatására oltakoztam. 

Spy der Man Creative Commons License 2023.01.28 0 0 10

Na es? 

 

 

Ott a felvétel, megnézhető. Itt nem lehet jaj nem is azt mondta összevágni dolgokat. Itt amiket mond az nem mondatonként van össze vágva, hogy mást jelent (az hogy milyen jo pénzforrás ez neki, meg kevésbé jó az embereknek nem lett összevágva)  Különösen a video vége mond el mindent ahol a lebukott kutatasi igazgato nem azzal jön hogy jaj kontextusbol hanem rögtön hogy ja hazudta mert dugni akarta...

 

 

Azt se lehet mondani juj titokban a tudta nélkül vettek fel, mert azt a a CNN es a tobbi media is ugyanúgy gond nélkül leadja csak sunyi modn. Mi ilyet soha nem csinalunk...de ha mar itt van akkor breaking news!

 

a Demi mediai onkielegitett heteken at azon hogy Trump hülye, anyagi okok miatt sertett rokona - aki ráadásul pszichológus, nem holmi műveletlen falusi valaki -  titokban vette fel a többi rokonnal való beszelgeteset amiben Trumpt bírálták.  Érdekes akkor sehol sem volt a felháborodás hogy ilyet adnak le.

 

Pedig milyen emberi aljanep csinal olyat hogy beszelek nagymamaval de titokban felveszem majd rohanok a médiához hogy juj a nagyi ezt mondta a nagybácsimról?

 

Előzmény: Capibara2 (7)
Spy der Man Creative Commons License 2023.01.28 0 0 9

A cél: az eltussolás.

 

Igen a google ilyen  ugykodeset az belinkelt videóban is elismerte a riporter

 

Es ahogy mondtam minő meglepő az INDEXEN NEM HIR.  Hulye amcsik rogbi merkozesek meg bulvar sz@r az igen.  Az is ha Trump buffent egyet. Ez meg valamiért nem

Előzmény: CiniKuss (8)
CiniKuss Creative Commons License 2023.01.27 0 2 8

Nagyon sok világbotránynak kell mielőbb kirobbannia!

 

A cél: az eltussolás.

 

Az eltussolásra nincs nagyszerűbb - és a történelemben mindig is bevált - módszer, mint a háború.

 

A világbotrányok eltussolásához: világháború.

 

(már évek óta ezen dolgoznak, csak még mindig nem jött eléggé össze).

 

 

Előzmény: Spy der Man (-)
Capibara2 Creative Commons License 2023.01.27 0 0 7
Előzmény: Spy der Man (2)
Never Man Creative Commons License 2023.01.27 0 0 6

Szerintem is ilyen pozitív javító szemlélettel érdemes hozzáállni a kérdéshez, annak ellenére hogy semmi olyasmit nem olvastam ami meglepett volna.  A mellékhatásokra meg majd kitalálnak valami tablettát, meg aztán  a tudomány fejlődésének sajnos áldozatai is vannak. Ilyen történetekben a Pfizer a legkisebb csibész, mert minden ilyesmihez két fél kell, sőt itt van egy harmadik is, az FDA ...

Előzmény: K.K. (4)
Kód 001 Creative Commons License 2023.01.27 0 2 5

A szokásos USA biznisz: a szart megetetik a néppel.

 

( Ursula persze jól ledumálta sms-ben, 36 mrd eur, vajon mennyi volt a juti? )

 

Nem véletlen, hogy Izrael a második adagját nem fizette ki ennek a szarnak...made is usa

 

https://index.hu/kulfold/2021/04/06/a-pfizer-szerint-izrael-egy-banankoztarsasag-mert-nem-fizetett-a-vakcinakert/

K.K. Creative Commons License 2023.01.27 0 0 4

Szerintem ki fog hozni a Pfizer egy vakcinát, ami hatástalanítja a covid elleni Pfizer minden mellékhatását. Karikó már dolgozik rajta, tuti Nobelt kap érte, vagy nem. (mellékhatásként köhögés, fáradtságérzet, nehézlégzés, szárazköhögés tapasztalható). 

Spy der Man Creative Commons License 2023.01.27 0 0 3

Ebben az a rossz hogy ha igaz akkor annyi lesz Kariko Nobel-díjának, pedig semmi köze hozza. De ugye mégis csak ok gyártották le a vakcinajat!

 

 

Előzmény: 3A3a (1)
Spy der Man Creative Commons License 2023.01.27 0 1 2

Ez nagyon jo nullázás volt! 

Epp az a botrány hogy az étteremben iszogattak, ettek es beszélgettek...

 

 

Latni kell a Fox newsos hírben a video végét amikro felfedi magát az riporter es a pasi azonnal kapcsol, hogy miket mondott

  1. es előadja hogy hazudtam, csak fel akartam szedni azért mondtam. 
  2. Utana meg hívja a rendőröket hogy jaj itt csomó fehér ferfi van es fel (érdekesen a latino konyhaszemélyzet a háttérben az nem számított, ott sem voltak, csak fehérek szegény egyetlen fekete ellen). Persze amikor egy feher no csinalta ezt New Yorkban akkor azonnal kirúgták a pénzügyi cégtől
  3. Utána meg a felvételt akarta tönkretenni es erőszakoskodott

 

 

Kíváncsi leszek az Index mennyire elemzi a dolgot, vagy csak kopipaszta atveszi a CNN-es mentegetést. Guggli allitolag mer torli a keresesi talalatokat rola (a usa hír videoban is mondja a riporter hogy igaznak tunik, nem találta)

 

  Ugye Biden dokument ugyben is szoszerint azokat nyomjak amit a Demokrata media...oh az mas z csak 10 dokumentum nem 300 mint Trumpnal...ja hogy aztán 20, meg újabb 10 meg meg újabb....mégsem kertek elnézést hogy izé ...

Előzmény: pipppen. (0)
3A3a Creative Commons License 2023.01.27 0 2 1

Pfizernek nem nulla botránya volt

Előzmény: Spy der Man (-)
pipppen. Creative Commons License 2023.01.27 0 0 0

in vin0 veritas  😂

Spy der Man Creative Commons License 2023.01.27 0 1 topiknyitó

Igy kell a vakcinákban való hitet total tönkretenni. 

 

 

Ha igaz a Pfizer igazgato szovege az vilagbotarny. Ha a Fox es a tobbi talalja ki az is. Dicsekszik hogy de jó nekik (profit) es nem jó az embereknek. Meg milyen mutációs kutatást csinálnak, de nem fel mert a kormányzati felügyelők majd úgyis mennek hozzájuk dolgozni :-((((((

 

 

Es amikor lebukott az végén akkor előadja, a kutatási osztály vezetője hogy o csak dugni akart egyet es hat hazudott a másik pasinak hogy lefeküdjön vele.

 

Az USA media meg persze azonnal jott  védeni hogy o hat ez a nagyot mondás szokás..  Persze nem az illetőt, meg amit csinált hanem hogy de a Veritas jaj az megbízhatatlanan... amikor teljes video van, sot magaga a lebukott igazgató hívta rajuk a rendőröket azonnal rasszizmust kiabálva, hogy jaj van 7 fehér férfi es o fel az étteremben.

 

Es a legszebb az video kikerülése után hirtelen szinte minden adat el lett tüntetve a kutatasi igazgatóról (az alábbi videón a media is elismeri)

 

 

 

https://www.foxnews.com/opinion/tucker-carlson-you-really-want-understand-how-powerful-big-pharma-is-consider-this

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!