Keresés

Részletes keresés

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.01.28 0 0 19

Svedisztáni Északi Iszlám Kalifátus? A Lúdea Népe Nemzeti Front után.

Előzmény: egy hazafi (18)
egy hazafi Creative Commons License 2023.01.28 0 0 18

Lehet, hogy a végén még kialakul valamiféle svéd-muszlim vegyeskultúra? Szerintem nem állna jól az iszlám északi barátainknak.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (17)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.01.27 0 0 17

A Ragnarok pedig Korangar visszafelé. Iggdrazil Lizard gí.

Előzmény: egy hazafi (16)
egy hazafi Creative Commons License 2023.01.27 -1 0 16

Hát ez az!

És ez a koránégetés szerintem amolyan szerény immunreakció arra a sok mocsokságra, amely az iszlámból fakad és amely kezdi beteríteni Észak- és Nyugat-Európát is. Örüljenek, hogy nem indítanak ellenük keresztes háborút.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (15)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.01.27 0 0 15

A régi svédek balról WALHALLA-t olvasnak, az új svédek jobbról ALLAHLAW-t, aztán vitáznak mi van odaírva.

egy hazafi Creative Commons License 2023.01.27 0 0 14

Fizessük elő az említett lapot a muszlimok számára pukkasztásból? Nem rossz ötlet... :-)

Előzmény: King_of_Giants (13)
King_of_Giants Creative Commons License 2023.01.27 0 0 13

Lesz nekik CsarliHebdo

Előzmény: egy hazafi (-)
egy hazafi Creative Commons License 2023.01.27 0 0 12

"A koránégetést a Russia Today egyik propagandistája pénzelte, hogy keresztbe tegyen Svédország NATO-csatlakozásának."

 

Jaaa, én azt hittem, hogy a svédeknek tényleg elegük lett az őket elárasztó muszlimok terrorcselekményeiből és a törökök gáncsoskodásaiból. Pedig végül is lehetne.

Előzmény: Siphersh (7)
xxx32 Creative Commons License 2023.01.27 0 0 11

Csak olyankor, mikor olvassák.

Előzmény: egy hazafi (5)
pk1 Creative Commons License 2023.01.27 0 0 10

Eszerint ő az aktuális Stirlitz.

Előzmény: Bakter. (9)
Bakter. Creative Commons License 2023.01.27 0 1 9

Putyin haver, szítja a tűzet

A stockholmi török követség előtt a muszlimok szent könyvét, a Koránt elégető dán-svéd kettős állampolgár Rasmus Paludan (képünkön) nem saját ötlettől vezérelve állt neki a könyvégetésnek, hanem egy Chang Frick nevű svéd újságíró tanácsára – írja a Helsingin Sanomat nevű finn hírportál. Frick korábban az orosz Russia Today médiahálózatához tartozó Ruptly munkatársa volt. Paludan maga is megerősítette egy svéd lapnak, hogy az akció ötletgazdája Frick, vagy egy másik svéd szélsőjobboldali újságíró volt.

pk1 Creative Commons License 2023.01.27 0 0 8

és hülye topikokat generál

Előzmény: egy hazafi (5)
Siphersh Creative Commons License 2023.01.27 0 1 7

Ennek semmi köze a keresztényüldözéshez. A koránégetést a Russia Today egyik propagandistája pénzelte, hogy keresztbe tegyen Svédország NATO-csatlakozásának.

 

https://www.telegraph.co.uk/world-news/2023/01/26/kremlin-linked-journalist-organised-quran-burning-turkish-embassy/

Előzmény: egy hazafi (-)
A böbö:) Creative Commons License 2023.01.26 0 0 6

Saladin?

Előzmény: egy hazafi (-)
egy hazafi Creative Commons License 2023.01.26 -1 1 5

Úgy érted, ezen könyvekből káros anyagok szabadulnak fel?

Előzmény: Maketheworldabetterplace (4)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2023.01.26 0 0 4

A Korán, Biblia égetése káros, mert olaj a muszlim és keresztény emberek tüzére. Ateisták számára is légszennyező.

egy hazafi Creative Commons License 2023.01.26 0 0 3

Azért ez is egy olyan dolog, amiben világossá válhat, hogy Orbánék politikája kik felé billen: a keresztények iránt, akik közé ők is tartozónak mondják magukat, vagy keleti stratégiai partnereik érzékenysége fontosabb számukra?

Előzmény: Húsvét Julianus (2)
Húsvét Julianus Creative Commons License 2023.01.26 0 0 2

Szerintem a kettő együtt nem megy, legalábbis nagyon át- és visszatetsző.

 

Szürke.

Előzmény: egy hazafi (-)
egy hazafi Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1

Minden politikus és magánember véleményére kíváncsi vagyok, de Orbánékéra különösen, mert ők szoktak kétkulacsosan viselkedni, másrészt meg ők a kormánypárt és ugyebár ők a magyarság - legalábbis elmondásuk szerint.

Előzmény: Wic (0)
Wic Creative Commons License 2023.01.26 -9 2 0

Milyen jó, hogy már a t0piknyitóban sikerült ezt a témát is orbán-fidesz-esíteni.

 

Úgy látszik, tényleg ő az alfa és az omega.

egy hazafi Creative Commons License 2023.01.26 -1 0 topiknyitó

Mint az köztudott, egy svédországi törökellenes Koránégetés miatt dühöng mostanság a muszlim világ.
Úgy látszik, ha lassan és kissé is, de a fagyi visszanyal. De mi ez még mindig ahhoz képest, amit a muszlimok műveltek és művelnek a más vallásúak, főleg a keresztények ellen?
Én a helyükben visszafognék az arcoskodásból és önvizsgálatot tartanék.
A Fidesz-KDNP hozzáállása mi ehhez a témához? Rendíthetetlenül kiállnak továbbra is a keresztények mellett vagy a zsebszultán Erdogan kedvében akarnak járni, amennyiben elítélik ezt a svéd megnyilvánulást? Szerintem a kettő együtt nem megy, legalábbis nagyon át- és visszatetsző. Ha keresztények, akkor jóban-rosszban és következetesen álljanak ki a keresztények mellett és üldözőik ellen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!