Keresés

Részletes keresés

Rolexfan Creative Commons License 2021.06.13 -7 0 11

Szerintem ezt a témát nyugodtan átruházhatod a pilótákra, azok dugják helyetted is a lányokat. Te meg verd ki magadnak.

klmnfrnc Creative Commons License 2021.06.13 0 0 10

Ha így teli vagy lóvéval, miért nem jársz inkább lakáson dolgozó fizetős lányokhoz?? Azt meg nem is tudom elképzelni, hogy a repülőgépen igazából hol is akarnád megdugni a sztyuvárdessz-t (helyesen írva stewardess-t), talán a csomagtérben??...

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.12 -1 0 9

ez nemis sztyuvárdesz

Előzmény: murray (7)


Creativus Creative Commons License 2021.06.12 0 0 8

Nem ártana utánanézni, hogy milyen okok miatt jött létre a repülőgép pilóták között az MGTOW mozgalom, amely aztán az évek során - hasonló okokból - tovább terjedt.

 

Előzmény: Törölt nick (-)
murray Creative Commons License 2021.06.12 0 1 7
Előzmény: murray (6)
murray Creative Commons License 2021.06.12 0 0 6

Ismerek 1-2 légikísérő  lányt, brutál jó nők. Földön lehet hajtani rájuk, nem a gépen.  Nekik ez csak egy szar meló és a gép hót dzsuva amúgy erre.  Ne kínálgass pénzt neki mert bilincsben visznek el. 

Ha ennyire pörögsz erre, vidd a nőded dugjatok a gépen. 

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.12 0 0 5

De volt hogy nektek volt ilyen kalandotok! Vagy csak sztyuvárdesz volt a nőtök és repülés közbe dugtatok?

dave_dömper Creative Commons License 2021.06.12 -1 0 4

Látom, megfogadtad az intelmemet és most éppen fantáziálgatsz a lakásod késő esti, már  - már

éji homályában, sőt mondhatni sötétjében. Szerintem ennyi mára már elég is. Nyomd meg a gombot,

tartsd az egyik kezedben az 1.000, azaz Egy-ezer Euro-t és a másik kezeddel kezdj el rá-rántani. Akár a

"Csupasz Pisztoly 33 1/3 -ban Debil (Drebin) nyugdíjas nyomozó hadnagy a spermaszámlálás előtt a

filmbeli Klinikán. Csak ne feledj el megfelelő műanyag poharat kéznél tartani, mert amíg Amerikában - természetesen adnak a művelethez segédeszközt, idehaza ez egyáltalán nem biztos. Ám ha véletlenül mellémegy, az sem nagy baj. A Spermabank talán még így, használtan, másod-kézből és bizonytalan penetrációjú állapotban is átveszi - esetleg. Annyira nincs jó állapotban a hazai népesség - szaporulati

mutató, hogy minden anyag és jóindulat elkél a mai ínséges, szűkös helyzetben, világban. És ki tudja,

még az is benne van a pakliban, hogy eredményesség esetén talán egy kis nyugdíj - kiegészítés is jár

majd érte. Már ha egyáltalában lesz még akkoriban ilyesmi kis hazánkban, hogy nyugdíj. Fő a bizalom.

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.11 0 0 3

Mi lenne ha megnyomom a gombot a fejem felett odajön és utalok rá mit szeretnék és oda adom neki diszkréten a pénzt? Ebből lehet bajom?

dave_dömper Creative Commons License 2021.06.11 0 1 2

"Én már sokat fantáziáltam ilyenről de még soha nem mertem kezdeményezni náluk. Szerintetek

 érdemes ?"

 

N0s.

Szerintem feltétlen érdemes, legfőképpen fantáziálni. és nem a gépen, hanem otthon, a lakásod esti homályában. Ugyanis, az esetben, ha valami módon rájönnek erre, lebux, úgy többféle retorzió

is vár rád, cselekményed jutalmául. De nemcsak rád, hanem az esetleges partneredre, mert - mivel ő veszélyes üzemben és a szolgálata alatt járult volna hozzá a cselekményedhez. ami nem más, mint a

repülés biztonságának veszélyeztetése. Tulajdonképpen, éppen emiatt úgy gondolom, hogy felettébb nehezen fogsz e célból megfelelő partnerre lelni, már ha valami, olyasmi járna a fejedben (és nem az eszedben), hogy ezt éppen egy levegőben tartózkodó utasszállító fedélzetén gondolod megvalósítani.

 

Meg egyáltalában. Egy nem nagyobb méretű (mondjuk "C" kategóriás utasszállító (Boeing B 77,/787,

vagy esetleg Airbus A 360 / 380-nál kisebb befogadó-képességű) gép fedélzetén nem is akad  ehhez

szükséges méretű hely / hely(ség, de - ha reám hallgatsz, úgy semmiképpen se a levegőben, utazás

közben fogj hozzá és semmiképpen nem a személyzet egyik tagjával. Ezen kívül - megfelelő anyagi ellenszolgáltatás fejében - biztosan találhatsz megfelelő partnert a repülőtér területén kívül is. Jobb

a békesség - úgy vélem.

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.11 -3 0 1

És ha kap 1000 eurót? Az neki annyi mind a fizetése, nekem aprópénz. 

Rasputin2004 Creative Commons License 2021.06.11 0 2 0

Ők a repülőre dolgozni járnak, nem kefélni.

Törölt nick Creative Commons License 2021.06.11 -5 0 topiknyitó

Neked már volt olyan, hogy mikor repültél akkor összejött egy sztyuvárdesszel? Ha igen akkor hogyan történt és milyen volt? Én már sokat fantáziáltam ilyenről de még soha nem mertem kezdeményezni náluk. Szerintetek érdemes? És esetleg egy kis pénz (olyan 1000 euro) az tudná előremozdítani a helyzetet? Volt már olyan hogy repültem és teljesen rá voltam izgulva egy-egy ilyen kislányra és akkor bementem a wc be és hatalmasat spriccoltam. De hát ha megtörténne is biztosan nagyon élvezném.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!