Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 470

Úgy tudtam, én vagy MZ/, de most már mindegy! Kapcsford?

Előzmény: emzépermd (468)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 469

Jó meleg buktáról, amit sokan megesznek és megfekszi a gyomrukat, enyhe kifejezéssel...

Előzmény: emzépermd (468)
emzépermd Creative Commons License 2021.05.26 0 0 468

Pontosan milyen buktáról is van itt szó? 

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 467

Lacikám, erre fel kell készülni, hogy a merülés folyamatos.

Minden egyes szent nappal rövidülnek a jogaid.

Ezt még (talán) a vak is látja!

Mivel nem nálad van a jogar, ezért kuss a neved!

De ez is csak a látszat!

Előzmény: Laci, a jegyellenőr (466)
Laci, a jegyellenőr Creative Commons License 2021.05.26 0 0 466

Persze, hogy lényegében ugyanaz, legfeljebb árnyalatnyi különbség van.

 

Egyébként én azt nem bánom, ha a youtuberek is befolyásolni akarnak, az a lényeg, hogy a szólás- és véleményszabadság kitétel mindenkire egyformán vonatkozzék!

Mert ebben a jelen helyzetben nagyon is azt látjuk, hogy a mainstream oldalnak szabad, sőt kívánatos a legálszentebb manipuláció, az ezzel ellentétes álláspontot képviselőknek meg lehetőleg megnyikkanni se legyen szabad!

 

És ezt benyeli a nép, sokak szerint ez így van jól.

Képtelenek tanulni a történelemből...

Előzmény: Törölt nick (465)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 465

Propaganda, manipuláció, agymosás = ugyanaz

Induljunk ki onnan, hogy a világon mindenki "szakértő"! (lásd: youtuberek)

Innentől kezdve intelligenciád függvénye, hogy kinek hiszel, miben hiszel!

Pont.

Előzmény: Laci, a jegyellenőr (464)
Laci, a jegyellenőr Creative Commons License 2021.05.26 0 0 464

"...média = propaganda..."

 

Média = manipuláció! Enélkül csak kevés médium tudna létezni...

 

Vajon melyik kereskedelmi rádióban hangzik el -általában a kései órákban- a következő propahanta: "...Ismerünk olyan embereket, akik tudják a helyes döntést:  -XY vagyok, én oltakozom, oltakozz te is, mert...! ..." -itt ismert emberek szoktak megszólalni, és elmondják személyesnek tűnő véleményüket. Ám, mivel ez így nem lenne eléggé manipulatív, ezért a rádió hozzáteszi a bevezető felkomfot, miszerint ez már nem csupán egy személyes vélemény, hanem egy überalles, objektív álláspont. 

 

Aki hajlandó egy kicsit is önállóan gondolkodni, az mindebből azt szűrheti le objektíven, hogy úgy látszik, ez a médium sem tudna (vagy nem akar?) létezni manipuláció nélkül.

Előzmény: Törölt nick (460)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 1 463

Sírva vigad a magyar? Vigazolvány?

Diszkriminált Oltatlan Creative Commons License 2021.05.26 0 0 462

Hogyne lenne felelőse? Majd lesz egy bűnbak - Doktor Gődény! >:-DD

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.26 0 0 461

Neked is van már vagizolványod?

Egy jó élményért török-zúzok!

Törölt nick Creative Commons License 2021.05.24 0 0 460

Vedd fel a maszkot! = Vedd le a maszkot!

Vedd le a maszkot! = Vedd fel a maszkot!

fekete = fehér

fehér = fekete

média = propaganda

 

ctvi Creative Commons License 2021.05.12 0 0 459

A vakcinákkal való oltóanyagok száma, csak 1-2 hónapja volt elérhetőek a többség részére, ezért szerintem itt nehéz sikerekről, vagy bukásról beszélni! Voltak könnyebb, és nehezebb időszakok, ami független a politikától!  Az lenne a legnagyobb siker, ha mindenki gond nélkűl átvészelné ezt a vírust!

Előzmény: nagyanyo5:0 (458)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2021.04.11 -1 0 458

Siker a fidesznek, bukta a szivárványnak!!!!

KanonikusAlak Creative Commons License 2021.04.11 -2 0 457

"
Egy hét alatt csaknem az összes felnőttet beoltották Bhutánban" -

Tudta?

Feleannyian laknak Buthánban mint Budapesten. AstraZeneca vakcina után most valahogy nem kapkodnak. Így ezzel volt lehetőségük beoltani a lakosságot.

Előzmény: pici mici a pók (453)
Ludwygh van der Uexxkhüll Creative Commons License 2021.04.11 -1 0 456

Melyik EU-tagállamban oltották be az összes felnőttet?

Előzmény: pici mici a pók (453)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2021.04.11 -1 0 455

Ami nincs, arra nem lehet válaszolni:)))) Hadházy mért nem feküdt le?????

Előzmény: pici mici a pók (450)
Kata` Creative Commons License 2021.04.11 0 0 454

:)) de hülyeség! :)

 

Előzmény: troglodita (448)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.11 0 0 453

Lehet gondolkodni a nagy Orbanis siker propaganda utan, hogy egy tulajodnkeppen hatrmadik vilagbeli orszagban.... radasul ugy hogy 2 honapig meg semmit sem csinaltak a mar meglevo vakicinakkal csak vartak az egi jelekre!!!

 

 

Egy hét alatt csaknem az összes felnőttet beoltották Bhutánban

nagyanyo5:0 Creative Commons License 2021.04.04 0 2 452

Jééééé, 1 darabot sem rendelt:))))) Igazat akart mondani a sunyi, jéééé, eddig nem sikerült:DDD

Előzmény: pici mici a pók (450)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.04 -1 0 451

Müller Cecíliától megkérdezték, eddig hányan kapták el oltás után a koronavírust, de nem is válaszolt

Újabb kérdést intézett Müller Cecíliához Hadházy Ákos. Az országgyűlési képviselő ezúttal azt akarta megtudni, hogy hány olyan ember van, aki megkapta a koronavírus elleni oltást, de ennek ellenére mégis megfertőződött. Az országos tiszti főorvostól azonban semmilyen választ nem kapott a politikus.

Az Index az ügyben megkereste Hadházy Ákost, aki azt mondta, azzal, hogy Müller Cecília köztisztviselőként megtagadja előle a válaszadást, az a demokrácia végét jelenti. Szerinte ugyanis így, egyáltalán nem ellenőrizhető a hatalom.

 

 

na vajon miert nem akarnak valasozlni?

 

Koronavírusos Argentína elnöke, pedig beoltották a Szputnyikkal

 

Bereznay István követés 2021.04.03. 16:54

 

 

Elkapta a koronavírus-fertőzést Argentína elnöke, Alberto Fernandez, akit előtte kétszer is beoltottak a Szputnyik V vakcinával – írja a Buenos Aires Times.

Az államfőt pénteken, a 62. születésnapján tesztelték pozitívra egy antigénteszttel. Állítása szerint enyhe fejfájása és láza van, de ettől eltekintve jól érzi magát, nincsenek súlyosabb tünetei. 

Bár még várjuk a PCR-teszt megerősítő eredményét, elszigeteltem magam a protokollnak megfelelően, és követem az orvosok utasításait 

– közölte.

Az elnököt január 21-én oltották be először a Szputnyikkal, február 11-én pedig a második dózist is megkapta.

Előzmény: pici mici a pók (450)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.04.02 -1 1 450

 

Egy helyett két dózis kellhet a vakcinából, amelyből több millió adagot akar rendelni az Orbán-kormány

- áz - követés 2021.04.01. 15:35 

 

A csökkenő , öt hónap után mindössze 50 százalékos védelmet adó hatékonyság miatt az  első oltás után fél évvel egy második oltásra is szükség lehet a kínai CanSino Biologics Inc. elvileg egydózisú, Convidencia nevű vakcinájából  – írja a Reuters. Ez az a vakcina, amelyből több millió adagot akar rendelni az Orbán-kormány.

 

 

 

 

 

Müller Cecíliától megkérdezték, eddig hányan kapták el oltás után a koronavírust, de nem is válaszolt

 

Balogh Krisztina követés 2021.04.01. 20:27

 

 

Újabb kérdést intézett Müller Cecíliához Hadházy Ákos. Az országgyűlési képviselő ezúttal azt akarta megtudni, hogy hány olyan ember van, aki megkapta a koronavírus elleni oltást, de ennek ellenére mégis megfertőződött. Az országos tiszti főorvostól azonban semmilyen választ nem kapott a politikus.

 

Az Index az ügyben megkereste Hadházy Ákost, aki azt mondta, azzal, hogy Müller Cecília köztisztviselőként megtagadja előle a válaszadást, az a demokrácia végét jelenti. Szerinte ugyanis így, egyáltalán nem ellenőrizhető a hatalom. 

Az e-mailek tanúsága szerint Hadházy Ákos még február 10-én kérdezte meg azt először, hogy  oltás után hányan betegedtek meg, utána március 2-án és 12-én is feltett a témával kapcsolatban kérdéseket, ám egyikre se kapott választ.

 

 

pici mici a pók Creative Commons License 2021.03.28 -1 1 449

De nem, ezúttal is politikai ügy lett a járványból, a kínaiak megpróbálták eltusolni, börtönbe zárták a kórokozót azonosító orvost. Türkmenisztánban betiltották a koronavírus szó használatát. A brazil elnök sem hisz a járványban. Nálunk az alapvető járványügyi adatok átláthatatlanok, a kórházakban tilos nyilatkozni, közgazdászok diktálják a nyitás feltételeit, hazugság és korrupció melegágya a járványhelyzet. 

Eszement, buta módon nemzeti konzultációval kérik ki az emberek véleményét, irritálóan együgyű módon. 

Ilyen szempontból azt lehet mondani, hogy a politikusok nagyságrendekkel veszélyesebbek, mint a vírusok vagy a denevérek.

 

https://index.hu/gazdasag/2021/03/28/jordan-ferenc-interju-koronavirus/

troglodita Creative Commons License 2021.03.28 0 1 448

na végre, valami jó és használható szervermonitoring ;-)))

https://mkkp.hu/govhealth/

Előzmény: Ludmilla von Lüderitz (447)
Ludmilla von Lüderitz Creative Commons License 2021.03.27 0 1 447
Előzmény: pici mici a pók (446)
pici mici a pók Creative Commons License 2021.03.26 -1 0 446

NYUGATON

 

 

 

 

Orbanisztanban

 

 

  • https://telex.hu/velemeny/2021/03/25/jarvany-egeszsegugy-kapacitas-kommunikacio
  • Ha valaki ma meg akarja tudni, pontosan mi folyik a kórházakban, nincs könnyű dolga. Közhely, többször foglalkoztunk vele, hogy a kormánytól független sajtót nem engedik be az intézményekbe, a kórházigazgatóktól, orvosoktól hivatalosan lehetetlen információt kicsikarni, mert a kommunikációs lánc vége mindig az Országos Kórházi Főigazgatóság, majd az Emmi, az Emmi pedig nem nagyon áll szóba a sajtóval, ha azok kényelmetlen kérdésekkel zaklatják.
  • A kormányzati és a nem kormányzati közlések totálisan elváltak egymástól. A Facebookon egyre gyakrabban jön szembe olyan beírás, amely szerint a kapacitások ki vannak feszítve. Az egyik nagy egészségügyis csoportban megosztották azt az írást, amivel ez a cikk kezdődik, ott is tanulságos átfésülni a kommenteket, rövid idő alatt lehet többet is találni, mindegyik úgy szól, hogy „nálunk is ez van”.
troglodita Creative Commons License 2021.03.26 -2 0 445

Terhelés igen, támadás nem, szellemi fogyik...

Előzmény: Törölt nick (443)
Degeczi Creative Commons License 2021.03.26 -1 2 444

Le mertem volna fogadni, h ez lesz a kifogás... :-D Már valóban csak az hiányzik, h följelentsék a felhasználókat, akik elérni próbáltak egy terhelésre nem tervezett rendszert...

Előzmény: Törölt nick (443)
Galaktikus Kapitány Creative Commons License 2021.03.26 -5 0 442

Persze, hogy lesz. Az EU.

troglodita Creative Commons License 2021.03.26 -1 0 441

De hát teljesen idióták szegények, én beírtam magamat, erre ezt adta ki:

"IGEN. Az Ön vakcinaigény iránti regisztrációja érvényes és az szerepel a Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő nyilvántartásában. Ez azt jelenti, hogy nyilván tartjuk Önt, mint oltandó személyt."

Csak evvel az a probléma, hogy két hete kaptam meg az oltást, tehát megint "fejlesztettek" ócsóért valami ökörséget, ami sz@rt nem ér... ;-((((((((((((((((((((

Előzmény: Degeczi (440)
Degeczi Creative Commons License 2021.03.25 -1 1 440

Ráadásul tipikus NER-es munka ez is: hol elérhetetlen az oldal, hol szerverhibákat dobál - láthatóan nem készültek föl arra, h maroknyinál több felhasználó próbál majd lekérdezni rajta.

Előzmény: troglodita (439)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!