Keresés

Részletes keresés

fiu25barna Creative Commons License 2022.11.23 0 0 1

Igazán minőségi, sokoldalú, praktikus hátizsákot keresel? Na ezt nézd meg. A 4F márka elhozott nekünk egy remekül kinéző, izgalmas hátizsákot. 2 in 1 - mit is jelent ez egy hátizsáknál? Normál esetben egy jól használható hátizsák, de ha éppen nincs ekkora táskás szükségünk, akkor az oldalsó zsebet le lehet illeszteni a nagyobb táskáról és máris használhatunk egy kis oldal táskát vagy övre csatolva övtáskaként is funkcionálhat.

Sportra, munkába, iskolába, kirándulásra, tényleg mindenhova egy nagyon szuper hátizsákot alkottak.

4F hátizsák PCU009 unisex

  • 2 az 1-ben modell a hátizsák jobb oldalára erősített tasakkal, mely kiegészítő zsebként vagy külön termékként használható, levehető, állítható pánttal (a tasak vállon vagy derékon is hordható)
  • fényvisszaverő elemek
  • hordozó fogantyú felül
  • 3 külső cipzáras zseb: 1 oldalsó + 2 elülső (ebből 1 rendszerezővel),
  • Az elülső tépőzáras pántok lehetővé teszik további tartozékok szállítását,
  • kétirányú cipzárral rögzíthető fő rekesz belső rekeszekkel egy laptop (15,6"-ig) és egy tablet számára,
  • puha, állítható vállpántok légáteresztő 3D hálóval bélelve,
  • hátsó szellőzőrendszer puha hálóval díszített, puha panelek formájában.
  • összetétel: 100% POLYESTER LINING: 100% POLYESTER
  • Szín: BALCK
  • Méretek: 48 x 39 x 17 cm (magasság x szélesség x mélység) , ürtartalom: kb 27L

 

 

  

Oldskin Creative Commons License 2020.11.09 0 0 0

vásárlás el0tt érdemes utánanézni a websh0p hátterének!

 

https://taskawebshop.com/pages/impresszum

 

Ez a fickó több webshopot is üzemeltet, ahogy láttam. 

 

Ált. infók:

http://www.fome.hu/kategoria/4/internetes-vasarlas

HolleA Creative Commons License 2020.11.09 0 0 topiknyitó

Balgaságom története a következő: megtetszett egy táska a taskawebshop.hu oldalán, nevezetesen ez: 


Sajnos nem voltam elég körültekintő, elküldtem előre a megrendelt táska árát, nem volt más opció, csak az előreutalás. De 2 nap múlva meggondoltam magam, írtam nekik egy mélt, miszerint élve az elállási jogommal, mégsem kérem a megrendelt táskát. Ez volt 10.17-én. Napokig semmi reakció, majd 22-én újra rájuk írtam, hogy kérek visszajelzést.
26-án ezt a ,,kedves" választ kaptam:
,,Kedves Vásárlónk
Rendelését feladtuk önnek! Minden információ megtalálható az oldalunkon!
TASKAWEBSHOP.COM"

Nem hagytam ennyiben:
,,Tisztelt Cég,

a megrendelést 10 napja lemondtam. Ha Önök ennek ellenére mégis kiküldték a táskát, annak okát egyáltalán nem értem, természetesen a terméket  nem fogom átvenni. Ha találtam volna egyetlen telefonos elérhetőséget is a honlapjukon, szívesen megbeszéltem volna, de sajnos valami miatt ezt nem tartják fontosnak. Kérem, ne intézzék el annyival, hogy minden információ megtalálható a honlapjukon, mert ez nem a megfelelő ügyfélkezelés, pláne, hogy az e-maliekre sem válaszolnak napokig, akkor sem érdemben.

Továbbra is kérem a visszautalást."

Mivel a munkahelyemre kértem eredetileg a csomagot, meghagytam a kolléganőimnek, hogy a táskawebshoptól érkező csomagot ne vegyék át. Arra viszont nem számítottunk, hogy a postás által épp csak bedobott, aláírást nem igénylő, Kínából érkezett csomag tartalmazza ezt a bizonyos táskát, így sajnos a csomag átvételre került. De ha ez nem történik meg, akkor sem lehetek biztos abban, hogy visszatérítenék az árát, mert -sajnos csak utólagos- kutatást végeztem a honlapjukon, ahol van képük ezt írni:

,,A termék szándékos nem átvétele nem egyenlő az elállási joggal. Így amennyiben a Magyar Posta bizonyíthatóan értesítőlevéllel megpróbálta kétszeri alkalommal szállítani a csomagot és a Vevő megtagadta az átvételt, ez esetben az adminisztrációs költség és a visszaküldés költsége összesen: 3.000.- Ft minden esetben a vevőt terheli."

Csatoltan küldök képeket arról a műanyag förmedvényről, ami köszönőviszonyban sincs a weblapon megjelenő táskával.



E-mailekre természetesen nem reagálnak, pedig jópárat írtam már, a facebook-oldalukon engem is, és más elégedetlen vásárlót is egyszerűen letiltottak. Mások azt írták, hogy meg sem kapták a hetekkel ezelőtt megrendelt árut -hát nem tudom, melyikünk járt jobban, mert én ezt az ócskaságot látni sem bírom.

Többen a fogyasztóvédelemhez fordultunk. Ne vásároljatok innen semmit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!