Keresés

Részletes keresés

Hooti Creative Commons License 2024.02.20 0 0 77

Szia

Nekem ma érkezett meg egy ilyen:

https://ozongeneratorshop.hu/termek/ozongenerator-5000-mg-h/?_gl=1*1feynoy*_up*MQ..&gclid=CjwKCAiA8sauBhB3EiwAruTRJrs_iwjoXeKZhzqrGad2D6p1qqGqMYK2Nldm9TtdSAjz13e4C0htnhoCdGcQAvD_BwE

 

Egy 4mx4mx2,7m szobában 10percet teszteltem, majd kivártam, szellőztettem.

Nagyszerű!!!

 

Szerintem az orrunk csap be, mert a tiszta szoba illatát érezzük, az eddig megszokott szagok helyett, ezért lehet "büdösnek" érezni.

 

No meg a 30perc kicsit sok szerintem.

Ehhez a típushoz pld ennyiket írnak:

Előzmény: zenyka (75)
peterch Creative Commons License 2023.02.28 0 0 76

Szia !

 

Nekem a 63nm-re üzemel 25 percet és közben működik a komplett rekuperátoros szellőztető is . Folyamatosan érezni a konyhában is az ózont , de nem túl töményen . Tehát szerintem a gyerekszobára ( méretfüggő , légköbméter ) akár az 5 perces működés is elég lehet, maximum 10 perc . Természetesen ne tartózkodjatok abban a helyiségben , ahol működik a generátor !

Előzmény: zenyka (75)
zenyka Creative Commons License 2023.02.28 0 0 75

Sziasztok!

Most vettem egy generátort és már 4 órája szellőztetem a gyerekek szobáját de még mindig nagyon büdös van. Fél órát ment. 

Ez így szokott lenni, hogy ilyen büdös? 

BrúnoFeri Creative Commons License 2022.09.22 0 0 74

Ózongenerátor vásárlás előtt vagyok, mi a véleményetek erről a webáruházról? https://ozongeneratorshop.hu/

Sok cikket olvastam az oldalukon, elég értelmesen leírnak mindent és most épp 40e alatt van a 10ezres készülékük, ami már elég sokmindenre jó lenne a ház körül.

Dragon22 Creative Commons License 2022.01.29 0 0 73

Sziasztok! Ozonuzlet.hu-val van valakinek tapasztalata?

Skodagti Creative Commons License 2021.08.01 0 0 72

Elég jó akciók vannak mostanság.

Skodagti Creative Commons License 2021.04.10 0 0 71

A 60 perces időzítő elég kevés, valószínűleg nem elég jó az ózonlap hűtése, ezért nem 120 vagy 180 perces.

Előzmény: Roli_007 (70)
Roli_007 Creative Commons License 2021.03.28 0 0 70

Sziasztok!

[Rendeltem egy ilyen ózongenerátort.]

Elsősorban az autó klímáját szertném kitisztítani vele évente kb. 2 alkalommal.
De kipróbálnám ha már van a lakásban is.

Ez szerintetek mennyire jó vétel?
Ill. mennyire jó ez a gép?

Skodagti Creative Commons License 2021.03.11 0 1 69
universaltool Creative Commons License 2021.01.27 0 0 68

Itt egy érdekes cikk erről.

Előzmény: dokeee (67)
dokeee Creative Commons License 2021.01.13 0 0 67

Köszi.

Előzmény: universaltool (66)
universaltool Creative Commons License 2021.01.11 0 0 66

Hát biztosan jó, azért óvatosan a földeletlen csatlakozóval a fém házban. Minimum rakhattak volna bele egy földelt tápkábelt.

Használj ventilátort pluszban, ezeknek nem acélos a hűtése, túlmelegszik az ózonlap, és pár perc után leesik a teljesítménye, sőt megsül az ózonlap.  Sajnos nem tartós darabok ezek, az időzítő is azért 60 perces, mert addigra már nagyon átmelegszik az ózonlap.  

Előzmény: dokeee (65)
dokeee Creative Commons License 2021.01.11 0 0 65
Előzmény: universaltool (64)
universaltool Creative Commons License 2020.12.31 0 0 64

Milyet vettél? Link?

Előzmény: dokeee (63)
dokeee Creative Commons License 2020.12.24 0 0 63

Én is vettem egyet, Kínából. A házamra és az autóimra tökéletesen megfelel, 15e ft volt. :)

Előzmény: VargaMiki (61)
firstlast Creative Commons License 2020.12.23 0 0 62

Jól néz ki, hány kilós egy ilyen? Van tartalék ózonlap hozzá? Van itt pár fontos kérdés ózongenerátor témában.

Előzmény: VargaMiki (61)
VargaMiki Creative Commons License 2020.12.21 0 0 61

1 hónapja én is szintén egy Ozonetech készülék gazdája lettem: https://ozonetech.hu/
M15-ös gépet vettem meg. Autómra és a 85 négyzetméteres házamra tökéletesen megfelel. Végignéztem vagy 5 oldalnyi google találatot és vagy 30 féle terméket, övéké volt a legszimpibb. :D
Ami tetszik bennük, hogy profik. Telefonon is többször beszéltem velük, nem akartak rám tukmálni semmit, minden kérdésemre tudtak válaszolni. Magyarországon gyártanak, szóval ha valami gond van akkor gyorsan megoldják.
A ventilátor tényleg nagyon erős benne, ahogy írják. Van benne ilyen késleltetés funkció, ha bekapcsolod nem termeli egyből az ózont, hanem csak a ventilátor indul el és kb fél perc után kapcsol be az ózontermelés. Na meg az üzemóra számláló, szerintem az egy nagyon jó ötlet.
Szomszédom dohányzik néha a kocsiban, kapott egy ózonos kezelést. El is tűnt a szag. 
Plusz elméletileg penész ellen is jó, hálószoba egyik sarka be szokott penészedni, kíváncsi leszek milyen hatással lesz rá.
Összességében ez egy nagyon profi készülék. Valamiért tartottam tőle, hogy gagyi lesz, valamiért a magyar termékek sokszor gagyik. :D De egy nagyon kellemes csalódás volt. 2 nap alatt kiszállították plusz használati útmutató is nagyon részletes. 
Remélem hosszú távon is beválik (habár 3 év garancia van rá szóval annyira nem aggódok).

 

Előzmény: Atom000 (45)
firstlast Creative Commons License 2020.12.19 0 0 60
Előzmény: firstlast (59)
firstlast Creative Commons License 2020.12.12 0 0 59

Szia! A növényeket elvileg károsíthatja, de a gyakorlatban nem zavarja őket, de nyilván beleírja a gyártó a használati utasításba, hogy ne kérhessék rajta számon, ha elszárad egy orchidea. Gyakorlatban elviselik a növények az én tapasztalatom szerint.

 

Penész ellen hetente kezeld. https://www.detektorbolt.hu/penesz-a-falon-ozongenerator

 

Jobb, ha minden helyiséget külön kezelsz, mert nem keveredik át megfelelően a levegő különben, nem éri el a megfelelő ózon sűrűséget.

 

 

Előzmény: Floydi (58)
Floydi Creative Commons License 2020.12.10 0 0 58

Sziasztok!

Bennem felmerült néhány kérdés, hátha valaki tud rá válaszolni:

- Azt olvastam, hogy az ózon károsítja a növényeket. Ez azt jelenti, hogy a lakás kezelése előtt a szobanövényeket el kell pakolni biztonságos helyre, vagy időnként egy-egy kezelést elviselnek?

- Penészedés ellen milyen gyakran kell a lakást kezelni? Télen elég havonta, vagy annál sűrűben érdemes?

- Érdemes-e olyat csinálni, hogy az ózongenerátort az előszobába teszem és kinyitom a szoba/fürdőszoba/WC ajtókat a kezelés idejére? Úgy kell elképzelni, hogy kb. 65nm, középen az előszobával ahonnan nyílik minden más helyiség. Vagy jobb, ha minden helyiséget külön-külön kezelek?

firstlast Creative Commons License 2020.12.06 0 0 57

Egy nap után biztos, hogy nem marad benne semmi káros ózon. Amire vigyázni kell, ne szippantsd be, mikor megy az ózongenerátor.

Én most a párom munkahelyére vittem be, kolléganője koronás lett, így indokolt egy teljes ózonos fertőtlenítés.

Előzmény: othiss (56)
othiss Creative Commons License 2020.11.29 0 0 56

akkoriban még tiszta volt a levegő, maximum erdőtüzek, vulkánkitörések okozhattak némi szennyzést.  

 

Volt egy kisebb ózonos ferőtlenítőm, ez fogkefére, borotvára, mobiltelefonra, és hasonló apró személyes tárgyakra pont megfelelt. Sajnos leégett, most egy nagyobbal végzemm ezeket.

 

A maszknak még az illata is kellemes, pedig csak egy napvárakozás után veszem használatba.

Az nózonszekrényben az utcai ruhákat fertőtlenítem

Előzmény: firstlast (55)
firstlast Creative Commons License 2020.11.28 0 0 55

Jó ötlet, főleg a maszknál, de akár élelmiszer is fertőtleníthető vele, ha be van csomagolva, vagy hámozni való, azt mondják tovább is eláll.

Az ózonra nagyon érzékeny az ember orra, már néhány molekulát is megérez, állítólag az ősember így érezte meg, ha jön a vihar. (villám ->kisülés->ózon)

 

Előzmény: othiss (54)
othiss Creative Commons License 2020.11.22 0 0 54

Már nem csak a lakás egyes részeit, a kocsit fertőtlenítem ózonnal, hanem újabban egy szekrényt erre a célra használok. Beakasztom a fertőtlenítendő ruhát, cipőt, bekapcsolom a generátort fél órára,  azán tegye a dolgát.  Néhány óra múlva még szellőztetem a ruhákat, és kész is.  Az ózonozott maszkon szoktam érezni az ózon "illatát", pedig aznap már nem is használom..

 

Skodagti Creative Commons License 2020.11.17 0 0 53
firstlast Creative Commons License 2020.09.28 0 0 52

Hát nem egy pörgős topic, pedig nagyon menő most a koronavírusos időkben az ózonos fertőtlenítés: https://www.detektorbolt.hu/hol-hasznalhato-az-ozongenerator

firstlast Creative Commons License 2020.09.22 0 0 51

A legjobb ár érték arányú a Silver 4000 ózongenerátor. 3 év garancia és az ózonkazetta erős érv.

firstlast Creative Commons License 2020.09.15 0 0 50
firstlast Creative Commons License 2020.09.03 0 0 49

0,05ppm ózonkoncentráció semlegesíti a koronavírust a japánok szerint:

 

https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200826/kimutattak-az-ozon-valoban-semlegesiti-a-koronavirust-446060

 

Ezt nem nehéz elérni egy ózonizátorral.

couponnreview Creative Commons License 2020.09.01 0 0 48

I have the same question like you

Előzmény: firstlast (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!