Keresés

Részletes keresés

Nyicsevó Sztrásnává Creative Commons License 2023.01.30 0 0 13212

Ebből mekkora felháborodás lesz!?

https://www.youtube.com/watch?v=7M-QqaiAKHE

A Majmok Bolygójának Őre Creative Commons License 2021.11.22 0 0 13211
A Majmok Bolygójának Őre Creative Commons License 2021.11.21 0 0 13210
Camo_BDU Creative Commons License 2021.10.04 0 0 13209

Látva a posztokat, ez is ideillik:

Az egyik augusztusi éjjel valaki egy egyetem falára festékszóróval felfújt egy rakás ocsmány, rasszista szöveget és gyalázkodást, meg horogkeresztet is. Az egyetem mellett zsidó vállalkozás működik.

Az egyetem nagyon dühös nyilatkozatban ítélte el az eset, követelve az elkövető elfogását és börtönbe zárását.

 

Utána viszont kiderült hogy ki volt a tettes. Az egyetem egy volt alkalmazottja, aki egy fekete férfi.

 

Az egyetem rögtön hangnemet váltott, és egy rövid nyilatkozatban (nem említve sem az elkövető származását, sem azt hogy a volt alkalmazottjuk volt) annyit mondtak hogy "az egyetem biztonságos mindenki számára".

Érdekesség, hogy bár egy új, erősebb gyűlölet bűncselekmény törvény nem rég lépett életbe az egyetemen, de valamiért a fekete fickó ellen azt nem használják fel. Az egyetemi rendőrség csak annyit mondott, hogy nem a szerint a törvény szerint emelnek vádat a férfi ellen, de azt nem árulták el hogy miért nem. Sőt, az egyetem rendőrsége megtagadta az ügy részleteinek nyilvánosságra hozatalát, a letartóztatás részleteit, de a sajtónak még fotót sem voltak hajlandóak adni az elkövetőről.

 

https://thepostmillennial.com/hate-hoax-black-employee-arrested-over-racist-graffiti-on-emory-university-building 

A Majmok Bolygójának Őre Creative Commons License 2021.10.03 0 0 13208

Black Woman Masquerading As Klu Klux Klan Member Terrorized Neighbors, Faces Charges

https://www.newsweek.com/black-woman-masquerading-klu-klux-klan-member-terrorized-neighbors-faces-charges-1635059

Naughtius Maximus Creative Commons License 2021.09.14 0 0 13207

 

https://news.yahoo.com/chicago-mom-allegedly-shot-12-133023707.html

A Chicago mom fatally shot her 12-year-old son in the head on Saturday morning in a rage over a missing memory card, prosecutors allege.

Fallon Harris, 37, was charged with first-degree murder after the death of her son, Kaden Ingram, at their South Chicago home. Kaden was found unresponsive on the kitchen floor with multiple bullet wounds to his head, and prosecutors alleged in court Sunday that Harris was caught on a home security system firing the second and fatal shot.

In a Sunday court hearing, Cook County State’s Attorney Eugene Wood alleged the incident began mid-morning Saturday when Harris confronted her son over the whereabouts of a digital memory card she had taken out of her car Friday night. Wood didn’t say what was on the memory card.

According to prosecutors, the situation escalated when Kaden told his mom he didn’t know where the memory card was. Harris allegedly pointed a silver revolver at the boy and fired a non-fatal shot to his head. Wood said that audio evidence recovered from the home’s security system revealed that the first gunshot left the 12-year-old boy “conscious and crying.”

üveges Creative Commons License 2021.08.12 0 0 13206

"kb. 3 hete agyonlőtt egy rendőr egy 17 éves fehér srácot. Azóta is nagy a csend."

 

white life does not matter

Előzmény: Camo_BDU (13196)
Máma már nem hasad tovább Creative Commons License 2021.08.11 0 0 13205

Lehet, hogy lesznek olyan fehérek, akik nem bánják annyira, hogy a feketék el akarnak különülni...

 

 

Előzmény: D3m0nk4 (13204)
D3m0nk4 Creative Commons License 2021.08.11 0 0 13204

Megnyugtató, akkor biztos nem lesz rasszista megkülönböztetés. Mert ugye BLM.

Előzmény: Máma már nem hasad tovább (13203)
Máma már nem hasad tovább Creative Commons License 2021.08.11 0 0 13203

Majd jó pénzért fekete biztonsági őrök fogják őrizni...

Előzmény: D3m0nk4 (13202)
D3m0nk4 Creative Commons License 2021.08.11 0 0 13202

A fehérek boltjait majd csak a fosztogatások alatt látogatják meg.

Előzmény: Máma már nem hasad tovább (13201)
Máma már nem hasad tovább Creative Commons License 2021.08.11 0 0 13201

Az öntökönlövés művészi szintre emelése !

 

Majd a "rasszista" fehérek két hónap alatt lenullázzák az összes fekete üzletet...

 

D3m0nk4 Creative Commons License 2021.07.17 0 0 13200

És ez ma már nem vicc hanem a valóság. Megtoldva a transzneműség őrületével. 

Előzmény: Törölt nick (13199)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.17 0 1 13199

Ez akkor szépen bizonyítja is hogy nem mindegy hogy fekete vagy fehér...

 

 

Tudod a klasszikus vicc...

 

Az amerikaiak kiképzik Johnnyt, a legjobb felderítőjüket arra, hogy bevessék az oroszok ellen.

Mindent megtanítanak neki, anyanyelvi szinten megtanítják oroszul, megkap minden titkos információt, ledobják Szibériában ejtőernyővel.

Ki akarja próbálni, mennyire jó az álcázása, bekopog a falu szélén az első házba:

- Jó estét Mása néni, én vagyok Szergej a szomszéd faluból!

- Ááááá...... fiam te nem vagy Szergej a szomszéd faluból.....

- De Mása néni, ismerek mindenkit a faluban, azt is tudom, mikor születtek!

El is mondja szépen sorban.

- Ááááá...... fiam te nem vagy Szergej a szomszéd faluból.....

- Na de Mása néni, hát udvaroltam a maga Ludmilla lányának, hát csak emlékszik arra!

- Emlékszem én fiam, hogyne emlékeznék, de hát az nem volt néger.....

Előzmény: Camo_BDU (13196)
Camo_BDU Creative Commons License 2021.07.17 0 0 13198

Ne is mondd. Nálunk is volt BLM felvonulás, igaz feketék nem is élnek a megyénkben. A helyi Demokrata Párt szervezte a rendezvényt, feketéket a környező megyékből importáltak, csak hogy ne kizárólag fehérek vonuljanak. 

Mivel nálunk nem bántottak feketéket a rendőrök, viszont néhány éve összevertek egy fehér férfit, megkérdeztem hogy ha megyek, akkor vonulhatok-e általánosságban a rendőri erőszak ellen. Erre nekem estek hogy ha nem Floydért vonulok, akkor oda se menjek, mert csak felzaklatnék mindenkit.

 

Jól kirekesztettek. Amúgy ha érdekelné őket a rendőri erőszak, akkor utánajárnának-e a rendőrségnél hogy mi történt azzal a fehér fickóval akit megvertek, de mikor erre rákérdeztem a helyi Demokrata vezérnél (aki a felvonulást szervezte), akkor nem volt hajlandó válaszolni, csak mellébeszélt hogy az nem az ő dolga.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (13197)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.17 0 2 13197

Eleve kb. 3 hete agyonlőtt egy rendőr egy 17 éves fehér srácot. Azóta is nagy a csend.

 

 

Nem értem. A BLM-horda a rendőri túlkapások ellen ment ki lapostévét gyűjteni tiltakozni.

Ezt hangoztatták mindenhol. Most meg nem lépnek fel?

Mi ez kérem, ha nem színtiszta rasszizmus....?

Előzmény: Camo_BDU (13196)
Camo_BDU Creative Commons License 2021.07.17 0 4 13196

Hogy lenne már mindegy? Daniel Shaverért volt "white lives matter" tüntetés a világ minden táján, több tízmillió résztvevővel? Nem? Ez akkor szépen bizonyítja is hogy nem mindegy hogy fekete vagy fehér...

 

De lehetne sorolni bármelyiket, mert a fekete neveket ismerjük, de a fehér, ázsiai, hispán áldozatok neveit nem. 

 

Eleve kb. 3 hete agyonlőtt egy rendőr egy 17 éves fehér srácot. Azóta is nagy a csend. Nem hogy nemzetközi felháborodás nem volt belőle, de még országos sem. A sajtó pár szóval elintézte. A srácnál nem volt fegyver, csak sima közúti ellenőrzés volt és a sheriff-helyettesnek gyorsabban járt a keze, mint az esze. Megijedt a saját árnyékától és agyonlőtte a srácot a semmiért. A világ le se xarja, mert fehér volt a fiatal és ártatlan, ha fekete lett volna most ő lenne az új George Floyd. 

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (13188)
Törölt nick Creative Commons License 2021.07.17 0 1 13195

A rabszolgakereskedelemnél az alapanyag beszerzése úgy történt, hogy a tengerparton lévő kereskedő állomásokra a fejvadászok hozták az árut. Ráadásul sokszor a törzsfőnökök saját törzsük tagjait is eladták, ha pénzre volt szükségük.

Előzmény: D3m0nk4 (13194)
D3m0nk4 Creative Commons License 2021.07.16 0 1 13194

Kifelejtettem az afrikai törzsek emberkereskedőit a felelősök közül, hiszen ők adták el a 99 százalékát a feketéknek.

Előzmény: D3m0nk4 (13193)
D3m0nk4 Creative Commons License 2021.07.16 0 0 13193

A kedvezményezettek számára fizetnél a holland emberkereskedők és volt amerikai földbirtokosok rabszolgái után?  

Előzmény: Nagy József 473 (13191)
Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 2021.07.16 -1 0 13192

Ja, annyi. Elírtam.

Előzmény: Carmel Bluffs (13190)
Nagy József 473 Creative Commons License 2021.07.16 0 0 13191

Lehet, hogy az ómami, meg az ópapi szemvedett, de az unokák a beneficary-k. Nekem meg sosem volt rabszolgám, egy sem.

Előzmény: D3m0nk4 (13184)
Carmel Bluffs Creative Commons License 2021.07.16 0 0 13190

Lehet, hogy Sovin most 60, de Chauvin 45 éves.

Előzmény: Az igazi Vitobácsi (13187)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2021.07.15 -13 0 13189

https://www.nbcwashington.com/news/local/teens-arrest-robberies-washington-dc/2730823/

 

Már ismertek a rendőrségen, és felteszik a ktői kérdést, hogy miképp történhetett meg újra a bűnözési sorozatuk.

Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 2021.07.15 0 0 13188

Semmit se értesz, mi? Mindeegy, hogy feka vagy fehér. Ez a rendőrök brutális gyilkosságairól szól. Hogy eddig megúszhatták. Mesélj Daniel Shaver-ről!

 

 

Előzmény: Camo_BDU (13183)
Az igazi Vitobácsi Creative Commons License 2021.07.15 -2 0 13187

Sovin most 6o, kihullott a haja és a fogai. És mi lesz vele még 22 èvig. Bruhhhahha, gyilkos úr.

Előzmény: varhonita (13176)
A Majmok Bolygójának Őre Creative Commons License 2021.07.15 0 0 13186
Dead Pool Creative Commons License 2021.07.11 0 0 13185
D3m0nk4 Creative Commons License 2021.06.27 0 5 13184

Ehhez szervesen hozzájárul,  hogy a fehérekbe évtizedek óta verik bele, hogy bűnösek a feketék történelmi rabszolgasors tartásában. Ami különös dolog, mert ugye ugyan mi köze van ma egy átlagamerikainak hozzá? Semmi. A hajózási naplókban ott van, hogy kik voltak az emberkereskedők és kik kiktől vették őket.

Azok a feketék akik meg szenvednek nyugodtan visszamehetnek az őshazájukba, ott majd jólétet és biztonság várja őket.

 

Példa Libéria, érdemes utánanézni.😁

Előzmény: Camo_BDU (13183)
Camo_BDU Creative Commons License 2021.06.27 -1 2 13183

Nagy sírás-rívás lenne, az biztos.

 

Engem az irritál hogy fehéreket is kinyírnak, 2x, 2 és félszer annyit mint feketét, de soha nincs belőle nagy ügy. Kinyírnak sok Hispánt/latinot, de ázsiaiakat is. Azokkal sem törődik senki. Dehát ilyen ez a rasszizmus, az egyik színű ember élete sokat ér és sír a világ, a másik embert agyonlövik, megfojtják, de az emberek csak elfordítják a fejüket, annyira nem számít annak az élete. 

Előzmény: D3m0nk4 (13182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!