Keresés

Részletes keresés

teddy53 Creative Commons License 2023.02.10 0 0 9

Sziasztok !  Lenne nekem egy nagyon fontos kérdésem !  A szomszédom egy nagyon kedves 89 éves néni.. Ma reggel mondta hogy éjszaka a füléből folyhatott vér. Én javasoltam neki,hogy mindenképpen jelezze a háziorvosának !  - Esetleg hallottatok már ilyen esetet,ezt mi okozhatja ??                  Köszönöm a válaszokat !

Tamás Leskó Creative Commons License 2022.10.15 0 0 8

Sziasztok,

 

ha valakinek ilyen tünete lenne egy nagyon érdekes eset történt és hasonló tünetei voltak mint a topikot nyitónak.

 

Pont két hete a Fül-Orr-Gégészeti és fej-nyaksebészeti országos éves konferencián adott elő az egyik fül orr gégész orvosunk ( Dr. Guillaume Lourmet - Móricz Medical Center (moriczmedical.hu)) egy ilyen esetről. 

 

 

A páciens hasonló tünetekről számolt be. Csomó helyről elküldték, hogy nincsen semmi baja. Végül valaki kért neki (végre) egy nagytérfogatú  agykoponya CT-t amin megállapították, hogy egy COVID mintavételi pálca vége tört bele az orr járatába, és annyira betokozódott, és körbevette a nyálkahártya már hogy endoszkóppal talán valóban nem is volt látható már. 

 

Kiműtötték neki és azóta újra tünetmentes. 

 

DURVA. hogy nem vették észre amikor ledugták a pálcikát hogy a vége a sörtés rész kb 2cntis kefe rész nem jött ki....???

:((((

 

Én azt javaslom, hogy valahogy mindenképpen menj el egy orvoshoz még ha sokat is kell várnod. Vagy amikor hazautazol.

 

https://moriczmedical.hu/  1114 Budapest Móricz Zsigmond körtér 2.

Dr. Guillaume Lourmet - Móricz Medical Center (moriczmedical.hu)

Előzmény: Segítseteklegyszives (-)
forgione1 Creative Commons License 2019.11.28 -1 0 7

Így már teljesen biztos, hogy kamu, bár eddig sem volt semmi kétség a sztorit illetően, amit megint túllőttél és ezért vált hiteltelenné.

Előzmény: Segítseteklegyszives (6)
Segítseteklegyszives Creative Commons License 2019.11.27 0 0 6

Sajnos nem kamu,Franciaországba dolgozom,eddig is idegesített,de most már jobban!Orvoshoz nem szoktam járni...távol állnak tőlem.

forgione1 Creative Commons License 2019.11.27 0 0 5

Újabb kamu próbálkozás :-)

Előzmény: Segítseteklegyszives (-)
dühös biciklis Creative Commons License 2019.11.27 0 0 4
https://www.hazipatika.com/napi_egeszseg/belgyogyaszat/cikkek/orrvaladek_errol_arulkodik_a_szin/20170223164454
pk1 Creative Commons License 2019.11.27 0 0 3

Ha nem tudsz orvoshoz menni, akkor hívj meg egy orvost magadhoz. Talán még itt a fórumon is akad jelentkező.

dühös biciklis Creative Commons License 2019.11.27 0 0 2
Ja, azt most vettem észre, hogy a 6-8 az hónap, nem nap... akkor pláne indokolt az orvos, feltéve, hogy nem mindegy, élsz vagy halsz.
Előzmény: Segítseteklegyszives (-)
dühös biciklis Creative Commons License 2019.11.27 0 0 1
Gyurcsók meghalt, más meg nem hiszem, hogy foglalkozna távgyógyászattal.
Akármit is hallottál, a leírtak alapján elképzelt állapotod sürgős orvosi ellátást igényelhet.
Akár egy tályog is lehet, ami nagyon csúnya dolgokat csinálhat.
Miért nem tudsz orvoshoz menni?
Előzmény: Segítseteklegyszives (-)
Pomber Béla Creative Commons License 2019.11.26 0 0 0

Nem 0 fertőzés.

 

Pedig ehhez orvos kell, mert az ilyesmi ha felhúzódik agyra, akkor feldobod a talpad gyorsan, de fájdalmasan.

Segítseteklegyszives Creative Commons License 2019.11.26 0 0 topiknyitó

Már lassan 6-8 hónapja az orromból kellemetlen szag jön,ehhez társul sárgás-zöld orrváladék.Ez néha garatba is csorog.Nem tudom mitől van,külföldön vagyok és nem tudok elmenni orvoshoz,na meg sok mindent olvastam.Mi lehet a probléma?

 

Az arcom nem fáj,arcüreget kizárnám,persze nem vagyok orvos.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!