Keresés

Részletes keresés

Batman888 Creative Commons License 2019.12.14 0 0 25

és mi van ha popsiba akarja ? 

Előzmény: Dominika 26 (20)
XY-pert Creative Commons License 2019.11.19 0 0 24

Ez nem ilyen egysíkú. Nézzük ezt férfi szemszögből is, hiszen miért csak a nők szempontjaiból indulnánk ki?

Több olyan kapcsolatom volt, ahol a női oldal nagyon élvezte a szexet, és semmi problémájuk nem volt a kielégüléssel, számomra mégis tág volt a puncijuk. Hiszen nem csak a nők méret-igényei a fontosak, hanem a férfiaké is. Én pl. átlagos farok-mérettel nem az átlagos, hanem a szűk puncit szeretem. Ugyanígy lehetnek nők, akik átlagosan tág hüvellyel a kifejezetten nagy farkakat szeretik, ez sztem tök egyedi.

Előzmény: Dominika 26 (22)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.16 -2 1 23

Szerintem ez a kérdés így túl általános.

Hova ?   Szerintem ez változó, ami jó ide, az nagy oda, ami rövid itt, az fullasztó amott. 

Nekem legalább is vannak ilyen gondjaim.

Előzmény: Dominika 26 (22)


Dominika 26 Creative Commons License 2019.11.15 0 0 22

Igen,vannak olyan kitágult nők,akiknek a puncijuk már elvesztettebrugalmasságát és csak nagyon vastag  kukikkal tudnak a csúcsra jutni.De az csak nagyon ritka,a nők többségének alkalmazkodik a punija a kukik vastagságához!:-) 

Előzmény: XY-pert (21)
XY-pert Creative Commons License 2019.11.15 0 0 21

Ja, biztosan az, hogyha azt írtam, hogy nem parázok a méretem miatt, mi? :D

Előzmény: Törölt nick (17)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.11.14 0 2 20

Szia!Igen,szét akar szakítani olyankor!Nem lököm én el őt magamtól és ő sem akar nekem fájdalmat okozni!Megpróbál annyira felizgatni,hogy hátha kitágulok annyira,hogy jó legyen.Ha ez nemsikerül,akkor találunk más megoldást,de én is mindig a csúcsra jutok!

 

Előzmény: kukika0 (19)
kukika0 Creative Commons License 2019.11.14 -1 1 19

Szia
Feszít ,hogy fáj???
Nem érzi rosszul magát hogy inkább próbálod a száddal ki elégíteni "el lököd magadtól"?

Előzmény: Dominika 26 (18)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.11.14 0 2 18

Sziasztok!Az én pasimnak vastag farka van.Vannak napok,amikor szexuálisan túlfűtött vagyok és imádom,ha alaposan megdöngöl,de általában eléggé fájdalmas a dolog!Olyankor inkább igyekszem a számmal kielégíteni,vagy csak egy kis részét magamba engedni.De legtöbbször 69.ben rendezem le,azt nagyon szereti és nem is bírja soká!;-) 

Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 16
Azért, mert nem értem, hogy lehet, hogy minden második nőnek a 5 cm vastagság az ideális. Rendben, hogy sok nő az átlagfeletti vastagságot kedveli, de komolyan az extrém vastag kell nekik? És akinek nem olyan vastag, az nem jó?
Előzmény: SuperBazza (14)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.08 0 0 15
Akkor majdnem minden nő ilyen tág?
Előzmény: XY-pert (13)
SuperBazza Creative Commons License 2019.10.08 0 0 14

Hanem miért?

Elmondod?

Előzmény: Gaz9777 (12)
XY-pert Creative Commons License 2019.10.08 -1 0 13

Kit érdekel, hogy mások mit mondanak? Nincs kicsi farok, csak tág pina.

Előzmény: Gaz9777 (10)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.08 0 1 12
Inkább te vagy a közelében, ha maximum egy ilyen kommentet tudsz idebökni.
Nem azért nyitottam a topicot, hogy széttrollkodd a hülyeségeddel.
Előzmény: SuperBazza (11)
SuperBazza Creative Commons License 2019.10.08 -2 1 11

Ha annak nem is, de a 40-es IQnak ott vagy a közelében.

Köttözz a farkadhoz egy uborkát és megnyugszol.

 

Előzmény: Gaz9777 (10)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 10
Nézd meg a linkeket. Legalább egy rakás nő/férfi állítja, hogy az 5 cm vastagság(16cm körméret) a legtöbb nőnek ideális, kitölti őket. Én viszont a közelében sem vagyok ennek a férfiak jelentős többségével együtt.
Előzmény: XY-pert (9)
XY-pert Creative Commons License 2019.10.07 0 0 9

Node melyik nőnek? Női hüvelyméretek közt legalább akkora különbség van, mint a férfiak farokméretei közt.
Ráadásul ott van az egyéni preferencia, volt átlagos méretű nőm aki a kifejezetten nagyot szerette, volt tág nőm, akinek az előző faszijának az enyémhez képest fele akkora farka is tökéletesen megfelelt, stb.

Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 8
https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__9817018-lanyok-mi-az-idealis-meret-vastagsa https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5862383-lanyok-nektek-milyen-az-idealis-penisz__oldal-1g-es-hossz-is-johet És még sok ilyen van. Szinte mindenhol 5 cm átmérőket írnak. Elhiszem, hogy vannak, akiknek bemegy, de komolyan minden második nőnek ekkora kell?
Előzmény: Gaz9777 (7)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.07 -1 0 7
Akkor miért írják mindenhol, hogy fontos, hogy jó vastag legyen, illetve az 5 cm vastagság az ideális?
Előzmény: marismaris (5)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.07 -2 3 6

Á, hagyd el! A pasik fele képtelen egy mérőszalaggal bánni. Vagy nem tudja, mit is kellene mérni, ha már mér. Olyat is olvastam már rengetegszer, aki a "bruttó" hosszt mérte, a segge lyukától a makkja csúcsáig :)))
Átmérő terén is meg a nagyzolás.. a Goldengate-n úgy dobálóztak a 25/6- 22/5.5-es pöcsökkel, hogy nem győztél fedezékbe vonulni.
Amikor valami etalonhoz kellett volna mérni, akkor rendre bukott a mutatvány. 

Ennél a méretnél lényegesen szolidabb is bőven megfelel a célnak. A hossz , kiindulva az átlag hüvely méretéből, 14-15cm-nél bőven jó. A legtöbb nőnek ujjal el lehet érni a méhszáját..és az már elegendő, sőt.. van aki utálja, ha koppan a dákó :) A hüvely elülső területe az, ami nagyon jól ingerelhető, oda sem kell alkar méretű dorong. A vastagság fontosabb, a kitöltöttség érzése sokkal izgatóbb az elmondások szerint..de nem kell annak kétségbe esni, aki 4cm körüli a szerszáma, azzal már bőven lehet élvezetes a mutatvány.
A női hüvely nagyon toleráns és alkalmazkodó képes, ezt meg a saját kissé speciális érdeklődésm kapcsán tapasztaltam. Elbír egy nő kézfejével..és negyed óra múlva sikítva élvez el a farkamtól, ami nincs 5 cm átmérőjű sem.. szóval nem kell ezt misztifikálni, az állóképesség és a 'hozzáértés' bőven fontosabb. Ha 'elő van készítve' a nő, egy ujjal orgazmust lehet elérni..

A faszméregetés inkbb az egymás közti rangsor felállításához jó..már, ha erre van igény.

Előzmény: Gaz9777 (4)
marismaris Creative Commons License 2019.10.07 0 3 5

Sok romantika, jó humor, férfias tartás, megbízhatóság. Ez kell a nőnek.

 

...A primitív állatokat rövid távon sem kedvelik túlságosan.

Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.07 0 0 4
De nem érted, 16 cm es körméret nagyon ritka, ha úgy vesszük, ez a maximum, nagyon kevés férfit érint ekkora vastagság.
Mégis majdnem mindenhol azt olvasom, hogy a legtöbb nő számára ideális, tökéletes. Tehát ami ennél vékonyabb, az rossz. Persze, hogy vannak akiknek számít a méret és a nagyon vastagot szeretik, de a többségnek ez lenne az ideális?
https://www.huffpost.com/entry/penis-size-preference-cha_n_107433
https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__2358606-15-16-cm-keruletu-penisz-mennyire-gyakori
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.07 0 2 2

Látom babakocsis vagy, ezért elmondom neked, hogy minden új topikot le szoktunk nullázni. A köv. hsz. az egyes. Ezért ezt a hsz.-t nem kell komolyan venni. Kérdésedre a válasz, igen van olyan nő, akinek számít a méret. Viszont nem mindegyiknek. Azt írod, átlagon feletti, akkor nem lesz gond, kellő technikával az égbe is repíthetsz egy nőt. 

Előzmény: Gaz9777 (1)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 1
Akkor én egy nőt sem tudnék kielégíteni?
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.06 -1 0 0

Minél nagyObb a vastagsága, annál jObban esik a csajOknak. 😛

Előzmény: Gaz9777 (-)
Gaz9777 Creative Commons License 2019.10.06 0 0 topiknyitó
Az én farkam 14,3 cm középen körbemérve és mindenhol azt olvasom, hogy az ideális vastagság 16 cm körméret a legtöbb nőnek, kb akkora mint egy dezodoros flakon. És ez kicsit elkeserít. Ezek szerint én kevés lennék a legtöbb nőnek? Tudom, hogy az enyém is átlagon felüli, de akkor is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!