Keresés

Részletes keresés

cicofer Creative Commons License 2020.09.30 0 0 14

Csak nyugodtan próbáld ki, semmi bajod nem lesz!!!

 

B.Alex88 Creative Commons License 2020.09.27 0 0 13

Old Spice zselével??? Nem fagy le a makkod? :D :D :D

Előzmény: cicofer (10)
B.Alex88 Creative Commons License 2020.09.27 0 0 12

Szia! Szerintem csak meghúzódott a bőr,velem is előfordult már durvább sexnél,vagy ha erősebben rángattam meg hokizás közben.A fekete nadálytő krém egész szépen rendbe hozta.
Azóta rendbe jött már?

Előzmény: zolika2693 (11)


zolika2693 Creative Commons License 2020.09.14 0 0 11

Nem ide tartozik de multkor szexeltem egy lánnyal és utána nap vettem észre egy kb 1cm lila foltot talán véraláfutás a nemiszerven(lioton géllel kenem ) Ez szombaton történt . Van valami jelentösége nem fáj semmit nem érzek rosszat ott ? Vagy majd elmúlik egy hét múlva?  Kicsit durva volt a szex meg elég rendesen szopot:D  Egyszer véletlen kicsusztam neki a  falának lehet ott sérült meg vagy a gumi szoritása  ötletek ?

cicofer Creative Commons License 2020.09.11 0 0 10

Rendszeresen, naponta többször mosni kell! Be szoktam kenni Old Spice zselével-vel. Ez a módszer garantáltan jó lábszagra is!

jokepu_isten Creative Commons License 2020.09.11 -1 3 9

Meg kell mosni. Viccen kívül. Minden használat után, legyen az vizelés vagy gecispricc. Ha nyílvános helyen vagy, ott nyílván a művelet sem egyszerűbb, erre az esetre én is a higiéniai kendőt javaslom. Én kb 15 éve így csinálom és olyan illata van mindig a farkamnak, hogy magamat is leszopnám.

FskinFUN Creative Commons License 2020.05.23 0 1 8

Az igaz hogy a rosszul mosott alsógatya is tud a bűz forrása lenni, szerintem adottság kérdése is. Egy bőrösebb faroknál hamarabb alakulnak ki szagok. 

 

Törlőkendő hanyagolnám. Inkább lerázom rendesen🥒💦💦😀

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 0 7

Illetve pisiléskor megtörölték a fütyikéjüket baba popsi törlővel, vagy intim nedves kendővel...

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2020.04.29 -1 1 6

Meg kell mosni... viccet félretéve 2 férfinál is akivel eggyütt éltem azt vettem észre az alsó gatya okozza.... amint elkezdtem nekik mosni 90-95 fokon, azonnal megszüntek a szagok. Mellette a szúrt le vagy rövidre nyírták.

nicknév1233 Creative Commons License 2020.04.11 0 0 5

Több oka is van amiért büdös lesz:

1. pisilés után marad a hugycsőben vizelet ami kiszivárog

2. ha többször felizgulsz 1 nap előváladék keletkezik, ami szépen be tud pállni a naciban....

3. elkaptál valami gombás fertőzést a csajtól

Törölt nick Creative Commons License 2020.04.11 -1 3 4

Volt olyan partner aki kifejezetten kérte hogy ha este találkozunk, akkor csak reggel mossam meg a cerkát. Büdös nem volt, de szerette szagolgatni a herém, a faszom, majd szépen lassan belenyalt a fitymámba. Nagyon izgató volt! 

NO HAB Creative Commons License 2018.02.20 0 2 3

uúúuúuuúúúú ezt a fasságot........

xxxxxrf Creative Commons License 2018.02.19 -3 1 2

sziasztok éngem különösen felizgat a hokis gecis faszszag.

QQRIQ 54 Creative Commons License 2018.02.19 0 1 1

Mossad minden nap, a fityma alatt gyűlik a túró, arra nagy figyelmet kell fordítani.

Nekem még nem mondták, hogy szaga van!

Előzmény: petyah_01 (-)
Pomber Béla Creative Commons License 2018.02.19 0 5 0

én m0sni sz0ktam...

petyah_01 Creative Commons License 2018.02.19 -1 0 topiknyitó

A fórumos hozzászólások alapján egyre többekben merül fel igény arra, hogy az erős szagoktól megszabaduljanak a gatyában. Feltűnő, hogy a nők mennyire nagy számban szólnak a téma mellett, teljesen érthető okokból. Azonban a rendszeres és igényes tisztálkodás mellett is előfordulhat, hogy kellemetlen helyzetbe kerül egy férfi.

 

Ki mit próbált ki, mit tesz, hogy csökkentse a pénisz természetes szagát? Minden megoldás érdekes lehet sok férfi számára.

 

Nők tapasztalatai és véleménye is nagyon érdekel!

 

Ez egy valós és komoly probléma, ezért ehhez méltó hozzászólásokat kérek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!