Keresés

Részletes keresés

Evif Creative Commons License 2020.05.27 0 0 6

Igaz, hogy nem kerítést, hanem kültéri bejárati ajtót rendeltünk a péceli NIVO cégtől, azt is ismerős ajánlatára, de én is csak ajánlani tudom a céget.

Butuska12 Creative Commons License 2018.02.14 0 0 5

Nagyon meg vagyok elégedve a NÍVÓ kerítéssel és a gyártójával. Pontos helyszíni felmérés, időben átadott elemek. összecsomagolva a tartozékok névvel ellátott zsákban, kedves és segítőkész munkások ....köszönöm

domino44 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 4

Én is olvastam Dr Zeus bejegyzését és elbizonytalanodtam. Aztán rákerestem a neten és nagyon jó véleményeket találtam. Most akkor melyik az igaz? Nem hagyott nyugodni, mert már nekem is elegem volt a kerítés festegetésből, ezért először felhívtam a céget majd ki is mentem Pécelre a saját szememmel megbizonyosodni, hogy valóban léteznek, működnek-e.  Mondták volt egy időszak amikor annyi megrendelés zúdult rájuk, hogy nem tudták tartani a határidőt, de az már a múlt. Azóta beállítottak új gépeket és azokkal már tudják tartani a határidőt.Több mint két órát kérdezgettem Őket a gyártásról, a szállításról, a minőségről, a felszerelésről. Nekem minden kétségem szertefoszlott ezért megrendeltem. A határidőt tartották, minden úgy kaptam meg ahogy annak lennie kell. Azóta már 2 szomszédom is rendelt tőlük és Ők is időben megkapták. Még jó hogy nem hallgattam Dr Zeus-ra.

futuro82 Creative Commons License 2017.05.14 0 0 3

Szia. Érdeklődnék hogy azóta se változott a helyzet? Mi is őket néztük ki, de most elbizonytalanodtam.

halaloszto Creative Commons License 2017.05.11 0 0 2

most nagyon összezavarodtam.

 

a) nagyon tapasztalt és hozzáértő vagy, előadást tartasz nekünk kereskedelemből és egyedi gyártásból

b) naiv voltál és megszívattak, panaszkodsz és várod hogy vigasztaljunk, segítsünk

 

melyikről van szó?

Előzmény: Dr_Zeus (1)
Dr_Zeus Creative Commons License 2017.05.10 0 0 1

Ajjaj, nem vagy valami gyakorlott rendelő, de nem baj, elmesélem.

Az előleget nem azért kell fizetni, mert nem tudja finanszírozni a gyártást, hanem azért, hogy bebiztosítsák magukat, hogy nem kamu a megrendelés.

Gondolom több olyan jó fej ügyféllel találkoztak, akik rendeltek valamit, aztán elfelejtettek érte menni, kifizetni és a nyakukon maradt selejtnek.

Ezt elkerülve már a legtöbb cég beszed előleget, hogy ezt a kockázatot kizárják.

Így már remélem, hogy tiszta a kép!?

Előzmény: forgione1 (0)
forgione1 Creative Commons License 2017.05.09 0 0 0

amikor túlkínálat van, minden szinten?!

 

Akkor miért nem mentél a túlkínálathoz, ahol nem kérnek előleget :-)

 

Előleget soha nem fizetünk, mert az a cég egy semmi, amelyik nem tudja megfinanszírozni saját szolgáltatását. 

Előzmény: Dr_Zeus (-)
Dr_Zeus Creative Commons License 2017.05.09 -1 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

van egy cég Pécelen, a NÍVÓ Kft., akik fémből, alumíniumból készült kerítés elemeket gyártanak.

Én is lecsaptam erre a lehetőségre, mert elegem volt már abból, hogy a fa kerítésünket kétévente újra kell festeni.

Megrendeltem a Nívó nevű cégtől az elemeket, kifizettették velem az előleget, majd szóban azt ígérték, hogy 4-6 hét alatt elkészül a kerítés. A papírra már 6-8 hét került, de ez idő alatt sem készült el a kerítés.

Írtam nekik levelet, de semmi válasz nem érkezett. Felhívtam őket, de nem vette fel a telefont senki. Majd kaptam egy visszahívást, hogy továbbítják a levelemet az ügyvezetőnek, mert ők ezt nem tudják megválaszolni, mármint a lányok, akik az irodában ülnek. Illetve azt az ígéretet kaptam,hogy 1 héten belül leszállítják a kerítést.

Azóta ismét eltelt egy hét és se kerítés, se válasz a levelemre!

Ami biztos, hogy ezt a céget messziről el kell kerülni, mert megbízhatatlanok és linkek!

Még az is kérdés, hogy az előleget, hogy fogom tudni visszaszerezni!

Ilyen cégek, hogy tudnak megélni a mai világban, amikor túlkínálat van, minden szinten?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!