Keresés

Részletes keresés

sylvanus67 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 36

Feszültség van?

Polaritáshelyesen van bekötve?

Nincs felcserélve a táp és a videokábel?

Stb.

 

fénykép jó lenne:(

Előzmény: 76zoli76 (35)
76zoli76 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 35

Sziasztok!

Van egy Futura VDT-607/ID/FE-s1 kapunyitóm.

Minden be van kötve , de nem működteti az elektromos zárat!

Mi lehet a baj?

sylvanus67 Creative Commons License 2021.01.26 0 0 34
Előzmény: sylvanus67 (33)
sylvanus67 Creative Commons License 2021.01.26 0 0 33

Jó, azt tudom, de a kérdés arra vonatkozott, hogy mi megy 2,4 vagy 6 kábelen? Milyen jelek?

 

Mert néztem Alin szemre azonosnak tűnő készülékeket és hol 4 vezetékes hol 6 vezetékes rajz volt mellékelve.

Előzmény: Lacivill (32)
Lacivill Creative Commons License 2021.01.26 0 0 32

Gyártótól.

Előzmény: sylvanus67 (31)
sylvanus67 Creative Commons License 2021.01.25 0 0 31

Mitől függ az hogy videokaputelefon kül és beltérije 4 vagy 6 vezetékes összeköttetéssel működik?

herrkz Creative Commons License 2020.09.15 0 0 30

Ja, más a router neve és a jelszó is, mint a trehome. Bár a haverem aki bekototte a routert, azt mondta, ugyanaz a hálózat, mintha a forouter lenne. De én nem értem sajnos.

Előzmény: herrkz (29)
herrkz Creative Commons License 2020.09.15 0 0 29

Köszönöm! Azt, hogy kell? Bocs de annyira nem értek hozzá...

Előzmény: Lacivill (28)
Lacivill Creative Commons License 2020.09.14 0 0 28

Kapcsold ki a távoli wifit, akkor ha ugyaolyan néven van konfigurálva a közelebbi akkor rátalál.

Előzmény: herrkz (27)
herrkz Creative Commons License 2020.09.14 0 0 27

Sziasztok! Van egy kaputelefonunk. V-tach smart a típusa. Egyébként ezt lehet még sok néven kapni. A lényeg, mikor megjött, beuzemeltem a trehomos router wifijere. Kiderült a jel nem ér ki a kapuig. Vettem még egy routert, és kitettem az ablakba. Kb 3 méterre a kaputelefontol. Sajnos az továbbra is a trehomos wifivel kínlódik. Nem találtam olyan beállítást, ahol az új routerrel kapcsolódna. Használ valaki ilyen szerkezetet? Tudna segíteni, hogy tudom átállítani? Köszönöm

Lacivill Creative Commons License 2020.08.08 0 0 26

Olyan kaputelefon  megoldást keresek ahol a kültérihez kimegy 2-4-6 hagyományos vezeték, a beltéritől meg applikációval elérhető lenne távolról

tdc75*** Creative Commons License 2020.07.13 0 0 25

Köszönöm szépen!

Lacivill Creative Commons License 2020.07.13 0 0 24

Korábban irtam, hogy EMOSt vettem eleinte egész jól müödött, de elég hamar 10ből 2 hivást ha tudtam normálisan fogadni. 30e Ft körül van sokfajta. Töltsd le a bekötést, és meglátod, hogy hány vezeték kell neki.

Előzmény: tdc75*** (23)
tdc75*** Creative Commons License 2020.07.13 0 0 23

Nos ....valami konkrét segítség????

Sürgős lenne.

Felénk nincs aki ilyen munkát elvállalna.

Nekem kéne megcsinálni. Nagyon várja a család.

Tehát milyen telót rendeljek?

-5 eres vezetékhez.

-wifi van.

 

 

 

tdc75*** Creative Commons License 2020.07.12 0 0 22

van wifijel bőven.

tdc75*** Creative Commons License 2020.07.12 0 0 21

Szia! Új építésű tégla. kb 6 méterre van a kiskapu.

Lacivill Creative Commons License 2020.07.12 0 0 20

Az 5 ér az bőven elég, kérdés a Wi-fi vétel milyen lesz beton mögöt  jel árnyékában

Előzmény: tdc75*** (19)
tdc75*** Creative Commons License 2020.07.12 0 0 19

Szevaztok!

 

Építkezésnél, hogy-hogynem a kerítés építésekor  (5) eres vezetéket vittek a kiskapuig.

Milyen kaputelefont vegyek?((6) eres illett volna).

 

-beül legyen monitor,

-a kiskapu mágneszárat nyissa,

-mindezt tudja wifin keresztül telefonról is.

-csengessen belül és a telefonon is

Estleg a kültéri (+) vagy (-)  vezetéket lehet közösíteni a mágneszár (+) vagy (-) ával?

Nagyon jól jönne valami segítség.

Előre  is köszönöm 

Lacivill Creative Commons License 2020.05.27 0 1 18

Szia. Inkább nem ajánlanám. Mert 10 ből 5ször szól csak, van amikor hang sincs. Wifivel használom. Lehet vezetékkel jobb lenne. A hozzáadot hangjelző is van mikor szól, van mikor nem.

Előzmény: paela (17)
paela Creative Commons License 2020.05.27 0 0 17

Szia! EMOS-nak melyik típusát használod? Nekem a tervem az lenne, hogy a kiskaput és a 2 szárnyú nagykaput is tudjam nyitni vele a házon belülről egy fix kijelzőn esetleg wifin telefonról. Ez megoldható? Köszönöm!

Előzmény: Lacivill (10)
Dehogyne Creative Commons License 2020.02.27 0 0 16

Mit gondoltok, hogy valaki beveszi, hogy 2 első hozzászoló dicsér 1 terméket, vagy egy oldalt az nem reklám?

Előzmény: Sajti103 (15)
Sajti103 Creative Commons License 2020.02.27 0 0 15

Nekem Fisotech S3 wifi kaputelefon van (nem linkelem be, nem reklám). A minősége jó, azért vettem mert volt tőlük kamerám is. A tapasztalatom inkább azért jó, mert náluk elértem a technikai segítséget, igaz második hívásra. Az emagon vettem annak idején egy kamerát és a világon senki sem tudott segíteni amikor elakadtam. 

Előzmény: stevetaylor67 (13)
Dehogyne Creative Commons License 2020.02.26 0 0 14

Nálam állandóan lefagy használhatatlan, és nem is javitják meg.

Előzmény: stevetaylor67 (13)
stevetaylor67 Creative Commons License 2020.02.26 0 1 13

Nálam ez a Fisotech cucc jött be https://kameradepo.hu/kaputelefon/video-kaputelefon-fisotech-s9 

Fisotech S9 Kaputelefonnal nappal és éjszaka folyamatosan felügyelheti a bejárat előtti területet. Mobiltelefonján azonnal láthatja és hallhatja a becsengető személyt, valamint beszélgetést is kezdeményezhet vele. Pl. azonnal látja az érkező vendéget, futárt, postást…

Otthonlét látszatának keltése

Ha megszólítja video kaputelefonon keresztül a lakás vagy ház körül ólálkodó illetéktelen személyt, akkor azt a látszatot kelti, hogy valaki otthon tartózkodik.

Teljesen vezeték nélküli kivitel

A kaputelefon egyáltalán nem igényel vezetékezést, mivel az áramellátását tartós akkumulátorok biztosítják, a kép- és hangátvitel pedig wifi hálózaton történik.

Belső csengő használata

Amennyiben nem csak mobiltelefonjaira szeretne jelzést kapni, válasszon a video kaputelefonhoz maximum 10 db beltéri csengőt. Az esztétikus fehér beltéri csengőt egyszerűen csak a lakáson vagy házon belül egy konnektorba kell dugni.

Könnyű és gyors üzembe helyezés

A magyar nyelvű leírás, a video segítség és az ingyenes mobil applikáció segítségével 4-8 perc alatt üzembe tudja helyezni a video kaputelefont.

Intelligens mozgásérzékelés, automatikus éjjellátó üzemmód

A kaputelefon a beépített kamera és az infrasugárzó segítségével képes a környezetében lévő mozgást felismerni és figyelmeztető üzenetet, videót, képet küldeni a beállított telefonokra.

Automatikus Éjjellátó Üzemmód, 3-5 méteres éjjellátó képesség

Éjjellátó video kaputelefonjaink a legsötétebb éjszaka is készítenek felvételeket, mivel beépített infra sugárzókkal rendelkeznek. A fényerő csökkenését a kaputelefon érzékeli, majd automatikusan üzembe helyezi az infra sugárzóit, és átkapcsol éjszakai üzemmódba, ezért teljes sötétségben is értékelhető képet kapunk

Felvételek rögzítése és továbbítása

A videó kaputelefon képes a video felvételeket vagy a fényképeket felhőbe vagy memóriakártyára (opcionális) rögzíteni, és továbbítani a beállított okostelefonokra.

Magas Felbontás

2 megapixel felbontás, mely kb. hatszorosa egy jó minőségű analóg kameráénak.

KameraDepó folyamatos technikai támogatás

A KameraDepó továbbra is folyamatos szakmai támogatást nyújt Ügyfeleinek. Mindegy, hogy Video Kaputelefonját egy hete, vagy évekkel ezelőtt szerezte be cégünktől, kollégánk a telefonvonal másik végén válaszol minden felmerült kérdésére.

Parti77 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 12

Sziasztok!

 

Hörmann garázskapum van, melyhez motor beszerelését tervezem. Supramatic E-t ajánlották a szakik. Úgy látom, hogy csak egy távirányítót adnak hozzá (bisecur 5 gombos). Ahhoz, hogy négyen tudjuk kezelni a garázskaput 4 db-ot kell vennem belőle? Kb. 16.000 Ft darabja. Megoldás lehet külön kapunyitó hozzáadása? Pl. wifis kapunyitó? https://shop.dupol.eu/product/wifi-kapunyito/  

Tudna valaki segíteni?

yoloyolo Creative Commons License 2018.12.30 0 0 11

Szia!

 

Sikerült ezzel a projekttel jutnod valamire?
Én is valami hasonlót szeretnék megvalósítani, viszont már a kaputelefon oldalánál elakadtam egy kicsit.

Többlakásos házban lévő CodeFon telefonról van szó. Ha nem csengetnek fel hozzám, akkor nem is tudok beszélni, meg kaput nyitni sem. Gondolom A központ a master a lakás telefonok a slave-ek és ha nem szólítják meg őket, akkor a master nem figyel rájuk.
Neked sikerült a Raspberry-vel fizikailag kinyitnod a kaput?

 

Köszi

Előzmény: xgoldbox (8)
Lacivill Creative Commons License 2018.11.03 0 0 10

Csak írom, hogy szereltem be egy EMOS gyártmányú wi-fis kaputelőt. Egyszerűen telepíthető , és jól működik, sőt még olcsó is.

Judit Slakta Creative Commons License 2017.09.24 0 0 9
xgoldbox Creative Commons License 2016.11.10 0 0 8

Az első többszálas alkalmazásokkal való próbálkozás, és a hibák felismerése után sikerült végre olyan szerver és kliensprogramot írnom, ahol egy szálon megy a kapcsolat ellenőrzése, és fenntartása. A kliens bezárása, és újracsatlakozása sem probléma a szervernek, sőt egyszerre több kliens is képes kapcsolódni, és mindhárom megkapja a bejövő információt.

Most nagyon örülök ennek, mert végre működik a szoftver rész, a kezelőfelülettel együtt, hálózaton keresztül.

A következő lépés, hogy a PiFace bemeneteivel és reléivel hozom kapcsolatba a történéseket, nem szimplán szöveggel a konzolra kiírva. És amikor mindez megvan, már csak az audio továbbítását és vételét kell leprogramozni, és készen is van a dolog.

 

:)

xgoldbox Creative Commons License 2016.11.07 0 0 7

Csavard ki a panelt a helyéről, és a hátlapon nézd meg, hogy a kapcsoló, amit nyitáskor megnyomsz, melyik két kábelt zárja rövidre. Írom ezt úgy, hogy még sosem csináltam, és fogalmam sincs, hogy ez nem fog-e kárt okozni a rendszerben.

Így ránézésre amúgy arra tippelek, hogy a középső két pontját a kis négyes csokinak.

Előzmény: ezért is (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!