Keresés

Részletes keresés

beluska13 Creative Commons License 2016.08.19 0 0 3

Szia,

 

Az elődöd miért távozott? Kirúgták, vagy magától ment el? Engedte egyáltalán a munkaadód, hogy szóba állj vele?

Melyik üzem ez?

Ha nem boldogulsz a feladattal, protezsálj be, megoldom.

B.

 

Előzmény: 19HD88 (-)
forgione1 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 2

raktár-üzem

Előzmény: forgione1 (1)
forgione1 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 1

Most ezt komolyan gondolod?

 

Akik ott dolgoznak és ismerik helyi viszonyokat és specialitásokat ők nem tudnak segíteni, de mi majd igen akik azt sem tudjuk hogy milyen jellegű raktárban dolgozol és mi a munkaköri leírásod:-)

 

Szerintem mindenkinek jobb lenne, számodra pedig biztonságosabb ha valami egyszerűbb munkát keresnél, ami nem annyira bonyolult hogy hol közlekednek a targoncák és hol a raktári munkások:-)

Előzmény: 19HD88 (-)
lautnermark Creative Commons License 2016.08.17 0 0 0

Szólj a munkaadódnak, hogy biztosítsa a jogszabályban előírt munkavédelmist.

Előzmény: 19HD88 (-)
19HD88 Creative Commons License 2016.08.17 0 0 topiknyitó

Sziasztok

 

Azért nyitottam a topikot, mert ebben a témában nem találtam, viszont vannak kérdéseim a témával kapcsolatban. 

 

Most kezdtem dolgozni egy üzemben, és muszáj lenne bizonyos eszközöket beszereznie az üzemnek. Na mármost ezeket nekem kell beszerezni az üzem számára... valamint nem tudom, hogy milyen munkavédelmi előírások, szabályok vonatkoznak az egészre, pl. hol mászkálhatok én, és hol mennek pl a targoncák? egy helyen? vagy el van valamivel választva? ilyen és ehhez hasonló kérdéseim vannak. Sajnos az elődöm elég gyorsan távozott így nem mondott el semmit, hogy mi hogy megy itt.. a többiek meg nem tudják átadni pontosan azt, amit ő csinált... szóóóval örülnék a segítségnek.

 

köszi előre is 

 

HD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!