Keresés

Részletes keresés

fülöpke 02 Creative Commons License 2021.12.16 0 0 584

Boleró lakópark I. ben teremgarázshely kiadó. Ára 25 000 ft/ hó

kapcsolat: fulop.anna@gmail.com

fülöpke 02 Creative Commons License 2021.11.25 0 0 583

KERESEK 30 vagy 40 nm koruli lakást a BOLERÓ lakóparkban saját részre .  fulop.anna@gmail.com

paloma52 Creative Commons License 2021.11.21 0 0 582

Eladó , 45 nm. körüli lakást keresek a lakóparkban.

Kérem,hogy értesitést a kovari.magdolna@gmail.com cimre küldjön.

Köszönettel!

AlexandraDóra Creative Commons License 2021.11.19 0 0 581

Kedves Szülők. Egy kis kihagyás után visszatértem sokatok örömére de még mindig maradt szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal,több családnál,több évig,referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok de elsősorban a Bolero lakoparkban vallalnek sitterkedést persze ha kicsit messzebb lenne sem lenne akadály 😊😊 Ha jobban beindul az élet akkor oviból,suliból különórára vagy edzésre kísérés is jól jöhet a szülőknek. Ha szimpatikusnak találnak a Kedves Szülők privátban a részleteket még át tudjuk beszélni ha valami kérdés marad volna. Szép estét.

mogor.alexandra@gmail.com

Mindennevfoglalte Creative Commons License 2021.05.26 0 0 580

Az aliz utcaban zöld rendszamos auto ingyen parkol vajon?

Csaba230 Creative Commons License 2020.11.24 0 0 579

Kedves Budai Boleró Lakópark lakói !  

 

ELADÓ !  Garázs  és a mögötte lévő nagy méretű   ( 5 nm-es )   tároló  a Bolero II. -1 szintjén !  

 

Közvetlen a lépcsőház bejáratával szemben. 

 

Garázs a tárolóval együtt 6,9 millió ft 

 

érdeklődni lehet : 0620/5100113 vagy 0630/  9563135  mobil számon. 

email cím : napelemratkai@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 578

Kedves Szülők. Referenciával továbbra is vállalok több éves tapasztalattal gyermekfelügyeletet a bolero lakóparkban. Iskolába,óvodába,edzésre,különórára kísérést. Eléggé rugalmas vagyok. 👩‍👧‍👦👣🍼🧸

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2020.03.29 0 0 577

Kedves Szülők. Továbbra is vállalok gyermekfelügyeletet a Bolero lakóparban. Több éves tapasztalattal,eléggé rugalmas vagyok.

Kérem emailben keressenek.További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2019.09.24 0 0 576

Kedves Szülők! 
Többéves tapasztalattal vállalok gyermekfelügyeletet a Bolero lakóparkban. Igény esetén oviból,suliból elhozatal illetve edzésre vitel. Eléggé rugalmas vagyok. További részleteket privátban egyeztessünk. További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 575

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Bolero akóparkban. Van még pár óra szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal rendelkezem illetve rugalmas vagyok. Akár bölcsibe,oviba,suliba vagy különórára vitel-hozatal. Minden továbbit e-mailen. Lexi62@freemail.hu
Köszönöm figyelmüket. Szép napot!

Bognár Ágnes Creative Commons License 2018.09.17 0 0 574

Kedves Budai Bolero Lakópark Lakók vagy ide költözni vágyók!

 

KIADÓ 2 db lakás az A épületben:

 

4. emelet: 53.21m2 nappali + 2 szoba + 10.39m2 terasz 225.000,-Ft/hó + rezsi + közös költség/hó  és/vagy

5. emelet: 54.51m2 nappali + 2 szoba + 16.47m2 terasz 230.000,-Ft/hó + rezsi + közös költség/hó

 

Konyhabútor, beépített gépekkel, klíma adott, bútorozatlanul, azonnal költözhető állapotban

2 havi kaució, kisállat nem hozható

 

Bővebb infók: Bognár Ágnes 70/318-2147

 

Storm07 Creative Commons License 2018.09.03 0 0 573

Szia!

 

A "D" épület átadása most zajlik, de elképzelhető hogy párhuzamosan vele együtt még a "C" épületé is.

Nem feltétlenül van logika a sorrendet illetően, ahogyan elkészülnek a lakások nagyjából úgy haladnak, legalább is én ezt figyeltem meg.

 

E/F épületekről nincs infóm, de szerintem még nem kezdték el az átadásokat.

 

Egyébként a facebook -on lehet, hogy jobban jársz az ilyen jellegű kérdésekkel, mert a fórum mondhatni teljesen átköltözött arra  a platformra, illetve azóta még többen csatlakoztak a leendő lakók közül.

Ez valószínűleg előbb, vagy utóbb be lesz szántva...

Előzmény: Patyucs (572)
Patyucs Creative Commons License 2018.09.02 0 0 572

Sziasztok!

 

Megtudná valaki írni, hogy a C/D épületeket átadták már? Illetve volt már valaki az E/F épületben lakást megnézni?

 

Köszi!

Bnece Creative Commons License 2018.08.04 0 0 571

Sziasztok,

A Bolero I. ütemben kiadó egy teremgarázs beállóhely a pinceszinten.

A teremgarázs beállóhely a C és D lépcsőház/lift között kb. félúton helyezkedik el.

Havi bérleti díj: 17 eFt + közösköltség.

Ha valakit érdekel az alábbi telefonszámon keressen:

+36-70-257-2275

Üdv:

Bence

csiziredony (X) 2018.06.27 0 0 570

Kedves Lakók!


Cégünk 1996. óta redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik.

 

Fő tevékenységünk közzé tartozik redőnyök (műanyag és alumínium, motoros kivitelben is), rolók, zsaluziák  és napellenzők beszerelése valamint ablakcsere is.

 

Ingyenes árajánlat és felmérés megrendelése az alábbi telefonszámon lehetséges!

 

Balázs Csizmadia: 06 70 362 4768

 

Facebook elérhetőség és referenciák :
https://www.facebook.com/CsiziRedony/

 

CSIZIREDŐNY

 

Pironi_82 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 569

Kedves Storm07!

 

Érdekes hogy most megint fent van egy olyan lakás ami korábban tetszett de lekerült a weboldalról... 

 

Igen, jártunk a helyszínen és rendben volt minden, sok fotót is készítettünk, nagyon akartuk ezt a lakást. Már a berendezést terveztük.

Sajnálom ha ezen ment el, mert keret lett volna rá, csak nem akartam megsérteni az értékesítőt.

Na így jár aki nem gyakorlott ingatlan vásárló. :(

 

Előzmény: Storm07 (568)
Storm07 Creative Commons License 2018.06.24 0 0 568

Kedves Pironi,

Jelen piaci helyzetben a beruházónak áll a zászló. Nekünk, vevőknek ez nyilván nem a legideálisabb helyzet, de ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, máshol is ugyanez a helyzet.
Ahogyan te is írod nagy az érdeklődés és igen gyorsan fogynak a lakások, tehát nincsenek rákényszerülve, hogy engedményeket tegyenek.
Aki gyorsabban dönt, annak nagyobb esélye van lakáshoz jutni.

A Bolero esetében az is vonzó lehet a leendő vevők számára (és ez tovább gerjeszti a vásárlókedvet), hogy ütemterv szerint haladnak (A Bolero I. -nél jobb referencia szerintem nem kell) és ez egyfajta biztonságot jelent a vásárlók számára.

Ugyan mi is itt vettünk lakást, de azért nyomon követem a többi projektet is és elég durva csúszásokról hallani. Név nélkül, az egyik legnagyobb beruházónál már 9 hónapos csúszással számolnak (ez már kötbéres történet) mert túlvállalták magukat projektekkel, és munkaerő hiányában nem tudnak ütemterv szerint haladni.


Egyébként nem kell messzire menni ilyen példákért, elég elsétálni az Alíz utca végéig.
Az a projekt átadását tekintve a Bolero I. C-D épületével azonos időben kellene, hogy átadásra kerüljön, ehhez képest meg lehet nézni hogy áll az építkezés, talán már a Bolero II. is lekörözte.

Egyébként ha nincs szükségetek hitelre és nagyon tetszik valamelyik lakás, én megpróbálnám ténylegesen (értsd: pénzzel) lefoglalni, mert hát szép dolog a szóbeli foglalás, de azért ez csak egy üzlet...
Sokszor csak annyin múlik, hogy mennyire határozott az ember, amihez nyilván egy döntés kell, de ha besétálsz és leraksz egy összeget az asztalra nem hiszem, hogy elzavarnak. :)
Veszíteni valótok szerintem nincsen.
Ezt csak azért írtam le, mert annak idején mi sem tudtunk gyorsan döntést hozni (részben rajtunk kívül eső okok miatt) és így lemaradtunk az elsőre kinézett lakásról.


 

Előzmény: Pironi_82 (567)
Pironi_82 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 567

Kedves Storm07!

 

Azt az infót kapuk, hogy teljesen elválasztott terasz és kertkapcsolatok lesznek.

 

A rossz hír viszont az, hogy gyakorlatilag projekt zárás fázisban vannak, a tíz napos bejelentkezési idő és legalább 4-5 első emeleti lakás iránti érdeklődés után gyakorlatilag nincsen szabad lakás. Minden lakás szóbeli előfoglalás alatt van, de sajnos ezt a honlapon nem jelzik.

 

Felajánlottak egy emeleti lakást, ez viszont nincs a honlapon, de nem is ez volt a gond, hanem, hogy a honlapon feltüntetett alap fizetési konstrukció nem válaszható (10%+6x15%).

A "Személyre szabott fizetési konstrukció ‒ mindent lehet, csak kérni kell!" szlogen ugyan nagyon jól hangzik, de ebből semmi nem igaz pedig banki hitelre esetünkben nem volt szükség. 

 

További negatívum még, hogy egy ismerős ingatlanos bevonása után kiderült, hogy a szóbeli előfoglalás nem azt jelenti, hogy 1., 2., 3. versenyző van, hanem hogy sok 2.! :)

 

 

Előzmény: Storm07 (566)
Storm07 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 566

Kedves Pironi,

 

A lenti linken található első emeleti szintrajz alapján le lesznek szeparálva, a kérdés az, hogy milyen módon.

Elképzelhető, hogy csak sövénnyel, ahogyan a látványterveken is látszik, de ha biztosra akarsz menni hívd fel az értékesítést és készséggel segíteni fognak.

 

http://budaibolero.hu/wp-content/uploads/lakasok/szintek/pdf/2A_1.pdf

 

 

Előzmény: Pironi_82 (565)
Pironi_82 Creative Commons License 2018.06.12 0 0 565

Mi tervezem a vásárlást. 

Az érdekelne, hogy a teraszok az 1. emeleten egymástól szeparáltak, ugye?

Mert a látványterveken ezek ilyen közösségi térként szerepelnek:

 

Előzmény: nodejs (564)
nodejs Creative Commons License 2018.06.02 0 1 564

Szépen halad a Bolero II 2A, 2B (Alíz utca felőli) és 2C & 2D épület építkezése, vannak itt leendő lakók?

Csináltam pár képet a mai állapotról ( 2018 Június 2 - Vasárnap ) :

 

 

TÖrs Creative Commons License 2018.05.31 0 0 563

Sziasztok

 

van egy full méretű parkolóhelyünk a Bolero I-ben, a B lépcsőház mellett. Szívesen cserélnénk olyanra, ami az E lépcsőházhoz közelebb van.

Ha van bárki, akit érdekelne, az kérem, hogy emailben jelezze az ors.torbagyi@gmail.com címen.

 

Köszönöm!

csiziredony (X) 2018.05.23 -2 0 562

Kedves Lakók!


Cégünk 1996. óta redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik.

 

Az egységes kép kialakítása végett, illetve, hogy mindenkinek megfelelő legyen az árnyékolás szívesen összefognánk a lakóparkban a redőnyök/rolók/napellenzők beszerelését korrekt áron!


Természetesen egyéni megrendeléseket is teljesítünk!

 

Ingyenes árajánlat, felmérés megrendelése az alábbi telefonszámon lehetséges! 

 

Balázs Csizmadia: 06 70 362 4768

 

Facebook elérhetőség:
https://www.facebook.com/CsiziRedony/

 

CSIZIREDŐNY

Dóra1982 Creative Commons License 2018.05.16 -1 0 561

Kedves Szülők!
Nyáron is vállalok gyermekfelügyeletet a Bolero lakóparkban. Több éves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Privátban várom az érdeklődéseket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

midnight_sun555 Creative Commons License 2018.04.13 0 0 560

Szia!

Tudnál esetleg nekem is segíteni ebben a szerződéses-dologban? Nagyon megköszönném :)

Előzmény: jun85or (536)
Dóra1982 Creative Commons License 2018.04.10 -2 0 559

Kedves Szülők!
Gyermekfelügyeletet vállalok a Boleró lakóparkban. Bölcsibe vagy Oviba vitel-elhozatal. Több éves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Privátban várom az érdeklődéseket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

garazsadmin (X) 2018.04.03 -2 0 558

Hirdesse meg garázsát, tárolóját nálunk a) értékesítésre a regisztrációt követő 30 napig, b) bérbeadásra pedig folyamatosan, időkorlát nélkül INGYENESEN! Folyamatosan bővülő kínálat és ezzel párhuzamosan emelkedő látogatói szám!

Garázsát, tárolóját oldalunkon befektetőként is keresik! 

www.garazs.com!

Storm07 Creative Commons License 2018.03.27 0 0 557

Sajnos igen...

Ennek a Zuckerberg gyereknek semmi sem szent :)

 

Szia Eszter,

 

Gratula és sok sikert kívánok az új lakáshoz!

Alreem Creative Commons License 2018.03.26 0 0 556

Szerintem itt már nem nagyon van mozgás. Facebook-os csoportot keresd.

Előzmény: otthonkereso (555)
otthonkereso Creative Commons License 2018.03.20 0 0 555

Sziasztok!

 

Képzeljétek mi is megtalltuk a megfelelő kis lakást a férjemmel a második ütem A épületében, most készülünk az előszerződésre.

Várjuk a visszajelzést a jogászunktól, de nagyon szívesen hallanám, hogy ti milyen változtatásokat kértetek. Persze tudom, hogy CSOK egyebek specifikusak, de általános dolgokra gondolok. PL ugye az Aliz utca fenntartása, műszaki átadás és egyebek kapcsán.

 

Köszönöm szépen a válaszokat előre is, várom, hogy jövőre megismerkedjünk :)

Eszter

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!