Keresés

Részletes keresés

Anakin a sith Creative Commons License 2016.06.08 0 0 301

Azota sem talaltam,pedig kerestem!

Előzmény: feketekavics (299)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2016.05.23 0 0 300

Hogy jön ez az arabokhoz és főleg at egyiptomi kiküldetésben dolgozó unokatesómhoz???? Jártál Indiában??????

Előzmény: omg2 (298)
feketekavics Creative Commons License 2016.05.19 0 1 299

>>>A Fidesz meg idő előtt visszafizette az IMF-et,

___

Mert jól megnézték, hány olyan ország van, akit az IMF állított talpra.

_FK

Előzmény: tejet iszok és pipázok (276)
omg2 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 298

utaztál-e személyvonaton itthon

a mellékhelységbe nem mersz  kimenni olyan mocskosak

a föváros egyes lepusztult kerületeiben sétáltál?

kezetfognál azzokal az ott élőkkel?

 

Előzmény: nagyanyo5:0 (291)
feketekavics Creative Commons License 2016.05.19 0 1 297

Nagyanyót Emesének hívják???

(* feketekavics értetlenkedik...(;-)*)

Előzmény: Törölt nick (293)
omg2 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 296

fejlődnek ,saját erőből,

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 295
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 294

Hanem az előző évek nagy minuszai miatt!!!! Statisztika, amely csak és csak is akkor jó, ha az érintettre kedvező:DDDDD Persze, hát, a fidesznél issss:)))))

Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 293

Köszönjük Emese!

Előzmény: nagyanyo5:0 (291)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 292

Éppen az utóbbi tíz évben nem annyira nőtt. Tunézia például stagnál, a turizmus csökkenés miatt. Az egész környéknek betett az arab tavasz, de azért valóban vannak országok például Egyiptom, akik négy százalék feletti növekedést érnek el legutóbb. És biztos lehet benne mindenki, hogy nem a vendégmunkások miatt.

Előzmény: omg2 (288)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2016.05.19 0 0 291

Az 1k unokatesóm éveket dolgozott arabokkal és azt mondta, hogy vigyázni kell, hogy a balkezét sose érintsd meg. ugyanis azzal törli:DDDDD

Előzmény: Törölt nick (289)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 290

Ismét megláttad a lényeget. Gratulálok!

Előzmény: Magossy Nándor (287)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.19 0 0 289

És ezzel nem cáfoltad mit állítottam, csak tereltél egyet.

 

Te azt mondtad, az arabok nem dolgoznak. Én meg mást állítottam, mivel ha nem is éveket, de hosszú hónapokat bizony eltöltöttem köztük különböző országaikban. És a Dubai féle országokon kívül, bizony nem vendégmunkások tartják fenn az országot. Ettől még ne jöjjön ide egy se, de a tényeket kár tagadni. Én ezt állítottam, és nem tudsz meggyőzni az ellenkezőjéről, mert láttam, tapasztaltam magam is.

Előzmény: cipó kakukkfűvel (286)
omg2 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 288

 Egyiptomban, Tunéziában, Marokkóban, Jordániában

 

 

ott a gdp usd ben nőtt az elmult  nyoccévben

 

itten meg ippenhogy stagnál

Előzmény: Törölt nick (275)
Magossy Nándor Creative Commons License 2016.05.17 0 0 287

A cigányokról is lehetne ilyen megható történeteket elmesélni, de ettől még mindenki tudja, mi történik, amikor ők válnak többséggé vagy jelentős kisebbséggé egy lakókörzetben.

Előzmény: Törölt nick (281)
cipó kakukkfűvel Creative Commons License 2016.05.17 0 0 286

Csak az a magyar magyar, aki elmegy, DOLGOZNI megy. Az arab meg ingyenélni jön ficki-ficki, hordában.

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.17 -1 0 285

De ez nem speciálisan arab. Magyar is van aki azt gondolja, nem marad itt. És el is megy. És arab is biztos van, aki azt gondolja, ő nem megy sehova.

 

 

Előzmény: püfffneki (284)
püfffneki Creative Commons License 2016.05.17 -1 0 284

Csak az ucsó mondatra szólt a reagálás, hogy mindenki maradjon ott ahol született.

Lehet ha te is pakisztáninak születsz, vagy szírnek akkor másképp gondolnád.

Előzmény: Törölt nick (283)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.17 -1 0 283

Az az arabok mit írnak? Mesélj! Azt, hogy ők többnyire aljasok? Vagy hogy mind tündérek? Szóval? Mit írtam olyat, amit egy művelt, világlátott arab nem írna le a népéről?

Előzmény: püfffneki (282)
püfffneki Creative Commons License 2016.05.17 -1 0 282

Írja ezeket mindig olyan aki szerencsére nem arabnak született.

Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.17 -1 0 281

Azért a vizipipákat se európaiak gyártják, a réztálakat sem, az ékszereket sem, a bőrcuccokat sem, a kenyeret sem, a narancsot sem innen viszik oda és folytathatnám. Igen, a gyáripar az nem működik (hogy miért az egy másik kérdés), és az is igaz, hogy a pincér esetleg később jött meg, mint mi reggelikor, de azért valakinek meg kellett főzni, amit a svédasztalra  raktak és soha nem volt olyan, hogy nincs friss kenyér, gyümölcs, étel.

 

Én azt hiszem, a kilencven százalék teljesen normális, a vallási fanatikusok, viszont tizenötödik században ragadtak és ők terrorizálják, a döntő többséget is.

 

Mi még meg is szerettünk egyet-kettő, annyira kedvesek voltak és annyira viccesek, ami messze nem lett volna kötelességük, főleg, hogy soha nem az ő bárjukba mentünk be, mert ők nem árulhattak alkoholt. Mégis ezek akiket említettem például, láthatóan elérzékenyültek, mikor elbúcsúztunk, hogy megyünk haza abban a bárban ahova jártunk rendszeresen. Midnek játszották volna meg? Nem kaptak tőlünk semmit, még egy kávét se ittunk meg náluk, csak viccelődtünk egymással ahogy kinn ültünk a teraszon, ők meg kinn álltak és hívogatták a vendégeket, mégis adtak a feleségemnek egy szál virágot (meg egy képeslapra lefirkálták a neveiket nagy szívek kíséretében), ma is megvan neki lepréselve és láthatóan bánták, hogy nem jövünk többet, legfeljebb évek múlva, mikor már lehet ők nem lesznek ott. És ezek behívó, kidobóemberek voltak egy vendéglátóhelyekkel tele, placcon. Az is igaz, soha nem játszottuk meg a felsőbbrendű fehérembert, közvetlenek, barátságosak voltunk végig. Azt kaptuk vissza.

 

Ezzel együtt, mindenki maradjon otthon és ott boldoguljon. De mint minden az arabok se  csak feketék, vagy fehérek. És nem a bőrszínükre gondolok.

Előzmény: cipó kakukkfűvel (280)
cipó kakukkfűvel Creative Commons License 2016.05.17 0 0 280

Amit itt felsorolsz, az mind szolgáltatás. TERMELŐ MUNKA egyik se.

Ezért is tartanak ott, ahol.

Arról nem beszélve, hogy amelyik a turizmusban lébecol és a gyűlölt-irigyelt fehérember közelébe kerül, nyájas mosollyal invitál, aztán beleköp a levesedbe és küld ugyancsak bájos mosollyal arabul a kurvanyádba, mocskos gauri...

Előzmény: Törölt nick (275)
Anakin a sith Creative Commons License 2016.05.17 0 0 279
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2016.05.17 0 0 278

Segítség, itt náciznak!!!!!:DDDDD

Előzmény: blue rocket (277)
blue rocket Creative Commons License 2016.05.17 0 0 277

tejet iszok és pipázok Creative Commons License 2016.05.16 0 0 276

Köszönöm,hogy te is elismerted,hogy tolvajokból áll Magyarország kormánya.

 

Minden kormány ezt csinálja. Ez nem új.

A kérdés az, hogy azzal mit csinál, amit nem lop el.

Az előző kormány átjátszotta külföldre...

Ezek meg a maradékból talpra állítják az országot.

 

Ne felejtsük el, hogy az emúttnyócév végén az IMF dörzsölte a tenyerét, mert a táncoslábú meg a libás annyira értette a dolgát, hogy a tönk szélén voltunk, pedig mennyire imádott minket a demokratikus nyugat !

 

A Fidesz meg idő előtt visszafizette az IMF-et, és még a legádázabb ellenfelek is elismerik, hogy a gazdaság növekedő pályára került...

 

Szóval ha a lopás után még ennyi marad, akkor hadd lopjanak...

 

De ha az ország a tönk szélén, és még akkor is a külföldi gazdáik zseneit tömködik, akkor jogos hogy el vannak rugdosva a húsosfazéktól.

 

Van egy magyar mondás, miszerint nyomtató lónak ne kösd be a száját.

Most ez van alkalmazva... és jól.

 

Nem kell odafigyelni a ballib nyivákolásra, mert az ő bajuk nem az hogy lop a Fidesz, hanem hogy a gazdáik haragszanak rájuk, mert nem férnek a húsosfazékhoz.

 

 

 

 

Előzmény: Magnum Sound (205)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.16 -1 0 275

Az, hogy arab nem kell ide, az egyértelmű, de azért hülyeséget ne beszéljünk! A Egyiptomban, Tunéziában, Marokkóban, Jordániában, Szíriában, Irakban a hajósok, buszsofőrök, taxisok többnyire arabok voltak akikkel utaztunk, a szállodában, a vendéglőkben, a kávézókban, cukrászdákban többnyire arabok dolgoztak akik kiszolgáltak, takarítottak utánam, a fodrászok arabok voltak aki megborotváltak, (na jó Marokkóban inkább berberek csinálták mindezt), a bazárban az arabok ott készítették előttem a cuccokat, és a kereskedők nagy része is arab volt és folytathatnám tovább, ki mindenki volt még arab aki dolgozott.

Előzmény: cipó kakukkfűvel (274)
cipó kakukkfűvel Creative Commons License 2016.05.16 0 0 274

Otthon se jobbak.

Én csak tudom.

Majd tíz évet éltem és dolgoztam egy arabisztánban.

CSAK mi, fehérek, kékek, zöldek dolgoztunk. Az arabok soha.

Előzmény: feketekavics (269)
Budavári Romboló Creative Commons License 2016.05.16 0 0 273

Orbán népe, bontsd ki zászlód, itt a helye,

őseidnek hümhüm hümhüm jár teveled,

Szebb magyar jövendőt,

Kürt szava harsog a földeken át!"

Budavári Romboló Creative Commons License 2016.05.16 0 0 272

"Kádár népe, bontsd ki zászlód, itt a helye" (0rbány)

 

Előzmény: omg2 (270)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!