Keresés

Részletes keresés

kegman Creative Commons License 2024.03.31 0 0 58

Lassan itt a jó idő. Senkivel nem történik semmi érdekes dolog?

Senkinek sincs jó sztorija?

 

Meztelen ember Creative Commons License 2024.03.29 0 0 57

Biztos nem ta voltál az elsö akit  így látott . Neki csak egy munka darab vagy :) 

Előzmény: RandomNick12345 (56)
RandomNick12345 Creative Commons License 2024.03.29 -1 1 56

Nagyon szeretek masszírozni, de azt is szeretem, ha engem masszíroznak.

Be is jelentkeztem egy masszőr hölgyhöz klasszikus svéd masszázsra. 

Nyilván az érkezés után bekísért a helyiségbe, ahol dolgozik és rutinszerűen, természetesen hátsó szándék nélkül mondta, hogy mindjárt visszajön, addig vetkőzzek le, és a ruháimat pedig nyugodtan tegyem a székre. Én félig poénkodva kérdeztem, hogy az alsó gatya is menjen, vagy muszáj maradnia. A válasza az volt, hogy ahogy nekem kényelmes. Neki mindkét verzió jó. Természetesen, le is kaptam az alsó nadrágot is.

 

Feltételezem, a hölgy úgy gondolta, hogy mire vissza ér, én az ágyon fogok feküdni, de én nem így tettem. Hanem teljesen meztelenül vártam őt a szoba közepén állva.

A szobába visszaérve kicsit meglepődött, de néhány másodperc múlva, miután végig mért, már a helyén kezelte a dolgot. A masszázs további részleteit pedig így beszéltük meg. Ő vadidegenként ruhában, míg én egy szál semmiben állva előtte. Bár, rutinos naturista vagyok, természetes dolog számomra a meztelenség, de, itt nyilván ez egy másik szituáció volt. És, nagyon tetszett. Azóta is sokat gondolok erre a néhány percre, amíg végül fel nem feküdtem az ágyra. :)

 

...nem. A történet nem a fantázia terméke, így nem is írok olyanokat, miszerint annyira bejött neki, hogy végül kézzel segített, vagy esetleg szájjal. Semmi ilyen nem volt. Az első néhány zavarodott szó és pillantás után összekapta magát a hölgy és a helyén kezelte a dolgot. Bár, tény, hogy a szeme ösztönösen "eltévedt" egy-két képkocka erejéig. De, ez csak svéd masszázs volt. Nem volt a végén semmi. :)

Kiment. Felöltöztem, fizettem és haza mentem. :)



Soundingman Creative Commons License 2023.01.28 0 4 55

A szauna alapvetően fürdőruha mentes minden jobb helyen és nem kell takargatni magad, mert akkor nem éri a testedet a forró levegő. Tőlünk nyugatabbra ez a természetes.

Előzmény: T.Tomi221226 (53)
julioboss Creative Commons License 2023.01.26 -2 2 54

Sziasztok, én már nagyon régóta meztelenkedek. Így vezetek autót, kiszállok pisilni, de masztizni is.

 

T.Tomi221226 Creative Commons License 2023.01.25 0 1 53

Sziasztok!

 

Az első meztelen "élményem" (ha fogalmazhatok így) pár hete volt, szaunázáskor. Két körben mentem szaunázni, az elsőben még lepedőben, de a második körben már levettem a lepedőt és csak ráültem. Sokkal kényelmesebb volt. A szaunán kívül nem meztelenkedtem, de lehet hogy legközelebb már elengedem magamat. Nem magamutogatás a cél, félreértés ne essék.

Meztelen ember Creative Commons License 2023.01.24 0 2 52

Nekem a szórólapos hölgyel volt haszonló történetem.  Tavaly a nagyhőségben, még a reggeli orákban locsoltam a füvet , virágokat a házelőtt, mikor valaki rám köszön, hogy  Szia :)   Ott áll a kapuban a szórólapos hölgy,  ha már így alakult,  akkor oda mentem hozzá és átvettem töle az ujságokat.  Mondtam  neki, hogy bocsi a viseletélt , mondta semmi baj és  jót mosolygott :) 

Soundingman Creative Commons License 2023.01.21 0 6 51

Gyakran megyek ki a kertbe meztelenül vagy egy fürdőnadrágban. Jól szeparált, ha akarom senki sem láthat. A szomszéd asszony kiszaladt egyszer bugyiban melltartóban valamit szedni. Ahogy hajolgatott vagy a fél p.nája látszott, vagy a cicik kibuggyanva. Oldara mentem a szőlősor takarásából kilépve meztelenül és ráköszöntem. Meglepódött, aztán nevetni kezdett, hogy látom összeöltöztünk. Jól végigmértük egymást, neki is tetszett a helyzet. Azóta ha kijön és meglátom többször kezdeményezek beszélgetést egy szál semmiben...

Joey40 Creative Commons License 2023.01.21 0 3 50

Pár éve történt, hogy fűnyírás közbenmegjelent a kapuban az új postásunk. 50 es dekoratív, csinos hölgy személyében. Gyorsan magam elé kaptam az épp kéznél levő pólóm, és bocsánatot kérve átvettem tőle a levelet. Mosolyogva annyit mondott, hogy megérti mert nagyon meleg volt. Majd illedelmesen visszakérdeztem, hogy zavarja- e a meztelenségem mert valahogy nem bírom magamon a textilt a jó időben. Semmi gond, mondta, őt nem zavarja a dolog. Ezzel a lendülettel már le is dobtam a pólót a kezemből és váltottunk még pár szót. Azóta rendszeresen így fogadom ha tehetem. Mindig mosolyog és végig mustrál. Távozáskor után pedig rendszerint visszanéz még egyszer és mosolyogva integet. Tavaly az első melegebb tavaszi napon újra ledobtam a ruhát és a kertben tevékenykedtem, mondanom sem kell, nemsokára megérkezett a postás. Mosolygott és csak annyit mondott. " Már hiányoltam a jó időt"

Egy másik eset volt, amikor a szomszédasszony kint kertészkedett és odamentem beszélgetni. Csak egy kis rövidnadrág volt rajtam, meg is jegyezte, hogy nem fázok? Nem, mondtam neki, én már 20 fok fölött nem szeretek ruhát viselni. Igen, mondja látott már többször is messziről, hogy meztelen vagyok. Természetesen megkérdeztem tőle, hogy zavarja e a dolog. Őt aztán nem zavarja, mondta. Majd kérdezett valamit, hogy tudok e adni neki. Persze, mondtam majd jöjjön át érte. 15 perc múlva már jött is, persze én teljesen csupaszon fogadtam. Zavarban volt, ezért sietett. Pár nap múlva láttam, hogy megint a kertben ügyködik. Hát nem beszélgetni volt kedvem? Ezért megint odamentem hozzá, immár teljesen pucéran. Kb 10 percig zavarban volt, de aztán feloldódott és jót beszélgettünk. Az akcióm megtette a hatását, azóta ő is egyre lengébben öltözik fel a nagy kánikulában. Igaz, eddig még csak póló bugyi kombó volt a legmerészebb tőle, de remélem az idén sikerül kicsit jobban meghozni a kedvét. 

László Sipeki Creative Commons License 2022.11.04 0 3 49

Több kedvenc meztelenkedős helyem is van, ezek többnyire amolyan féllegális nudi strandok. Ilyen a csongrádi Körös-toroktól délre lévő homokos part. Régebben 30-40 ember is rendszeresen járt oda nudizni, később egyre csökkent a létszám. Minden esetre jobb volt, mint egy hivatalos nudistrand, mert ott a bokrok közé bújva nyugodtan lehetett masztizni, de ha partner volt hozzá, akár akciózni is. Egyszer szólóban néhány doboz sörrel felszerelkezve mentem le, hogy a napot napozással, fürdéssel s ha lesz kit - nézelődéssel is töltsem.Egyszer hallom, hogy a strand mögötti földúton autó fékez, s a kocsiajtók csapkodásából ítélve kicuccolnak az érkezők. Egy, nálamnál valamivel idősebb, úgy negyvenes pár érkezett, gyékényeket, s nagy elektromos hűtőtáskát is cipelve. Már a kocsiból meztelenül jöttek le, nyilván ismerték a helyet, hogy itt nem érheti őket kellemetlen meglepetés. Én is egyből úgy helyezkedtem a pokrócomon, hogy lássák, teljesen meztelen vagyok. Kis idővel később lementem megmártózni a folyóban. Vetettem feléjük egy pillantást, éppen söröztek, ugyanolyan sört ittak, mint amilyet én vettem. Ekkor már köszöntünk is, a gyakorló nudisták szokásához híven tegeződve. Ekkor már kicsit jobban megnéztem őket, szimpatikus pár volt, a lányon (vagy asszonyon) néhány szexi tetkó. Visszamentem a helyemre, ahonnan nem láttuk egymást, és a lány képét felidézve verni kezdtem ágaskodó farkam.Eléggé sikerült elnyújtani a dolgot, s belefeledkeztem a reiszolásba, mert csak arra riadtam meg, hogy a pár férfi tagja megszólít: Nyugodtan gyere oda hozzánk, beszélgessünk. Fogtam egy sört s átmentem hozzájuk. Csakhamar megállapították, hogy egyezik az ízlésünk, s kétértelműen azt válaszoltam, hogy lehet, nem csak a sör területén.. Megtudtam, hogy bár Németországban élnek már évek óta, van Csongrádon egy házuk. És hogy a pasi Robi 42, Gabi pedig 38 éves. Aztán vízbe mentünkj, labdáztunk, felszabadultak voltunk egymás társaságában.Később persze a szex is szóbakerült. Elmondták, hogy ők sok mindenre nyitottak, így a gruppenezésre is, kicsit exhibicionisták, szeretik ha szexelésüket valakik nézik. itt a parton persze sok mindent nem lehet, de Gabi már be volt indulva, s ezért azt javasolta, hogy leszopja előbb Robit, majd engem is. Már a párjával való orálozásból kiderült, nagyon profi, s ezután én is megkaptam a legjobb orális kielégítést amit csak el tudtam képzelni. De megbeszéltük, ha van kedvem tovább folytatni, náluk a kertben tarthatunk egy nudista sütögetést aznap este, persze szexxel füszerezve.Késő délután volt, mire sok sikamlós téma értintése után úgy meztelenül ültünk be a kocsiba. A házuknál az automata kertkapu miatt kiszállni sem kellett, bár lehet, hogy azt sem bántam volna. Robi beindította a grillt, közben elkezdtük Gabit ketten kényeztetni. Kúrtuk a punciját és a száját, majd a popsija is sorra került. Eléggé belefeledkeztünk, így a faszén leégett a grillben, újat kellett beletenni. Mikor megsültek a kolbászok és húsok, Gabi Robi ölébe ült, így etették egymást. Nemsokára csengettek. Biztattak, nyugodtan menjek ajtót nyitni így pucéran, ide csak olyan jön ilyenkor, akit ez nem lep meg.A kapuban egy nagyon aranyos fiatal asszony állt, lenge  kánikularuhában s flip-flop papucsban. Orsi vagyok a szomszédból, mondta, szoktam együtt grillezni Gabiékkal. Később megtudtam, hogy nemcsak Robival, de Gabriellával is intim kapcsolatban van. Sok időt nem hagyott a tépleődésre, mert még a befelé vezető úton kilépett papucsából s levetette ruháját is, ami alatt nem viselt semmit.  Immár négyesben folytattuk a grillezést és a szexelést. Orsi az elhanyagolt sofőrfeleség bedobta magát és frenetikusakat élvezett velünk pasikkal és Gabival aki szintén izgatta.  Csak hajnalban aludtunk el, egymás hegyén hátán. Néhányszor még sikerült megismételnünk ezt a grupizást. 

Meztelen ember Creative Commons License 2021.05.27 0 0 48

Idén is várjuk a sztorit.

 

Előzmény: Tomkkk (47)
Tomkkk Creative Commons License 2021.05.27 0 17 47

Tavaly sikerült 27 éves páromat kicsalni a nudira, ő nem szeretett volna de végül belement. Sikerült is egy idősebb párral össze barátkozni,  kikötött hogy kizárólag a melltartót veszi le, bugyi marad. Egy óra elteltével, szó nélkül levette a bugyit is, rajott hogy igazából jó érzés ha legeltetik rajta a szemüket mások. Élvezi ha nézik. A végére annyira feloldódott, hogy már majdnem én éreztem zavarban magam de tetszett amiket és ahogy csinálta. 

Nagy élmény volt!  Remélem idén lesz folytatása 

Meztelen ember Creative Commons License 2020.09.09 0 0 44

Idén nyáron is az erdőbe hordtad  a levágott füvet ? 

 

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.08 -1 5 45

Sziasztok.

 

Ma történt velem. Én ha kimegyek a kiskertembe, akkor ott ha az idõ engedi mindig textil mentesen tevékenykedem. Ez ma is így történt. Lenyírtam a füvet és közben kihordtam az erdõ szélère. Mint máskor most se vettem fel semmit. Kb 90 lépés az erdõ nem nagy távolság. Korábban nem szokott se autó se gyalogos jönni, de ma igen.

Elsönek egy idõsebb hölgy jött balról. Én jobbra vettem az irányt az erdõ felé, persze a szemem sarkából megláttam azután, hogy kifordultam. Már mindegy gondoltam, úgy is meglátott. Persze Õ lassan sétált, így mikor visszafelé vettem az utat találkoztunk. Én illedelmesen köszöntötem és õ is jó napot kívánt nekem. Azt hittem, hogy zavarba hoztam, de nem így történt. Mikor a következõ fordulót csináltam ott állt az erdõ szélén és a ruháját igazgatta.

Gondoltam meg volt az napra a találkozás nem jön erre már senki.

Persze nem így törtênt. Az utca végi szomszéd szintén ilyenkor jött ki a kertjébe, kb 4-5 fordulómat nézték végig. Már majdnem szóltam neki, ha van kedve segíthet, de ekkor elment az autójával.

Gondoltam most már mindegy, hogy találkozom-e másokkal vagy nem.

Persze találkoztam. Jött egy fiatal pár, sétáltak, meg három autó is elment melletem. Természetesen szembe jöttek nem hátulról.

Az elején zavart õszintên megvalva, de mivel többször is voltam nudista strandon, így folytatt tovább a munkámat.

 

Ez volt a èn törtênetem.

Remélem lesz még jó idõ, mert nem végeztem mindennel.

 

 

 

Malomk Creative Commons License 2019.09.07 0 0 44

Senkivel nem történt az idén semmi érdekes ? 

Kriso28 Creative Commons License 2019.04.15 -8 0 43

Sziasztok! Újfent leírnám a dolgokat ami érdekelhet. 25 éves,fiatal passzív srác vagyok Gyöngyös és Hatvan vonzáskörnyezetében. Elsősorban hosszabb távú, komoly kapcsolatot keresek,ellenben amíg nem jön össze addig szívesen meghallgatok minden más verziót. Előny ha van autód a találka miatt. További csodás napot,várom mielőbbi jelentkezésedet a kriso@gmail.hu (emailra) Köszönöm hogy elolvastad,akit nem érdekel bátran tekerjen tovább. Üdv..

Pelkes Creative Commons License 2019.04.07 0 4 42

Katonaságnál történt a következő eset:

Sorkatona voltam és minden másnap szolgálatba léptünk. Szóval 14 órakor ért véget a szoli, utána gyorsan fel a kocsira, be a laktanyába, mert mindenki ment kimaradásra. Fegyvert lead, irány a körlet, gyors zuhany, kimenőruha és haza. Aki volt katona az tudja, hogy ilyenkor siet az ember és felesleges dolgokat nem csinál, tehát a körlet és a zuhanyzó között nem vettünk magunkra semmit, úgysem jár arra ilyenkor idegen. A körletünk a hosszú folyosó végén, a tusoló a folyosó elején volt, a fél század egy szál papucsban törölközővel a kezében járkált a folyosón. 

Egyik nap megjelent a fenti időpontban két harmincas KÖJÁL-os (ma ÁNTSZ) hölgy, hogy a higiénés állapotokat ellenőrizzék. Mit mondjak nem voltak egyáltalán meglepődve, legalábbis nem fordították el a fejüket, láthatóan tetszett nekik a szitu. Gyakorlatilag végignézték, ahogy egy csomó meztelen kiskatona flangál előttük. Azt nem tudom később mi történt aznap, de pár nap múlva ugyanabban az időpontban visszajöttek. Talán elfelejtettek valamit megnézni.

Egyáltalán nem voltak zavarban, szemmel láthatóan élvezték a helyzetet.

Törölt nick Creative Commons License 2019.02.16 -1 0 41

csodaszép !

 

látjuk még?

Előzmény: Totti92 (36)
bakterbacsi Creative Commons License 2019.02.14 0 2 40

Nekem sok éve volt egy olyan, hogy a párommal Ausztriában voltunk, és egy hegyi turistaúton mentünk fölfele, és mire fölértünk, annyira melegem lett, hogy egy félreeső helyen levettem mindent, és csak a rövidgatyát vettem vissza (alsó nélkül), és így folytattuk,de még mindig kényelmetlenül ki voltam izzadva. Aztán már az erdős részen találtunk egy kis vízesést,ahova föl lehetett mászni (és az útról nem nagyon látszott), úgyhogy úgy döntöttem, hogy lezuhanyzok :) Szóval le minden, és beálltam a víz alá, jó hideg volt. Utána bennem volt, hogy úgy mennék tovább, legalábbis az erdőben, hogy vissza se öltözök, amíg meg nem száradok,de az már kockázatos lett volna, akárki szembe jöhetett volna, úgyhogy muszáj volt legalább a gatyát visszavenni (mondjuk nem tudom,mit szólt volna bárki,ha meglátja, hogy pucéran sétálok az erdő közepén...).

Meztelen ember Creative Commons License 2019.02.11 0 1 39

Szaunázni amúgy is meztelenül szokás.

Előzmény: Totti92 (36)
Törölt nick Creative Commons License 2019.02.11 0 0 38

Nagyon csodálatos teste van a párodnak!

Előzmény: Totti92 (36)
Onkyoo Creative Commons License 2019.02.11 -1 2 37

kár hogy photoshop...

Előzmény: Totti92 (36)
Totti92 Creative Commons License 2019.02.11 -2 11 36

Párommal egy belvárosi fitnesz teremben voltunk. Fél órával zárás előtt már senki nem volt rajtunk kívül. Kitaláltuk, hogy mi lenne, ha kicsit meztelenkednénk. 

A fitnesz úgy van kialakítva, hogy egy belső folyosó összeköti a fiú és a lány öltözőt, a zuhanyzók között, és ezen a folyosón van a szauna is. Azt találtuk ki, hogy miután bemegyünk az öltözőbe, ő áthozza a cuccait a fiúba, én meg átköltözöm a lány öltözőbe.

Meg is tettük. Szépen levetkőztünk, ő a férfi öltözőben, és a nőiben. A köztes ajtót nyitva hagytuk és közben beszélgettünk, majd elmentünk zuhanyozni. Gondoltuk, hátha valaki betéved, és az milyen izgalmas lenne. De nem jött egyenlőre senki. Még mindig volt bő 20 percünk zárásig. Ezért elkezdtünk meztelenül mászkálni a folyosón, benéztünk a szaunába, meg ilyesmi. 

Gondoltuk ki is mehetnénk a konditerembe, de azt már nem mertük bevállalni.  Csináltunk pár vicces fotót, majd végül felöltöztünk. A recepciós lány semmit nem vett észre. Elköszöntünk, és ennyi.

 

Egy képet azért feltöltök a páromról a szaunában. Ezen a képen úgysem "felismerhető", de a lényeg azért jól látszik így is.

 

 

 

Pelkes Creative Commons License 2019.01.25 0 2 35

Milyen jó, hogy végre valaki megtörte a csendet! Nagyon szép történet és a végén mindenki jól érezte magát. Pont emiatt szeret az ember lánya- fia meztelenül lenni, hogy felszabadult, természetes legyen. 

A legtöbb meztelen történetet talán az teszi igazán izgalmassá, hogy spontán történik. 

Sok évvel ezelőtt történt velem a következő:

Éppen a szokásos hazai meccsünket játszottuk, néhány csapattársamat rendszeresen elkísérte a párja. A meccs végén sietnem kellet haza és gyakorlatilag a lefújás pillanatában az öltözőbe rohantam zuhanyozni, öltözni. Mivel Főiskolás csapat voltunk és a mérkőzés vasárnap volt, gyakorlatilag kihalt volt az öltöző épülete, az öltöző a folyosó végén, elég kieső helyen. Szóval gyors zuhany és kiléptem az öltözőbe. A folyosóra nyíló ajtó nem záródott jól, illetve menet közben sarkig kinyílt. Amint éppen törölközök látom, hogy az egyik csapattársam kedvese  megáll az ajtó előtt, a telefonját nyomkodta, talán sms-t küldött. Annyira meglepődtem, hogy kővé dermedtem. Felnézett, meglátott és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy ott állok tőle öt méterre meztelenül sarkon fordult és elment. Egyáltalán nem láttam rajta, hogy meglepődött volna. Szerintem nem gondolta, hogy én már öltözök, a többiek még a pályán voltak.

 

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.21 0 7 34

Szerintem mindenkinél elmondható, hogy létezik olyan, hogy bakancslista. Vannak, akiknél van olyan, amiről mindenki tud és van olyan, amit megtart magának, tehát egy titkos bakancslista, ami általában nem véletlenül titkos.

 

Az én titkos bakancslistámon nagyon kevés dolog van, de ennek első helyén egy elég abszurd dolog állt. Teszem hozzá, menyasszonyom van és nagyon szeretjük is egymást, de attól még férfiból vagyok én is. Ahogy mondani szokás, hűséget fogtam, nem vakságot, és ezért is, kicsit beteg módon a titkos bakancslistámon az első és legfőbb vágy az volt, hogy a legjobb barátom szintén menyasszonyát, akivel közös volt a lánykérés is, láthassam egyszer élőben teljesen meztelenül! Ennél tovább fantázia vonalon sem mentem, mivel nagyon jóban vagyunk mindkettőjükkel, és nem is tudok a lányra úgy tekinteni, mint szexpartnerre, de, ettől függetlenül álomszép lány, és, ahogy fentebb írtam, égtem a vágytól, hogy ruha nélkül láthassam egyszer.

 

Szerencsére a dolog össze is jött néhány napja. Bécsben jártunk, kirándultunk négyesben, és nyugaton a szauna fürdőruha mentes övezet. Annak rendje és módja szerint bebugyolálva szaunalepelbe mind a négyen elkezdtük a szaunázást. A lányok nem vetették le a lepelt, de mi férfiak igen. Itt mindkét lány először látta a másik vőlegényét meztelenül, de minket ez nem zavart. Mi így jártunk-keltünk a szaunában a kabinok közt és mindenhol, de a lányok nem tették ezt. Mivel tudtam, hogy itt a vissza nem térő alkalom, hogy beteljesüljön a titkos listám első pontja, ezért megpróbáltam túljárni az eszükön, ami sikerült is. A szauna világ jakuzzija szolgáltatott erre alapot, ahol is fogtam magam, és mindenféle szó nélkül beleültem. Majd jött a menyasszonyom is, majd a barátom is. Meglepetésemre mindenféle hezitálás nélkül, méghozzá egy „ez remek ötlet” felkiáltással csatlakozott hozzánk ő is, a másik lány is, aki habozás nélkül lekapta magáról a textilt, és elkezdett besétálni a medencébe!

 

És ott ültem én, szemben a lépcsőnek, mellettem a menyasszonyom, és úgy csodálhattam meg minden porcikáját a lánynak! Csodás volt! A továbbiakban már a lányoknak sem volt gond a meztelen szaunázás, így még sokáig tudtam élvezni a két gyönyörű hölgy látványát és társaságát! Imádtam!

boróka 41 Creative Commons License 2018.08.06 0 1 33

Szóval,Délegyen zajlott az élet.Nem voltunk sokan,egy baráti társaságban voltam.A lányaim akkor voltak 10-12 évesek.Néha ők is ott voltak. Olyan is volt,hogy ismerős lányokkal futottunk össze,tök meztelenül.Volt egy kb.20-22 éves lány,aki nagyon tetszett.Hajtottam rá és úgy nézett ki,hogy megáll nekem.Aztán történt egy vizibicikli balesete és úgy kellett a hínárok közül  kiemelni.Nem fulladt meg,de aki kihúzta,ő vitte haza és megvolt neki még aznap.Ez mondjuk teljesen érthető volt.Én meg csak irigykedtem....!Most már nem járok ki.De szép idők voltak.

    Az utóbbi 10-20 évben mint ha sokkal prűdebb lenne a társadalom.Anno a Margit-szigeten a rakparton is napoztak félmeztelen nők.Most meg már egyet sem látsz.Talán a rendőrséget is kihívnák!

Előzmény: BétaHím (32)
BétaHím Creative Commons License 2018.08.03 0 4 32

Első nyilvános meztelen élményem Délegyházán (már jó rég volt):

Előtte már voltam bányatavaknál meg éjjeli Balatonban társasággal, barátnőkkel, de egyedül még soha.

 

Egy nap kiautóztam Délegyre, megtaláltam nagy nehezen a nudi telepet és nekivetkőztem. A strand jó volt, de kíváncsi voltam a telepre, hogy élnek az emberek pucéran.

 

Egy szál papucsban meg egy hátizsákkal elindultam a tóparton. Aki volt ott, az tudja, hogy jó sokat kell gyalogolni a "központig", én nem tudtam. Nagyon fura volt, ahogy Herkules szabadon fityegett rajtam ott középen. 

 

Az első találkozás volt a leghülyébb. Jött szembe egy 10 év körüli szőke kiscsaj, persze pucéron, már ettől kissé zavarba jöttem. De a baj, hogy volt valami kis randa kutyája, akinek szimpi voltam. A ronda kis dög elkezdett fölugrálni a lábamra és nyalogatni akart!!! A kiscsaj meg próbálta elrángatni, a kutya meg csak jött szagolgatni engem. Huuhh. 

 

Na aztán jobbra fordultak a dolgok. Láttam egy büfékocsit, ami előtt egy kisnaciba öltözött fiatal csaj lebzselt (fölül semmi). Kiderült, hogy ő a büfés. Bement a lakókocsiba és úgy vettem tőle kólát, hogy a kis ablakon át egymás fejét nem láttuk, csak én a ciciket ő meg engem totálban. Na ez tetszett.

 

Aztán továbbmenve egy parti vityillóból kijött egy szép meztelen lány, végignézett rajtam, mosolygott és azt mondta "szia". Én is azt mondtam, hogy szia, és továbbmentem. Azóta fejben többször újrajátszottam a jelenetet, ami mindig a vityillóban végződött.

 

Aztán beértem a központi részbe, ahol - ó mennyország? - egy rakás fiatal mászkált pucéron. 

A part mellett volt egy másik vityilló, ami előtt egy gimnazista forma gyönyörű kis nőci pakolászott egy bográcsba valamit tök egyedül, fantasztikus barna mellekkel. Ő is mondta, hogy szia, ezek ilyen köszönősek..

Nagyon tetszett a csaj, így ott mentem be a vízbe az orra előtt. 

Aztán fölslattyogtam mellette a domboldalon álló WC felé és bementem pisilni. Na ez is elég fura volt, nincs férfi/női rész, meg eleve egy nyilvános mosdóban állni meztelenül... Nekiláttam a pisilésnek a piszoárnál, amikor becaplat oldalról a főzőcskéző kiscsaj és rámnéz kedvesen. Á, nem voltam zavarban, de azért megkérdeztem tőle, hogy van-e itt egy tusoló? Mosolygott és mondta, hogy itt van hátul. És odament. És én követtem és együtt folyattuk magunkra a hűs vizet a kis vadidegen szépséggel. 

Szóval igazából nem történt semmi erotikus de mégis bizsergető élmény volt.

Na persze sietek leszögezni, hogy a naturizmust én csak a természet szépsége miatt szeretem :-)

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.03 0 4 31

Kb. egy hónapja kirándulni voltunk a barátnőmmel Berlinben. A huszas éveink elején járunk. A házban ahol laktunk szobánként voltak kiadva a szállások. A mi szobánk egy kisebb blokk része volt, ahol még volt két szoba, természetesen benne idegen vendégekkel. A három szobát egy kis folyosó kötötte össze, aminek a végén volt a közös konyha, és a mi szobánk fürdőszobája (mert a másik kettőnek volt saját). Mi a kis folyosó másik végén laktunk.

 

Zuhanyozni rendre meztelenül jártam, át a kis folyosón a zuhanyig, ahogy otthon is teszem. Egyszer, mikor épp beléptem a fürdőszobába (melyet zárni sem szoktam), új vendégek jöttek a szomszéd szobába. Ahogy álltam a fürdőben a tükör előtt meztelenül és mostam a fogam, hallottam, hogy ők mindent felfedeznek kint. A közös hűtőt végig nyitogatták, a szekrényeket és mindent. Valahogy sejtettem, hogy nemsokára az ajtók következnek. Be is igazolódott.

 

Nem sokkal később nyílik a fürdő ajtaja és be is tipegett egy 40 év körüli hölgy. Én mosdónál álltam, ami az ajtó melletti sarokban volt, így mondhatni "takarásban voltam". A hölgy, mivel a másik irányba nézett, mikor bejött, hirtelen nem is vett észre. Már egy ideje nézegette a zuhany kabint, és a környékét, mire egyszer csak észrevette, hogy ott állok benn egy szál farokban és felé vagyok fordulva.

 

Mikor észrevett és meglátott, hirtelen nem is zavartságot éreztem, hanem egy kellemesen bizsergető érzést, aminek hatására, mondanom sem kell, de elég hamar fel is állt. A hölgy elmosolyodott, de nem nézett félre, amitől nekem csak mégkeményebb lett, majd szó nélkül ki is ment.

 

Azóta is gyakran eszembe jut ez az élmény és azóta sem zárom sehol a zuhanyt, bízva hasonlókban. :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 0 0 30

Azt nem tudom, hogy felmért-e. Amennyire tudtam, siettem és takartam magam.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.25 -1 0 29

És Ő felmért téged, vagy nem látott igazán semmit sem?

Nem azért mert nincs mit látnia hanem mert nem "engedted" :)

Előzmény: Törölt nick (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!