Keresés

Részletes keresés

Paulik Ivett Creative Commons License 2021.08.13 -1 2 62

Mi is várunk a párommal. Igy beszéltük meg. Szerintem nemsokára vége lessz a járványnak.

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.12 0 3 61

Én a helyetekben várnék.

Előzmény: SzendreiKincső (56)
Törölt nick Creative Commons License 2021.08.12 0 3 60

Mi tuti hogy várnánk addig amig a helyzet stabilizálódik.

Előzmény: SzendreiKincső (56)
SzendreiKincső Creative Commons License 2021.06.13 0 1 56

Sziasztok!
Nem tudom, hogy mennyire aktív még ez a része a fórumnak, de gondoltam megkérdezek másokat is, hátha ti jobban tudjátok mi a helyzet.

Már egy jó ideje próbálkozunk férfjurammal, egyrészt azért mert úgy hittük, hogy készenállunk, másrészt mert még eszünkbe sem jutott, hogy éves világjárvány lesz. Most abban a hatalmas dilemmában vagyunk, hogy a jóember elveszetette a munkáját a tavalyi év folyamán és azóta sem tud elhelyezkedni a saját területén így jóval kevesebbet keres, mint azelőtt. Így, hogy én is dolgozok nincs különösebb problémánk és nem is hiszem, hogy lesz, de én szívem szerint nem akarnék várni a terhességgel, ő viszont a kivárást preferálná.

 

Alternatívának persze ott vannak a jókis családsegítő dolgok, mint a CSOK meg a babaváró hitel, de ezekről hol rosszat, hol jót olvasni, szóval ezekben nem vagyok biztos. Nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalatototok, hogy az ilyen kérdésekben, mit érdemes tenni? Nyilván eszemben sincs szülni, ha nem engedhetjük meg magunknak, de abban sem vagyok biztos, hogy érdemes gyereknevelési támogatást felvennünk, akármennyire jók vagy rosszak is a feltételei.

 

Előre is köszönöm, ezer puszi,
Kincső

Lumi2 Creative Commons License 2018.10.17 0 0 53

Tudtátok hogy újszülöttnek is van ilyen probiotikum? Por állagú és anyatejhez lehet hozzáadni (Restore a neve). Hát én cumisüveget nem használok mert nem szeretném ha nem fogadná el a mellemet utána mert abból ugye könnyen jön a kaja szóval kiskanállal adtam. 

Előzmény: Lumi2 (51)
Klári12 Creative Commons License 2018.10.10 0 0 52

Lányomnak a terhesség alatt sokszor volt szorulása és arra is nagyon jó volt a protexin. Bár jó hasmenésre is. 

Lumi2 Creative Commons License 2018.07.04 0 0 51

Köszönöm! Még akkor felhívtam őket és nagyon kedvesek voltak, megnyugtattak és van neten is róla cikk : protexin.hu/gyermekek/probiotikumok-a-terhesseg-es-a-szoptatas-idejen

Előzmény: Klári12 (48)
oldboy az utcából Creative Commons License 2018.03.31 0 0 50
Joci Győző Creative Commons License 2018.01.31 0 0 49

Sziasztok én egy lehendő apuka leszek és sajnos aggodom. Ugyanis ma kaptuk meg a 36-odik heti hüvely mintavétel eredményt és találtak benne streptococcus agalactiae-t holnap fekszik be a MÁV-ba ki tudják kezelni ezt szülésig? Nagyon parázok hogy lessz valami vele

Klári12 Creative Commons License 2018.01.31 0 1 48

Igen lehet sőt jót tesz a babának is!

Előzmény: Lumi2 (47)
Lumi2 Creative Commons License 2017.11.30 0 0 47

Szedett valaki Protexin probiotikumot terhesség alatt? Azt olvastam az oldalukon hogy lehet szedni terhesség és szoptatás alatt is, de érdekelne a véleményetek, aki szedett már. Úgy gondolom, hogy nem lehet tőle gondom, de ha volt bárkinek is tapasztalata azt szívesen olvasnám! Köszi!

maloa Creative Commons License 2017.11.09 0 0 46

Sajnos nem nyitotta meg a linket :-( pedig nagyon érdekelne, mert én most járok az elején, és még nem tudom, meddig szeretnék/tudok dolgozni.

Előzmény: Borembukkk (43)
cholest Creative Commons License 2017.10.26 0 0 45

Ha nagyon rágörcsöl valaki akkor nehezen jön össze.ajánlom a méhpempőt.

Lumi2 Creative Commons License 2017.09.27 0 0 44

Olvastam egy cikket amiben a terhesség és a bélflóra összefüggéséről írnak. Röviden: A testtömeg és a bélcsatorna mikroflórája közt összefüggés van és ez a terhesség időszakára is vonatkozik. A British Journal of Nutritionban megjelent új tanulmány kimutatta, hogy a terhesség alatt meghízó nők bélcsatornájának mikrobiológiai összetétele különbözik azokétól, akik csak normális mértékben gyarapodnak. A cikk a protexinen van fönt A bélflóra és a terhesség alatti túlzott hízás címen. Szerintem érdekes és hasznos ezt is fejben tartani, mert azért nem mindegy mennyit hízik az ember. Nyilván tele lesz striákkal ha már 20-30 kilónál tart valaki. Erre nem nagyon van krém sajnos. Jobb inkább időben odafigyelni. Persze én is már csak a másodiknál lettem ilyen jólértesült :D

Borembukkk Creative Commons License 2017.03.13 0 0 43

Egy érdekes cikk a várandósságról és a munkáról: http://kreativmagazin.hu/varandossag-es-munka/

Gerann Creative Commons License 2016.12.09 0 0 42

Halihó
Sajnos még nem vagyok anya, de egy műtéten már átestem, aminek a hege a hasamon elég látványos helyen van :( Ezen próbálok  javítani. Úgy tudom, hogy el biztos nem tudom  tüntetni, de halványodott már, mióta kipróbáltam a Biooilt. A bőröm körülötte is puhább, simább, így nem csak a heg körül használom. Bevált.

Tamamm Creative Commons License 2016.11.30 0 0 41

A lányom kipróbálta a nyaralás alatt a hennát, de sajnos a bőre érzékeny erre, így természetesen irritálódott, megégett. Van egy nővér ismerős, aki javasolta a Biooilt. Ennek kb 8 hónapja, mostanra teljesen eltűntek az égési hegek.

Enidzs Creative Commons License 2016.11.25 0 0 40

2 hónapja próbáltam ki először a Biooilt. Manapság azonban már minden alkalommal zuhanyzás után ezt használom a pocakomon és az arcomon egyaránt. Jobbnak érzem, mint bármilyen régi testápolómat. Szívesen vennék nagyobb kiszerelést is.

Marviki Creative Commons License 2016.11.16 0 0 39

Tudom, hogy nem aktuális a téma, de leégett bőrre én kipróbáltam, és jól nyugtatta, sőt a tetoválásnál sem kell külön figyelni, sem fakulást sem irritációt nem tapasztaltam. Jól hidratál.

Malber Creative Commons License 2016.11.09 0 0 38

Hello nektek

Szaunázás után szoktam kenegetni a bőröm. Őszintén, olyan puha lett a bőröm, hogy én magam is alig hiszem. Mindenképp ki kell próbálni.

Lpaul Creative Commons License 2016.10.27 0 0 37

Egy ismerősömtől hallottam, hogy kipróbálta a biooil-t de megijedt tőle, mert paraffint tartalmaz. Aztán érdekelt a téma, és utánajártam, leírom nektek is mire jutottam:

Paraffin származékot használnak például a gyógyszerészet területén  vagy kozmetikában is. Attól függ, milyen mértékben tisztítják, vagy milyen finomításon megy keresztül. Amit itt használnak, az már messze nem az az olaj, amit az autók működéséhez kell. Sőt tele van gyógynövénnyel, többek között körömvirágolaj,levendulaolaj, rozmaringolaj és kamillaolaj. Így gyulladás csökkentő, bőrkondícionáló, és nyugtató hatása is ismert.

Tundics Creative Commons License 2016.10.19 0 0 36

A fiam átesett a bárányhimlőn, mint minden csoporttársa. Természetesen ápolgattam, kenegettem a bőrét, de ha kicsit nem figyeltem, azonnal kikaparta a sebeket. Nagyon jól látszik, hogy melyiket érte el, mert az még most (évekkel később) is látszik. Vettem neki biooilt, olvastam róla, remélem nekünk is beválik. Egyelőre egy hete használjuk, puhább és simább a bőre tőle. Úgy látom a hegek is lekezdtek picit halványulni.

Lillan Creative Commons License 2016.10.14 0 0 33

Szia, a ceumedika webshopban rendeltem én is. Keress rá.

Előzmény: Rezzy (32)
Rezzy Creative Commons License 2016.10.12 0 1 32

Vidéken lakom, egy kisebb településen, sajnos nem tudom, hol vehetnék ilyen Biooil-t, tud valaki segíteni?  Valami honlap vagy ilyesmi? Köszi

Egarke Creative Commons License 2016.10.10 0 0 31

Kipróbáltam, a bőröm puhább tőle, a hegeim halványodnak. A kiszerelés bár nem nagy, de olyan kevesebbet kell a bőrömre felvinnem, mint gondoltam. Így takarékos is :)

Renaker Creative Commons License 2016.09.27 0 0 30

Sziasztok!

 

Én már jó pár éve túl vagyok a szülésen, és szerencsére nem jelentek meg rajtam striák. A lányom most kezd igazán cseperedni, és amire aztán végképp nem számítottam, hogy, rajta fognak megjelenni ilyen feszülési csíkok. De sajnos megjelentek.

Állítólag gyorsan nőtt az elmúlt időszakban. Nehezen tudtam megnyugtatni, hogy ez nem betegség, nincs miért aggódnia. De annyira zavarta a dolog, hogy mindenképp kezdeni akart vele valamit.

Ekkor találtuk meg a Biooilt. Már egy hónapja kenegeti magát, és elkezdett halványodni, nagy megnyugvásra neki, és persze nekem is :)

Szilvyy Creative Commons License 2016.09.23 0 0 29

Úgy tudom, hogy csak ekkorát árulnak. De hidd el, hogy nem kevés, mivel alig kell használnod alkalmanként egy-egy kicsit, így sokáig kitart.

Andria Creative Commons License 2016.09.23 0 0 28

Nem tudjátok, hogy lehet-e kapni nagyobb kiszerelést? Sokat olvastam róla, de csak a 60ml-es kiszereléssel találkoztam.

Mohieni Creative Commons License 2016.09.15 0 0 27

Szia! Ismerősök javaslatára én is kipróbáltam a Biooilt. Műtét után maradt sajnos heg az oldalamon. Ennek orvoslása volt a cél. Már lassan 3. hónapja kenegetem napi 2 alkalommal. Ennek hatására halványodik a kényes terület. Körülötte a bőröm szép, puha, szóval én továbbra is használom.

Patressz Creative Commons License 2016.09.09 0 0 26

Valóban, a szülés/születés maga egy csoda, és amit átélsz… szerintem nem kell bemutatni itt senkinek. De emellett is fontos, hogy jól érezzük magunkat, és sokunkat zavarnak a hegek. Kipróbáltam a biooilt, nekem lassacskán halványodnak, és körülötte a bőröm is szép s puha tőle.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!