Keresés

Részletes keresés

Joshy2 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 6

Sziasztok.

Adott egy Tab 10.5 nem kapcsol be se a wifi se a bluethoot.Elvileg főpanel hiba de arra lennék kiváncsi nem lehetne e megoldani másként.Mert az igen csak drága móka.Köszi

fiest Creative Commons License 2016.04.21 0 0 5

Üdv!

van egy samsung galaxy tab 3 "7" gépem ( sm-t210 )
számítógépre csatlakoztatva csak töltést veszi de egyéb dolgot nem tudok vele. valamit kell még állítani?
a PC azt mondja nem lehet felismerni az eszközt.
sem kies sem egyéb progi nem reagál.
a tab beállításnál nem találtam olyat hogy usb milyen módon csatlakozzon. (pl: mint a telefonnál)
előre is köszönöm a segitséget

kelso82 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 4

Nagyon koszonom, ilyen utbaigazitasra vartam.

Most egy masik geprol vagyok, de meg ejjel megprobalom a leirtak szerint.

Akkor ezert nem lattam a beallitasoknal ilyesmit ,pedig nagyon kerestem:-) 

 

 

Előzmény: Alfika (3)
Alfika Creative Commons License 2014.12.27 0 0 3

Ez a globális beállítás, ezek után alkalmazásonként újra bekapcsolhatod az auto frissítést...

Play Áruház ott menü gomb, Saját alkalmazások, az adott alkalmazás kiválasztása után3pötty a jobb felső sarokban...

Vagy fordítva is működik, tehát az alább leírt módon engeded a frissítést, és utána alkalmazásnként le tudod tiltani...

Alfika Creative Commons License 2014.12.27 0 0 2

Play Áruház, ott menü gomb (3vízsszintes vonal a bal felső sarokban), beállítások, Alkalmazássok automatikus frissítése...

 

Előzmény: kelso82 (1)
kelso82 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 1

Az utólag telepített szoftvereken azt érted amit én a készülék átvétele után tettem rá?

Mert nem azokat frissítette a legutóbb hanem csak olyan dolgokat amik eleve rajta voltak gyárilag, de egyáltalán nem használom.

Azt nem gondolom h androidos tulajdonság,mert az előző készülékemnél sem az utólag telepítetteket nem frissítette automatikusan sem a gyárilag rajta lévő alkalmazásokat.

 

Volt h jelezte, h ez frissíthető de indította el auto.(szó szerint az volt, hogy 1 frissítés érhető el a google szövegfelolvasóhoz, érintse meg a frissítéséhez.

Tehát automatikusan semmilyen frissítést nem telepített.

 

Arra én is gondoltam, h legvégső esetben törlöm ezeket a fenébe amiket állandóan pár naponta frissít.

Csak azért félek az ilyen gyári cuccok telepítésétől,nehogy vmi olyan filecsomag is törlődjön vele ami a rendszerhez kell,vagy ilyesmi.

Meg azokatle is védhetik, h ne lehessen törölni.

Az előző gépemnél mondjuk letörölgettem egy csomó gyári játékot róla,mert helyszűkében voltam.

 

 

De annyit beszéltem már a volt tabomról előző gép címén h nevezzük nevén:D

Koobe S7 Easy Tablet.

Oké lassúcska volt, fél giga memória, 1 magos proci, de durva volt miket el tudott indítani.

Pl a pro snooker 2014-t laggmentesen vitte, ami azért nem rossz egy legolcsóbb tablettől, de ment a skyball minden része pl..

Tudom már van mégolcsóbb gép is a piacon, de 2 éve a koobe azt hiszem a legolcsóbban kapható tab volt.

 

Várok még további válaszokat, h esetleg ki lehet-e valahol kapcsolni az auto frissítéseket, vagy ha nem javasolt e azokat a programokat törölni a gépről?

 

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.27 0 0 0

Úgy tudom, a frissítéseket (ha az utólag telepített szoftverekről van szó) csak a Google Play-ben tudod letiltani, ennek semmi köze a készülékhez, ez androidos tulajdonság.

Van amit nem lehet ott sem letiltani, de azzal nem nagyon van mit tenni. Max. ha tényleg nem használod (és használt alkalmazások sem), akkor az alkalmazáskezelőben letiltod az adott applikációt és eltávolítod a telepített frissítéseket.

Előzmény: kelso82 (-)
kelso82 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 topiknyitó

Üdvözlet.,

 

Segítséget szeretnék kérni és mivel nem találtam a tableteknek külön topicot nyitottam egyet itt az okostelósok között, remélem nem baj.

 

A helyzet az, hogy pár hete már használok egy galaxy tab 3as készüléket, előtte 2 évig egy harmad ennyibe kerülőt nyüstöltem nap mint nap.(semmi baja nem volt, de váltottam egy jobbra, gyorsabbra)

 

A komikum az, hogy már több dolog is van ami jobban tetszett az előzőben, most az teljesen egyértelmű hogy a samsung jobb, gyorsabb, szebb.De apróságok akadnak amik nem tetszenek annyira.

pl a kis ablakokat(bezárandó alkalmazások) az előzőn a touchscreen részen lehetett felhozni a samsungnál valós gombot kell nyomva tartani,h ezt elérjem.

 

A másik, amiért ezt a topicot is megnyitottam, h rendkívül kiakasztó amikor 2-3 nap után visszakapcsolom az internetet(wifi) és 15 percen keresztül frissít olyan programokat a gépen amiket az életben nem fogok használni.A helyem is mintha kevesebb lenne egy ilyen sorozatos frissítés után.

Az előző gépen csak jelezte, h ha kívánom elvégezhetem ennek és ennek a proginak a frissítését, de eldönthettem, h melyiknek akarom melyiknek nem.Külön nekem kellett elindítanom ,nem magától amint érzékeli a netkapcsolatot.

Gondolom azért a samsung van annyira okos hogy be lehet állítani, de sehol sem találom a beállításoknál, h ne automatikusan végezze a frissítéseket.

 

Az lenne a kérdésem, h ez hol lehet?

A gép pontos neve: Samsung Galaxy Tab 3 Wifi Lite 7 (fehér) :D

 

Nagyon köszönöm ha valaki segít és azt is ha maradhat a topic itt, ha nem is végleg.Bár elképzelhető, h lenne még kérdésem a jövőben, de ezt az auto frissítést mindenképp ki szeretném kapcsolni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!