Keresés

Részletes keresés

tiborbacsi Creative Commons License 2015.01.22 0 0 3

Sziasztok!

Ezen a fórumon új vagyok. Tudna valaki segíteni, hogy okos, jóravaló gyermekeimet melyik iskolába vihetném, ha magántanulásban gondolkodunk? Érden lakunk, és legalábbis közepesen normális követelményrendszerű suli kellene, ha egyáltalán van ilyen.

Minden segítséget köszönünk!

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.29 0 0 2

Kedves Dávid! 

 

Az iskola, ahol magántanulóként vagy nyilvántartva ad erre választ, ha megkérdezed telefonon vagy emailben.

 

 

Előzmény: Dávid Császi (-)
Wormie Creative Commons License 2014.04.29 0 0 1

csatlakozva az előttem szólóhoz: nem mindegy, hogy tanköteles korban vagy még, vagy sem...

 

 

Előzmény: Dávid Császi (-)
Törölt nick Creative Commons License 2014.04.29 0 0 0

Alap, közép, vagy felső?

Dávid Császi Creative Commons License 2014.04.28 0 0 topiknyitó

Nos, az lenne a kérdésem hogy külföldön tanulok de közben Magyarországon magántanulói státuszban vagyok. Eldöntöttem hogy oda már nem megyek vissza de az év végén vizsgáznom kellene de nem szeretnék ezért hazamenni. 8 hónapja vagyok magántanuló és az érdekel ha egyszer elkezdtem akkor ezt így év közben meg-e lehet szüntetni. Ha külföldön tanulok akkor a tanulói jogviszonyom szünetel otthon de en a magántanulást választottam de így nem tudom hogy meg-e lehet szüntetni most. Nem találok választ sehol sem a problémámra. Remélem tudtok segíteni. Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!