Keresés

Részletes keresés

Lelkes Iluska Creative Commons License 2016.08.31 0 0 6

Sziasztok,

Itt is szeretném kérni a segítségeteket, hogy valaki ajánljon már olyan kozmetikum családot ha tud, amely káros anyag és tartósítószer mentes egyaránt. Nagyon sok helyen kerestem és kutattam eddig, de sajnos nem találtam rá megoldást, pedig számomra ez hatalmas probléma, hiszen allergiás vagyok a kőolaj származékokra, illetve a tartósítószerre is.
Köszönöm szépen és szép napot nektek! :)

totika1017 Creative Commons License 2016.07.27 0 0 5

Sziasztok! Merem ajánlani ezt a könyvet mert csak természetes anyagokat tartalmazó termékeket használjuk.. ez a könyv a hajpakolást, szájápolást, sarokpuhító pakolást és rengeteg pakolást leír.  Minden természetes dolgokat leír és a receptjét hogy otthon megtudd csinálni.. :) a könyv ezen a linken elérhető :

http://www.szalaykonyvek.hu/konyvek/konyv/7038 remélem tudtam segíteni :) 
 

Agicatak Creative Commons License 2015.07.17 0 0 4

egy biolab maszk nevű krémmel kapcsolatban érdeklődnék. használta már valaki? állítólag csak természetes anyagok vannak benne, és eltünteti a növekedési csíkokat, hegeket. szerintetek igaz?

excelutnyilvantartas Creative Commons License 2014.02.21 0 0 3

Bármilyen külsőleges készítmény hatékonysága nagyban függ attól, hogy milyen a bőrtípusod, erről részletesebben a http://dermokozmetikum.weebly.com/ oldalon.

kenceSarok Creative Commons License 2013.11.22 0 0 2

Sziasztok!

 

Ekcémás bőrre mit ajánlotok? Kislányomnak kellene, az uszodavízet nem szereti a bőre. :(

cudarka333 Creative Commons License 2013.11.20 0 0 1

Kozmetikusom ajánlotta tápláló pakolásnak a következő receptet: Tojássárga+olívaolaj+méz

Azt mondta, hogy kb. 20 percig legyen az arcon, az le lehet mosni.

újmóni Creative Commons License 2013.11.20 0 0 0

mi a definici0d a "természetes"-re?

 

 

Előzmény: Enéh*** (-)
Enéh*** Creative Commons License 2013.11.20 0 0 topiknyitó

Szappan készítési topik már van, gondotam itt az ideje egy kence készítéssel foglalozó topiknak is. :)
Gondolok ezalatt az egszerű ajakápolók készítésétől kezdev az összetettebb, tapasztalatot is igénylő arckrémek elkészítéséig.
Szeretném ha megosztanánk egymással a tapasztalatainkat, véleményünket, recepteket cserélnénk, tanulnánk egymástól, és tanítanánk egymást. 
Mindennek helye van a fórumban, ami természetes és kozmetikum. Nincs helye kioktatásnak, sértő megjegyzéseknek, és öncélú reklámozásnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!