Keresés

Részletes keresés

dt.omika Creative Commons License 2020.08.30 -2 0 21

együttműködő partnere vagyok Európa egyik tradicionális vagyonkezelő, - és befektetőházának.

 

A vagyonkezelő pénzkezelési, pénzlogisztikai és speciális pénzügyi befektetési konstrukciókat kínál. A szolgáltató nem gyűjt betéteket. Lehetőséget kínál azonban olyan relatív kisebb összegekkel rendelkező befektetőknek is, akik számára nem lennének kiemelt hozamú, tőkegarantált lehetőség.

 

Az ügyfélek hivatalos, Ptk. szerinti megbízást adnak (részemre) egyedi hozamú befektetési konstrukció ajánlatának megszerzésére.

A megbízáshoz csatolni kell:

-          ügyfél adatlapot

-          számlakivonat másolatát

-          útlevél másolatát

-          számlaszámot, ahova a kifizetéseket kéri

-     jutalék megállapodást

 

Az ügyfelek a megbízott útján hivatalos szerződés ajánlatot fog kapni. Az ajánlatot át lehet tanulmányozni.

Elfogadást követően aláírásokkal ellátva a dokumentumot vissza kell küldeni, - amelyet a vagyonkezelő és a kifizető bank is ellenjegyez, majd az ellenjegyzett szerződést visszaküldik.

A befektetéseket ezt követően kell a megadott számlaszámra utalni.

 

A befektetés sértetlenségét a vagyonkezelő, fedezeti értékét pedig az általános pénzintézeti biztosításnál lényegesen biztonságosabb (általában kb. 250-300 millió Euró) ügyleti értékű, 100%-os fedezet értékű bankgarancia szavatolja.

Lovasfarm Creative Commons License 2018.09.29 0 0 18

Befektetőt, csendestársat keresek, Terápiás Lovasturisztikai komplexum befejezéséhez, hosszútávú profitorientált befektetés.

érdeklődni privát! (lovasturakozpont@gmail.com)

levlistak_kukac_freestart Creative Commons License 2018.09.19 0 0 17

Üdvözletem!

 

Ingatlan felújítás eladáshoz keresek plusz befektetőtársat. A felújítandó lakást már kiválasztottuk, kielemeztük, kialkudtuk. Tapasztalt befektetőtársammal - mindketten csináltunk már ilyet szép haszonnal - belevágtunk. 2.000.000 Ft hiányzik a teljes projekthez. 3-6 hónap átfutással 10-25 % várható megtérüléssel. (200.000-500.000)

 

Ha felkeltettem érdeklődését, kérem, mielőbb jelezze!

 

Üdvözlettel: Balázsik Gábor

Tel: 0670 3125701

e-mail: balazsik.gabor@gmail.com

ExtremeCam Creative Commons License 2018.06.13 0 0 16

Sziasztok!

 

Nem hinném, hogy valós befektetők találhatóak ezen az oldalon, de ki tudja!

 Üzlettársam / társaimat keresem Extreme Webcam Stúdió véglegesítéséhez, megindulásához.

Közel öt éves tapasztalattal a hátam mögött (nem a kamerák előtt), a jelenlegi nemzetközi igényeket ismerve, bejáratott és ezidáig is működő marketing tudásommal, saját stúdiót indítok. Ebben a stúdióban nem az az elsődleges cél,mint a "konkurenciáknál", miszerint minél több amatőrt ültetünk be, annál nagyobb az esélye,hogy nagyobb bevételt realizálnak... Ez már kicsit kezd elavultnak számítani.
Olyan igényeket tudunk kielégíteni, melyek jelenleg a piacon nem található. Ennek nem az az oka, hogy nincs rá igény, csupán a kényelmesebb megoldást részesítik előnyben a nagyok is. 

Nem feltétlenül egy embert keresek, illetve nem csak egy stúdió kiépítésére van lehetőség. 
Ha ismered a területet, átlátod a piacban rejlő lehetőséget (előadók, marketing kérdése), de nem igazán jön be neked sem az unalmas (pl: camsz... magyar oldal) chat, keress meg. Magas hozam, gyors megtérülés, nem olvadunk be a tömegbe.

Érdeklődni a  greenlifehungary@gmail.com címen tudtok. Csak olyanok levelét várom, akiket érdekel ez a terület, és rendelkeznek némi tőkével is. 

befektetes! Creative Commons License 2018.06.01 0 0 15

 

Budapest belvárosában, bevezetett, jól müködő franchise ingatlaniroda keresi új társtulajdonosát.

Családi okok miatt ugrik ki a társ, tiszta, leinformálható cég. Másik tulajdonos marad.

Átlag havi 900e Forintot hoz / fő. 5m Ft egyszeri befizetés, valamint 2m Ft tartalékra van szükség.

Tulajdonjog, franchise jog százalékos arányban kerül átadásra. Iroda gépesítve, berendezve, emberekkel feltöltve. Aktívan működik. Biztos, stabil üzletbe érkezel.

email: befektetes@euromail.hu

Android játék Creative Commons License 2018.05.08 0 0 14

Sziasztok!

Szállítmányozással foglalkozó vállalkozásunk tőkével rendelkező társat keres géppark bővítéséhez. Folyamatos megrendelések teljesítéséhez szeretnénk saját járműparkot, a bérlésre kiadott költség a cégben marad, illetve szétosztásra kerül. Bővebb információért írjon a swfan.hu@gmail.com címre. Minimális összeg 4mft. 

Mfektetes01 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 13

Sziasztok befektetőt vagy hitel lehetőséget keresnénk Március 1-ig kivitelezhető projektünkre, 10-15m ft tőkére lenne szükség.

Röviden összefoglalva a hely;
Lényege egyszerű, azokat a fiatalokat fognánk meg, akik szeretnek számítógépes játékokat
játszani és, vagy keresnek egy olyan helyet, ahol velük egyidős korosztály (15-25) tartózkodik / iskolaidő után beszélgetni, akár
ismerkedni tudnak, kis kockázattal inkább a biztos jövedelemre mennénk.

A fogyasztói piacon szükség jelentkezik ezen típusú helyekre, konkurens cégről a körzetünkben nem tudok amelyek
gyengítenék a vállalati formát. Részletesebb leírást emailben, vagy telefonon adnék :)

Vacsibalint@gmail.com

streetdavid36 Creative Commons License 2017.09.05 0 0 11

A topik gazdájának címezve:

 

Kérlek keress meg emailben: streetdavid36 kukac gmail.com

 

Óriási üzlet van a láthatáron és még finoman fogalmaztam.

tizenhárom13 Creative Commons License 2017.07.19 0 0 10

Szia! Nekem van egy nagyon jó befektetési lehetőségem. Hetente fizet nettó 2-4%. Ha érdekel írj

Előzmény: befektetes123 (-)
Arico Creative Commons License 2017.06.19 0 0 9

Kiváló befektetés a Kanári Szigeteken!

 

Minimális 3 ezer € befektetéssel a legjobb megtérülést érheti el, ha most bérel 3-4 szobás, medencés apartmant Tenerifén, turisztikai bérbeadás céljából.
A szigetre érkező évi 6 millió turista garantálja a bérelt apartman teljes kihasználtságát, így a befektetés összege 3 hónapon belül visszafizetésre kerül!
Ezt követően az egész évi szezonnak köszönhetően, a rövid távú hasznosítás havi 1-2€ tiszta profitot biztosít!
Itt valóban érvényesül a Kis befektetés, nagy hozam klasszikus elve!
Tenerifén élő korrekt szakemberként várom szives érdeklődését.
countacht@gmail.com
Viber, whatsapp:
+34602498337
Üdvözlettel
Hunyadi Attila

 

P. Szabolcs Creative Commons License 2017.06.05 0 0 8

Üdv Emberek! 

 

Befektetőt keresek 10 éve jól működő ételkiszállító cég megvásárlàsához.

Rövid, hosszú vagy középtávra.

20M forint, amihez hozzávetőlegesen 5 év alatt plusz 7M forintot tudok hozzátenni.

Természetesen a részleteket személyesen, ügyvéd jelenlétében papírra vetve rögzítjük.

A visszafizetés mértéke és gyakorisága megbeszélés tárgya.

papsz@freemail.hu e mail címen további részleteket tudok adni.

Pénzügyi és üzleti terv a vállalkozás fejlesztéséhez elkészült, az utolsó láncszem hiányzik.

 

Vàrom az e mailokat. További szép napot!

mR Enyedi Creative Commons License 2017.05.28 0 0 7

Internetes kereskedelmi rendszerbe keresek üzlettársat.
Néhányszóban leírom  mit építgetek lassan egy éve.

 

 

1. külföldi partnertől származó termékek kapcsolatok kiépítve kommunikálva
2.Marketing kidolgozva

ami hiányzik: 1 központi webáruház amit egyedisége miatt és a céltaláló marketingcélzásnak köszönhetően átlagemberek alapszükségleteit szolgálja ki ithhon divatos egekbe emelt márkákkal a vevőt. (ezek a márkák külföldön az alacsonykategóriás márkaosztályba sorolják mint tudjuk ezt páran....)
árrésátlag kb 145%

Törölt nick Creative Commons License 2017.05.22 0 0 6

Befektetési lehetőség, 1 év alatt 20% hozam

 

Erotikus jellegű, de szexmentes, hosszú távon stabilan működő, teljes mértékben legális project-hez befektetőt és egyben üzlettársat keresek.

A befektetett összeg (5M HUF) legjobb esetben 6-7 hónap, legrosszabb esetben 12-13 hónap alatt 20%-os hozammal megtérül, és egyben passzív jövedelemként fogható fel, ami minimális időbefektetést jelent a működtetéséhez, részleges visszaforgatás esetén 35-40%-os hozamemelkedés érhető el.

Kulcsrakész üzleti tervvel és kompetenciával rendelkezem, részletek privátban.

boonboon Creative Commons License 2013.11.06 0 0 5

Hányszor kerestél csendestársat? Én például benne vagyok egy normálisan menő boltban egy üzlethelyiséggel, csendestársként. Nekem 100% bejött.

 

Azt tudod, hogy a nem csendestársas vállalkozások, hány százaléka lesz sikeres és hányat kell felszámolni?

Előzmény: Lédiell (4)
Lédiell Creative Commons License 2013.11.05 0 0 4

Ja, csak az ilyen csendestársat keresek típusú vállalkozásoknak a 90 százaléka befuccsol. 

Előzmény: miszterikx (2)
befektetes123 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 3

Most látom csak, hogy az adataim nem elérhetőek, így megadok egy elérhetőséget is itt: 70 három58 harminc7 kilencven1 .

miszterikx Creative Commons License 2013.11.05 0 0 2

Én ismerek olyat aki keresne csendestársat. Nem akar öt-tíz évet várni míg felfut a cég. A bankok olyasmit követelnek, amit sokan nem is akarnak teljesíteni. Nem mindeki teszi fel a házát egy vállakozásra. A gazdasági válság ellen, a legjobb ötlet sincs biztosítva.

 

Én mondjuk nem szállnék be más üzletébe, de attól az még egy bevett forma és nem egyszer sikeres is.

Előzmény: Lédiell (1)
Lédiell Creative Commons License 2013.11.05 0 0 1

Szerintem ilyesmibe csak akkor tedd bele a pénzed, ha átveszed az ügyvezetést is. Most ott van ez a növekedési hitelprogram, szerintem az életképes kisebb cégek hozzájutnak elég forráshoz elég olcsón. Ha valamelyik nem jut hozzá, azzal bajok lehetnek, ott be kell ülnöd 24/7-ben a menedzsmentbe is, a körmükre kell nézned, ha nem akarod, hogy elússzon a pénzed. 

Szóval nem értem én sem, miért nem gründolsz akkor saját vállalkozást, azzal sem lenne több bajod, mint egy tulajdonostárssal. 

Előzmény: befektetes123 (-)
miszterikx Creative Commons License 2013.11.05 0 0 0

Miért kéne munkaerő? Ha van vállakozásod és megy, akkor miért nem azt fejleszted? Ha vállakozó vagy, nem igaz, hogy nincsenek haverjaid, ismerőseid akiknek jólmenő cégük van, de a fejlesztéshez keresnek mondjuk csendestársat. Ha nincs vállakozásod, miért munkaerő helyett választanád a befektetést? És mennyi pénzt akarsz befektetni, százezret, vagy számilliót. Ez így nagyon karcsú.

befektetes123 Creative Commons License 2013.11.05 0 0 topiknyitó

Üdv!

 

Sok mindent láttam már ezen az oldalon, így talán ez sem lóg ki annyira. Munkaerő helyett befektetési lehetőséget keresek. Nem kifejezetten egy csupasz ötletet szeretnék támogatni, hanem valami olyasmit, ami már elindult, de anyagiak / infrastrukturális hiányosságok / egyéb miatt megtorpant. Természetesen az ország egész területéről.

 

Lássuk a reakciókat! :- ).  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!