Keresés

Részletes keresés

TTimi25 Creative Commons License 2015.11.10 0 0 4

Sziasztok!

 

Az előző hozzászólóhoz hasonlóan remélem én is jó topichoz szólok hozzá :D. Nagyon örülök, hogy megtaláltam az oldaladat. Én most 34 évesen határoztam el magam, hogy rendbe kéne tenni a fogaimat. Találtam is a közelünkben egy fogorvosi rendelőt, ami első látásra szimpatikusnak tűnt. Voltam náluk ingyenes konzultáción, nagyon kedvesek voltak, elmondtak mindent, ami fontos lehet. http://dent-inn.hu

glamoure Creative Commons License 2013.12.03 0 0 3

uhh, remélem jó témához szólok hozzá, mert én csak a hézagos fogsorhoz szeretnék egy rövid tapasztalatot hozzáfűzni...

Az én felső fogsorom elég hézagos volt, a beszédemben is észrevehető volt, ami idővel egyre jobban zavart. A fogszabályzót fájdalmasnak és macerának találom, ezért kerestem valami más megoldást erre a problémára. Ismerőstől hallottam, hogy létezik egy új eljárás, foglapocskák, amit nyugaton már előszeretettel használják, itthon még nem annyira elterjedt. Így találtam rá az evidentis fogászatra, ahol ismerik ezt az eljárást. Gyönyörűen dolgoznak, Memari Masoud fogorvosnak arany keze van, a foglapocskák tökéletesen illeszekednek a fogsoromra, abszolút természetes hatása van, azonnal elkészült, és egyáltalán nem fájt.

ha valakinek hasonló problémája van, akkor szívből tudom ajánlani Memari rendelőjét.

Ariiii Creative Commons License 2013.11.14 0 0 2

Szeretnék elmenni ebből az országból. Vagy külföldre, vagy a HALÁLBA.

 

Huszas éveim elején szerzett krónikus egészségügyi problémáim miatt munkaképtelenné váltam, gyermekem nem lehetett. Imádtam a szakmámat, átlagon felüli teljesítmény volt a diplomám mögött.

Évekkel ezelőtt elvették a rokkantnyugdíjamat. Családi hátterem nincsen.

 

Volt olyan fogorvos, aki szándékosan ártott olyan mértékben, hogy azzal a szándékos károkozással előidézett panasszal tovább élni nem lehet. Őrületes panaszokat, állandó kínokat okoz. Elég három fogat tönkretenni egymás mellett és kitörik, eldeformálódik az összes, ráadásul marja a nyelvet, a nyálkahártyát egészen a szájrákig.

Munkaképtelenül, hozzátartozók nélkül, pláne gyerek nélkül csak az öngyilkosságot látom megoldásnak. Havi 27 ezerből tömtem a maszek fogorvost minden családi háttér nélkül, és Ő úgy érezte, "ingyen dolgozik".

 

Kérem, írjátok meg, ha esetleg van remény tovább élni külföldön menekült státuszban emberhez méltó egészségügyi ellátás mellett, ahol esetleg még gyerekem is lehet.

 

" Sósavas" beszólásokra semmi szükségem! Anélkül is tudom, hogy semmi helyem már ebben a világban!

 

Az internetes fórum az utolsó próbákozásom.  Kérem, hogy már ne bántsatok! Abból már volt elég részem a való világban!

 

Külföld, ahol munkaképtelen menekült számára van belgyógyászati, érsebészeti, fogászati ellátás.... Amit ha munkaképessé tesznek, akkor tudok kifizetni...

Mindegy hová! Csak el innen! Külföld, vagy HALÁL! SÜRGŐS!

nézek Creative Commons License 2013.10.14 0 0 1

nem igazán kidolgozott a kérdőív...

van amit nem pipálhatok, mert ellentétes lenne valamelyik előző válasszal...viszont nem enged tovább...

 

sajnálom, pedig érdekes...

 

 

Előzmény: gagica67 (-)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.13 0 0 0

S0k hézag.

gagica67 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 topiknyitó

MIÉRT HÉZAGOS A MAGYAR MOSOLY?

 

Sziasztok!

 

Azt szeretném kérni, hogy kérdőívem kitöltésével segítsetek választ kapni a fenti kérdésemre. 

Előre is köszönöm!!!

 

gagica67

 

Kérdőívemet az alábbi linkre kattintva érhetitek el

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/678064674/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!