Keresés

Részletes keresés

epitoabc.hu Creative Commons License 2022.03.07 0 0 11

Sajnálom, hogy így jártál! Én a Mobil Világban voltam, ott tartották a határidőt!

deejayflex Creative Commons License 2021.10.12 0 0 10

Sziasztok!

Van nekem egy Honor 9x típusú telefonom. Két dolog miatt írok most ide. Egyik, hogy történt egyszer, hogy nagyon poros helyen dolgoztam vele. Mondom finoman megfújom kompresszorral a töltő csatit, mikrofont stb. Valami nem faszául sikeredett, mert onnantól ha telefonáltam és közben volt háttérzaj, kicsit rosszul hallották amit mondok. Gondolom a zajszűrő mikrofon kaphatott. Mindegy is. Zavart a dolog, bevittem egy telefon szervízbe. Kétszer is cserélték azt az egységet, amin a mikrofon is van. Mert àllítólag ez egy panel amin van még a töltö csati is pl. A baj mindkét esetben (az első csere után is) ugyanaz volt, hogy ha telefonáltam volt amikor hallottak engem, volt amikor nem. Tehát itt már volt hogy nembműködött abszolút a mikrofon. Volt mikor hívás közben némult meg. Én hallottam amit a másik mond csak ő nem engem. Harmadjára is visszavittem, aztán elküldtek azzal hogy a "főpanel" a hibás. Mondom ácsi! Ez a telefon mikor idehoztam működött. Most szar a mikrofon. Ez azóta van hogy belenyúltak. Ők akkor sem hibásak. Na itt kérném a véleményeteket, hogy egyrészt mit tudok ezzel a dologgal csinálni, illetve ha valaki tudja hogy mi baja lett a készüléknek, az kérem írja le. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek korrekt a szervíz hozzáállása? Mert lényegében működő telefontlból lett használhatatlan a javítás után. 

Peti9595 Creative Commons License 2019.01.27 0 0 8

Segítségre lenne szükségem van egy Navon predátor 10 es tabletem amit az őcsém eláligatott a recovery menüben ès perpilanat ennyit csainál a tablet hiába hagyom fél napon keresztül is tölteni https://kepkuldes.com/image/Nvej5 na most az elmondása szerint a wipe cache patrition,reboot to bootloader, és a view recovery ban járt ez a recovery menü https://kepkuldes.com/image/ND71B na most próbáltam rá másik firmware keresni de sehol nem találtam bár nem vagyok valami nagy guru szóval esélyes hogy elcseszném próbáltam pc re csatlakoztatni és suit-al helyrehozni de nincs bekapcsolva az usb hiba keresés és a Navon nem is adott ki hozzá suit-ot szóval nincs ötletem nem nagy dolog egy olcsó nem olyan erős tablet de szeretném megcsinálni valami ötlet?  

Healer69 Creative Commons License 2019.01.12 0 0 7

Sziasztok,

kicseréltem a NOKIA 3 törött kijelzőjét egy komplett újra. Élőszőr úgy tűnt minden jól sikerült, de a kijelző felső része kb 1-2 cm nem érzékel semmit. Viszont ha elforgatom fekvő módba a képet, akkor érzékel ez eddig nem érzékelt részen is rendesen. Visszabontottam a kijelzőt hogy csak a szalagkábel tartsa, hogy kiszűrjem a feszülés okozta esetleges fars nyomást, de úgy is ugyanaz a jelenség.

Ez mitől lehet?

Köszönöm előre is!

Molnar_Kitti Creative Commons License 2018.11.27 0 0 5

Sziasztok, 

szeretnék tanácsot kérni tőletek egy LG k10 2017-es telefon kijelző cseréjével kapcsolatosan.

At telefon sajnos megtört, ezért új eredeti LCD keretet rendeltem hozzá, amire mindent átépítettem kivéve a képeken látható
hangszórót összekötő flexibilis kábelt és a 3.5 jack aljzatot.
Mindkét komponens kábel része ragasztva van a régi keretre, ezeket szeretném sérülésmentesen leválasztani.
Eddig nem mertem erősebben felszedni, feszegetni, óvatosan megpróbáltam csipesszel minimálisan melegítve elmozdítani,
de úgy tűnik erősebben oda vannak ragasztva.
A bal oldali kábel ráadásul egy vájatban van kicsit elsüllyesztve, így nehéz alányúlni eszközzel.

Kérdés, hogy szerintetek mi segíthet a ragasztó oldásában, lehet használni orvosi alkoholt, WD40-et, stb?
Illetve segíthet itt hajszairtóval, hőpisztollyal való melegítés, vagy azzal csak kárt tennék benne?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

bbvk Creative Commons License 2015.03.24 0 0 4

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy Pesten a 18.kerületben tud-e valaki jó telefon szervizt ahol a 2-es Androidot vissza tudják rakni a telefonomra mert nem rég rá lett rakva a 4-es de nagyon lassú lett tőle.(Sony Xperia Neo V telefonom van)

Köszönöm a válaszokat!!

Legyetekjókhatudtok Creative Commons License 2015.02.08 0 0 3

A - Motorola F3 - szervízkódjait keresem, amik nincsenek a manualban.

Légyszíves segíts !

------ >  bg.mosogepszerelo.209618618@gmail.com

mahagoni01 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 2

szia én tudok egyet http://www.telefondoki.hu/

próbáld meg és cserekészülék is van ha kérsz.

Előzmény: Rocky40 (1)
Rocky40 Creative Commons License 2013.08.22 0 0 1

A szervíz a háttérben múködik csak egy tel szám van. Az alkalmazott a boltban nem tudott semmit mondani csak annyit hogy : SAJNÁLOm... Hát ezek mennek manpság . Azért remélem vannak még korrekt szervízek is most ilyet keresek.

Rocky40 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 topiknyitó

Nokia készülékem elromlott elvittem Csepel pláza gsm szervizbe. Azt mondták 3 nap alatt kész lesz és sms - ben  jelzik.

2 hét eltelt bementem érdeklődni még nincs kész de héten meg lesz. 3 hét múlva sem volt kész és eltelt 1 hónap is.

Ekkor már kihozták a Plázába nekem. Örültem végre van telcsim. De addig sem kaptam cserekészüléket amit ilyen hosszú idő alatt adnak máshol. Nagy meglepetésemre ekkor jött a hideg zuhany. nem javították meg. Szóhoz sem tudtam jutni ilyet még nem tapasztaltam sehol. tehát ide NE vigyétek javítani telefonotokat !!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!