Keresés

Részletes keresés

Valós! Creative Commons License 2019.02.21 0 0 5

      Figyelem!

Értelmes, csinos és stílusos külsővel rendelkező, tehetséges ügyviteli titkárnőt felveszek budapesti belvárosi irodámba, bejelentett munkaviszony keretein belül! Munkaidő, H-P 08.30-17.00 között a helyszínen.


Meghatározott napi öltözködési protokoll betartása mellett, feladat a céges adminisztráció(magabiztos word, excel, powerpoint használat elvárt).
Levelezés-hirdetések-honlap-social media kezelése.

Tárgyalások előkészítése és dokumentálása, ügyfél fogadás és igény szerinti tárgyalásokon való személyes részvétel (reprezentáció, jegyzett készítés).

Napi back office - fénymásolás, archiválás, szerződések-dossziék rendjének fenntartása, egyéb... néha postai, banki ügyintézés.

Egészében véve sem fogsz megszakadni a funkcionális napi munkától, garantálom! Valóban kellemes munkatempóval számolj, nem napi szinten adottak az összességében felsorolt tevékenységek... csakis élet szerűen, az aktuális igény függvényében.

 

 Bemutatkozó kísérőlevelet és egy fényképes önéletrajzot, bérigényt megjelölve casa.d.mundo@gmail.com címen várok,

Sok sikert!

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.07.08 0 0 4

Önéletrajzzal kapcsolatban adjatok már légyszíves ötletet, mert nem tudom, hogy írjam tovább. 

Jelenleg táppénzen vagyok baleset miatt. Van munkám, azt mondják, visszavárnak, de ettől függetlenül mennék más helyre, már a baleset előtt is küldtem pár helyre. Hogy írjam az önéletrajzomba, hogy jelenleg táppénzen vagyok? 

Eddig ez volt benne: jelenleg xy munkahelyen dolgozom, stb. stb. Eddig ezt írtam, amíg dolgoztam. De most, hogy táppénzen vagyok? 

Jelenleg táppénzen vagyok aug. közepéig, de van munkám xy helyen. Ez olyan snassz...

szjozsi79 Creative Commons License 2015.04.20 0 0 3

Helló!

 

Én pillanatnyilag egy állategészségügyi laborban dolgozok laborasszisztensként. Érettségim van, 11 éve dolgozok itt.

Ezen kívül volt egy munkahelyem, de annak már semmi jelentősége: "szalag" mellett dolgoztam egy összeszerelő üzemben.

Sofőr szeretnék lenni, gépkocsivezető, dobozos, esetleg kisbusz (<3,5t).

Szakmám nincs, jelenlegi munkaköröm köszönőviszonyban sincs a betölteni kívánt munkakörrel.

 

Milyen (szakmai) önéletrajzot lehet írni?

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.21 0 0 1

Szerintem is kerd el valakitol, esetleg ha van ismerosod, aki mar volt interjun, kerj tole is segitseget. En nem hiszek a tanacsadoban, szerintem nem ezen mulik. Voltal mar egyebkent allasinterjun?

Előzmény: motogi (-)
Order of Hermes Creative Commons License 2013.06.20 0 0 0

Amikor palyakezdo voltam es az elso allasomra jelentkeztem, megkerestem egy haveromat, aki akkor mar par eve egy neves nemzetkozi tanacsado cegnel dolgozott. Elkertem az oneletrajzat, aztan a formatumot feltoltottem a sajat adataimmal. Azota is ezt hasznalom, a mostani osztrak allasomba is ezzel kerultem be. Szoval indulasnak talan az a legjobb tanacs, hogy kerd el a CV-t valakitol aki valami jo allasban ucsorog, es hasznald az ovet :)

Előzmény: motogi (-)
motogi Creative Commons License 2013.06.20 0 0 topiknyitó

Sziasztok, álláskeresés ügyben kellenének tippek. Ti hogyan csináljátok, hogy indultok neki? Önéletrajzot hogy írtok?

Volt köztetek olyan aki igénybevett már tanácsadó segítségét? Érdemes karriertanácsadóhoz fordulni? Kinek van tapasztalata?

Köszi előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!