Keresés

Részletes keresés

Rokko_ Creative Commons License 2011.09.26 0 0 5

Közben megoldódott, 17-ért túl vagyok az egészen, egy egri arc lett a megfejtés

 

Hát, ennyi

Rokko_ Creative Commons License 2011.08.30 0 0 4

Alakul, az eddig legjobb ajánlat tíz perce jött mail-en, itt tokkal vonóval készen kapnám 20 ezerért

mindennel együtt

Előzmény: DMA (3)
DMA Creative Commons License 2011.08.30 0 0 3

"de mi kerül azon, hogy a gépbe betáplálnak egy új (picit nagyobb és talán összetettebb) mintát 25 EZER forintba??"

 

A szoftver amivel megtervezik (milliós nagyságrend), keresni is kéne, meg ez sorozatra van kitalálva, néhány ezer példány körül már egész rentábilis.

Előzmény: Rokko_ (2)
Rokko_ Creative Commons License 2011.08.30 0 0 2

Köszi, minden vonal segítség.

 

Amit a neten találok, annak mind írok (már vagy harminc helyre), pár helyről jött vissza ajánlat.

 

A legolcsóbb eddig a 25ezer program-készítés és 3ezer Ft a hímzés + ÁFA

 

HORROR

 

Őszintén szólva nem gondoltam, hogy egy ilyen mutatvány bruttó 20 ezer forintnál többe kerül.

OK, hogy nem értek ehhez a szakmához, de mi kerül azon, hogy a gépbe betáplálnak egy új (picit nagyobb és talán összetettebb) mintát 25 EZER forintba??

Előzmény: islamorada (0)
Szpidi99 Creative Commons License 2011.08.30 0 0 1

a meska.hu-n valaki bőr karkötőet hímez egy próbát megér megkérdezni, de szerintem többen is vannak

Előzmény: islamorada (0)
islamorada Creative Commons License 2011.08.30 0 0 0

En tudok valakit Bajan, nagyon tud de nem tudom hogy mennyiert vallalja. Most nincs idom  de holnap megkeresem a telefonszamat es megirom neked....

Előzmény: Rokko_ (-)
Rokko_ Creative Commons License 2011.08.29 0 0 topiknyitó

Kedves Olvtársak!

 

Műhímzőt keresnék, céget, magánembert, stb., bármilyen megoldást aki egyedi hímzést vállal reális áron. Egy cc. 35*40 cm-es, dzseki hátára készítendő egyedi felvarró készítése volna a cél, természetesen minta alapján, azaz az ábra megvan.

 

Sajnos hiába kutattam utána a neten, egyelőre csak olyat találtam, aki vagy nem tud egyedi (egy darabos) munkát vállalni, vagy csak horrorisztikus áron (pl.: 50ezer Ft + Áfa...)

 

Van valakinek valami tippje esetleg?

Vagy tényleg ennyire lehetetlen volna ilyesmit mondjuk 10-20 ezer forintért tető alá hozni...?

 

Köszi előre is, ha!  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!