Keresés

Részletes keresés

.obsitos. Creative Commons License 2023.10.21 0 0 3359

Üdv! keresek polymobil Minigun 50ccm-es robbanómotoros kerékpárt.

Oldal Béla Creative Commons License 2023.10.04 0 0 3358

Elektromos kerékpár átalakítható robbanómotorosra?

Előzmény: kispötti (3357)
kispötti Creative Commons License 2023.06.17 0 0 3357

Sziasztok.Egy PM-GB 402 WL polymobilom van.Tudna valaki segíteni,hogy a blokkba pontosan mennyi motorolajat kell tölteni?

potykás Creative Commons License 2023.03.13 0 0 3356

Repsol 15-50 ("Barta-Motor")

Előzmény: József Villás (3355)
József Villás Creative Commons License 2023.03.13 0 0 3355

Vásároltam egy POLYMOBIL mopedet használtan ! Az előző tulajdonos fél évig üzemeltette van benne3000 kilóméter gondolom még nem volt benne olaj csere, noha ez egy új bejáratós motor esetén hamarabb szükséges mint majd azt kell későbbet . Meg is tenném a cserét csak nem tudom milyen olaj ajánlott bele. ha van valakinek információja-ismerete kérem segítsen .

Gyula Benedek Creative Commons License 2022.02.08 0 0 3354

Jó napot kívánok Z -tech 35 ös önindító telet hogy kell bekötni kép jobb lenne ha valaki tudna küldeni

sztan Creative Commons License 2021.12.10 0 0 3353

Sziasztok!

Kiskerekűhöz keresek bontott első futóművet, villahidakat.

Jocó945 Creative Commons License 2021.11.22 0 0 3351

Üdvözlöm a fórum olvasóit!

Vásároltam egy z tech 69-es segédmotoros kerékpárt. Sok oldalt elolvastam már a fórum kb:3500 bejegyzéséből. A bejegyzésem indoka igazából a kíváncsiságom. Szeretnék többet tudni a motoromról, ezért -a kezelési utasítás elolvasása után- minden idevágó információ érdekel.

 

Legjobban egy úgynevezett "Robbantott ábra " lenne az aminek NAGYON megörülnék, mert a GOGLE hiába a barátom, ott nem találtam semmi biztatót.

 

A kérésem az, hogy ha valakinek megvan ez a "Robbantott ábra"  (vagy tudja a fórumbeli helyét), legyen szíves és juttassa el nekem. (Több fontos beállítási adat is érdekel!)

 

Üdvözlettel: Jocó945

 

 

Camel73 Creative Commons License 2021.11.12 0 0 3350

Sziasztok.

 

Van egy elektromos robogóm de elgondolkodtam mostanában,hogy lecserélném robbanó motoros kerékpárra az állandó akku vásárlás miatt alig bir ki két évet és 50 ezer ft. Melyik tipus ami elég jól bevált ezek közül? Kiváncsi lennék a véleményekre. Képeket tudnátok feltenni a tipusokról kinek mi a tuti?

 

Köszönöm.

dévid163 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 3349

üdv mindenkinek kábel köteget elözö tulaj szétvágta fene tuja minek  valaki tudna egy kapcsolási rajzot küldeni én sajnos nem találom az alany egy polymobil 4t b0b1 nagykerekü vagy valaki eltudnámagyarázni mi hova megy szálak stb ??

Dante001 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 3348

Üdv! Érdeklődnék: Van egy Bangna blokkal szerelt kismotor. Jelen pillanatba üzemképtelen. A betekerő módban megszorul a pedál.Ha kerékpár üzemmódban van,akkor simán lehet tekerni. Amikor működött erősebb lánccsörgés szerű hang hallatszott.Betekerő rendszer hiba,vagy a vezérműlánc nyúlhatott meg annyira,hogy megszoru? A lendkereket kézzel megforgatva,újra forog. Ha kézzel tekerik,akkor nem szorul meg.Esetleg alkatrészt honnan lehet venni hozzá? Előre is köszönön a válaszokat!

sohika01 Creative Commons License 2021.03.01 0 0 3347

helo.de mennyi az irányár?

 

Előzmény: api29 (1152)
Tamás Andocs Creative Commons License 2020.11.16 0 0 3346

Sziasztok Kecskeméten és vonzás körzetében keresek kis lánckereket lehetőleg bontotatt polimobil pf-01 meg az a lényeg hogy 17-s tengelyre való legyen. Számom 0620/5009988 Üdv.: Andocs Tamás

Bandi Es Matild Creative Commons License 2020.10.24 0 0 3345

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.

Adott egy Z-tech 35 robbanó motoros kerékpár.

Sajnos nem tudom bekötni az első indexet.

 

Hátsók be vannak kötve,de így hogy az első nincs nem működik.

Ha tudna segíteni valaki,hálás lennék.

Előre is köszönöm.

Bandi Es Matild Creative Commons License 2020.10.24 0 0 3344

 

Attila Csösz Creative Commons License 2020.10.16 0 0 3343

sziasztok szeretnék venni új poly mobilt a régi nagykerekű hátsoüléses lábtartos verziot de sehol sem találok valaki tudna segiteni elöre is köszönöm.

Ricsi1111111 Creative Commons License 2020.09.22 -1 0 3342

Jó hír!Az állam támogatja az elektromos kerékpárok vásárlását. Érdemes megosztani Részletek a cikkben.

 

https://bartamotor.hu/.../tamogatast-kaphatnak.../

gb408wl Creative Commons License 2020.08.22 0 0 3341

Sziasztok  valaki eltudná nekem küldeni hogy kinyomtassam a motor papírjait mert a rendőr nél legközelebb 80 ezerbe kerül és nincs meg sajnos

a gép tipusa : Polymobil Gb408WL nagyon köszönöm előre is ha valaki átküldi a leírásait a neten sehol sem érhető el már!

email: bognarpeter@gmail.hu

István Koller Creative Commons License 2020.08.08 0 0 3340

Persze megkérdezheted a rendőrt. Ezt mondja a bíróság meg felment, mert a kreszben nem szerepel ilyesmi

István Koller Creative Commons License 2020.08.08 0 0 3339

Persze meg kérdezheted a rendőrt. Ezt mondja. Viszont ez a kreszben nincs benne. Ezért ment fel a biróság

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.08.04 0 0 3338

feltöltöd a youtube ra és bemásolod ide a linkjét

Előzmény: De Rivó Zsófi (3337)
De Rivó Zsófi Creative Commons License 2020.07.05 0 0 3337

Videót hogyan tudok ide felrakni? 

Robert5555 Creative Commons License 2020.07.01 0 0 3336

Az hogy benzin van meg szikra meg be is indul, az nem jelenti hogy a gázadásra fulladás elektromos hiba, megoldhatja simán egy karbi pucolás is, simán lehet egy fő főfúvóka dugulás, ilyanhor ha gázt adsz elszeglényedik a keverék, meg kellene nézni hogy szivatóval mit csinál, ha szivatóval egy bizonyos pontig felpörög gázt húzva akkor tuti hogy dugulás, az ismerősöm járt így és húzott szivatóval tudott csak haza jutni tolás nélkül. Ha a szivatóval nem lesz jobb egy kicsit hanem még inkább fullad akkor meg sok a benzin, vagy az úszó ment tele benzinnel, vagy a szelepe nem zár jól, mindenféle képpen a karbit nézném át.

Előzmény: jóannész (3327)
Robert5555 Creative Commons License 2020.07.01 0 0 3335

Hogy érve nem kap áramot? Nincs szikra? Nem indul csak hajtásról? Ha az előbbi, akkor gyertya cserével kell kezdeni de lehet cdi probléma vagy két vezeték össze hűz aminek nem kellene, nekem az aprilián az volt. Ha meg indul csak hajtásról akkor lehet a biztosíték a ludas vagy halott az aksi. vagy a jobb oldali kormény konzol csatlakozója kicsit szét csúszott. 

Előzmény: De Rivó Zsófi (3332)
Robert5555 Creative Commons License 2020.07.01 0 0 3334

Ha a helyzetjelző megy akkor nem az aksi és nem a biztosíték, nekem csatlakozó problémám volt így, kulcs elforgat, világítás felkapcs és a kormánynál minden csatlakotót megmozgatni esetleg szét húzni majd össze dugni alaposan, a relé nem csinál ilyet, azzal csak az önindító szarakszik vagy éppen nem is indít de pedálról indulnia kell abban az esetben, ha tekerve nincs szikra, akkor lehet cdi baj is, vagy gyertya csere, vagy a gyújtás kapcsolónál gond, de első a csatlakozók ellenörzése, simán lehet csak annyi a baj.

Előzmény: csurek (3331)
XNC Creative Commons License 2020.06.28 0 0 3333

Most komolyan ennyiből mondjuk meg, hogy mi a hiba oka??

Át kéne nézni az egész rendszert az áramforrástól a gyújtógyertyáig.

Előzmény: De Rivó Zsófi (3332)
De Rivó Zsófi Creative Commons License 2020.06.28 0 0 3332

Szép napot. Robbanómotorom nem indúl be. Nem kap áramot. Mi lehet a gond? 

csurek Creative Commons License 2020.06.27 0 0 3331

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni!

Van egy( talán Lofty )ro 250 yzf , benzines 4t kerékpárunk. Egyik pillanatról a másikra nem indult el. Mikor elfordítom a kulcsot semmi nem történik, se duda , se világítás , se indítás. Egyedül , annyi, hogy bekapcsolom a világítást, és a hátsó helyzet jelző ég semmi más. Vajon mi lehet a hiba? Relét cseréltem, semmi változás. 

 

Köszönettel! 

 

Péter2. Creative Commons License 2020.04.22 -1 2 3330

Bármit kitehet a rendőrség a honlapjára , mivel " demokrácia van " Majd akkor lesz törvénybe a fent leírtak szó szerint , ha megjelenik a magyar közlönybe ! Addig csak nyugodtan használja  mindenki az elektromos kerékpárját 300w és max 25 km/h !

 

Előzmény: Janibá49 (3329)
Janibá49 Creative Commons License 2020.04.20 0 0 3329

Aki még mindig azt mondja, hogy ez kamu. A rendőrség a saját honlapjára rakta ki ezt az írást. Az elektromos meghajtással rendelkező kerékpárok egyre nagyobb számban jelennek meg a közlekedésben. Ez a fajta közlekedési mód jellemzően az idősebb korosztály körében népszerű. Néhány szabályt azonban nem árt tisztázni a járművekkel kapcsolatban.

A hagyományos kerékpárok mellett az előírásoknak jelenleg az olyan elektromos kerékpárfajta felel meg, melynél csak akkor működik az elektromos rásegítés, amikor pedálozik a vezető. A kerékpár nem rendelkezhet gázkarral, mint a motor, hanem egy szenzor „figyeli” a fordulatot vagy a nyomatékot, és ennek megfelelően segíti a haladást. A rásegítés max. 25 km/h sebességgel működhet, és pedálozás befejezése után azonnal meg kell szűnnie.

Fontos tudni, hogy kerékpárként olyan, legalább kétkerekű jármű használható, amelyet emberi erővel hajtanak, és ezt legfeljebb 300W teljesítményű motor segíti. Ennek megfelelően azon elektromos vagy robbanómotoros kerékpár, amely motorjának a teljesítménye nagyobb, mint 300W, illetőleg amely eszközt emberi erővel történő hajtás nélkül, kizárólag csak motor hajtja, az a jármű már segédmotoros kerékpárnak minősül. Annak vezetéséhez már vezetői engedély, bukósisak és felelősségbiztosítás szükséges, illetve a vezető utast sem szállíthat!

Kérjük az időseket, illetve a családtagokat, hogy vásárlás előtt komolyan mérlegeljenek, és kérjék ki az eladó segítségét, milyen kerékpárral szabályos a közúton közlekedni annak a személynek, aki azzal biztonságosan szeretne biciklizni.

A KRESZ szabályai szerint a járművezető felelőssége, ha nem a jogszabályi előírásoknak megfelelő járművel vesz részt a közúti forgalomban!

 

TELJES CIKK:

 

http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/baleset-megelozes/aktualis/elektromos-kerekpar-vagy-megsem?fbclid=IwAR01D9v-kmdHqrnNsDHOcxS-6kggyrIXCvv-mJ6h4NumJmY6PZcWyNtn90U

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!