Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.04 -1 0 190

Azon sajnos nemigazán lehet segíteni, aki nem érti, hogy egy magyar embernek (akár manapság, akár máskor) miért érdekes a középkori ill kalandozás-kori fejedelme, tehát első valódi nagy ország-uralkodónk sírhelye (amit mai napig legendák öveznek, nem találtuk meg, tehát egészen nyugodtan lehet pl a búbánat völgyi tumuluszok egyike)...

Előzmény: polária (189)
polária Creative Commons License 2020.06.03 0 0 189

Csupán KÉRDEZTEM hogy miért érdekes a ma emberének.Semmit sem jelentettem ki,reméltem hogy tájékoztatsz.

Előzmény: Törölt nick (188)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.02 -1 0 188

Tényleg nem az... elnézést! A shegg-szívcsakra sokkal fontosabb valóban...

Előzmény: polária (186)
polária Creative Commons License 2020.06.02 0 0 187

Szerintem a  fenék-sziv

NÉGY csakrát jelez : gyökér szex  szolárplexus és sziv csakrákat ezek a TESTI-ÉRZELmI életünket fedik le az alsó itteni testi- lelki embert.

Előzmény: rhénai (184)
polária Creative Commons License 2020.06.02 0 0 186

2020-ban ez miért érdekes ?

Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.01 -1 0 185

Engem ennél sokkal jobban érdekelnek a Búbánatvölgyben levő ősmagyar tumuluszok... (a legenda szerint Árpád sírja van ott)

Előzmény: rhénai (184)
rhénai Creative Commons License 2020.06.01 -1 0 184

Azt mondják a Pilis SZIV alaku csak hogy ez elfogultság részrehajlás lihegő giccs ugyanis a Pilis éppenugy FENÉK alaku is semmivel sem kevésbé.

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.14 0 0 183

hal - kalt, halt. A hal polikilotherm, megfogva hideg (kalt), amint a halott ember is. A német állj! szó azonos gondolatból fakad, mint a mi halni igénk. Aki meghal, megáll, nem mozog többé.

Előzmény: repcsepista (171)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.14 0 0 182

Csak egy várandós asszony láthatja! Az ő dimenziójából szemlélve ábrázolta a jelkép őrzője. A középső mögött szüli az új életet, az EGYetlent.

Előzmény: babaji (174)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.14 0 0 181

OFF: Régi bejegyzés, de rájöttem, mi a közös a fehér-fejér szavunk s a német Feier, Feuer szavak között. Ugye Fejérvár koronázási város, ünnepi városa a királyságnak, a legszebb, ahol a lányok, szüzek fehérbe öltöznek, őrzik ősi szokás alapján a tüzeket (igen nehéz volt gyújtani).

Előzmény: babaji (119)
23 negedi Creative Commons License 2010.09.28 0 0 180
repcsepista Creative Commons License 2010.09.04 0 0 176

Szija babaji, szija bijja babák (woddooooo...)

 Kitaláltad a gondolatom (ögri.egri) , de... re inkarnáció, s inkarnáció?,- amit ha megértenünk... szerintem... ismét (muk) kezdjük, akkor ismét tudni fogjuk, a maunkét is? -fujjuk, hejj regőljem regöljem jem jemmmm.....

Előzmény: babaji (174)
babaji Creative Commons License 2010.09.04 0 0 175

Érdekes "legenda" hogy Attilát HÁRMAS koporsóba temették el egy folyómederbe :)))

A folyóviz az ÉLETSOROZAT ábrázolása. Hej regölve rejtem....

Előzmény: babaji (174)
babaji Creative Commons License 2010.09.04 0 0 174

A hármas halom / a halom szó IGE / a reinkarnáció szimbolizációja , ezt jól sejted Dr repcse :

1,  sirhalom

2,  szeméremdomb vagyis életvágy,létszomjuság ,Indiában trisna a neve

3,  méh-magzatiság  a terhes nő halma-pocakja

Előzmény: repcsepista (171)
repcsepista Creative Commons License 2010.09.03 0 0 171

hal nem hal a vizbe?

 sziv, inkább sziv alaku is, meg sziv, mert aki elcserélte, mire?

 Ime a pillisi krds: van-e, lehet-e, véletlen?

 Nem ellenkezem, sőt...kezembe van valami, beletette VALA KI? -kezdbe adtam...

 na ami érdekes mégis, hogy Hármas - halom?

Előzmény: babaji (166)
tengelykereszt Creative Commons License 2010.09.03 0 0 168
Nem látszik jobban műholdas fotón sem. be van nőve az egész fákkal.
Az egyiknek az agyik oldala kopaszabb, arról már tettek be képet, ami normál látóirányú, tehát nem műholdas. Ez egy picit mutat gúlát, de csak egyik oldalról. Ez kevés, mert lapos, omladékos oldala sok hegynek van, én is jártam sokszor arra felé, semmi különös. Tudok ilyeneket a Börzsönyben és a Pilisben.
Előzmény: kipinil (167)
babaji Creative Commons License 2010.09.03 0 0 166

Nézzétek meg a Nagy-Magyarország földrajzi  tépképét : HAL alaku .

A hal a nő jelképezése,a nő pedig a test-anyag szimboluma.

randell11 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 163
azt már itt korábban megemlítették,hogy a törökök is írtak erről valami feljegyzést. Valami ilyesmi olvasható abban,hogy nem nyúltak hozzá és ott vannak az Árpád házi királyok szobrai és egyéb "tartozékai" :) és olyan hosszú alagútrendszer,hogy kb 1 napi járóföldet tesz ki. Te is erre a feljegyzésre gondoltál!?
Előzmény: Törölt nick (162)
menroting Creative Commons License 2010.08.11 0 0 161
Ha csak ennyi a felszerelésed akkor inkább csak jelöld meg a térképen s irj a barlangészeknek de te inkább ne mássz be.Mondjuk ezt igazából nem neked írtam mert tudom hogy csak viccelsz de olvashatja ezt a topikot néhány olyan zöldfülü is akinek még nem fejlődőtt ki megfelelően a veszélyérzete.
Előzmény: tengelykereszt (158)
repcsepista Creative Commons License 2010.08.11 0 0 160

Peremesék, pira mi? ...sok sok sok...

 Tregnap láttam 1 rajzfilmet, mikor a piramisokat macskas de égi lakók, más bollgók lakói, azért épitették, hogy a föld - gömb forgásából adódó magnes -energiát, át -transformálták az ő bollgójukra.

 Mellesleg, hogy gigantika megnetika - áram energiát termelünk, mert miden ami mocorog, meg mocorogtatnak, lásd a pénz, addig éle van, mint a beretva?

 Na, addig van, mig keresünk, valamit?

ho.adam Creative Commons License 2010.08.11 0 0 159
Én eddig még a Hajógyári szigeten sem találtam meg a bunkert, amiről egyszer az index fotóriportjában szó volt, pedig azt tényleg fotókkal illusztrálták.. ha valakinek erről van infója, gps koordinátái vagy vmi egyszerű támpont, ahogy meglelhetem.. azt szívesen fogadom..

Na, és hogy a lényegre térjek, én sem tudok a pilis piramisról, pedig eléggé keresztül-kasul túráztam már a Pilist, de ha valaki megtalálja, jöhet ide az útbaigazítás, hogy hol is van :):)
tengelykereszt Creative Commons License 2010.08.11 0 0 158
Egyelőre ott tartunk, hogy ott van-e egyáltalán :) Ha van rajta luk, akár be is mászhatok, zseblámpám van több is. :)
Előzmény: menroting (157)
menroting Creative Commons License 2010.08.10 0 0 157
Viszel felszerelést(szonár,magnetométer,barlangászcucc) ?
Előzmény: tengelykereszt (155)
babaji Creative Commons License 2010.08.10 0 0 156
Szóljál ám komám ha föltalálsz valamit ! Oszt jónapot !
Előzmény: tengelykereszt (155)
tengelykereszt Creative Commons License 2010.08.10 0 0 155
Lehet hogy ősszel megszánlak benneteket és elmegyek földeríteni a pilisi piramist. Ha már ti ennyire lusták vagytok :)
babaji Creative Commons License 2010.08.07 0 0 154
babaji Creative Commons License 2010.08.07 0 0 153

Kutatás és müszerezettség nélkül is találni többszáz piramist a Föld nevü bolygón.

Elég ha az ember kinyitja a szemét.

De Magyarországon én egyről sem tudok !

kitadimanta Creative Commons License 2010.08.06 0 0 152

"Az i.e. 12-9. századokban a rómaiak meghódították a Dunántúlt, "

Véletlenül elírtad, nincs század, csak év van. i.e. 12-9. évben.

Előzmény: menroting (129)
repcsepista Creative Commons License 2010.08.05 0 0 151

Szija s szijaztok, hogy vagytok...

 Szija babaji kutató, s mondom hogy nekem nincs ellenségem, de 1 barátnak, kötelességed lenne megmondani az igazadat dat dat... 1 datojájéjéjéjéjjjjjj....

 Honnan, tudod biztosan san san san...

Előzmény: babaji (148)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.05 0 0 149
Nézd, vélhetőleg szinte mindenki járt már ott, tehát voltunk már a terepen. Ismert, frekventált kirándulóhely.
Semmit nem látsz ott csak szanaszét nagy köveket, amiket ha már olyan szemmel nézel hogy romok, akkor persze tán érdekesebbek. Egy-két lyukat látsz még, vagy barlangszerűséget, amibe meggondolod hogy bemássz. Szóval sokra nem mész. Esetleg hitzombiként, ájtatosan szemforgatva és álszent képmutató módon lehet átszellemülten bizseregni a szakrális rezgésektől, történelmi térerőtől, őseink szellemétől. Ehhez viszont kár odautazni, ezt megteheted a Budai Várban is...
;)

Oda kutatni lenne érdemes menni, felszereléssel, team-el. Szonár, magnetométer vagy ilyen gépekkel és barlangász cuccal stb... amúgy csak egy kirándulás lesz a sok közül, érdemi eredmény nélkül...
Előzmény: Törölt nick (138)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!