Keresés

Részletes keresés

kerekerdő314 Creative Commons License 2022.08.29 0 0 129

Keresek olyan sw-t, amivel gyorsan lehet gimnáziumi mat. képleteket leírni,nem kiadványt szerkeszteni mint pl. a Word
képlet beszúrási funkciója vagy a LaTex.
Például kb. tíz dedikált billentyű használatával:
F1 törtvonal kezdés, cursor felette, már lehet is a számlálót gépelni,a törtvonal automatikusan hosszabbodik
F2 nevezőbe írás a törtvonal automatikusan hosszabbodik
F3 az utolsó karater hatványába írja a következő karaktert,
automatikusan kisebb méretben.
F4 az utolsó karakter egy gyökjel kezdete, a gyökjel
automatikus hosszabbodik
ENTER vissza a törtvonal utáni helyre és így tovább.

 

Valaki biztosan tud ilyet, köszönöm előre is.

Ircsi30 Creative Commons License 2018.05.07 0 0 128

él még ez a fórum?

 

Thot Zoltan Creative Commons License 2018.03.01 0 0 127

Üdv! PC-én szeretne  a fiam  XBOX360 wireless  controller-rel játszani androidos programokat....illetve egyéb legálisan ingyenes játékot..:).Feltelepítettem a BlueStacks nevű emulátort,meg a GPS emulátort,letöltöttem a programokat,de nem igazán használható..:(  a kontrollert nem igazán akarja használni,és a játékok sem úgy működnek,ahogy elvárható lenne..pl a Clash Royalt szokta a fiam játszani a telefonomon,és ott minden ok... pedig a gép i7 8 GB RAM SSD..3D NVIDIA videókártya..Van valakinek tapasztalata,tudtok segíteni? Köszönöm a türelmet! Zoltán

janka50 Creative Commons License 2018.02.08 0 0 126

Sziasztok segítséget szeretnék kérni AUTO CAD 2018 TERVEZŐ RAJZOLÓ programot keresek vagy szeretnék letölteni. Technikusi iskolába járok esti tagozatra feltétlen FONTOS számomra.

Várom a segítségeteket. 

kisbetu Creative Commons License 2016.07.22 0 0 125

spammer

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.22 0 0 124

Sziasztok!

 

Én ezt ajánlom mindenkinek -> Ubuntu vs Linux Mint -> Melyiket válasszam?

astra9 Creative Commons License 2016.07.06 0 0 123

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki tudna-e ajánlani egy online tesztkészítő felületet, ahol én magam készítem el a tesztet és az adott link alapján elérhetővé tudom tenni bárki számára?

Lehetőleg ingyenes felületet szeretnék, amiben kb. 3-4 teszt készítése megengedett.

Köszönöm előre is!

lxt Creative Commons License 2016.06.21 0 0 122

Lehet félreértelek, de ez megoldást jelenthet számodra.

 

Egyéb forrás és eszköz.:-)

Előzmény: Michel Djerzinski (121)
Michel Djerzinski Creative Commons License 2016.06.13 0 0 121

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni... Korábban használtam a QuickTime-ot online stream dalok letöltésére és hdd-re mentésére. Azóta gépet cseréltem és ahogy látom, a QuickTime újabb verzióiban nincs meg ez a feature. Bizonyos újabb weblapokkal nem boldogulok, amikor zenét töltenék le, pl. itt:

 

https://swissdarknights.bandcamp.com/music

 

Valaki tudna ajánlani egy olyan szoftvert, ami gond nélkül leszedi ezeket a streamelt albumokat/számokat? Próbáltam több szoftvert, de egyik használhatatlanabb, mint a másik...

 

Win8-at használok ill. Mac OS El Capitant.

 

Nagyon köszönöm előre is!

g49K3Ukv Creative Commons License 2014.12.17 0 0 120

Olyan programot keresek, ami meghatározott időközönként belép egy jelszóval védett weboldalra (webmail, fórum) – és ennyi.
Ennyit tudjon. Kilépni se kell, a rendszer úgyis kidobja X perc után magától.
Win alá.

 

Köszönöm

mtk001 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 119

Azt írja az újság, hogy ez bizony hangfile !

 

http://www.solvusoft.com/hu/file-extensions/file-extension-orc/

 

 

Előzmény: Animebj (118)
Animebj Creative Commons License 2014.09.07 0 0 118

Sziasztok

 

Az alábbi honlapon azt írják, hogy lehetősége van ezeket az "orc" fájlokat úgy átalakítani "zip" vagy egyéb ismertebb tömörítőprogram-fájltípussá, hogy aztán a bennük lévő összes anyagot el lehessen érni. Próbálkoztam a linken lévő programmal (iLivid), de nem mentem vele semmire, az "orc2zip" program pedig az elindulása után azonnal lefagy majd kilép.

 

Tud valaki olyan programot, amely ezt az ismeretlen adatfájlt megtudja nyitni, és átalakítani könnyebben használható tömörített fájllá?

sip pista Creative Commons License 2014.08.27 0 0 117

virtual clonedrive (http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html). betűt rendel hozzá, de választhatsz a szabadok közül

Előzmény: Foeniculum V (116)
Foeniculum V Creative Commons License 2014.07.31 0 0 116

Még egy járulékos kérdés:

A Poweriso letöltése után a gépem úgy értelmezte a programot, mint egy új meghajtót. És el is nevezte, ami olyan problémát okozott, hogy a külső vincseszterem emiatt új nevet kapott (gondolom amikor sorrendesíti a rendszer, a CD-meghajtót felsőbbrendűnek állandóbbnak veszi...)

Az lenne további kérdésem, hogy bármelyik ilyen programot (a felsoroltjaim közül) szintén meghajtóként vesz figyelembe a gép?

(ez fontos lenne az elnevezés miatt)

Előzmény: Foeniculum V (115)
Foeniculum V Creative Commons License 2014.07.31 0 0 115

Sziasztok!

Az a problémám, hogy van egy .ISO formátumú lemezképfájlom, amit nem tudok mountolni.

Ajánlották a Poweriso progit hozzá, de free változatban csak 300MB méretet mountol, az én felületem pedig 1GB fölött van.

Win7 van a gépemen.

 

A Daemon Tools-ról azt hallottam, hogy spyware-t tartalmazhat.

Hasonlóképp az Alcohol120% is.

 

Így maradna a Virtual CloneDrive és a Microsoft Virtual CD-rom.

Utóbbinak gondolom már létezik win7-hez való változata is. Ahol rátaláltam, egy régi oldalon, még nem volt...

 

Melyiket ajánljátok, illetve mit érdemes használni, akár egy teljesen másik progit?

 

előre is köszi a választ.

tabba Creative Commons License 2014.06.23 0 0 114

Valaki tud magyar nyelvű használati utasítást a RedNotebook  számítógépes napló használatához ?

Ami nem foglalt Creative Commons License 2014.05.31 0 0 113

Sziasztok.

 

HP D530 MT P4-2800/1024MB/40GB

 

Ez a kínálata a szakembernek aki vonalkódos rendszerrel használt Rs Sale Raktárkészlet nyilvántartó számlázó programot készül az online kasszámmal összekötni.Távoli számítógéppel is összeköti majd.

Szerintetek ? alkalmas lesz ?Köszönöm szépen a véleményeteket.

Furnace.Creek Creative Commons License 2014.02.03 0 0 112

Akartam pont írni, hogy az ö betű a nulla.

 

Örülök, hogy sikerült és nincs mit. A köv. párbajon már szavazhatsz! :-)

Előzmény: szerénke8 (111)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 111

Azta, köszi a seítséget már műxik!

Előzmény: szerénke8 (110)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 110

Megvan! a jelszavam 0 is tartalmaz azt hogy tudom beírni?

Előzmény: szerénke8 (109)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 109

Hurrá működik ,de hibás a jelszó!

Előzmény: Furnace.Creek (108)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.02.03 0 0 108

Igen amikor én feltettem nekem is ezt csinálta. Egy fekete sáv volt és semmi.

 

Újra kéne indítani a géped, vagy csak a BlueStack-ot. Akkor ennek kellene előjönni és utána már ha ráklikkelsz a Valovilág app-ra, akkor elvileg jó lesz.

 

Előzmény: szerénke8 (107)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 107

Amint írtam a belépésig ,van ott olyan megnyitás ,ha arra kattintok egy fekete sáv lesz a képernyő jobb oldalán

 

 

Előzmény: Furnace.Creek (106)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.02.03 0 0 106

Na meddig jutottál?

Előzmény: szerénke8 (105)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.03 0 0 105

ha-ha telegép

 

Előzmény: Furnace.Creek (104)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.02.02 0 0 104

Persze, de milyen gép az ahol nincs 10MByte a C:-n? :-)

Előzmény: szerénke8 (103)
szerénke8 Creative Commons License 2014.02.02 0 0 103

Köszi,megvan a hiba nincs elég hely a C meghajtón a D-re le lehet tölteni?

 

Előzmény: Furnace.Creek (102)
Furnace.Creek Creative Commons License 2014.02.02 0 0 102

Egy kis HELP azoknak akiknek nincs okostelefonjuk és szeretnének szavazni a Valüóvilág műsorban.

 

1. lépés: Regisztráljatok a http://www.rtlklub.hu/most/ oldalon! Egy email kell hozzá és erre az email-ra kaptok egy aktiváló kódot, amivel aktiváljátok a regisztrációt.

 

2. lépés: Töltsétek le és telepítsétek a BlueStacks 0.8.4 programot innen!

http://download.chip.eu/hu/download_getfile_hu_109894176.html?t=52ee10cb&f=/downloads/3715249/Bluest0.8.4.3036_Beta.exe&dl_type=dl_hs&sign=0d414c8f864e1229d5e3140f8a8da785

 

3. lépés: Az előző program telepít egy virtuális okostelefont a gépedre. Az app. keresőbe (Search Apps - Zöld alapon nagyító ikon) írjátok be hogy "Valovilag" ékezeteket nem tud az app. Ha megtalálta az ingyenes valóvilág applikációt (Telekom New Media kiadásút), akkor azt is telepítsétek!

 

4. lépés: Lépjetek be az első lépésnél (RTL MOST holnap) megadott email címmel és jelszóval! (A @ karaktert a SHIFT és a 2 lenyomásával hozhatod elő!)

 

5. lépés: A sikeres belépés után adjatok meg egy bármilyen mobil számot, ami képes sms küldésére! Pl. 06701234567

 

6. lépés: Küldjetek egy sms-t a "VV" szóval arra a 06-30-as számra amit kiírt az app!

 

7. lépés: Most már szavazhattok!

 

Sok sikert!

Taurus1047-1 Creative Commons License 2014.01.08 0 0 101

Sziasztok!

Olyan programot keresek, eddig sajnos sikertelenül ami free ware és tud a webcammel 720P-ben felvenni.

Vagyis a webcam képét rögzíti mintha normális videókamera lenne. A VLC-t próbáltam de nem igazán jó erre.

Köszi, sziasztok.

lxt Creative Commons License 2013.12.17 0 0 100

Mostanában az van, hogy a valamikori mackósok genetikai másolatai online gyakorolnak nyomást az átlag (l)user(rre), ami, mondjuk nem egy időugrás - már csak azért sem, mert az általuk használt (kódok sorozatához) programokhoz pont annyi közük van, mint Frédinek és Béninek a Mars-űrkompokhoz.

 

Mindazonáltal, roppant hatásosan tűnhetnek fel az online (virtuális) térben. A magam részéről, ugyanakkor még azt a kijelentést is megkocáztatom: még ha a saját kódjukat is futtatják, akkor is, szimpla betörők. Ez, miszerint betörők, mennyire egy obligát kijelentés!? És tényleg!:-) Legyen bár egy (bármiféle, biológiai) kártevő, akár evolúciós értelemben is egyenrangú velünk, ahhoz képest az online copypast lovagok, mint az igazság bajnokai? Ugye nem…!:-)

Előzmény: Laci6802 (94)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!