Keresés

Részletes keresés

inwear Creative Commons License 2009.10.11 0 0 16
a mostanit remélem kisebb karcolásokkal megúszom
Előzmény: inwear (-)
inwear Creative Commons License 2009.06.03 0 0 15
netán itt?:(
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9003012
Előzmény: inwear (14)
inwear Creative Commons License 2009.06.03 0 0 14
www.forum.index.hu/Article/showArticle?t=9003012
itt biztosan nagyobb visszhangja lenne:D
Előzmény: inwear (12)
inwear Creative Commons License 2009.06.03 0 0 13
szerintem te is add ki magadból a traumát, hol vesztél el, megkönnyebbülsz
Előzmény: Supernovablaster (10)
inwear Creative Commons License 2009.06.03 0 0 12
nem ismerem az ufót, de örülök, hogy sikerült lejönnöd végül
Előzmény: fibo (9)
Supernovablaster Creative Commons License 2009.06.03 0 0 11
másodikos... (eh, hát ugye, van ilyen, nem kellene lenézni a kisegítősöket, szemét banda!)
Előzmény: Supernovablaster (10)
Supernovablaster Creative Commons License 2009.06.03 0 0 10
Nekem örök traumát okozott a Pista Pesten című olvasmány a harmadikos olvasókönyvben, azóta kerülöm az elkallódást.
fibo Creative Commons License 2009.06.02 0 0 9
Szia kedves inwear!
A nagyvásárban már én is elvesztem egyszer, ez biztos valami vidéki muri lehet. És egyszer ugyanitt fennakadtam egy ufonak nevezett forgón, olyanon, amit nekem kellett nyomkodni forgás közben le-fel. Sikerült úgy felnyomnom magam, hogy lefelé már nem jött. Többször is újraindították a forgót illetve kiabáltak velem, hogy melyik gombot nyomjam, mire lejöttem.
Tudom ez nem tartozik ide szorosan, de muszáj volt kiadnom magamból.
Köszi!
fibo
Előzmény: inwear (-)
lmrck Creative Commons License 2009.06.02 0 0 8
még másfél év, és hazatérhetek Magyarország Anyácskába!
Előzmény: Supernovablaster (7)
Supernovablaster Creative Commons License 2009.06.02 0 0 7
Na, mesélj, utána mennyi ideig voltál egy magas beosztású párttag szexrabszolgája?
Előzmény: lmrck (2)
Wágner úr Creative Commons License 2009.06.01 0 0 6
... izé...., tessék mondani, én mostan hol vagyok?
inwear Creative Commons License 2009.05.30 0 0 5
joci, ez még személytelen narrációval mesélve is üt
Előzmény: Trebitsch (1)
ági anyu Creative Commons License 2009.05.30 0 0 4
Én Oslóban, igaz már 23 évesen :)
Leszálltam a vonatról este tíz körül, ahol várnia kellett volna egy Ole nevű diáknak. Mint utólag kiderült, várt is, csakhogy én messze elkerültem, mert fel sem merült bennem, hogy egy alkoholmérgezés határán táncoló közel kétméteres, vikingsisakos, csaknem teljesen meztelen pasi lesz az. Igen messzire kerültem ki :))). Arrafelé viszont éjszakára bezárják a vasútállomást, így egy hotelbe kellett mennem, ahonnan másnap sok-sok telefon árán sikerült megtalálni az illetőt. Még másnap délután is delíriumos volt :))))
Előzmény: lmrck (2)
tbando Creative Commons License 2009.05.30 0 0 3
:))))))
Előzmény: Trebitsch (1)
lmrck Creative Commons License 2009.05.30 0 0 2
na, ezt nehéz lesz felülmúlni: 9 évesen, Moszkva északkeleti részében, kb 6 órán keresztül, pénz és orosz nyelvtudás nélkül
Trebitsch Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1
Újságírók meglátogatják a falu legöregebb emberét, Józsi bácsit. Interjú.
- Józsi bácsi, meséljen nekünk valami vidám történetet az életéből!
- Hát, az úgy volt, hogy egyszer a komának elveszett a felesége. Fölkerekedtünk itt a faluban férfiak mind, oszt két napig kerestük. Akkor megtaláltuk, és mindenki jól megdugta!
- Ajajj... Józsi bácsi, hát ezt nem írhatjuk meg. Nincs véletlenül egy másik vidám története?
- Hát, éppen vóna. Egyszer a sógornak elveszett a kecskéje. Fölkerekedtünk itt a faluban férfiak mind, oszt két napig kerestük. Akkor megtaláltuk, és mindenki jól megdugta!
- Hát, szóval... Józsi bácsi, inkább hagyjuk ezeket a vidám történeteket. Szomorú nincs?
- Hát, éppen van az is. Egyszer elvesztem...
La tulipe noire Creative Commons License 2009.05.30 0 0 0
Szerencséd volt, mi van ha egy pedoba futsz bele ? :(
Előzmény: inwear (-)
inwear Creative Commons License 2009.05.30 0 0 topiknyitó
én igen, kiskoromban 2x is

egyszer a nagyvásárban, ahol végül az autónknál vártam a családot, nem igazán értették, hogyan találtam meg

aztán pedig gergelyiugornyán a tisza-parton. ott azért ijedtek meg nagyon, mert csak azt látták, hogy a tesómmal kergetőzünk a folyónál (pontosabban engem kergetnek) aztán meg sehol se vagyok. ez azért volt vicces, mert egy nyomozóba akadtam bele, ő vitt el a házakhoz, aztán ott meg kiválasztottam, hogy melyikben is lakunk:o
megjegyzendő: nagyon humoros bácsi volt, mert kijavította, hogy rosszul mondtam a családnevet, vagy valami ilyesmi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!