Keresés

Részletes keresés

kaktusz75 Creative Commons License 2015.03.21 0 0 10

Üdv mindenkinek !

 

Sajnos úgy látom halott ez a téma, de hátha valaki erre jár és segít...

Én most jutottam hozzá egy Blaupunkt TravelPilot 500 navigációs kütyühöz, és eddig sajna ha egyszer bekapcsoltad és utána ki, akkor aznap már nem hajlandó újra bekapcsolni, csak a kis kék gomb világít az elején és ezzel kifújt...

Ha egyszer bekapcsol működik, bár az eredeti térképsoftwer eléggé foghíjjas térképeket tud  (amik már lehet hogy már régen nem is ott vannak pl utcák, körforgalmak, autópályák)...

Olvastam az IGO ( kártyáról való ) használatát...

Nekem az IGO 8 megvan, mert a régi navigációs rendszerem arról működött, de sajna az is a nem akarok bekapcsolni kategóriába tartozik ( az egy MIO P350 ), így ha van gyógyír a Blaupunkt TravelPilot 500 megjavítására, akkor azon én is szeretném kipróbálni majd.

Minden tanácsot és segítséget szívesen fogadok...

További szép napot és balesetmentes közlekedést kívánok !

_BBoy_ Creative Commons License 2010.03.13 0 0 9
Hello!

Érdekelne, hogy a Blaupunkt 500-asnál Te hogyan hoztad egyáltalán elő a Windows könyvtárat?!

Várom válastodat. Köszi előre is!
Előzmény: Bujazliz (5)
Skorpio96 Creative Commons License 2009.09.11 0 0 8
Sziasztok
Valaki le tudná irni nekem hogy a Blaupunkt TravelPilot 500 gépre hogy lehetne fel rakni a Igo 8 Elöre is köszönöm szépen
D_Akos Creative Commons License 2009.04.24 0 0 7

Szia!

 

Én TravelPilot 100-assal küzdök. Hogy kell az IGO8-at rátenni?

Előzmény: Bujazliz (5)
joebaby Creative Commons License 2009.02.23 0 0 6

Szia!

 

A Windows könyvtárat hogy találom meg? Az intézőből csak Email és travelpilot könyvtárat látok.

Leírnád?

köszi

Sándor

Előzmény: Bujazliz (5)
Bujazliz Creative Commons License 2009.02.15 0 0 5
Üdv

Én 2008 áprilisa óta használom a Blaupunktot iGO8-al.
Azt eredeti szoftvere "nyugati", a kelet-európai térlépek nagyon hiányosak ("balkániak"), és igéretük ellenére sem frissítették le.
Az iGO nagyon jól működik, már 5 verziót használtam és a legújabb 8.3.2.71348-as verzió is hibátlanul megy. diMKA skinnel használva SD-kártyáról futtatva nagyszerű cucc.
Egyetlen fájt kel csak átírni, a Windows könyvtárban levő setting.ini-t.
Abban a következő sort kell átirni erre:

pathNavi: SDMMC DiskIgo8igo8.exe
Előzmény: somody (4)
somody Creative Commons License 2009.01.05 0 0 4
Hi!

Használgatom itthon is becsülettel a gépet, és kellemes tapasztalataim vannak vele kapcsolatban! Néha-néha felismer egy-két sebességkorlátozó táblát, de ez a ritka kategóriába sorolható!

A következő nagy menet az lesz majd szerintem, hogy meg kellene kísérelni az Igo-t is rátenni a készülékre... :-)
De remélem nem vágom teljesen készre a gépet!
somody Creative Commons License 2008.12.30 0 0 3
Hi!

Túlvagyok az osztrák túrán! :-)
Na odaát a cuccnak semmi baja sincs! Megy rajta az összes sebességkorlátozó tábla kijelzése, megy a kamerás tábla-levétel, ki is teszi rendesen a kijelzőre! :-)

Egyszóval vagy az itthoni térképpel van a gond, vagy az itthoni táblák nem tetszenek neki, nem akkorák vagy nem olyan vastag számmal vannak írva, vagy mittudomén... :-(
Remélem valamikor év elején (tavasszal) frissítik majd a magyar térképet is, meg hátha a táblafelismeréssel is lehet valamit kezdeni...
somody Creative Commons License 2008.12.26 0 0 2
Hi!

Ami Ausztriát illeti, holnapután ki fogom próbálni, hogy ott mit vállal a cucc!
Ha ott mennek hirtelen a sebességhatárok, akkor megvan a bibi... :-(

Amúgy a tapasztalataim nagyon jók a dologgal kapcsolatban. Nagyon korrekten kezelhető a cucc, elég gyors, nem akadozik, jó a térkép is meg a hangnavigáció!
A videós navigáció párját ritkítja, az nagyon klassz dolog! :-)
Természetesen nem lehet annyira finomhangolni a szoftvert, mint az IGO 8-ast...
De a 2D és 3D térképei és navigációi egy fikarcnyival sem rosszabbak nála, sőt, van egy-két dolog, amiben még jobb is az IGO-nál!
Előzmény: Gabó (1)
Gabó Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1

Hát az én Blaupunktjaim nem voltak híresek arról, hogy itthon olyan nagyon mutogatták volna a sebességhatárokat, egy két út kivételével nem működtek, de amint Ausztriába érkezel, hirtelen minden funkció megtáltosodik

A többihez nem tudok hozzászólni. Szemeztem én is az 500 as szériával, de nem tunám kihasználni, és video bemenet sincs rajta:( Azért kiváncsi vagyok mik a tapasztalataid

 

Előzmény: somody (-)
BGfromÉ-D Creative Commons License 2008.12.26 0 0 0
Pil0t 000
Előzmény: somody (-)
somody Creative Commons License 2008.12.26 0 0 topiknyitó
Üdv!

Vettem egy ilyen készüléket, és van vele egy-két problémám, kíváncsi vagyok hányan vásároltak ilyesmit és kinek mi a tapasztalata a géppel kapcsolatban!

Az én problémáim:

- Nem találja meg az MR2-n a TMC adást, minden egyéb rádiót talál csak meg, és kézzel nem lehet TMC csatornát beállítani, mint mondjuk az IGO-ban!
- A másik, nagyobb gond, hogy ugyan be van kapcsolva, hogy figyelmeztessen a sebességhatárokra, de nem teszi ki a kis sebességtáblácskákat. Pedig gondolom azért a térképben ezek az adatok benne kellene, hogy legyenek...
A "videós táblamegfigyelős" történet sem működik sajnos, pedig az ois nagyon hasznos volna!!

Köszi, hali: Soma_

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!