Keresés

Részletes keresés

hunbrigitta Creative Commons License 2012.12.14 0 0 76

Sziasztok!

 

Kérelek benneteket, aki tud segítsen! 

N97 mobil.... hangutasítás eltávolítását hol tudom törölni? Tehát azt akarom, hogy híváskor ne mondja be a hívó nevét autómatikusan...

Próbáltam már a súgó segítségével elérni a menüt ahol belehet állítani ..de nem ad iylan funkciót...

Várom a válaszokat.

köszön

fateros Creative Commons License 2012.08.09 0 0 75

Sziasztok!

 

N97 minim van. Sok fura dolgot csinál, de a legdühítőbb: nem tudom frissíteni.

Azt mondja "A telepítendő szoftver nem kompatibilis a telefonnal", és ennyi.

Na, most akkor mi van?

A telefon RM-555

v12.0.110 van rajta.

 

Ha tud valaki segíteni, tegye meg! :)

 

 

Köszönöm!

zoo84 Creative Commons License 2012.05.07 0 0 74

Sziasztok!

 

nekem regebben volt egy n97 mini telefonom, melyet a T-Mobile-töl vasaroltam.

Alapbol volt rajta 2 db videoklipp es az egyik nagyon tetszett nekem. A telefont mar eladtam, igy sajna nem emlekszem az elöadora. Annyit tudok, hogy ez a zenei videoklipp a youtube-n is fent van, csak mar nem emlekszem a cimere. Valaki tudja esetleg, mellyik volt az?

 

Üdv.:AZ

iszits Creative Commons License 2012.01.03 0 0 73

Sziasztok!

 

Tudna nekem segíteni valaki, hogy ha beállítom az e-mail letöltést a telefonon, hogy magától frissítsen, akkor ha jön email, akkor megjelenjen a főképernyőn, hogy új e-mail érkezett.

Most ha frissít magától, és jön egy új e-mail, akkor ugyan kiadja az új e-mail érkezésénél megszokott hangot, de semmilyen egyéb módon nem figyelmeztet, így ha pl. buszon vagyok, és nem hallottam a figyelmeztető hangot, akkor semmilyen módom nem kapok információt arról hogy új e-mail-om érkezett. Be kell mennem a menübe, és megnézni ott, hogy van e új e-mailom. Az automatikus frissítéssel pont ezt akarnám kiküszöbölni, hogy csak akkor menjek be a menübe, ha új e-mail érkezett.

Próbálkoztam a nokia saját widgetjével, amit ki lehet rakni főképernyőre, de nemigen jött be. Nagyon piciben látható, hogy történt e valamilyen mozgás e-mail fronton.

 

EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2011.09.07 0 0 72

Nekem is csinálta: a C memória a telefon memóriája DE az E memória a háttértár, a 32 gigás, plusz a memóriakártya F.  Hajlamos a teló a C-re pakolni, mindent ami nem közvetlen a működéhez kellő Nokia/Symbian progi húzz át az E-re illetve a "letöltési beállítások"-nál állítsd be alapértelmezett könyvtárnak az E meghajtót. remélem segít.  Addig próbáld indítani hátha elkapja, vagy PC-ről a Nokia PC Suite programmal irtsál a C meghajtóról ezt-azt.

Előzmény: drotos5 (69)
Mobilkor Creative Commons License 2011.09.05 0 0 71

A 32 gigás memória miatt nem lenne szabad ilyet csinálnia. Nézd meg ténylegesen mennyi hely van rajta, lehet, hogy valami szemét rajta maradt az előző tulajtól. Minden mappát nézz át.

Ha tényleg üresek, akkor egy teljes frissítés talán segít.

További infót itt találsz:

mobilkor.hu/teszt/nokia-n97-kulonlegesen-erintve.html

Előzmény: drotos5 (69)
celicatony Creative Commons License 2011.06.07 0 0 70

Hali, ha vkit érdekel stylus és fólia nokiához:

http://hardverapro.hu/apro/nokia_stylus_n97_mini_5530_5800xm_lcd_folia_100_az/hsz_1-50.html

Bármi más tartozék esetén írj mailt.

 

Üdv

drotos5 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 69

Üdv mindenkinek.
Van egy hatalmas problémám
a telefon megadta magát, mert folyamatosan arra hivatkozik hogy a c: meghatjo megtelt és nem hajthato végre a müvelet, aztán egyből kiirja utánna hogy valami vcommand hiba és összeomlik a telefon és ujraindul, tudna valaki ebbe segiteni nekemi? Csak annyit tettem hogy rámásoltam zenéket és ennyi.Most vettem a telefont használtan,egy napig nem volt vele semmi baj.
SOS
köszi

cbalazs Creative Commons License 2010.10.25 0 0 68

Sziasztok !

Segitséget szeretnék kérni. Vettem egy fehér Nokia N97 - et. És az a problémám, hogy a Nokia Maps jelentősen késik rajta. Tehát nem követi pontossan az adott utvonalat ahol járok.

 

Utána meg nem gyözi fissíteni magát.

 

Ha valaki tud segiteni, hogy ilyenkor mi a helyzet vagy hol kell belőni a pontosságot megköszönném, ha írna nekem.

 

címem: cbalazs@ovi.com

sticky01 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 67

sziasztok,

az n97 és az n97 mini kijezőjének méretében mekkora a differencia?

bobby1 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 66
szevasztok !

nekem egy olyan kérdésem lenne , hogy n97 minire meg lehet csinálni azt , hogy összefüzze az smseket mint ahogy a windowos mobilok csinálják .
Tehét hogy automatikusan az azonos személytől érkező és amit annak küldesz üzenetek , időrendi sorrendbe összefűzi , és egy üzenetként kezeli ?

VAgy esetleg valami progival más alternativ megoldás erre ?

kösz srácok
fidelite Creative Commons License 2010.08.23 0 0 65
n97-hez kiegészítőket vennék, ajánlatokat az m_agnes@vipmail.hu-ra küldjétek
teki723 Creative Commons License 2010.07.20 0 0 64
Eladó 2Gb micro sd memóriakártya 1800ft.
Postázni is tudom előre utalás után 300ft-ért.

teki723@gmail.com


06702860509
Veresegyház
ghostcar Creative Commons License 2010.04.30 0 0 63
Elvileg akkor telefonfrissitést kell csinálni habár azt nem tudom pontosan hol vállalnak de probálj meg elmenni vmi mobilos üzletbe s ott megkérdezni
teki723 Creative Commons License 2010.04.29 0 0 62
Eladó 2Gb micro sd memóriakártya 1800ft.
Postázni is tudom előre utalás után 400ft-ért.

teki723@gmail.com
06702860509
Veresegyház
Lowcostoffroad Creative Commons License 2010.02.14 0 0 61
N97 minim van, csengőhang nem gáz, kihangosítva zenét meg nem mobilon kell hallgatni.
Előzmény: flipper1 (60)
flipper1 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 60

Mindenkinek gagyin szól a telefon csengőhangja vagy zene kihangosítva?

Ehhez képest az 5800 egy hitorony...

Törölt nick Creative Commons License 2009.12.24 0 0 59
Sziasztok!

Ha a N97-esem szoftverje nem magyar, akkor hogy tudok rá szerezni magyar szoftvert,

köszi, OPB
Lowcostoffroad Creative Commons License 2009.12.23 0 0 58
Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok, tudnátok kicsit segíteni? Nokia n97 mini, 5800 navigational edition, iPhone a kiszemeltek. A legesélyesebb talán a 97 mini, ezért fordulok hozzátok, talán van már itt valaki aki egy ideje használja és vannak tapasztalatai.
Köszönöm előre is.
üdv
cath555 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 57
No igen, ez volna az en alomtelefonom is. Sajnos a jelen telefonom tegnapi nap folyaman meghalt (HTC, nem sikerult sajnos igazan megszeretnem egy ev alatt se..), ugyhogy nagyon kene egy lottonyeremeny vagy valami, MOST azonnal. :P
Dertmara Creative Commons License 2009.06.25 0 0 56
Nem tudom, szerintem nem olyan nagy dolog ez a gps-koordináta mentés!
Nem hinném hogy sokan fogják használni, sztem inkább parasztvakítás.

Ellenben én remélem a nyitó mehanika tartósságát, az oprendszer stabilitását, a könnyű programozhatóságot, stb...

Eddig általában a Nokia (főleg a csúcskategóriában) nagyon jó telókat csinált.

Remélem ez így lesz most is.

Ha előre rendeled akkor gyorsabban/olcsóbban kapod vagy mi?
Előzmény: Szilard Szikla (53)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.25 0 0 55
Egyik ismerősöm előrendelt már egy ilyet, nemsokára meg is kapja :) Nagyon durva ez a teló, örülnék én is egy ilyennek
silentdiszno Creative Commons License 2009.06.25 0 0 54
A transzmitter az jó ötlet.
Indítsd el saját privát rádió adód :)
Előzmény: Szilard Szikla (53)
Szilard Szikla Creative Commons License 2009.06.25 0 0 53
ez a traszmitteres dolog se rossz...de nekem most az a plafon amit egyik nap olvastam egy másik fórumban.
Mégpedig az,hogy a beépített GPS-nek köszönhetően amikor fényképet csinálsz a GPS menti az akkori koordinátáidat és így ha feltöltöd netre a képed mások tudni fogják,hogy hol készült....nemsemmi.
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.23 0 0 52
Mondom én, ez egy fél asszony ez a telefon :O
Előzmény: Törölt nick (51)
Zetorforever Creative Commons License 2009.06.23 0 0 50
nem tudom h mennyire fogom használni ezta funkciót, de sztem tök klassz, hogy a telóba nem csak FM rádiót, hanem FM transzmittert is raktak.

ez azt jelenti, hogy a készüléken tárolt zenéket az otthoni hifi, vagy a kocsim hangszóróira történő vezeték nélküli transzportálását. csak be kell állítani a telefonon a frekvenciát meg persze a hifin is és mehet a boogie..:D
Előzmény: Törölt nick (49)
Zetorforever Creative Commons License 2009.06.23 0 0 48
azért nem házi cseléd ez a kütyü..:):) de tény h nagyon sok dolgot tud, amit korábban nem is gondoltam h egy telefon tudni fog.
az tuti, h ha veszek, akkor én azt a szürkés fehéret veszem...
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.23 0 0 47
Hát szerintem ennyi pénzért illik egyedinek lennie. De még kávét is főzhetne meg bevásárolhatna helyettem
Zetorforever Creative Commons License 2009.06.23 0 0 46
az ára nincs kapcsolatban azzal h kihasználom e a tudását..:):)
egyébként ha nem használnám ki, nem is venném meg. tetszik h önállóan alakíthatom és h ez a telefon tényleg egyedi lesz belsőleg.
Előzmény: Törölt nick (45)
Zetorforever Creative Commons License 2009.06.23 0 0 44
dehogy, úgy tudom, h csak július elejétől lehet kapni a telót itthon. én meg azért külföldre nem fogok kiutazni, bármennyire is tetszik.

persze, utána le fog menni az ára, de ennek pont az a lényege, h most csak nagyon kevés embernek lesz ilyenje.. pl: nekem az elsők között..:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!