Keresés

Részletes keresés

Laci6802 Creative Commons License 2011.12.26 0 0 7
Az n82 egy kb 4-5 éves technika. Mit nevezünk jónak? Mindenkinek más. Én pl. Az 51-et sirom vissza, amik voltak nekem,azok közül ez volt a legjobb, egyedül a kijelző lehetne nagyobb. Más kérdés,mire akarod használni? szóval nem lehet rá mondani azt sem hogy rossz és azt sem hogy jó. Anno mikor megjelent ,a csucskategóriába tartozott. Most nem tudom mennyi használtan az ára.nem is nagyon van már. Az hogy milyen állapot,az sok múlik a használattól,az előző tulaj(ok) mennyire kímélték. ha van valami gondja,az úgyis használat közben jön elő. Külsőre ne adj,mert előhátlapot,házat már otthon is ki lehet cserélni. Jobban jársz ha újat,vagy újabb típust keresel,ne sajnáld rá a plusz pénzt.
Előzmény: Mongoose 111 (6)
Mongoose 111 Creative Commons License 2011.12.26 0 0 6

És így ennyi idő elteltével milyennek számít az N82? érdemes venni? Használtam milyen állapotban lehetnek, ezek a kategóriás telefonok azért csak nem esnek szét és kopnak el pár év alatt?! Vagy Nokiából melyik lenne jó választás hasonló tudással? Éritős nem érdekel, csuszkás sem igazán, azt hiszem a klasszikus vonalnál maradnék!

Laci6802 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 5
Kb 3 éve volt 60-70 között az n82. Újat nem kapsz egyikből sem. talán jobb az n82.
Előzmény: Mongoose 111 (4)
Mongoose 111 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 4

Szevasztok!

Két telefon között gondolkodok amik közül választanék a következő mobilomnak!

A két készülék pedig a Nokia N82 és a Nokia N79!

Szeretnék véleményeket kérni és tapasztalatokat tőletek, mivel egyik sem "új" telefon, hogy melyik lenne a jobb választás és pl használtan érdemes e keresni akármelyiket, pl az állapot miatt. mert most kb 60 ezer körül lehet venni egy N82-t használtan meg 35 ezer körül van és azt írják hogy szuper állapotban meg minden tartozékával, ilyen esetben azért a közel dupla ár csak azért hogy új telefon legyen nem biztos hogy megéri. Néztem még Nokia 6720 classic-ot is de azért szerintem az első kettő közül bármelyik jobb lehet, szóval örömmel várnám az észrevételeket, javaslatokat, és tanácsokat!

Előre is köszönöm.

florg Creative Commons License 2008.10.28 0 0 3
Nem, de én víruskeresek, frissítek, meg én állítottam be (kártyafüggetlen, alig volt rajta program).
Egy nagyméretű óra még mindig hiányzik (nem képernyővédő), de sehol sem találok normálisat.
Előzmény: zotya62 (2)
zotya62 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 2
Te is szoktad használni?
Előzmény: florg (1)
florg Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1
Feleségemnek, természetesen. :)
Előzmény: florg (0)
florg Creative Commons License 2008.10.28 0 0 0
Nem 0 telefon, feleésgemnek van ilyen.
Előzmény: zotya62 (-)
zotya62 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 topiknyitó
Gondolom többen használják ezt a jó kis telefont. Tapasztalatokat, ötleteket véleményeket, kérdéseket ide lehet írni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!