Keresés

Részletes keresés

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 425

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

KnilataK Creative Commons License 2017.12.20 0 1 424

Somfa Liget 6. ütem (Makk utca 5., Makk utca 7.) vásárlók figyelmébe ajánlom: https://www.facebook.com/groups/543035316036723/

A001 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 423

Kedves Forum tagok!

 

Férjemmel a Somfa ligetben keresunk eladó lakást, min 65 nm-est, mihamarabbi koltözési lehetőséggel. 

Aki tud ilyenről, az kérjük juttassa el hozzánk az informcációt az alábbi elérhetőségek egyikére:

anna.udvardy@gmail.com

36707021044

 

Nagyon köszönjük!

BVRita Creative Commons License 2017.10.24 0 0 422

Sziasztok!

 

Erősen gondolkozunk,hogy az új ütemben lecsapjunk egy lakásra.Kimentünk megnézni,a fertő utca,99es busz vonala kicsit elvette a kedvem,de a metró felé és a lakópark környékén nagyon kellemesnek találtam.megnéztem rengeteg jelenleg építés alatt álló lakóparkot és újépítésű házat,mi nappali plusz két szobás,12 nmes szobákkal szeretnénk,ezek általában 33 mnál kezdődnek,így ez nagyon baráti és a közlekedés is nagyon jó a metróval.átolvastam az egész fórumot,köszönöm mindenkinek a sok hasznos infót,két kérdésem merült fel egyelőre.olvastam hogy írta valaki,hogy a konyhabútor is benne volt az árban a régebbi ütemeknél.tudja valaki,hogy ez áll e még? Mert úgy meg aztán tényleg verhetetlen az ár.Persze nem ez a döntő kérdés,de kíváncsi lennék.Illetve  fizetési ütemezés 20-80%-e?Köszönöm

runzájz Creative Commons License 2017.10.12 0 0 421

Köszi!  Akkor ezek szerint teljesen élhető a környék.

Előzmény: Rashestcoyote (420)
Rashestcoyote Creative Commons License 2017.10.10 0 0 420

Sétáltam arra, nincs a környékkel semmi baj, sem csövesekkel, kisebbségi elemekkel nem találkoztam. Néhány helyitől megtudtam, hogy nyugodt a környék, azt mondták abszolút élhető. A Szárnyas utcai házak viszont nem nyújtanak szép látványt az Üllői út mellett. A környék szépen fejlődik, a metróállomás is meg fog újjúlni. Kicsit távolabb a 3 -as villamos vonala viszont eléggé lepusztult, Bihari úton van valami menhely, igy ott hajléktalan emberekbe is bele lehet futni. A 99-es buszt el kell kerülni messziről. Közlekedésre a 3-as metrót javaslom. 

Előzmény: runzájz (419)
runzájz Creative Commons License 2017.10.10 0 0 419

Sziasztok!

 

A véleményeteket szeretném kérni a lakóparkról úgy összességében.  És érdekelne a közvetlen környék mennyire lepukkant? És ha gyalogosan közelítem meg a pöttyös utcai metrót akkor mennyi csövesbe, rézbőrűbe, egyéb lepukkant gyanus elembe botolhatok a sétám során?  Esetleg a Gém utca ,Fogadó utca környékéről valami infó?  (Metrodom miatt kérdem)

Terasz dő lá Fortuna Creative Commons License 2017.08.28 0 0 418

Meg ott épül a MetroDom is a Pottyos Terasz tovabbi,ingatlanjai helyett. 

Eleg popec lesz igy a kornyek.

Lucy11 Creative Commons License 2017.08.08 0 0 417

Sziasztok!

 

Most épülnek a Somfa liget utolsó ütemei, illetve most adták át az 5. ütemet. Jó lenne felfrissíteni a fórumot, és megosztani majd az új lakóknak a kérdéseit/tapasztalatait :)

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 416

Magánszemélyként érdeklődnek 😀

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 415

Üdv. Ha esetleg vki tud eladó lakást,minimum 3 szobását, akkor kérem jelezze,az alábbi címre: varnyas@freemail.hu

előre is köszönöm.

Esztergomi Andrea Creative Commons License 2015.03.06 0 0 414

Kedves Lakók!

 

Eladó ingatlant keresek a lakóparkban, minimum 1+2 félszobásat, magánszemély vagyok. Kérem keressenek!

Tel.szám: 70/37 52 357

Üdvözlettel,

Esztergomi Andrea

 

Gábor a Kertész Creative Commons License 2013.11.18 0 0 413

Tisztelt Somfa Liget Lakók!

Ezúton szeretném felajánalni Önöknek Csapatom és Jómagam kertészeti segítségét! Immáron 10 éve dolgozunk együtt, így mondhatom, összeszokott és gyakorlatias csapat lettünk. Rendelkezünk számos Társasházi és Lakópark referenciával a magánkerteken kívül is. Kérem, amennyiben felkeltettük érdeklődésüket, keressenek fel a :

tel.:06-30-373-34-74-es számon, vagy

a e-mail:. cyprusgarden@cyprusgarden.hu-n keresztül!

Várjuk jelentkezésüket!

Tisztelettel:

Kovács Gábor

vezető koordinátor

Molzs Creative Commons License 2013.06.30 0 0 412

Sziasztok!

 

Minket is érdekelne a garázs vagy autóbeálló bérlés a Makk utca 1. környékén. Légyszi írjatok erre az email címre, ha tudtok valami infót!

molnarzs77@hotmail.com

 

Köszi előre is!

cpt._balu Creative Commons License 2013.03.28 0 0 411

Sziasztok!

Látom egy ideje már nem volt hozzászólás a fórumban, de egy próbát mindenképp megér.
Szeretnék garázs helyet bérelni a Somfa liget teremgarázsainak egyikében. A motoromat
szeretném ott tárolni, tehát nem feltétlenül lenne szükségem egy teljes autónyi helyre.
Ha van valaki, aki esetleg ki szeretné adni garázshelyét vagy osztozna velem rajta, kérem
írjon privátban a gumikacsaster@gmail.com címre!

Illetve ha van valamilyen illetékes személy, gondolok itt házmester vagy közös képviselő akivel
lehetne ilyen ügyben beszélni kérlek adjátok meg az elérhetőségét!

Üdv! Balázs

csillu_ Creative Commons License 2012.12.27 0 0 410

Sziasztok!

 

Bár látom nagyon visszaesett a fórum látogatottsága... de hátha!

45 -55 nm körüli lakást keresnék - megvételre -  a Somfa liget lakópakban.

Ha esetleg Te/  ismerősöd / szomszédod  tervezi hogy eladja vagy már árulja a lakását,  kérlek jelezzetek a csillu_@freemail.hu-ra.

 

Előre is köszönöm!

 

Csilla

uani Creative Commons License 2012.07.12 0 0 409

Sziasztok!

 

Törölték hozzászólásom a moderátorok, mert állítólag nem volt a szabályoknak megfelelő (elolvastam a tájékoztatót, nem értem, de kértem segítsenek!). Megpróbálom másként megfogalmazni, amit szeretnék.

Ha nem jó a közös képviselő, megfelelő összefogással le lehet váltani, ha érdekel, tudok segítséget nyújtani, korrekt cég, lelkes csapattal (nem reklám). Felvehetjük a kapcsolatot.

Nem igazán értem, miért nem lehet ilyet írni a fórumon, mert már hasonló hozzászólással  találkoztam, sőt tényleges reklámokkal is. Számomra érthetetlen. Bízom benne, ez már nem kerül törlésre.

They don't care about US Creative Commons License 2012.07.04 0 0 406

Nálunk a Pöttyös Teraszon keresünk, csak nem tudjuk leváltani mert sok az érdek összefonodás a házban. Meg persze soka  hülye (logikailag gyenge képességű) is!

Előzmény: uani (405)
They don't care about US Creative Commons License 2012.06.18 0 0 404

Egy válaszfal, ajtókkal, beépítése egy hét alatt megvan.

:)

Előzmény: seeta (403)
seeta Creative Commons License 2012.06.16 0 0 403

Sziasztok!

 

Most érkeztünk oda, hogy keresgélünk, így akadtam rá a lakóparkra, és nagyon megtetszett. A neten találtam ugyan még szabad lakásokat, de engem 1+3 fél szobás érdekelne. Ha hallana valaki ilyenről, amit esetleg eladásra kínálnak, szívesen venném, ha szólna!

Köszönöm

sensitive Creative Commons License 2012.05.20 0 0 402

4-6 -ban kétszer volt kb. buli, szóltak a szomszédok,ill. kiírták az üzenőtáblára legalább.

A 8-ban a teraszon zajongóknak többször szóltunk a közös képviselőn keresztül  -bérlők laknak a lakásban, úgyhogy két emberen keresztül ment az infó. Remélem, hogy idén már nem lesz velük gond. Mintha kevesebben laknának a lakásban. Olyan mintha közvetlen szomszédjuk nem lenne - se alattuk - se felettük, a két ház között meg sajnos nagyon beszorulnak a hangok. Lehet, hogy csak minket zavartak, de minket nagyon. :(

Előzmény: varvizia (401)
varvizia Creative Commons License 2012.05.15 0 0 401

Szia!

 

Nem szóltatok a 8-ban bulizóknak, hogy vegyenek lejjebb a hangerőből? Amúgy az ott lakókat nem zavarhatta?! Egyébként a zajongás rendszeresen elő szokott fordulni a 4-6-ban ill. a 8-ban?

Előzmény: sensitive (388)
méhészéva Creative Commons License 2012.04.19 0 0 400

Köszi!

Előzmény: tarkan7304 (399)
tarkan7304 Creative Commons License 2012.04.17 0 0 399

Szia!

 

Igen van T-com.

Előzmény: méhészéva (398)
méhészéva Creative Commons License 2012.04.13 0 0 398

Sziasztok!

A házban (4-6) milyen vezetékes telefon elérhető? Van T-com?

somfalako Creative Commons License 2012.03.26 0 0 397

A függőfolyosón. Alapvetően szerintem jól szigetelt a házunk, mert pl. szintén a 3. emeleten szintén a függőfolyosón a két lakással odébb lakókat (mármint a zajos lakáshoz képest) nem szokta zavarni, nekünk viszont azért annyira kellemetlen, mert pont felettünk lakunk, így a mélynyomó dübörgése elég jól érezhető. Arra lennék kíváncsi, hogy az alattuk illetve a közvetlen mellettük lakókat nem szokta-e zavarni.

Előzmény: méhészéva (390)
They don't care about US Creative Commons License 2012.03.21 0 0 395

Fundamenta. :)

Előzmény: Törölt nick (394)
méhészéva Creative Commons License 2012.03.20 0 0 393
Szóval az orvosròl köszi az infòt!
Előzmény: sensitive (391)
méhészéva Creative Commons License 2012.03.20 0 0 392
Igen, de a Kékvirág uton is van egy. Az még közelebb van,de nem vagyok biztos abban, hogy melyik a körzetes ovi.
Az orvosròl az infòt köszi!
Előzmény: sensitive (391)
sensitive Creative Commons License 2012.03.20 0 0 391

Szia!

Az ovi engem is érdekelne. Van itt egy a Pöttyös terasz környékén, szerintem az van a legközelebb.

A háziorvosi rendelő kint van a Pöttyös utcai metrómegállónál. Három orvos közül lehet választani.

 

Gyermekorvos - dr. Tarnai Rita - Csak párszor találkoztunk eddig Vele, de csak jó véleményünk van róla.

Előzmény: méhészéva (389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!