Keresés

Részletes keresés

rednifegnar Creative Commons License 2017.11.10 0 0 275

Keresek,

Sigma EF 140 DG tipusu vakut (dp gepek vakuja volt).

 

 

neevous23 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 274

/Keres/

 

Sziasztok,

 

DP1-et keresnek elfogadhato aron. Nyugodtan irj, ha eladnad a sajatodat.

 

david_papp(kukac)outlook.com

lenan Creative Commons License 2014.02.16 0 0 273

Van egy nagyon keveset használt DP-2 Merrill gépem, dobozzal, mindennel, 2 akkuval, értelmes ajánlat esetén megválnék tőle.

email publikus

neoyoli Creative Commons License 2014.01.22 0 0 272

Sziasztok,

 

Van egy eredeti Sigma BP-31 akkumlátorom dobozában keveset használt, 3000 pénzért válok meg tőle.

 

neoyoli@gmail.com

0670 519 00 99

 

Köszi,

zoli

foveon Creative Commons License 2013.06.26 0 0 271

nem igazan mert sztem egyreszt csak egy potlek (a resein bemegy a por), masreszt 99%-ban rajta van a tubusgyuru es az arnyekolo, ahhoz meg nem jo.

 

Előzmény: Berci75 (270)
Berci75 Creative Commons License 2013.06.25 0 0 270

Igen, én is hasonló oldalon bukkantam rá, csak fa fizetéssel/rendeléssel vannak fenntartásaim. Tudom, hogy megbízható, de ilyen idegen nyelvű oldalakat kerülöm. Nem szeretek regisztrálni stb...

Téged nem érdekel ez a kellék?

Előzmény: foveon (269)
foveon Creative Commons License 2013.06.25 0 0 269

hat itthon nem lelek, talan angol amazonrol lehetne:

http://www.amazon.co.uk/JJC-Automatic-Open-Close-SIGMA/dp/B003793O5O

 

Előzmény: Berci75 (267)
neoyoli Creative Commons License 2013.06.25 0 0 268

Sziasztok,

 

Van egy eredeti Sigma BP-31 akkumlátorom dobozában keveset használt, 3000 pénzért válok meg tőle.

 

neoyoli@gmail.com

0670 519 00 99

 

Köszi,

zoli

 

Berci75 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 267

Szia!

Idehaza lehet kapni az "autómata lencsevédő" sapkát? Vagy, ha nem, akkor hogyan tudok legegyszerűbben hozzájutni?

Előzmény: foveon (265)
Berci75 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 266

Jó, ha többet tudok meg valahonnan, akkor majd megírom ide. Mindenesetre köszi.

 

Előzmény: foveon (265)
foveon Creative Commons License 2013.05.13 0 0 265

node honnan tudna az a szerencsetlen vaku hogy epp villanni kell vagy segedfenyezni? ezt a sima kozeperintkezo nem tudja, az csak villan. a tobi erintkezo meg gyarto (es tipus) specifikus, innentol meg nem is szerencses ha osszernek mert ki tudja melyik mekkora feszejjel dolgozik. hallottam legendakat arrol hogy van olyan nikon vaku ami valamilyen szinten kompatibilis, de ilyet meg a leicara is irtak, bar senki se latta.

szigszalagoz egy zseblampat a vakura es kapcsold be, meg hasonlokat tudok otletelni, ha mar mindenkepp segedfeny kell. amugy meg ott a manual fokusz az jo mindenfele vakuval (a dg-vel atadja  tavolsaginfot igy helyes lesz a megvilagitas).

 

Előzmény: Berci75 (264)
Berci75 Creative Commons License 2013.05.12 0 0 264

Szia!

Nem SIGMA-ra gondolok, hanem bármilyen középérintkezősre. Most is olyannal használom, de mint mondtam, ha kezelné az AF segédfényt, akkor lecserélném olyan vakura. Egyáltalán érdemes keresgélni?

Előzmény: foveon (262)
foveon Creative Commons License 2013.05.08 0 0 263

hasznal valaki adaptertubust? netan makro lencsevel v szurovel?

kovetkezo hulyeseget tapasztaltam dp2-vel. eddig ugy hasznaltam hogy a tubus vegen volt meg egy 46-os szurogyuru (nincs benne uveg csak a gyuru), erre csavartam egy makro lencset. igazabol nem gyari makro, ezert hasznaltam a gyurut hogy meg veletlenul se utkozzon az objektiv bele. namost kiszedtem ezt a gyurut mert mas miatt kell es megneztem hogy boven van hely a makro lencse es az obi kozott igy nem is tettem vissza. de most azt tapasztaltam hogy alig lehet bekapcsolni a gepet, kiirja hogy elakadt az obi es kikapcsol. nagyon jopofa, annyira paszentos minden, hogy mikor jon ki az obi akkor a tubusban levo levegot probalja osszenyomni de ugye nem tudja elegge, erolkodik es inkabb leallitja a hatarolo. eddig azert ment mert fent volt a gyuru (ami eleg magas) es azzal mar volt eleg levegoje az osszenyomashoz. tapasztalt mar valaki ilyet? nem kell ehhez makro, eleg egy szuo is. most azt gondoltam furok egy apro lukat a tubus oldalara es azon at tud szuszogni.

 

foveon Creative Commons License 2013.05.08 0 0 262

milyen rendszervakura gondolsz? mert sztem csak egy van a 140DG annak meg nincs segedfenye. ugy tom a tobbi sigma vakut nem kezeli ttl-kent.

 

Előzmény: Berci75 (261)
Berci75 Creative Commons License 2013.04.02 0 0 261

Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogy a gépváz tudja-é működtetni egy rendszervaku AF segédfényét? (Manuális vakut használok hozzá, de ha igen, akkor veszek egy komolyabbat... Sajnos nincs ismerősöm, akiér kipróbálhatnám)

foveon Creative Commons License 2012.11.21 0 0 260

azert mert sigma van a cimben meg nem jelenti azt hogy tok offtopic dolgot itt kell hirdetni. ez nem pozitiv hanem inkabb negativ kicsengesu.

 

Előzmény: kraj0412 (259)
kraj0412 Creative Commons License 2012.11.20 0 0 259

Sziasztok! Hátha valakit érdekel a dolog: Van egy eladó új Sigma 70-200mm F2.8 II APO EX DG Macro objektívem. Teljesen új, egy hozzá nem értő rokonomtól kaptam külföldről, de sajnos az állítottal ellentétben nem Nikon bajonettes, hanem SIGMA SA illetve KPR. Mielőtt valaki javasolná, sajnos nincs lehetőség arra, hogy visszavitessem. Viszont makulátlan, csak a dobozból volt kivéve lényegében. Ha esetleg valakit érdekelne egy ilyen csatolófelületű objektív, kérem írjon e-mail-t ajánlatával, a címem publikus. Bocs, ha offoltam!

Hümmm Creative Commons License 2012.11.14 0 0 258

Üdv!

 

Amennyiben megszólítanak, akkor válaszolok...... de csak akkor!

Értelmezni kéne az általam leírtakat!

Én nem okoskodtam sem Önnel, sem mással! Önök kommentelték az én hozzászólásomat!

Ez egy géptipusról szóló topik, tehát én az ide leírtakat ilyen szemmel néztem, az adás-vétel topikban, az előírtak szerint jártam el!

Akkor most ki ír itt felesleges hozzászólásokat?

 

Szebb, fényeket!

Zolee

 

Előzmény: Törölt nick (257)
Hümmm Creative Commons License 2012.11.14 0 0 256

Üdv!

 

"nem biztos, hogy megvenné, de legalább el tudná dönteni, hogy akarja-e"

 

Ön szerint nem a gép tudása miatt keres egy ilyen réteggépet egy vásárló, hanem a pénztárcája miatt?

Mivel réteggépről van szó, nem feltételezhető, hogy az eladó, ha rendelkezik némi inteligenciával, tisztában van a korlátozott kereslettel, és nem hajlandó egyezkedni a vevő ajánlata hallatán?

 

Szép fényeket! 

Zolee

Előzmény: Törölt nick (254)
Hümmm Creative Commons License 2012.11.14 0 0 255

Üdv!

 

Milyen harapófogóról beszélünk kolléga? Írt egy érdeklődő email-t?

Az első hirddetéssel egyidőben anno, az adok-veszekben leítam egy nyolcvanötzres irányárat -amit az egyik fórumtárs segítségével ötlöttünk ki- megjegyezve, hogy ez irányár!

A reakciókon semmit sem változtatott! Normális érdeklődést akkor sem kaptam......

 

Amikor én vettem a gépet, előtte itthon keresgéltem, emaileztem, elmentem kipróbálni (az előző sorozat példányát), majd egyezkedtem...... mivel ez nem sikerült, ezért külföldről rendeltem meg a jószágot! 

Ezt nevezem tudatos vásárlásnak! Csupán egy db ilyen érdeklődőre várok uraim! 

 

Sajnálom, hogy ilyen vita alakult ki az adás-vételi formáról, mivel én ebben a fórumban, csak az esetleges érdeklődők figyelmét kívántam felhívni egy eladó gépre, de ha ez megbántott itt bárkit, akkor elnézést!

 

Szép fényeket!

Zolee

Előzmény: Törölt nick (254)
Hümmm Creative Commons License 2012.11.13 0 0 253

Üdv!

 

Akkor megvenné, ha írnék árat?

 

Mivel nálunk nem egy közismert tipus, nem is forgalmazták ezt a változatot, ezért az árban az Ebay lenne az irányadó...... normális logika szerint.....

Egy normálishoz közeli árat kaptam rá idáig, a többi az szót sem érdemelt..... látszott az ajánlatokon, hogy csak próbálkoznak.....

 

Mindenkit szívesen meghallgatok, ezért írtam, hogy én várok ajánlatot.....

 

Nem forszíroznám az eladást, de mivel abszolute nem használom majd fél éve a masinát, polcon áll kihasználatlanul, ezért merészeltem feltételezni, hogy talán akad egy db hozzáértő ember kishazánkban, akinek valóban erre a gépre van szüksége, és ennek fényében tesz egy ajánlatot!

 

 

Szép fényeket!

Zolee

Előzmény: Saliko (251)
foveon Creative Commons License 2012.11.13 0 0 252

na ja ezt akartam volt irni en is csak lenyelte az index, szoval ar nelkul hirdetni eleg ongolos dolog.

 

Előzmény: Saliko (251)
Saliko Creative Commons License 2012.11.13 0 0 251

Talán előmozdítaá az eladást, ha nyilvánossá tennéd, mit takar a "sokkal gyengébb objektív áráért".

Előzmény: Hümmm (250)
Hümmm Creative Commons License 2012.11.13 0 0 250

Üdv Mindenkinek!

 

Még mindig eladó a gép a tartozékaival!

Meglepő ez a gyenge érdeklődés, mivel egy nagyon jó kis másodgép egy dslr mellé, főleg tájfotósoknak, egy sokkal gyengébb objektív áráért!

Ajándéknak sem utolsó.........

 

Zolee

Előzmény: Hümmm (246)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 249

Értem!

Sok sikert az eladáshoz!

Előzmény: Hümmm (248)
Hümmm Creative Commons License 2012.06.10 0 0 248

Sorry, de egyben szeretném eladni!

 

Zolee

Előzmény: Törölt nick (247)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.10 0 0 247

A szűrőtartó előtét és az egyik akksi érdekelne, amennyiben külön is eladó!

Előzmény: Hümmm (246)
Hümmm Creative Commons License 2012.06.10 0 0 246

Üdv Mindenkinek!

 

Eladósorba került kifogástalan állapotú Sigma DP1x tipusú gépem dobozában, minden tartozékával.

A gépet 2011.05.14-én vásároltam.

Egyéb hozzávalók: 

- 1db szűrőtartó előtét (46mm)

- 2db tartalék akkumulátor

Erről a gépről van szó, ha valaki nem ismeri:

http://www.amazon.de/dp/B0042VJCXY/ref=asc_df_B0042VJCXY8244744/?tag=wwwpricerun09-21&creative=22398&creativeASIN=B0042VJCXY&linkCode=asn

 

 

Árajánlatot a publikus email címre kérnék!

 

Kipróbálható, átvehető 2012. június 12-től Budapesten, Soroksáron, munkaidőben.

Kizárólag(!) személyes átvétel lehetséges az eddigi nem túl jó tapasztalataim miatt!

 

Zolee

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.05.24 0 0 245

Meg van még az akksi?!

A mailed ne publikus, így nehéz üzenetet küldeni... :XD

Előzmény: eladogep (243)
sutemenyx Creative Commons License 2012.05.12 0 0 244

Eladnám Sigma DP1-emet szép megkímélt állapotban gyári összes tartozékkal, dobozzal és egy SD kártyával. Ár: 52.000Ft
Tel.: 0670-314-29-59

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!