Keresés

Részletes keresés

bge.esz Creative Commons License 2021.05.03 0 0 105

Sziasztok!

 

Szabina vagyok 22 éves BGE tanuló. Egy projektmunka kapcsán jött az az ötlet, hogy létrehozok egy olyan natúr-bio kozmetikai márkát, mely 100%-ban hazai bio alapanyagokból készülne. Állandó termékek mellett egyedi szolgáltatásként létrehoznánk egy arc-és test állapotfelmérést, mely segítségével személyre szabható kozmetikumokat tudnánk kínálni a fogyasztóinknak, így hatékonyabb lenne a bőrápolás. Termékeink árkategóriája nagyjából a többi konkurens natúr kozmetikumok áraival megegyező lenne, bőr állapotának felmérése pedig nem haladná meg egy átlag magán bőrgyógyászati vizsgálat árát.Arc, ajak és testápolási termékeket is kínálnánk egyaránt.  Érdekelne, hogy milyen véleménnyel lennétek egy ilyen vállalkozásról.  Mit tartanátok fontosnak, milyen jellemzőket egy egy termék vagy a szolgáltatás esetén.

mm17 Creative Commons License 2020.06.24 0 0 104

Sziasztok ! 

Szeretnék egy kis segítséget kérni ! Ismeritek az Ambulex termékcsaládot? ( www.pmpack.hu )  Ha esetleg valaki ismeri, mik a tapasztalok ? :) Előre is köszönöm ! 

kovacszsuzsa76 Creative Commons License 2018.02.07 0 0 103

A kozmetikusom, Rimóczi Enikő kezeléseit nagyon ajánlom mindenkinek. Maximálisan alapos és szakszerű munkát végez, eközben pedig megvan a hangulat a kikapcsolódáshoz és lazításhoz is. Imádtam a használt kozmetikumokat is, napokig pihe-puha volt a bőröm, pedig komoly arctisztításon voltunk túl. Hercegnőnek éreztem magam, nagyon várom a következő alkalmat 🙂 Köszönöm szépen ismét!

kovacszsuzsa76 Creative Commons License 2018.02.07 0 0 102

Enikő kezeléseit nagyon ajánlom mindenkinek. Maximálisan alapos és szakszerű munkát végez, eközben pedig megvan a hangulat a kikapcsolódáshoz és lazításhoz is. Imádtam a használt kozmetikumokat is, napokig pihepuha volt a bőröm, pedig komoly arctisztításon voltunk túl. Hercegnőnek éreztem magam, nagyon várom a következő alkalmat 🙂 Köszönöm szépen ismét!

Alexa Piri Creative Commons License 2017.06.13 0 0 101

Én beleestem anno abba a rendszerbe hogy kétszer kell szakmunkáznom , hogy kozmetikus legyek. Elöszöőr két év gyakorló kozmetikus szakvizsga . Gyakorló kozmetikusként ( gyantázni, sminkelni, hajat fonni, arcmasszázst,  kézápolást, festéseket tanultam). Ezzel a végzettséggel arcápolást nem tanították meg . A harmadik év ráépüléssel kozmetikus lettem. Csak ott nyúlhattam a bőrhöz. Az utánam levők meg már 2 évesek. Rossz rendszer. Érdemes kifogni azt a sulit ahol két év alatt lehet kitanulni. 

Előzmény: Jankuc0407 (89)
oxalis75 Creative Commons License 2017.06.09 0 0 100

Szia! Tudnál írni nekem infókat erről a suliról? A fodrászképzés érdekelne...vannak rejtett költségek a feltüntetett árakon kívül?Nem túl kevés a képzési idő?Köszi.

Előzmény: KozmOlga (99)
KozmOlga Creative Commons License 2017.01.30 0 0 99

Sziasztok!

 

Láttam korábban kérdeztétek, hogy melyik a legjobb kozmetikus suli. Én 3 éve végeztem, és tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy nézzetek meg minél többet, mert a legtöbb hely sajnos magáért beszél. Sokat számít hol tanul az ember abban, hogy utána milyen jó kozmetikus lesz. Higyjétek el nekem, tapasztalatból mondom

Én anno a Corvin Köz Iskolában tanultam, 1 éves képzésen. Ha bármi kérdésetek van ezzel kapcsolatban kérdezzetek nyugodtan. Csak ajánlani tudnom. Több olyan ismerősöm van, aki máshol végzett, és látszik a különbség. Előny az, ha a legjobb helyen tud tanulni az ember :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 98

Sziasztok! Diplomamunkámhoz készítek felmérést a magyar kozmetikusok online marketing aktivitásáról. Nagyon megköszönöm, ha kitöltitek ezt a kérdőívet és hozzásegítetek egy sikeres diplomamunkához! :) Itt a kérdőív: https://goo.gl/forms/p32i9XZNCeWeQ7dE2

tothedzo Creative Commons License 2016.09.13 0 0 97

Szerintem attól jó egy kozmetikus, hogy van gyakorlata, tapasztalata, jó anyaggal dolgozik és nem DM-ből kutyul.

Én Hirmann Anitát ajánlom az Algotherm Esztétikából. Csak jókat tudok mondani róla, és a helyről ahol dolgozik.

 

rotkellok Creative Commons License 2016.08.30 0 0 96

Egy kozmetikus attól jó, ha bőrtípusodnak megfelelő krémekkel kezel.
De számomra még az is nagyon fontos, hogy ne kenjen rám minden vegyi csodát...
Ezért én csak az Ildihez megyek.
www.biokozmetikapecs.huwww.biokozmetikapecs.hu

roseln Creative Commons License 2016.06.23 0 0 95

www.szepsegterapeuta.hu MOM-Park közelében a legeslegjobb.

Kozmetikata Creative Commons License 2016.02.18 0 1 94

Kozányi Kata mesterkozmetikus!

Nemnadi Creative Commons License 2016.02.07 0 1 93

www.kozmetikusmesterem.hués  www.profifodrász.hu a legjobb páros

tothedzo Creative Commons License 2015.12.01 0 0 91

Ingyenes bemutatókezelés kozmetikusoknak!

Gyertek!

 

http://www.algotherm.hu/kozmetikus.php

Smitiz Creative Commons License 2014.08.10 -1 0 90

Sziasztok!

 

Kozmetikusnak mire van szüksége az üzletben ha egyéni vállalkozó?

 

Kell-e pl névkitűző?

 

Milyen padló fertőtlenítőket lehet használni? én úgy hallottam hogy  pl a Domestost nem fogadják el hivatalosan

 

 

Jankuc0407 Creative Commons License 2014.06.03 0 0 89

Sziasztok!

 

Tudom, nem igazán ide illik, de sajnos sehol nem tudok választ kapni a kérdésemre. Szeptembertől szeretnék menni OKJ kozmetikus képzésre. A Lia sulit néztem ki magamnak, de ahogy utánaolvastam, 100%-ig mindenki fikázta. Azért tetszett nagyon, mert természetes alapanyagokból készült kozmetikumokkal dolgoznak és ezt adják tovább, legalábbis ez van írva a honlapjukon. Viszont ez a sok negatív vélemény kicsit megijesztett, mert sokan azt írták, hogy az alapoknak is csak az alsó szintjét üti meg a képzésük és nehezen boldogul az ember utána. Esetleg tudnátok nekem jó iskolát ajánlani, ami ingyenes képzést ad, vagy véleményt, tapasztalatot mondani a Liáról? Még csak 19 éves vagyok, úgyhogy benne vagyok a korhatárban. A másik kérdésem meg az lenne, hogy láttam olyat a szakok között, hogy gyakorló kozmetikus és kozmetikus.. mi a kettő között a különbség? Először kell gyakorlóra menni és utána épül rá a kozmetikus? A válaszokat előre is köszönöm!!Üdvözlettel, Janka0407

Mayauel Creative Commons License 2013.08.10 -1 0 88

Hello!

 

Megnéztem és tetszik nekem is, főleg, mert modern, 21. századi kozmetikai kezelést nyújtanak. A mezoterápia és a mezopen szerintem szuperhatékony.

Az árak megfizethetők:

http://www.idealkozmetika.hu/arak.html

 

Én idáig csak Ilcsi kezelést próbáltam, itt van Gigi és Janssen is, én ezeket nem ismerem.

 

Tudtok írni ezzel kapcsolatos tapasztalatot?

 

Köszi!

 

Előzmény: Tillus83 (87)
Tillus83 Creative Commons License 2013.07.22 0 0 87

Sziasztok!

 

Nekem nagyon tetszett egy weboldal ahol a bemutatkozásnál nem az volt hogy ilyen jó vagyok ..meg ennyi iskolát végeztem el...szokásos bla bla szöveg,

hanem hétköznapi módon elmeséli hogy miért érdemes hozzájuk menni.

Engem ez megfogott, és nem csalódtam

 

http://www.idealkozmetika.hu/bemutatkozas.html

Érdemes megnézni, mert nincs  messze és sokkal jobbak az árak, mint a városban.

Gvivi Creative Commons License 2013.05.24 0 0 85

Kozmetika - a mindennapos bőrápoláson túl - problémás bőrűeknek is!


A Dermaitca olyan kozmetikai és bőrgyógyászati szakrendelő, ahol a legkülönbözőbb bőrproblémák gyógyítására is van mód.

A bőrgyógyászati kezelések hatásfokát és gyógyulást a kozmetikus is segíti, kíméletes, de hatékony kezelésekkel. Számos esztétikai bőrprobléma megoldható kíméletes, ám természetes hatóanyagokkal is. Kizárólag teljes tisztaságú hatóanyagokkal, mindig a vendég arcbőre alapján egyedileg kiválasztott kezelési elemekkel. Szeretettel vár Peterman Kriszina - kozmetikus mester Budapesten az I. kerületben.

http://www.dermatica.hu/kozmetika-budapest

 

tothedzo Creative Commons License 2013.02.03 0 0 84

Az avon olcsó tömegcikk szerintem, szépen becsomagolva.

Próbáljatok ki valami minőségi természetes hatóanyagú termékcsaládot mint pl az Algotherm.

www.algotherm.hu

Előzmény: HirdetésNeked.hu (83)
HirdetésNeked.hu Creative Commons License 2013.01.31 0 0 83

Avon termékek ingyenes házhozszálítással!!!

 

Avon akciós termékek!!!

 

www.kozmetikaneked.hu

 

Galgóczi Zsuzsanna Creative Commons License 2012.11.20 0 0 82

Az A-list salon and Spa a Budai és a Pesti oldalon is képviseleteti magát.Azok közé a szalonok közé tartozunk akik megfizethető áron magas minőséget nyújtanak.A kollegák kedvesek segítőkészek és nagy örömmel várják azt az embert aki szivessen csatlakozik hozzájuk. Kozmetikus kolleganő jelentkezését várjuk,aki szereti a biztonságot az útmutatást és tudja hogy a nehéz munka gyümölcsét kizárólag együtt tudjuk learatni. Alkalmazottként havi fix fizetést tudunk biztosítani az első 3 hónapban utána emelhető ,a hozzáállás függvényében természetesen plusz borravaló.A szakmai tapasztalat és angol nyelvtudás előny ,IPL és microdermobráziós szaktudás szükséges.
jelentkezéseket kizárólag e-mailben a: manager@a-list.hu címre
fényképes önéletrajz vagy foto és pár sorban leírni amit fontosnak tartasz magadról.
Köszönettel Galgóczi Zsuzsanna tulajdonos

vircsike Creative Commons License 2012.04.18 0 0 80

Sziasztok!

A kozmetikus portál oldalán az adok veszek rovatban könnyen lehet adni, venni a feleslegessé vált dolgokat. ezenkívül nagyon jó cikkek is vannak fent és igazi közösségi élet. Érdemes megnézni!

http://kozmetikusportal.hu/index.php

 

Szép estét mindenkinek!

mukelito Creative Commons License 2012.04.14 0 0 79

Valakit érdekel egy kozmetikai kezelőágy? 1 hónapot használt kitünő újszerű állapotban van! hely hiány miatt adnám el.

mukelito Creative Commons License 2012.04.14 0 0 78

szia! én tudok gyémátntfejes mikrodermabráziót szerezni neked, alapgépet. Az a teljesítmény amit kérdeztél az nem a teljesítményt hanem a fogyasztást jelenti:) ha komolyan érdekel a ferenczagi@hotmail.com on fel tudod venni velem a kapcsolatot! szép estét!

Előzmény: kerbea (77)
kerbea Creative Commons License 2011.12.30 0 0 77

sziasztok!vásárolni szeretnék mikrodermabráziós gépet.Az egyik gép teljesítménye 110w,a másiké( ami jelentősen drágább)140w.Szerintetek ez azt jelentené,hogy a magassabb watt az erőssebben csiszol?előre köszönöm aki tud segíteni. üdv.

julcsi099 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 76

Itt egy témába vágó cikk a kozmetikusomtól: http://signorinabella.hu/kozmetika/irasok/hogyan_valaszunk_kozmetikust.html

SZTMagdi Creative Commons License 2011.05.16 0 0 75

5. kerületi szalonba keresünk kozmetikus vállalkozó kollegát, ügyfélkör nem feltétel és kezdő kozmetikusok jelentkezését is várjuk.

Info: 06203168098

 

SZTMagdi Creative Commons License 2011.05.16 0 0 74

5. kerületi szalonba keresünk kozmetikus vállalkozó kollegát, ügyfélkör nem feltétel és kezdő kozmetikusok jelentkezését is várjuk.

Info: 06203168098

Hair Freedom Creative Commons License 2011.05.10 0 0 73

Epilar System

A végleges szőrtelenítő krém !

 

Az Epilar System a Trypsine enzim segítségével elpusztítja a szőrtüszőkben a szőrnövekedésért felelős sejteket úgy, hogy a többi sejtet nem roncsolja, így a kezelt felületen nem nő ki többet a szőr.

 

Bármely szőr és bőrtípusra alkalmazható, fájdalom mentes és nincs mellékhatása!

 

Korunk legmodernebb végleges szőrtelenítő eljárása mely biztonságosabb és sokkal olcsóbb mint más módszerek. 15 éve használják Dániában mind az orvosi mind a kozmetikai iparban kiváló eredménnyel!

 

Rendelés és Információ:

 

06-70-326-2895

 

armxmatya@axelero.hu

 

www.epilar.hu

 


 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!