Keresés

Részletes keresés

kata2010 Creative Commons License 2020.08.30 0 0 21

Monori állatorvosi rendelőben dolgolgozó, de máshol is helyettesítő Vertetics mónikát mindenképpen el kell kerülni!!!

 

Vertetics mónika miatt el kellett altatni a cicánkat, hanyag, trehány, semmirekellő operációt végzett. A cica a műtét után is tüzelt , valamint egy csomó maradt a hasa közepén, több orvosnál voltunk , de nem tudtak segíteni csak pár hónapig ill. hétig hormonkezeléssel, amit egy idő után nem lehet tovább folytatni.Olyan hanyag módon végezte az ivartalanítást, hogy senki nem merte vállalni az újabb ivartalanítást!Senkinek nem ajánlom!!!

kormianita Creative Commons License 2013.03.25 0 0 20

Elveszett Kormi! Budapest, III. kerület! Karcsú testalkatú, rövid fekete szőrű, zöld szemű, kb másfél éves kandúr cica. Tiszta fekete! 209618324

Admina Creative Commons License 2010.09.01 0 0 19
4 és fél hónapos,fekete kandúr házimacska gazdit keres.
Szobatiszta,szelíd,nem válogatós cica.
E-mailben tudok képet küldeni róla,mert ide sajnos nem tudom feltölteni.:( Tiszaújvárosban lakunk.
dawier@mailbox.hu
Bodzamadzag Creative Commons License 2009.09.20 0 0 18
 

Sziasztok!

 

Eltűnt cicánk megtalálásához kérnénk segítséget.

 

Kedden, szept. 15.-én este 11 körül kiesett az ablakból a cicánk, Bodza. A baleset Budapesten a VII. ker. Huszár u. - Munkás u. sarkán történt. Azonnal eltűnt, sajnos nem találjuk. Akár sérült is lehet. 

5 éves nőstény, cirmos, világos barnás színű. Neve Bodza.

Aranyos, de nagyon félénk cica. Mellékelek két képet róla.

Az elérhetőségem:

 

vilagutazo@freemail.hu

 

06-30/544-9843

 

Köszönettel, Somogyvári Zsolt

 

 

 

 

 

hopelány Creative Commons License 2009.09.08 0 0 17
Kedves állatbarátok!

A PET Állat- és Környezetvédelmi Egyesület és az annak keretein belül működő
Rottweiler S.O.S. csoport
2009. szeptember 12-én, szombaton, 14 órai kezdettel
jótékonysági vásárral egybekötött örökbe fogadó napot szervez
Dunakeszin, az alagi lóversenypálya területén (Verseny utca),
melyre szeretettel várjuk az állatokat szerető embereket.

Ezen a napon 14 és 18 óra között rottweilerek, német juhászkutyák, szebbnél szebb keverék kutyusok és cicák várnak gazdára.

A rendezvény célja Egyesületünk és munkásságunk megismertetése a lakossággal, védenceink örökbe adása szerető, gondoskodó családokhoz, valamint adományok gyűjtése további munkánkhoz, céljaink megvalósításához.

A rendezvényen gyerek és felnőtt programok is szerepet kapnak. Lesz ugrálóvár, rajzverseny és állattartási ismeret teszt értékes nyereményekkel, fotókiállítás, könyvbemutató, agility és dogdancing bemutatók, fellépnek táncosok és együttesek (többek között: az Orkhetsztika Hastáncklub, a Piliscsabai Néptáncegyüttes, a Grease Tánc-Sport Közhasznú Egyesület és a Dogfit Agility csapat), 18 órától pedig a Core-okozók, a Farseer és az Orthent együttesek rockkoncertjei várhatók.

MEGLEPETÉSVENDÉGÜNK: DOLLY ROLL,
HÁZIGAZDÁNK: KÖLYÖKIDŐS KOVÁCS ROBI

A rendezvény meghívott vendégei a Zöld Menedék Állatvédő Alapítvány és a Német Juhászkutya Fajtamentés Alapítvány.

A belépés gyerekeknek ingyenes, felnőtteknek jelképes 500 Ft adomány az Egyesület részére, melyhez távozáskor jár.

Köszönjük!

PET Állat- és Környezetvédelmi Egyesület

mpara Creative Commons License 2009.04.29 0 0 16
TALÁLT CICA

Vasárnap 04.26. délután 16:30 körül találtam egy cicát a XIII. ker. Göncöl u. - Fiastyúk u. környékén. Fehér-cirmos, ivaros kandúr, az állatorvos szerint kb. 9 hónapos, egészséges. Apró termetű, alultáplált. Hosszúkás pofija, halványzöld szemei és félig rózsaszín fülei vannak. Megtalálásakor a bundája száraz és nagyon koszos, körmei hosszúak és szintén nagyon koszosak voltak. Chip, nyakörv, egyéb jelölés nem volt rajta. A kutyákat nem kedveli. Emberrel kedves, bújós, dorombolós, dagasztós. Hétfőn fürdetve, parazitamentesítve, oltva, ivartalanítva lett. Most ideiglenesen nálam lakik. Gazdája jelentkezését várjuk: +36 30 314 0426.

Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 14
Ez a nyávogó tünemény egy Illatosról mentett cica. Érdeklődni: A 2 843 204-es telefonszámon, vagy az olah_gaborne@freemail.hu e-mailen lehet.

 

 

Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 13

Aki a bőséges kínálatból nem találta meg a neki tetsző cicát, annak ajánlom a következő oldalt, (sajnos) minden nap frissülő, gazdára váró szőrcsomókkal: Cicagazdikereső társaság!!!

 

Amit senki se felejtsen el, ha örökbefogad egy állatot: 10-15 évre gondoskodnia kell róla, hogy testi-lelki fejlődése biztosítva legyen!!!

 

Saját magad, és a cicád érdekében is ivartalaníts!!! Így is 100 cica jut egy befogadóra!!! És nincs annál szomorúbb, mikor egy helyes kis csapatnak csak hosszas keresgélés után találsz jó gazdát. (Ha egyáltalán találsz...)

Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 12

Gazdát keresnek a képen látható kiscicák. Budatétényben születtek, 5 hetesek. Az egyik kiscirmos lány a többi cirmos és a fekete kiskandúr.

Érdeklődni lehet utánuk a 362-3327 telefonszámon.

 

 

 

 

 

 

 

Nekem ők az egyik kedvenc csapatom a bőséges kínálatból. Szerintem gyönyörűek! L.

 

 

Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 11

A perzsa cica és a kölyke:

 

 

apa

 

 

fiu
Előzmény: Leiah (10)
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 10

Sajnos ezen a héten szerdáig (06.27.) kapott haladékot a képen látható 2 cica: egy felnőtt perzsa, 8 év körüli kandúr és kölyke, egy fekete-szürke kisfiú. Kérjük, aki tud segítsen, akár ideiglenes befogadók jelentkezését is várjuk!
A cicák a IX. kerületben vannak.

Érdeklődni a segítőnél: 06-20-314-03-55
vagy  gy_fekete(kukac)yahoo(pont)com

 

 

 

 

Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 9

Szelektív hulladékgyűjtőbe dobták őket, a tűzoltók segítségével sikerült kiszabadulniuk.
6 hetes kislányok, az igazi gazdira várnak!!

Érdeklődni lehet: 06-20-207-1547

 

kislany1

 

 

kislany2
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 8

Június 24-én reggel elcsatangolt BOBO, a fekete (majdnem teljesen) perzsa cicánk. A cica ivartalanított kandúr, másfél éves korához képest nem túl nagy méretű. A II. kerületben lakunk, a Gyorskocsi u.- Vitéz u. sarkánál.

Kérjük, aki látta, vagy tud róla valamit, jelentkezzen a 0670-3262-406-os számon.

A MEGTALÁLÓNAK MAGAS JUTALMAT ADUNK.
Nagyon várjuk haza.

 

 

bobo
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 7

Ő a már említett talált perzsa:

 

 

talaltperzsaÚj fejlemény, hogy járt az állatorvosnál, semmi baja, csak lesoványodott szegényke. Elviszik a kozmetikushoz is, mivel a szőre eléggé tönkrement, de nagyon várja régi gazdiját!!!

 

Aki hallja, adja át!!! Biztos, hogy valakinek nagyon hiányzik!!!

Előzmény: Leiah (-)
Leiah Creative Commons License 2007.06.26 0 0 6

Egy bokorban “felejtették” 3 tesójával együtt…
A többiek már gazdira találtak, ez a kis kandúrka keresi még végleges otthonát.
2 hónapos körüli, csodaszép, egészséges, játékos, igazi bűbájos kiscica!

Gazdijelöltek a 30/390-2178 számon kaphatnak bővebb információt.

Kizárólag HOSSZÚTÁVON (gyerek? költözés? stb.) gondolkodó, felelősségteljes érdeklődőket várunk!!

 

 

cirmoska
Leiah Creative Commons License 2007.06.25 0 0 5
Amennyire én tudom, a nagy részük pesti macsek.
Előzmény: gulyasg (4)
gulyasg Creative Commons License 2007.06.25 0 0 4
Sokaknak segítene, ha beírnád kb. milyen körzetben találhatóak a macsekok. Nem mindegy, hogy Debrecenbe vagy Zalaegerszegre kell elutazni a kiszemelt cicáért...
Leiah Creative Commons License 2007.06.25 0 0 3
Rákerestem, és nem találtam semmit, csak "kutyás" topicokat. Lehet, hogy van, lehet, hogy több is van, nekem mindegy. Én gazdikat keresek, a többi nekem édes mindegy.
Előzmény: Pirimidin76 (2)
Pirimidin76 Creative Commons License 2007.06.25 0 0 2
nem vót még ilyen topic.
ááá, dehogy!
Előzmény: Leiah (1)
Leiah Creative Commons License 2007.06.25 0 0 1

Whiskas cicákat lekörözően szép szürke cirmos leányzó gazdit keres! 1.5 év körüli, nagyon kedves, tündéri macsek! Kontakt itt!!!

 

 

szürkemama

 

 

szürkemama1

 

 

szürkemama2
Leiah Creative Commons License 2007.06.25 0 0 0

S.O.S GAZDÁT KERES!!!
8hetes kicsi fekete kandúr, ha nem viszi el valaki, pénteken (06.29) elaltatják!!!
Ha tudtok valakit, vagy segíteni tudnátok Rajta hívjátok a 06-20-435-56-03as számot!!

Leiah Creative Commons License 2007.06.25 0 0 topiknyitó
TALÁLTUNK egy SZÜRKE PERZSACICÁT! Elsősorban az eredeti gazdit keressük!!!

A kertünkben találtunk ma reggel (2007.06.24.) egy sötétszürke színű perzsacicát. Nagyon szelíd, okos cica. Rettentően le van soványodva, de ránézésre semmi kóros nincs rajta azon kívül, hogy egy kicsit váladékos a szeme, de ez a fajtájától is lehet. Délután lesz rendelés az állatorvosnál, utána már többet is tudunk. Úgy tűnik, hogy lakásban tartották, mert nem igazán találta fel magát a szabadban, valószínűleg nem nagy távolságról kóborolhatott el. Szerintem a II. kerületnek az alábbi részei jöhetnek szóba: Szépjuhászné, Hűvösvölgy, Lipótmező. Budakeszi is elképzelhető. Nagyon várjuk a cicával együtt a gazdi jelentkezését (akik szerintem nagyon szerették ezt a cicát), mert nálunk már él 2 perzsacica a lakásban és így már sok lesz az 1 m2-re jutó cicák száma otthon.

Köszönöm: Kupai Szilvia 30/313-8000

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!