Keresés

Részletes keresés

giriama Creative Commons License 2010.01.24 0 0 131
kb. 50.
Előzmény: whisky:) (106)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.10 0 0 130
A Central Parkot körülvevö épületek penthousai.
Legszebb kilátás mióta nincs WTC az Empire State Bldg.
De Jesey-böl is szép.
Előzmény: redbow (129)
redbow Creative Commons License 2009.08.09 0 0 129
melyik new york city legszebb lakóhelye? vagy úgy is kérdezhetném, hol élnétek legszívesebben (pénztől függetlenül) new yorkban?

Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.22 0 0 128
Én jól beszélek, a férjem régebban tanult, illetve tanították. Neki még van mit fejlődnie.
Előzmény: denes (125)
Anna188 Creative Commons License 2008.12.21 0 0 126
ja
Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.20 0 0 124

A mentős téma engem is érdekel! Nekünk nagy álmunk New York! Férjem itthon mentős, nem részletezném a munkakörülményeket, megbecsülést és a fizetésről pedig végképp nem beszélnék....

Előzmény: Anna188 (123)
Anna188 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 123

sziasztok

 

Szeretnék mentős lenni,de mivel hallottam hogy magyarországon rossz a fizetés,a felszerelés és társadalmi megbecsülése sincsen a mentősöknek,és mivel amugyis vonzódom az USA-hoz ,gondoltam elmegyek oda mentősnek,ha megtudom oldani.És mivel a leghíresebb mentőszolgálat a new york-i ,gondoltam oda mennék.

Szóval ezzel kapcsolatban ,ha bárkinek van valami infója ,ott dolgozott/dolgozik ,ismer bárkit aki ott dolgozik ,kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

Valamint ezzel kapcsolatban érdekelne még pár dolog:

 

-mennyire nehéz oda bekerűlni (a jelentkezők hány százalékát veszik fel kb)?

-hogyan lehet egy diáknak munkavállalási engedélyt szerezni (hiszen ehhez a munkához az kell) pontosan mi kell hozzá ,és mennyi idő?

-new yorkban jogositvány mennyiért,mennyi idő alatt lehet szerezni?

-illetőleg hogyan lehet ott emt-ből paramedic?kb mennyi idő alatt?

 

 tehát ha az FDNY-EMS-ről bárkinek van valami infója,tapasztalata ,írja meg nekem.Nagyon hálás lennék a segítségért!

 

 

köszi

 

Anna

Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.18 0 0 121
Köszi az infokat, megnézem! Ha van még valakinek valami hasznos ötlete infoja, akkor osszátok meg velem. Köszönöm!
Előzmény: Törölt nick (120)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.16 0 0 120

http://804.flightlookup.com/rtw/rtw_1.php?region=AP7

 

Keresd az ú.n. Circle Fares-t, tudtommal ezeket csak USAn kivül lehet venni, és egy ilyen jeggyel körberepülhetitek az amerikai földrészt. Gondolom, más légitársaságoknak is van ilyen szolgáltatása. Kereshetsz Open Jaw jegyet is, amivel egy helyről indultok, valahol megálltok és máshonnét mentek haza.

Ha ezek nem megfelelőek, nézz utána, mennyibe kerülne NYból Las Vegasba utaznotok és onnét autóval tovább. Vegasba- ból  általában a legolcsóbbak a jegyek. A www.kayak.com jó site. Összehasonlitja, ki mennyiért visz. Az árak naponta változhatnak. Autóbérlésnek is utánanézhetsz a Kayakon.

 

Előzmény: Snoopyka16 (113)
Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.16 0 0 119

Köszi, megkaptam!

Hát elég húzós a jegy, azt gondoltam olcsóbb lesz. Még utána járok, mert úgy tudom hogy itthonról lehet venni olyan jegyet, hogy BP-NYC-LA, késleltetett utazással. Ami azt jelenti, hogy az LA-ba történő utazást meg lehet szakítani.

Azt hiszem elleszek egy darabig ezzel a projekttel is:))

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.15 0 0 118
a megadott e-mail cimedre tovabbitok e-mail-eket amivel engem bombaznak naponta.itt jelezd vagy az e-mail-emen hogy megkaptad e az elsot !
Előzmény: Snoopyka16 (116)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.15 0 0 117
hamarosan megirom.buuuuuuuuuu
Előzmény: Snoopyka16 (116)
Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 116

Igen, beszélek angolul, szóval jöhetnek a honlapok:))

Jobban szeretjük kihagyni az utazási irodát, mert tapasztalat alapján így olcsóbb és élvezetesebb lesz az út. Így igaz sokkal több idő, de szerintem megéri.

Ha bármi infod van repjeggyel, szállással kapcsolatban kérlek küldd el.

 

Köszi!

Előzmény: Törölt nick (115)
Snoopyka16 Creative Commons License 2008.12.15 0 0 113

Sziasztok!

 

Férjemmel júliusban tervezünk egy kis kiruccanást Amerikába. Első állomásunk természetesen New York lenne.

Utána azt tervezzük, hogy átmegyünk LA-be vagy San Franciscoba repülővel, ott pedig kocsit bérelnénk és a közeli nevezetességeket onnan néznénk meg. Tudna valaki tanácsot adni, hogy a belföldi útvonalra hol és mikor vegyük meg a repjegyet? Mennyibe kerülhet kb? Melyik várost javasoljátok inkább? (LA vagy San Franciso?).

 

Előre is köszi minden infot!

 

Üdv,

 

Kriszta

pseudosugar Creative Commons License 2008.12.15 0 0 109

Sziasztok!

 

Remélem tud vki segíteni...

Febr. végén hazafelé menet 10 órát kellene várakoznunk a JFK-n a csatlakozásra, ráadásul napközben.

Szeretnénk bemenni kicsit körülnézni NY-ban. Mennyi idő beérni vmi központi helyre, ahol tudunk pár órát sétálni, nézelődni. Hova menjünk? Gondolom taxival a legegyszerűbb bejutni a városba.

 

A reptér honlapján úgy láttam, van vmi értékmegőrző, ahová be tudjuk rakni a csomagokat. Van vkinek személyes taptasztalata róla?

Előre is köszi!

 

manhattani Creative Commons License 2008.11.05 0 0 108

>milyen szakmák amikkel NYC -ben jól lehet keresni ill. nagy kereslet van?

 

A jó Wall Street-i bróker.

De ha rossz vagy, nagyon gyorsan éhenhalsz :-))

Előzmény: Dave1226 (102)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.30 0 0 107
Broadway Theaters

Thirty-six theaters grace the Great White Way, the Broadway theater district, which lies bordered by 41st to 53rd streets and Sixth to Ninth avenues.
Source
Előzmény: whisky:) (106)
whisky:) Creative Commons License 2008.10.30 0 0 106

Sziasztok!

 

Van egy fontos kérdésem, amire nem tudom a választ, de tényleg fontos lenne.

Íme: A New York-i Broadway-n hány színház található?

 

Nem hiszem hogy bárki is megtudná nekem potosan mondani, de hát próba szerencse!:)

DorkaNYC Creative Commons License 2008.10.30 0 0 105

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni munkavállalásban? 3 diplomám van és jelenleg egy iskolában dolgozom történelem-ének tanárként.

Szeretnék kiköltözni két gyermekkemmel New Yorkba szóval ha valaki tud bármilyen munkát kérem szóljon.

Előre is köszönöm.

famefashionfriends@hotmail.com

ossur63 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 104
az irjon nekem -nél kimaradt a "kérem"

amugy mozgás fiuk, futásnál feljön a kéz. utána megköszönjük.

http://www.upwardlyglobal.org/jobseekers/become_jobseeker_new_york.php?gclid=CNjznazYs5UCFR30Igod1F0JQw
Előzmény: NewYork80 (101)
ossur63 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 103
http://www.upwardlyglobal.org/jobseekers/become_jobseeker_new_york.php?gclid=CNjznazYs5UCFR30Igod1F0JQw
Előzmény: Dave1226 (102)
Dave1226 Creative Commons License 2008.08.29 0 0 102
Az lenne a kérdésem hogy milyen szakmák amikkel NYC -ben jól lehet keresni ill. nagy kereslet van?
Előzmény: NewYork80 (101)
NewYork80 Creative Commons License 2008.07.29 0 0 101

 

 

Sziasztok!

 

 

Ha valaki tud valami munkát New Yorkban vagy akár máshol az államokban, írjon nekem a nvoros@freemail.hu   - ra. Mindenféle segítség és infó jól jönne. Köszönöm szépen.

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.21 0 0 99
a nejem New Yorkban is sokat járt a secound hand boltokba, csodás dolgokat vett fillérekért. Most itt imádja a hétvégi piacokat. 1 dollárért márkás bluzokat kap, vadi uj, sosem volt használva. És csinosan öltözik belöle, szuper szinek, stb.... És imád sporolni ezen. Nagyobb sátoros ünnepeken Burlington.
Közben akár a Macy-s nél is 30 dollár körül van egy ilyen egydolláros bluz
Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 98
kinait nem vasarolok, es elvezem. Ez az en patriotizmusom.
Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 96
Nordstrom, rosszul irtam.
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 95
Ugyan mar. Ruhakrol beszeltunk. Kedvenc boltom a Chico's, meg rendes aron is. DE van kartyam, az mar 10 %, plusz a katalogus/internet kupon $ 25 off % 100-bol. Rendes aron egy bluz $70, az outletben $30, es ott is van 50-70% leertekeles. Nem 18 cent :) Es kulon kupont kapok a szuletesnapomra :) Igy aztan naluk oltozkodom.
Előzmény: Törölt nick (90)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 94
Valahonnan mennek buszok oda, az biztos.
Előzmény: atita004 (87)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.20 0 0 93
A szamitogepnek ulok. Es te sem arrol vagy hires, hogy csak ugy szo nelkul hagysz dolgokat :)
Előzmény: Törölt nick (85)
atita004 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 91

:-)

Na ebbe a hibába azért nem esnék, azóta mér elvetettem mindennemű utazásos megoldást. A legtávolabbi hely, ahova emiatt elmennék, New Jersey. De lehetőleg Manhattanen belül legyen. Igazából találtam is már 1-2 biztatót, részben az itteni kommenteknek köszönhetően. (Köszi mindenkinek!)

Előzmény: Törölt nick (90)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!