Keresés

Részletes keresés

Tulipános11 Creative Commons License 2021.07.30 0 0 5148

Sajnos csak most látom az üzenetet, néhány hónapos csúszásban vagyok.. 😅

 

Igen, aktuális még!

 

Kérlek, jelezz, ha esetleg neked is.

 

Köszönöm szépen! 

 

 

Előzmény: 60Béla (5147)
60Béla Creative Commons License 2021.01.16 0 0 5147

kiadó ingatlant kerestél még aktuális?

Előzmény: Tulipános11 (5146)
Tulipános11 Creative Commons License 2020.08.23 0 0 5146

Sziasztok!

Kiadó lakást keresnénk a lakóparkban, amennyiben tudnátok valakit, aki kiadná, jelezzetek kérlek.

Köszönöm!:)

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 5145

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

rrt062 Creative Commons License 2017.11.20 0 0 5144

Sziasztok,

az 1/C épület készültségi fokáról nincs valakinek infója?

Év végére igértêk az átadást, már eléggé az van.

Gabó

Totya a Sas Creative Commons License 2016.07.26 0 0 5143

Sziasztok!

 

Uj tulajdonosok vagyunk a C-ben. Beazott az alattunk lako a mi tetoteraszunkon keresztul. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

A szomszed felett levo teto egyben a mi teraszunk is, de a kozos kepviselo harit, szerinte a burkolat/szigeteles a mi tulajdonunk/felelossegunk. Biztos vagyok, hogy massal is megtortent mar a remek minosegu jarolapok felfagyasa nyoman. Kivancsi vagyok sikerult-e valami egyezsegre jutni a hazzal.

 

A segitseget elore is koszonom!

 

Udv,

Tamas

A.B.Á. Creative Commons License 2016.06.20 0 0 5142

Sziasztok! 

Tárolót keresek!

elsősorban a Bánya utca 9-11-ben,vagy szomszédos házban.

Esetleg eladó is szóba jöhet:)

 

A.B.Á. Creative Commons License 2016.06.16 0 0 5141

Sziasztok!

99% ,hogy új lakóként jelentkezem be !😀

Üdvözlöm e gyönyörű hely "kis családját" melynek tagja leszek😌

A 9-11-ben lévő első emeleti lakás új tulajdonosa leszek.

Mivel a lakás szerkezett kész ,így a befejezése, kb 2 hónapot vesz igénybe,a kivitelező igérete szerint.

Amennyiben így lesz,ki is fogom ragasztani több helyre is.Előre is elnézést kérnék az épitkezések zajai miatt.

Szeretnék a közösség  barátságos tagja lenni,így kérlek benneteket,hogy amennyiben ezt más módon is tudatnom

 kellene,szóljatok,és úgy teszek....esetleg,ha van erre vonatkozó szabály itt😉

Még egyszer üdv. Mindenkinek!✌🏼

 

Lauterbrunnen Creative Commons License 2015.09.26 0 0 5140

 Tisztelt  WáDi0211 !

 

Szeretnék több infót a lakópark  működéséről ezért  email címet hagyok.  hatvanhat@citromail.hu

 Nagyon köszönöm ,ha ide küldöd,megírom kérdéseimet rögtön.

Üdv!

 

Előzmény: WáDi0211 (5135)
Dóra1982 Creative Commons License 2015.05.13 0 0 5139

Sziasztok. Kisebb eladó garzont keresek a Tulipán lakóparkban. Aki tud ilyet kérem írjon. Köszönöm

nyrobert Creative Commons License 2015.05.03 0 0 5138

Sziasztok!

 

A tulipán lakókertben keresnék kiadó albéreletet. Max. 50nm-ig és hosszútávra szeretném.

1évet laktam már itt, majd átköltöztem az utca másik oldalára a tulipán I.-be.

Most pedig új albéreltet keresve, megfrodult a fejemben, hogy visszaköltöznék.

Ha valaki tud kiadó lakást (nem az omegásoktól) az kérem jelezze felém!

 

Köszönöm! :)

Cézi136 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 5137

Sziasztok!

Eladó egy felszíni gk. beálló a B. épület első lépcsőház bal oldalán. A parkolóban  két autónak van hely, a jobb oldali hely az eladó. Míg nem kel el, használjuk.
Érdeklődni lehet a 20/296-77-88 számon.

 

doglott_mokus Creative Commons License 2015.02.12 0 0 5136

Sziasztok!

 

Láttam jó pár eladó, leírás szerint magas földszinti kb. 33 nm-es lakásokat.

Azoktól kérdeznék,akik itt laknak egy ideje.

Szerintetek bevállalható a lakóparkban a földszinti lakás?

Vagy nem hiába eladóak ezek még? :( nem annyira szimpi az erkély ajtó a képeken, simán be lehet dobni az üveget,és már bent is vannak :(

 

Én egyébként jelenleg is geotermikusban lakom,de szeretnék saját lakást. Ez a lakás 54 nm,a télen fűtés nyáron hűtés havi 5 ezerre jön ki. Ezt hozza a tulipán is? 

 

A Tulipánban egyébként ha jelentkeznek hibák, azt mindenkinek kijavították eddig, vagy itt is felszívódott az építtető, vagy csak épp tesz rá...?

 

Előre is köszi :)

 

 

 

 

 

 

WáDi0211 Creative Commons License 2015.01.25 0 0 5135

Kedves Olvasó!

 

Ez egy elég régóta íródó fórum. Az itt leírtak többsége több éves történet. Ha erre alapozod véleményed a lakóparkról, és annak lakásairól, akkor nagyon sajnálom.

 

Érdemes eljönni, megnézni és megismerni a mostani helyzetet, ha ítéletet akarsz formálni, mert elég sokan élünk itt szerintem, akik szeretnek itt lakni, én legalábbis biztosan.

 

 

 

tulipboy Creative Commons License 2012.04.26 0 0 5134

Na szevasztok! Altestmosója mindenkinek megvan? Mi van Veletek barátaim, rég beszéltünk!

kittiniki Creative Commons License 2011.04.08 0 0 5132

Sziasztok,

Holnap, április 09-én, Felnőtt és gyerekruha (10 éves kortól) börze lesz, Kőbánya Újhegyen.

Cím: Széchenyi István Általános Iskola, 1108 Bp Újhegyi stny 1-3

Bővebb info: www.menomanoborze.hu

 

zotyanéni Creative Commons License 2011.03.10 0 0 5131

Nektek

Zotyané Creative Commons License 2011.03.10 0 0 5130

Sziasztók ! Rég voltam már bent.

 

Drágáim küldeném ezt a képeslapót magamnak és minden Ildinek.

angini Creative Commons License 2011.03.07 0 0 5129

Sziasztok.  Ti szerintetek a tulipán lakoparkban lévő lakásomat  42 n,méteres  hány forintért lehet kiadni ?  nincs butorozva

Korbel78 Creative Commons License 2011.03.04 0 0 5128

Tisztelt "telekmegosztási papírt alá nem író lakótárs"!

Ezúton szeretnélek megkérni téged (remélem olvasod a fórumot), hogy most ne a saját érdekeidet szem előtt tartva hozzál döntést, hanem a közösség szempontjait is figyelembe véve!
Mindenkinek érdeke, hogy mielőbb tulajdonossá váljon, hogy minél hamarabb a saját sorsát tudja irányítani, de ez sajnos nélküled lehetetlen. Ezzel a döntéseddel mindenkinek megkötöd a kezét, és lehet hogy a lakóközösséget olyan helyzetbe hozod, ahonnan már nem lesz egyszerű visszakapaszkodnunk.

Kérlek segíts rajtunk...kérlek segíts magadon!

gyia2 Creative Commons License 2011.02.10 0 0 5126

Sziasztok, csak ajánlani szeretnék egy asztalost, nagyon szépen és jó áron dolgozik, hátha másnak is jól jön.

Fodor Péter 06/20-388-6013

egy károsult a sokközül Creative Commons License 2011.01.31 0 0 5125

Igen megtudlak erösiteni a kérdö gondolataidba . A volt közösképviseletetek a beruházó csoporthoz tartozik söt tulajdon részük is van benne üdv János

Előzmény: vaczzak (5065)
kittiniki Creative Commons License 2010.12.02 0 0 5124

Szeretettel várunk mindenkit az idei utolsó MENŐ MANÓ Baba -és gyermekruha börzén és játékvásáron!
2010. december 04. szombat 9-13 óra


Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola,  1108 Bp Ujhegyi stny 1-3 


Széles áruválaszték, igyenes gyerekjátszó gyermekmegőrzéssel, ugrálóvárak,arcfestés, csillámtetoválás, baba - és gyermekfotózás, kézműves foglalkozás, kedvezményes büfé és még sok program vár mindenkit. 10 órától MIKULÁS látogat el hozzánk,10.00 - 11.00 Eszterlánc Zenebölcsi,9.30  - 11.00 Galagonya Bohóc


A redezvénnyel egyidejüleg, 9-12 óra között, az iskola tornatermében segélykoncert lesz, a "Segítséggel,jó szívvel" közhasznú alapítvány szervezésében! A koncert bevételével a Madarász utcai gyermekkorházat támogatják.Fellépők: Bódy Csabi, Curtis

Tihanyi Péter Creative Commons License 2010.11.21 0 0 5123

Szeretne Ön is tiszta,rendszeresen takarított társasházban élni? . Ebben az esetben rendelje meg szolgáltatásunkat.
Társasházhoz tartozó kert, és zöldterület ápolásában is segítséget nyújtunk.

Érdeklődni lehet: Tihanyi Péter +3670/385-4423   

 

 www.kert.honlapom.com

Katyoka Creative Commons License 2010.11.16 0 0 5122

Sziasztok!

 

Az imént beszéltem a Faraonéval.

 

Megkérdeztem, hogy lesz e a vízóra átírásos papírok mai kihozásából valami. Azt mondták, hogy igen, hozzák, és aki ott lesz, annak át is adják. Javaslom, hogy a gyáriszámot stb írjátok előre fel, és akkor azonnal ki tudjátok tölteni, és visszaadni Zsoltnak. Aki nem lesz ott, annak gondolom majd postaládába dobják, és neki kell gondoskodnia a visszajuttatásáról.

 

Tovább üzentem a Zsoltnak, hogy a B épület alatti teremgarázs részen leszünk, jöjjön a hang után!

 

 

PartySmart Creative Commons License 2010.11.12 0 0 5121

van valakinek arról infója hogy mikor vezetik rá a az ember nevét a tulajdoni lapra és szüntetik meg a széljegyzeten lévő bejegyzést?

 

előre is köszi

banya2c Creative Commons License 2010.11.08 0 0 5120

Köszi a választ...és a megnyugtatást.

 

Arra gondoltam én is, hogy páradús a lakás éghajlata, ezért aztán bent hiába teregetek. Sajnos most kint is sokszor ugyanaz a helyzet.

Egy szárítógép is jól jött volna a mosó mellé.

Sajna mi most állunk a fejlesztéssel és a berendezkedéssel, mert elfogyott a célra felhasználható keret. Még  sokféle bútor hiányzik,

főleg a könyvek elhelyezésére, úgyhogy kibontatlan csomagokon át bukdácsolunk.

 

A fűtéssel kapcsolatban elgondolkoztam azon, hogy az is meglehet, hogy a fűtési időszakban ki sem lehetne nyitni az ablakokat

szellőzni. A beömlő hideg levegő ugyanis pont oda süllyed le, ahonnan most a fűtést várjuk. Ha sokat szellőztetünk (most például a benti

párásodás miatt), akkor pont az nem melegszik fel, aminek fel kéne melegednie hogy melegítsen, és ez az alsó fertály.

 

Arra a következtetésre jutottam, hogy egy ilyen fűtési rendszerhez egy jól megtervezett átszellőztetési rendszer is tartozna, még azt is megkockáztatnám, hogy

segédfűtésnek pedig meleg levegős falrendszerrel. Ebben az esetben a belső levegőcserés cirkulációt a szellőztetési rendszer biztosítaná.

 

Lehet, hogy baromságokat írtam eddig, többen biztosan ezt is meg tudjátok ítélni, de számomra most az a tény, hogy bent befőtesüveg-állapot van, áll a gőz, kb 1 méter felett  viszont fázom, illetve a hideg veríték ver ki.  

Egyszerüen nem megy az aklimatizálódás, vagy már túl idős vagyok ehhez.

 

                                                                                                                              Üdv.: banya

Előzmény: 1b115 (5119)
1b115 Creative Commons License 2010.11.07 0 0 5119

Eleinte Nálunk is probléma volt, majd amikor elindult a fűtés még mindig. Egy ideje ha nem megy a fűtés akkor is megszárad. Szerintem ez jelzi ha kiszáradtak a falak és elmúlik a magas páratartalom.

Előzmény: banya2c (5118)
banya2c Creative Commons License 2010.11.06 0 0 5118

Szervusztok !

 

Volna valami jó ötletek ahhoz, hogy hogyan lehet gyorsan megoldani a ruhaszárítást ? Nálunk se kint, se bent nem szárad rendesen

a ruha.  2-3 nap kell a megszárításához.    

                                                                                        Köszi szépen : banya

 

    

emul Creative Commons License 2010.11.05 0 0 5117

Ha mar spammelsz legalabb fogalmazni tanulnal meg:

"A rendezvény ideje alatt  baba-és gyermekfotós (DÉVAI FOTÓ), reflexológus, numerológus, grafológus és még sok ajándék vár mindenkit!"

 

Ha odamegyek kaphatok ajandekba egy reflexologust? Milyen kiralysag mar, bar azt hiszem a rabszolgatartast mar torveny tiltja.

Előzmény: kittiniki (5116)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!