Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.23 0 0 18

" és komolyan is veszed,hogy amerre inog az inga,úgy cselekszel?"

Azért ez ennél kicsit komolyabb, hiszen rengeteg köny foglalkozik a radiesztéziával, ami szorossan kapcsolódik az igához is.Ha a hatodik érzéked fejlett

 (rendszeressen meditálok. Már ott tartok hogy néha megálmodom hogy mi fog történni velem, látom magam különböző helyzetekben amik mindíg megvalósulnak az életben is csak idő kérdése.)

akkor az inga is sokkal pontossabbá válik és nagyobb segitségedre lesz mintha csak úgy passzióbol lengetnéd. Igen ha nem vagyok biztos magamban akkor szoktam ingához folyamodni  hogy könnyebben tudjak dönteni az adott kérdésben. Tapasztalatból tudom hogy jobb ha halgatok rá. Illetve a családtagok is kérdezni szoktak az igátol általalm és nekik is szokott segíteni. lászd 10hsz.

Előzmény: mocskos ruca (17)
mocskos ruca Creative Commons License 2007.05.23 0 0 17

szerintem meg a hatodik érzék fejlesztése  hatékonyabb:))))

van rá pár módszer,mi ezt elősegíti:)és az inga elenyésző lesz válaszadásban,mikor hezitálsz:)???

moncca ! és komolyan is veszed,hogy amerre inog az inga,úgy cselekszel?

mert ugyi azt írtad,ha nem vagy biztos magadban,akkor az ingához folyamodsz.

komolyan kérdezem!

 

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.19 0 0 16
Pontosan ezért irtam hogy kár volt őket kidobni.Az ingával való foglalkozás hatékonyságát szerintem nagyban tudja fokozni ha valaki rendszeresen meditál. Az segít ráhangolódni.
Előzmény: dialektika (15)
dialektika Creative Commons License 2007.05.19 0 0 15
Az inga,a vessző,a jóskártya,stb csupán ESZKÖZ,valójában az intuició számit igazán.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.19 0 0 14

Kár volt. . .

:))))

Te mire használtad az inkádat?

Előzmény: dialektika (13)
dialektika Creative Commons License 2007.05.19 0 0 13
Sajnos az inga és a varázsvesszó selejtszázaléka hatalmas,nálam közel száz százalék ugyhogy elhajitottam ezeket a kuka mélyére a cigánykártyámmal együtt.
Helleluja Creative Commons License 2007.05.14 0 0 12

"charmed" cimü sorozatban, keresik a démonokat, s a térkép fölé lógatják a kimives ólomingát, hoppá... a démon ahol tartózkodik, oda ing az inga? a füst is a ingósra jár? ezek szerint a vas vonzza a vasat? minden ami fém, fémes stb....

 ellenben, majdnem most égett le az egyik hires csillagvizsgálló, ahol van egy hatalmas inga, amikor ezzel lehetnek csak ugy, árramot is termelni?

pá, tinga - linga!

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 11
tehát fogom az ingáta jobb kezemben és hagyom lógva az ujjaim közt a bal kezem tenyérrel felfelé az ölemben pihen .majd felteszek neki egy olyan kérdést amire a válasz igen megfigyelem milyen irányba leng ki ugyan ezt csinálom egy olyan kérrdésre hamire a válsz nem. ezekutám már könnyű eldönteni hogy mit válaszol az inga a feltett kérdésekre.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 10
Már csináltam olyat hogy megkértem egy ismerőst hogy kérdezzen az ingától olyan kérdést amire igen/nem a válsz és én nem tudhatom hogy melyik a helyes. Szinte minden esetben sikerült eltalálni a valóságot .
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 8
Igaz de akkor nem a rejtélyes dolgok közt szerepelne a topik
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 6

Mire vagy kiváncsi? Az inga mint a radiesztézia egyik fontos segítő eszköze az élet számtalan területén használható. Sok helyen van róla anyag a neten  például itt: http://kyria-vilaga.freeweb.hu/inga/inga01.htm

 

Igen szoktam használni töbnyire akkor ha bizonytalan vagyok valamiben segit dönteni.

Előzmény: Törölt nick (3)
Megfontolom Creative Commons License 2007.05.14 0 0 5
Minek nyit topikot az, aki azt sem tudja, mit akar megvitatni!
ripők Creative Commons License 2007.05.14 0 0 4
Mi is az az ingázás? Vízkeresés tudománytalan módszerrel, vagy napi gyakoriságú utazgatás a megemelt árú bérlettel a lakhely és a munkahely/iskola között?
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 2
De mos komolyan senkit sem érdekel ez a téma?
bindera Creative Commons License 2007.05.14 0 0 0
in0g
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 topiknyitó
nektek mi a vélemeényetek az ingával kapcsolatban?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!