Keresés

Részletes keresés

BWels Creative Commons License 2013.11.29 0 0 61

Üdvözletem,

nem tudom jo topikban jarok e? sajnos  Medion topik all 2003 ota ha jol latom.

 

Következö problemam lenne, van 1 Medion GoPal E3415 , nem mai gyerek de idaig nagyon meg voltam vele elegedve.

Kb. 2 hete menetközben lefagyott, tehat nem muttatta tovabb az iranyt csak 1 helyben alt.

Haza erve masnap bekapcsoltam de csak a kezdö Media logo jön a kijelzöre semmi mas.

 

Mi lehet a hiba, lehetne meg javitani? Elöfordulhat akut kene cserelni? de hisz ott a halozat.

Tudtok valakit aki Tiszafüred közelebe foglalkozik ilyen dolgokkal?.

 

Köszi minden infot.

Oldjoe2 Creative Commons License 2013.09.10 0 0 60

Üdv mindenkinek szeretnék tanácsot segitséget kérni hogy mijen sebesség mérőt érdemes venni ami megfizethető és valóban hatásos?

StMiklos Creative Commons License 2013.08.27 0 0 59

    Szevasz!

Ebből az egészet, de különösen az 1. pontot ajánlom figyelmedbe.

Talán jó valamire, továbblépésre...

http://itcafe.hu/tema/wayteq_x820/hsz_5101-5150.html

 

    Üdv: Stmiklos

Előzmény: Mr.devil65 (58)
Mr.devil65 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 58

Sziasztok!

A következő hiba miatt kérem segítsetek: vettem egy kinai gps-t,

két félórás használat után nem hoz be semmit ,csak a kezdő

WIN CE 6 logót.Sem a reset sem a hard reset nem hozott változást.

A prociján nincs semmi,ami alapján vmi frissitést találnék.

Mivel nem bolti igy gari sincs rá,visszavinni nem tudom.

7" kijelzője van,próbáltam teljes lemerítés és feltöltés után is de minden maradt ugyanúgy.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Hido75 Creative Commons License 2013.05.14 0 0 57

Sziasztok,

Tudna segíteni valaki abban, hogyan lehet letörölni egy Garmin Dakota 20-ról a feltelepített térképeket?

Tettem fel egy jó párat az OpenMaps-ról és a turistautak.hu-ról kiváncsiságból és most szeretném szortírozni őket.

A megcsappant szabad memóriahelyről nem is beszélve.

Van microSD memóriahely is, oda is van lehetőség térképeket telepítteni?

Remélem nem kérdeztem túl sokat!

Köszi a segítséget előre is!

 

sokimm Creative Commons License 2013.05.12 0 0 56

Sziasztok! :)
Nagy felbontású (hiteles, friss) térképet honnan tudok letölteni? (offline "böngészéshez")
Nem program, hanem elsősorban kép, vagy pdf érdekelne.
A válaszokat előre is köszönöm. 

interm Creative Commons License 2013.04.17 0 0 55

Hali!

 

Tanácsot kérek tőletek.

Van egy Disto TM clasic lézeres távolságmérőm. Beltérben 10 ból kilencszer csippen, és kiadja a méretet, de kültérben 10-20-30 méteren a gombnyomás után csippant és kidob a menüből, kikapcsol. Egyszerűen nem értem. Elem OK. Ezt másik szerkezetek is előadják, vagy azok működnek rendesen.

balka_ Creative Commons License 2010.04.10 0 0 54
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni! Van egy Fujitsu Siemens LOOX N560-as PDA-m, és a belső memóriáját szeretném bővíteni 64-ről 128-ra. Nem tudtok valakit Budapesten (magánszemély, cég, stb.) aki emgcsinálná?
StMiklos Creative Commons License 2010.04.06 0 0 53
Szevasz!
Hát az, hogy magyarítottad.. Sok érthetetlen hiba, eltűnés "forrása" a magyarítás.
X600-on szépen megy a jegyzettömb, felteszem a magyarítás, ikon marad, de nem indítható, megkeresem magát a programot,, direktbe sem tudom indítani..
Leszedem a magyarítást, most már akkor se.. Hard reset után semmi gond.
És még sokan, sokat tehetnének hozzá, ha szisztematikusan és következetesen felderítenék..
Üdv: StMiklos
Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.05 0 0 52

Sziasztok.Most magyarositottam egy WM 6 prof-t és eltünt minden szöveg a kilyelzőn.Csak ikonok vannak.(ETEN x650 a pda).Mi lehet a gond.

Előre is köszi.

ksanci Creative Commons License 2010.02.22 0 0 51
Üdv!

Általában ezek a beépített e-book olvasónak nevezett valamik tulajdonképpen sima text-megjelenítők, ékezetes és egyéb karaktertámogatásuk nulla.
Megpróbálhatod konvertálni valamilyen normális szövegszerkesztővel (pl. PSPad) és próbálgatni, hogy melyik formátumot hajlandó többé-kevésbé megjeleníteni.


Előzmény: ani974 (48)
StMiklos Creative Commons License 2010.02.20 0 0 50
Szevasz!
Megkeresel Emailban néhány céget, akik naviszoftvert forgalmaznak, majd megmondják. Alig hiszem, hogy ne lenne megoldás, a kevésbé hivatalosakról nem is szólva, bár azt én nem támogatom.
Üdv: StMiklos
Előzmény: Mirrmurr75 (49)
Mirrmurr75 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 49
Segítséget szeretnék. Van egy MYPILOT MP250 es navi. Vadi új. De nincs rajta naviszoftver. AZ a gond, hogy nem is írja a dokumentáció, hogy milyen szoftvert kell hopzzá megvennem. Nem tud valaki segíteni?
ani974 Creative Commons License 2010.02.19 0 0 48
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a következőkben.

YooMove 3001 mp4-em van, e-book funkcióval. De hiába teszem fel a file-t (txt), csak a töredékét jeleníti meg az olvasó. Egyes szövegeknek csak az első oldalát, van olyan, aminek az első hat oldala olvasható.

Ha valaki találkozott már ilyen gonddal, vagy van ötlete, mi lehet a probléma, nagyon megköszönném, ha megírná.
sjan73 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 46
 

Sziasztok!

Frissítettem a szoftvert (op. rendszer, térkép).

Arra lennék kiváncsi, hogy milyen más térképszoftvert lehet feltenni, amit elfogad a navigon?

Ráadásul , ha micro sd kártyát teszek bele azt nem is észleli.

Gagyit vettem?

 

Thanx!

Előzmény: sjan73 (45)
sjan73 Creative Commons License 2009.08.01 0 0 45

Sziasztok !

 

Üdv mindenkinek!

 

Segítséget szeretnék kérni.

 

Vettem 1 Navigon 1210-es navigációt, gyári térképszoftverrel(Teljes Eu. Q3 2008).

 

MIlyen más térképszoftvert tudok feltölteni, akár micro sd-n keresztül amit efogad  a

 

navi?

 

Az Igo amigo nem megy rajta, ezt kipróbáltam.

 

Vagy vettem 1 gagyit?

 

Ha valaki tud egíteni nekem azt előre is köszönöm.

pf_prg Creative Commons License 2009.08.01 0 0 44

Hello!

 

GARMIN eTrex Legend CX típusú GPS oldalán körbefutó gumiszalag levált és elszakadt. Honnét lehetne ilyet beszerezni, vagy hol lehetne megjavíttatni?

Ordas Creative Commons License 2009.07.31 0 0 42

Naccerű. Köszi.

 

Ha jól látom, ez az adatforgalmat "méri". Van olyan verzió is (ill. más program), ami SMS/MMS, hívás számláló?

 

Üdv

Előzmény: Törölt nick (41)
Ordas Creative Commons License 2009.07.30 0 0 39

Sziasztok!

 

Újként robbanok be ide.

 

Olyan programot keresek GSM-es PDA-hoz, mint a "rendes" telefonokhoz a különféle számlálók (hívás, SMS, adatforgalom, MMS). Van ilyen statisztikai program?

 

Kösz a segítséget

 

Üdv

Süti352 Creative Commons License 2009.07.23 0 0 38
Sziasztok

Egy kis segítségre lenne szükségem. Jelenleg első pda-m megvásárlása előtt állok. Iphone-t most adtam el mert rájöttem, hogy egy drága játékszer, amire nekem kellene nem jó. A lényeg, hogy most első körben használ olcsóbb Pda-t keresek ha mégsem tetszik ne legyen nagy kockázata.

Tehát 40ezer forint ig. Legyen gsm, wifi, bluetooth gps-nem lényeg.
Természetesen ha használt az sem baj. Kérlek segítsetek hogy milyet nézzek. Vagy ha van konkrét ajánlat azt se bánom.

Köszönettel
Üdv
Süti
jamais48 Creative Commons License 2009.07.09 0 0 37
Nagyon szépen köszönöm,utánanézek.
Előzmény: Törölt nick (36)
jamais48 Creative Commons License 2009.07.08 0 0 35
A navigációs készülékem Garmin Nüvi 250W típus,a térképet közel 30000 Ft.-ért akarják benne frissíteni.Érdemes frissíttetni,vagy vegyek inkább egy másikat ?
Nem találtam ehhez a típushoz oldalt,ezért írok ide,bár nem tudom,hogy üzemel-e még ez az oldal.
gsanyi2 Creative Commons License 2008.07.19 0 0 34

Sziasztok! (itt is próbálkozom)

Olyan ügyben szeretném kérni a segítségeteket, hogy van egy Dreimgo dg110-esem amin tegnep este nyomtam egy reset-et mert lefagyott (4 hónapja most először) és azóta nem indul. Nem tölti be az alkalmazásokat indító képernyőt sem, csak a kék dreimgo-s (fás,hegyes,utas) képernyőt. Úgy hallotam, hogy teljes hardver újraindítást kellene csinálnom a bekapcsológomb és a reset gomb egyidőben való nyomásával vagy ezt a valahogy kombinálni. Tegnap este óta próbálom a variációkat kisebb nagyobb szünetekkel eddig sikertelenül, azt is kipróbáltam hogy teljesen lemerítettem hátha törli a memóriából a dolgokat és újraindul, de semmi. Ha valakinek vannak ezzel a készülékkel ilyesmi tapasztalatai vagy netán tudja a megoldást azt megkérném hogy írjon. Cső!

Nearr Creative Commons License 2008.05.02 0 0 33
ha meg bármi szöveget próbálok most meg beírni lefagy, ez vírusos lenne?
Nearr Creative Commons License 2008.05.02 0 0 32
sziasztok, szótárat próbáltam volna feltenni, de v.mi alkalmazás társítását írja, ez mit jelentsen, hogy tudom elindítani?
vagy v.ki ajánljon légyszi egy jó szótárat

köszi
benmar Creative Commons License 2008.04.25 0 0 31
Bocs most látom a dátumot!!!!:-)
Előzmény: benmar (30)
benmar Creative Commons License 2008.04.25 0 0 30
Szia!

Valószínű, hogy a bluetooth kapcsolat lefoglalja az usb portot, így a szintén azon a porton működő com3 már nem tud kapcsolatot létesíteni....
Előzmény: Törölt nick (27)
ati776 Creative Commons License 2008.04.23 0 0 29

Hello mindenkinek! Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy az IGO skinek működnek -e MIO v 3.3-on és ha igen akkor ,hogyan kell alkalmazni?
Úgy mint az IGO-nál?
Ha nem működnek akkor hol tudék szeretzni MIO v3.3-hoz skint?
Köszi.

FaberK Creative Commons License 2008.04.20 0 0 28

Gyarapítom a kérdések sorát:

Asus R600-as PND-t néztem ki magamnak, de sehol nem találom szoftver nélkül. Létezik az, hogy bizonyos termékeket nem forgalmaznak anélkül?

Törölt nick Creative Commons License 2007.12.26 0 0 27

Sziasztok!

 

Szüleimtől kaptunk egy HP Ipaq 514-et és az istennek sem sikerül összehangolni a buletotth-tal a PCvel.......

 

Felismeri, párosítjuk, minden ok, de a párosításnál azt írja ki, hogy connected to Bluetooth serial port (COM3). A készüléken is megtaláltuk ezt, de ott nem bármit választhatunk, csak a com3-at nem........ilyenkor mit lehet tenni?

 

Pls help!

 

Gina

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!