Keresés

Részletes keresés

Nemrossz Creative Commons License 2012.03.03 0 0 11

 

Téboy1 Creative Commons License 2007.04.06 0 0 10

Sziasztok,Jónapot Mindenkinek!

 

Megkezdődött a 4-es metróállomás építkezése Kálvin Téren... Képeim egyenlőre nincsenek.idővel pótlom hiányosságot! :(

 

Üdvözlettel: Téboy1

Téboy1 Creative Commons License 2007.03.11 0 0 9

Sziasztok/Tiszteletem!

 

Óbudán új megállót kapott a 86-os busz kiscellinél....Egy éve még máshol állt meg....

 

 

  Sziasztok/Tiszteletem!
Téboy1 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 8

Szia Kedves Szanthomaster Barátom!

 

Nosztivonat csak a gőzöske,más hasonló szerelvényről nemtok...

 

Sziasztok,Tiszteletem!

Előzmény: Törölt nick (5)
Téboy1 Creative Commons License 2007.03.03 0 0 7

Kedsves VEE!

 

Bocsi,pontosítanom kellett volna,amiért elnézést kérek! 80-as régi papírkép! De azért köszike!

Előzmény: VEE (6)
VEE Creative Commons License 2007.02.28 0 0 6
Nem vetted észre, hogy hasonló témában működik már régóta és sikeresen a Budapest anno topik? Ott is biztosan örömmel fogadták volna a képeidet.
Előzmény: Téboy1 (4)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.28 0 0 5
Ez a Széchenyi-hegy felé menő vonat. Moastanság nem tudom, hogy nosztalgia motorvonat van-e, mert gözös van
Előzmény: Téboy1 (4)
Téboy1 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 4

Sziasztok,Tiszteletem!

 

Szia Kedves Szanthomaster Barátom!

De! Imádtam tökmagkoromban! Most pedig voltam..... Nem lehet kihagyni! :)

 

Még említést érdemel a Széchenyi hegyi Kisvasút:  ( régebbi nevén: Úttörő vasút )

Annyira nem ismerem nyitvatartását,de hétvégente sok szeretettel várnak minden Családot,érdeklődőt...Programok: Nosztalgia,és hagyományos kisvasutas menettel...

Képemen: Hagyományos vasúti szerelvény látható...

 

 

Sziasztok,Tiszteletem!
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.23 0 0 3
Szia! MK45-ös mozdonyt nem fotóztál?
Előzmény: Téboy1 (2)
Téboy1 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2

Sziasztok/Üdvözletem!

 

Egykor az érintetlen természet.....Bár egyse károsítja környezetünk,adó/szórótorony,és egy vizitorony a Széchenyi Hegyen... Sokak kedvelt kirándulási helye...Jólevegő,csend,pihenés padokon....Mennyivel jobb utánna hazamenni! Feltöltjük Magunk.... Beépítik mindenhol... Nagyon rossz hír,látvány nyújt Normafától....   :(  ( Bocsi,azt inkább mégsem raknám be,meg nem is csináltam képeket róla... )

 

 

 

 

Mindenkinek szépet,jót!

 

Sziasztok/Üdvözletem!

Téboy1 Creative Commons License 2007.02.10 0 0 1

Üdvözletem/Sziasztok!

 

Nos most csak erre tellett szabadidőmből,de felteszem őket ahogy már korábban megigértem! Első képem: Megváltozott Kelenföldi Pályudvar,és környéke...Bár mindhárom ezen a részen készült.... Második képen látható útszakasz helyén egykor kanyarodott be a 19/49-es villamos Kelenföldi végállomására....Harmadik kép: Villamosok/Buszok Vezetőinek egykori pihenője,indítóhelye volt...Most büféként tart nyitva...Háttérben megújult Etele tér buszvégállomással.... Tervezem további képek készítését: Egykori budai Skála,Siroki utca (régebbi,és mostani állapotát) Kelenföld PU. Móricz Zsigmond körtér.....Egyéb belvárosi építmények/városrészek....Hidak,utcák,utak,terek.......

 

 

 

 

 Sziasztok/Viszlát!
procaliber Creative Commons License 2007.02.08 0 0 0
0 ilyen f0t0m van
Téboy1 Creative Commons License 2007.02.08 0 0 topiknyitó

Sziasztok,Jónapot kívánok Minden Kedves Topiklátogatónak!

 

A föntebbi leírásban olvasható e topik lényege,remélem sikerül képekben,beszámolók által összerakni Budapest változó városképét...

Amerre eljutok fotózok,igyekszem feltölteni képeimet.... Remélem sokan csatlakoznak felhívásomhoz...

 

Üdvözlettel: Téboy1 a topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!