Keresés

Részletes keresés

vizinikk Creative Commons License 2007.01.23 0 0 69
nekem bogarat ültettél a fülembe, borzimorzi
Előzmény: borzimorzi (67)
vizinikk Creative Commons License 2007.01.23 0 0 68

ezek nem buzik, csak idióta kamaszok. majd kinövik

(bár azért örülök, hogy az én kölkeim már felnőttek. ők csak szimplán szörnyűek voltak kamaszként)

:-)

Előzmény: Törölt nick (62)
borzimorzi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 67

Kedves Tsüllög, ezt persze lehet hajtogatni és magam is sokáig a kisebb rossz elve alapján válaszottam. Mostanára azonban az összes jelenlegi parlamenti párttól megvontam a bizalmamat és kezdek körülnézni, hogy kik azok, akikben még nem csalódtam. Elég volt már abból, hogy melyik a kisebbik rossz. Könyörgöm, ha a magánéletünket is ennek szellemében élnénk, akkor nem lenne széles e hazában fél tucat olyan pár se, akik jól érzik egymást.

 

Úgyhogy, mint mondtam, elkezdtem körülnézni. Elsőnek mindjárt itt volt ez: http://www.elolanc.hu/

 

Rendszeresen szervezik az Országos Civil Fórumot. A következő 30-án lesz, a felsőoktatásról. Magam is el fogok menni és kinyitom a szememet alaposan. Azután pedig 13-án is összejönnek, Gazsó úr gondolatainak vitájára. A Nádor utca 32. közel van, du. 5-től 8-ig ráérek. Ha van a társaságban egy fél tucat értelmes ember, akiről nem rí le a hazudozás iránti olthatatlan vágy, már jobban állnak, mint bármelyik parlamenti párt.

 

CSót:

b

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 66

Kivel kellene szót érteni a 82-ben évfolyamtársait feljelentgetőből neokaqpitalista frankeinsteiné avanzsált münchauusen kórben szenvedő egyénnel akinek a szava talán egy seggtörlésre sem elég.

 

nagyon jó bebifláztad a bogárgyuri agymosoda szövegét akik már ott tartanak, hogy felszólítják a lakosságot a magyar trikoloros védjeggyel ellátott termékek bojkottjára.......TI TOTÁL ELMEBETEGEK VAGYTOK.

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.23 0 0 65
” Na most képzeld el,hogy ezeknek a lopósoknak a leszármazottjai ugyan már miért szavaznának gyemekkori egzisztenciájuk összelopói ellen? ”
Tévedésben vagy! A mai lopósoknak semmi közük 1950 – es lopósokhoz! :- ))
Ballib oldalra azért szavazunk (nem volt ez mindig igy), mert Orbán annyira elcsúszott szélsőjobbra (a hatalomért bármit bárkivel), hogy ésszerű alternatívája sajnos a jobboldalon ma nincs (ahogy írtam: két rossz közül a kisebbik), az MDF pedig egyelőre sajnos kormányképtelen!
Ha Orbánék ma be tudnák tölteni a civilizált országokban szokásos kultúrált ellenzék szerepét, azaz: alapvető célok feladása nélkül, de szót érteni és az ország érdekében, fontos kérdésekben, mérsékelten együttműködni a törvényesen választott kormányoldallal – tekintettel a kormány – eddig – elég gyenge teljesítményére, kormányképes alternatíva lehetne 2010 – ben.
Ám a mai valóság: a „minél rosszabb annál jobb” önző filozófiájára alapozott obstrukciós magatartás, sőt a hatalom megszerzéséért kifejezetten destruktív/puccsista stratégia arról győz meg, hogy Orbán és szűk udvartartása magasról sz@*ik az ország érdekeire (és lakóira). Csak a hatalmat akarja bármi áron! Akkor pedig nyilvánvaló, hogy velük a személyi kultuszt és a diktatúrát választanánk. Azaz: a rákosi rendszert átbélyegezve és átcsomagolva!
Tehát: egyelőre Gyurcsányék: a két rossz közül a kisebbik!
Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 62

http://index.hu/kultur/eletmod/emo071011/

 

Na ezen megdöbbentem. Buzinak lenni divat.

raivi Creative Commons License 2007.01.22 0 0 61
miert nevezel lonak ? mert szamar vagy !
Előzmény: Törölt nick (59)
gyulahut Creative Commons License 2007.01.22 0 0 60
Az, hogy a fővárosi oktatásból ebben az évben 1,7 milliárdot, 2008-ban 6,2 milliárdot, öt év alatt egyre növekedően végül 23,3 milliárdot készülnek elvonni.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 59
Orbán? Mert én róla írtam te ló!
Millen észkombájn lehet, aki nem emléxik a saját előző hozzászólására??!!
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 57
Nem is kell gyógyítani! Jól megvagyok vele! Büszke vagyok rá!
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 56
ne keresd fel az orvosod mert orbanfobiad gyogyithatatlan
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 55
” egyszerre ketto legmegdobbentobb dolgot is tudok.elso:kurcsanyi evekig hazudott hogy hatalomat megtarthassa.masodik:ennek ellenere meg mindig sokszazezer hive maradt”
Ennek roppant egyszerű a magyarázata. Épeszű ember két rossz közül mindig a KISEBBIKET választja!
Előzmény: Törölt nick (51)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 54

......es......., ha az indexen is megszunik az idojaras-tajekoztatas..........

 

......akkor majd veszek egy levelibeeeeekaaaat magamnak oszt jooccakat !~!! :)

Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 53

Meg !

Dobbentem !!!

 

.....az origon........

 

A legizgalmasabb terulete szamomra az idojaras volt...........

 

...mindig odaklikkeltem eloszor................

 

......haaat....mostmar nem fogok tobbeeeee........... :(

 

 

....kaaaaar.................., egy szeeeep szerelem hirtelen megszunt.

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.22 0 0 51
egyszerre ketto legmegdobbentobb dolgot is tudok.elso:kurcsanyi evekig hazudott hogy hatalomat megtarthassa.masodik:ennek ellenere meg mindig sokszazezer hive maradt
Előzmény: Fejtágító (-)
zividivi Creative Commons License 2007.01.19 0 0 49
Ezen nem kell megdöbbenni. Volt már olyan időszak Magyarországon, amikor veszélytelenebb volt otthon szűlni, mint a kórházban. Semmelweis Ignác lejárt! Modernebb nála az euthanázia és az abortusz.
Előzmény: sul (34)
Fejtágító Creative Commons License 2007.01.19 0 0 47

Hmmm...szépen nő a topik, meg vagyok döbbenve.

sul Creative Commons License 2007.01.19 0 0 46

"Mindenki dögöljön meg?"

 

Csakis. Még jobb nekik, ha meg sem születik. Akkor tudnák (?) olcsón működtetni az államot.

Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 42
Ja, és azon is megdöbbentem, hogy geszthi ma még nem nyitott Orbán-fikázó topikot.
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 41

Hát mi lesz? Mindenki dögöljön meg?

 

Én legutóbb azon döbbentem meg, hogy alig hirdették ki, hogy lesz vizitdíj, másnap már megjelentek a vizitdíj-automaták. Most vagy valamelyik cégnek éppen volt ilyen elfekvőben, vagy valami zseniális elme alapkutatásként kifejlesztett egy ilyet és lám, igaza lett. Vagy van egy harmadik lehetőség is...

Előzmény: sul (40)
sul Creative Commons License 2007.01.19 0 0 40
De ez a koszos malac azt mondta, hogy kúrház már nem is lesz (és ráadásul röpke pár éven belül).
Előzmény: Törölt nick (37)
sul Creative Commons License 2007.01.19 0 0 39
A népi bölcsesség úgy tudja, hogy minden koszos malacnak akad egy dörgölőfája. :)
Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 38
Kérdés, ki az a mazochista, aki hajlandó lesz felcsinálni őt.
Előzmény: sul (34)
sul Creative Commons License 2007.01.19 0 0 34

Legutóbbi: Horváth Ágica fap..csa vállvonogatva bejelenti, hogy ő valószínűleg már csak otthon tud majd szülni, mert addigra megszűnnek a szülészetek.

Annyira biztató kilátások egyenesen egy államtitkártól, hogy tátott szájjal döbve marad az ember. 

Előzmény: Fejtágító (-)
stewes Creative Commons License 2007.01.19 0 0 33
Ez azért megdöbbentõ! Most döbbenek meg azon, hogy még azt sem tudom, hogy mi az a döb.
Előzmény: forintocska (32)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.19 0 0 31

A döbbenet az mar önmagában is döbbenetes tud lenni.

 

De a legdöbbenetesebb a döbbeneten megdöbbenni.

:)

 

Előzmény: Fejtágító (-)
originalqszi Creative Commons License 2007.01.19 0 0 30
Akkor döbbennék meg igazán, ha ez a tolvajbanda magától lemondana és pl. elmenne Pisa-ba:))))))))))DDDDDDDDDDDDDDD
Phat_Mammma Creative Commons License 2007.01.19 0 0 29
Én is azt hittem, hogy már soha, semmin nem fogok megdöbbenni.

De várjatok csak, most, mintha...

:-)
Uriella Creative Commons License 2007.01.19 0 0 28

Az igazán erős jellemet a tények nem befolyásolják.

 

 

 

 

 

 

:))))))

Előzmény: originalqszi (27)
originalqszi Creative Commons License 2007.01.19 0 0 27

Csakhogy ma ez a helyzet:))))))))

 

Előzmény: stewes (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!