Keresés

Részletes keresés

empty0 Creative Commons License 2007.09.01 0 0 37
Szerintem nem kell Columbo.

Más lesz a probléma ott!
Előzmény: Krisztina72 (33)
Krisztina72 Creative Commons License 2007.08.29 0 1 36

Mint korábban már írtam én és "férjem" közt intimitás nincsen.

Pokoli rosszul esik, hogy a gyermekeim az orrom előtt még kapnak legalább puszit én meg semmit.

Félreértés ne essék nem tőlük irigylem.

Ugyanis a lányom is szóvá tette, hogy neki is rosszul esik.

Mi a véleményetek?!

RAMBO Creative Commons License 2007.08.24 0 0 35
Ha nem 65 éves vagy, nem vagyok ezen meglepve. Jár a jó szex mindenkinek.
Előzmény: Krisztina72 (33)
merlina Creative Commons License 2007.08.24 0 0 34
Mi a baj az arcrapuszival? Nem kéne semmilyen hátsó szándékot keresni, rémhíreket költeni. Nem a szádra ad puszit? Egyik kezeddel támaszkodj meg a mellkasán, másikat tedd lágyan a csípőjére vagy a derekára. Simítsd hozzá az arcodat és a füle mellett diszkréten cuppantsd el. Hát nem jobb, mint a szájrapuszi? És nem rutin!
Krisztina72 Creative Commons License 2007.08.17 0 1 33

Kedves Topicosok!

 

Miután új vagyok ebben a témában ehhez mit szóltok.

8 éve ismerem a férjemet és 7 éve vagyunk házasok.

Csókolozni nem igen tud, de ekleinte próbálkozott, majd egyre light-osban szájra puszi és mostmár semmi ilyen intim - beleértve a szexet - epizód nincs az életünkben.

Többen is rákérdeztek, hogy nincs-e valakije?!

Nos jó kérdés!

Miután én nem vettem észre ezenkívűl semmi bizonyíthatót magánnyomozóban gondolkodtam, de mivel elég elviselhetetlen az élet amit teremtünk inkább a válásban látom a megoldást.

 

Üdv Kriszta

 

bolháskutya Creative Commons License 2007.05.05 0 0 32
Jaj, ne! Ha valakinek valami baja van, akkor miért kell titkos jelekkel utalnia rá, miért nem lehet azt egyszerűen megmondani, hogy figyelj, ez nekem így nem jó, máskor csináljuk máshogy, mégpedig úgy, hogy... ?
igazihos Creative Commons License 2007.04.18 0 0 31
Szerintem a puszi nem attól függ, hogy hova megy. Kaptam én már sokkal izgalmasabb arcpuszit, mint egy unott megszokásból szájrapuszit.
fozolalu Creative Commons License 2007.02.24 0 0 30

ez olyan fura, soha nem gondolkozom azon, hogy puszit adtam-e vagy csókot a kedvesemnek

szerintem megvan  a helye az egyiknek és a másiknak is

eszembe sem jutna féltékenykedni mert "csak" puszit kaptam

 

amúgy a féltékenység semmilyen mértékben nem normális szerintem, ha nincs rá okod

 

a levelek, sms-e elolvasása nagyon gáz,

én nagyon sokáig telefonálni sem tudtam előtte, mindig elvonultam, sőt sokszor most is ezt teszem, de nem azért mert bármit is titkolni akarnék

 

Előzmény: iman (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 2007.02.02 0 0 29

"be kell látnom, hogy nincs az a nő, aki elszerethetné mellőlem a páromat"

 

 

hehe, ezen jót röhögtem...

Előzmény: csupaszabo (28)
csupaszabo Creative Commons License 2007.01.11 0 0 28

Az arcpuszi nem gáz, mert oka van.

Nálunk pl. egyszerű higiénés okok miatt szokott elmaradni a hitvesi csók, egy torokfertőzésnél vagy egy egyszerű begyulladt fogíny esetében gondolom ez érthető.

Ha ilyen ok nincs, akkor ez jelzés a másik felé, hogy valami bántja egyikünket. Nem kell ahhoz ordítani a másikkal, hogy finoman jelezhessünk felé: figyelj oda egy kicsit, mert gubanc lesz!

A másik leveleibe beleolvasás már szerintem nagyon durva. Mindenkinek kell lennie intim szférájának, ahova a másiknak betolakodni szigorúan TILOS! Nálunk ezek a következők: levelek /papír alapú és e-mail egyaránt/, sms-ek, táska, pénztárca.

/Ez utóbbira volt is egy aranyos sztorim, a háziúr jött a lakbérért, párom a kádban ült éppen, nekem kellett kifizetnem az Ő pénztárcájából. Akárhogy keresgéltem, nem találtam benne annyit, csak aprót. Kiderült, van még egy zsebecskéje a pénztárcájának, amiről én nem is tudtam! Látszik, hogy sose vettem még a kezembe se a másik pénztárcáját./

A féltékenységről: én is féltem a páromat, bár ha józanul gondolkodom, be kell látnom, hogy nincs az a nő, aki elszerethetné mellőlem a páromat.

Ennek ellenére már volt, hogy majd megőrültem a féltékenységtől, de akkor sem kutakodtam a cuccai között, hanem felrohantam az első vonattal-busszal vidékről és letámadtam a páromat. /Aki szegény csak nézett, hogy ebbe a hülye libába meg mi bújt?/

Én ugyanis a bújkálást, a hazudozást rohadtul utálom. Ha egy kapcsolat megromlik annyira, hogy már egy harmadik személy képes beférkőzni a pár két tagja közé, akkor azt a kapcsolatot nemes egyszerűséggel abba kell hagyni! Párom ismeri a nézeteimet, tudja, ha csak egyszer is félrelépne, ahogy rájövök, 5 percen belül szétmennénk, ebben nem ismerek megalkuvást.

Február 9.-én lesz 10 éve, hogy ismerjük egymást. És szeptemberben leszünk 10 éves házasok. De még mindig csókkal üvdözöljük egymást. :)))))

 

Vol Tamara Creative Commons License 2007.01.05 0 0 27
14 :)
Előzmény: devil_vs_angel (25)
tammolna Creative Commons License 2007.01.02 0 0 26
Az meg a jobbik eset, ha arcon puszilod a pasidat/csajodat. Az cikibb volt amikor nekem sikerult megcsokolnom nagymamat :)
devil_vs_angel Creative Commons License 2006.12.31 0 0 25
a csók nálunk 13 év után is áll. senki többet?
Előzmény: trinidada (24)
trinidada Creative Commons License 2006.12.30 0 0 24
Ugyan máá, megnézném azt a párt aki a 25. évben is minden találkozáskor-búcsúzáskor szerelmetesen csókot vált. Az idő, az elég nagy úr. Nem kell túl sokat várni, és akkor elégedettebb az ember.
Előzmény: Előkelő idegen (23)
Előkelő idegen Creative Commons License 2006.12.29 0 0 23
Nem kell okot adni rá, hogy elhidegüljön a férfi... és akkor nem fog.
Előzmény: iman (-)
Gillian Creative Commons License 2006.12.15 0 0 22
Lehet, hogy szeret, csak már nem szerelmes ? :-( ... mert a kettő nem ugyanaz.
A szerelmes ember szeret csókot adni és kapni.
Előzmény: MeseMeseMeskete (21)
MeseMeseMeskete Creative Commons License 2006.12.14 0 0 21
Hmmm, akivel együtt élek, és állítólag szeret, elfordídja a fejét, ha meg akarom csókolni.
Szerinte nincs jelentősége, csak nem szereti. :(
iman Creative Commons License 2006.12.09 0 0 20

Látom, hogy nem csak nekem vannak ilyen problémáim!

Ez megnyugtató!

Utólag bevalotta a Párom, hogy szándékos volt a részéről is...

Előzmény: MyBaby (19)
MyBaby Creative Commons License 2006.12.07 0 0 19

Ma reggel amikor a férjem dolgozni indult , arc puszit adtam csók helyett.

 Ezt zokon vette és azonnal korrigálnom kellett.

 

Januárban leszünk 15 éve együtt és 9 éve házasok.

Éveim száma 3-al kezdődik.

Arcpuszi részemről nem volt véletlen, egykisnőihiszti mert valamire rájöttem ami bánt.

Előzmény: iman (17)
Gézoo Creative Commons License 2006.12.07 0 0 18

Szia!

 

  Azért a romantikázás utáni "sziá"-ra kiváncsi vagyok..  Jelezd, hogy

javult-e a helyzet...?

Előzmény: iman (17)
iman Creative Commons License 2006.12.06 0 0 17
Köszi a tanácsokat!
Gillian Creative Commons License 2006.12.05 0 0 16
Szia.
Ez így van.
Előzmény: Gézoo (15)
Gézoo Creative Commons License 2006.12.05 0 0 15

Szia!

 

  sms, e-Mail..levél..  ezek nem azért intim dolgok, mert olyasmi lehet benne amit a másik ne láthatna, hanem két, teljesen más szempontból:

  Az egyik az, hogy egy rövid, számára szokatlan megfogalmazású levélke

ezernyi rossz érzésre és alaptalan féltékenységre adhat alapos okot..

   A másik pedig az, hogy akármennyire is egy lélek a két test, akkor is

feltétlenül kellenek saját területek, amik csak és kizárólag az egyik ill.

a másik külön birodalma..  Ha ezt nem biztosítjuk egymásnak, akkor

előbb vagy utóbb személyiség zavarok lépnek fel, amik biztosan

tönkreteszik a kapcsolatot..

 

   Persze mindenki maga határozhatja meg azt, hogy hol a személyiségének

a többiek számára átléphetetlen határa, de ezt a határt a többieknek

mindenképpen tiszteletbe kell tartaniuk..

Előzmény: Gillian (14)
Gillian Creative Commons License 2006.12.05 0 0 14
Dejó, hogy rátok bukkantam.
Nagyon cikinek érzem, hogy velem is megtörtént az utóbbi időben 2x is, hogy a kedvesemnek mások előtt (az én szüleim, az ő gyerekei) előtt a szokásos csók helyett puszit adtam. Egyszer azért, mert véletlenül ki voltam rúzsozva (ez egyébként nem szokásom), és nem akartam összekenni, másszor meg azért, mert a gyerekekre koncentráltam először (rájuk ne melegedjen a kabát, stb.). Sőt, ebben az utóbbi esetben asszem, még a puszit is elfelejtettem :-(
Remélem, ez még nem a szerelem halála :-), csak valahogy a család előtt nem mindig érzem helyesnek, hogy olyan hosszan és csókkal tapadjak rá, ahogy szeretnék ;-) És csak azért érzem cikinek, mert Ő reklamált, hogy mi ez a hűvös - ill. elmaradt - puszi ... és én csak akkor vettem észre magam :-)
Mindenesetre, ha ez tartóssá válik egy kapcsoaltban, az lehet a kihűlés jele, valóban.

Ami pedig a mélekbe, smsekbe való beleolvasást illeti, az ultragáz, a bizalom halála. Sose tennék ilyet, hacsak a Kedves kifejezetten meg nem kér rá valamiért. Az viszont igaz, hogy ő néha eredetiben szeretné olvasni egy-két bejövő/kimenő mélemet, amit esetleg szóban megemlítek neki és nagyon érdekli. :-)
Gézoo Creative Commons License 2006.12.05 0 0 13

Szia!

 

  Merre jártál ma??

 

   Ez nem túl bíztató...  Dobd fel kicsi romantikával...  Különben tényleg kezdhetsz

féltékenykedni..no, de akkkor már minek ??

Előzmény: iman (12)
iman Creative Commons License 2006.12.04 0 0 12
A szia, merre jártál ma-nál
Előzmény: Gézoo (11)
Gézoo Creative Commons License 2006.12.04 0 0 11

7 perc után: "nem tudom, hogy indulhatnék el.."

7 óra után: "alig bírtaalak kivárni.."

7 nap után:"egy örökkévalóságnak tűnt, reggel óta.."

7 hónap után:"Szia. Merre jártál ma.."

7 év után: " Megjöttél?"

 

    Ti hol tartotok, négy év után ?

Előzmény: iman (5)
Nyuszog Creative Commons License 2006.12.04 0 0 10
Szerintem az nagyobb gáz, hogy beleolvasol a leveleibe. Meg az, hogy a "csak puszi" után úgy érzi, hogy magyarázkodnia kell. A féltékenységnek meg nincsen szükséges szintje. Szerintem az a jó, ha fel sem merül.
Qqberci Creative Commons License 2006.12.04 0 0 9
Jogos :-)))
Előzmény: Djapor96 (8)
Djapor96 Creative Commons License 2006.12.04 0 0 8

Baromság!

 

Nekem jó nagy családom van. Ha egy családi összeröffenés után elköszönök, akkor azt jobbról balról számolva 60 puszi. Beülök a kocsiba, hazamegyek és autómatikusan puszit adok a feleségemnek. Automatizmus. De ettől nem szeretem kevésbé, mint egy nappal előtte.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!