Keresés

Részletes keresés

képbíró Creative Commons License 20 perce 0 0 54704

aGazsibácsilótetű Creative Commons License 30 perce 0 0 54703

Egy újabb 21 éves nyert, durva mit csinálnak a fiatalok ebben az évben.

Előzmény: nscatto1 (54702)
nscatto1 Creative Commons License 1,5 órája -2 0 54702

Ma jól ment, vezetett sokat. A szakasz is kiváló volt. Laci egészen jól kordában tartja a sütiszörnyet.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54701)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 2 órája 0 0 54701

Szerintem már leszakadt.

Előzmény: nscatto1 (54700)
nscatto1 Creative Commons License 4 órája -2 0 54700

500x pénz volt Erikre, de mire odértem, már egy perce elrajtoltak. Ettől függetlenül örülnék, ha nyerne.

aGazsibácsilótetű Creative Commons License 7 órája 0 0 54699

Ha egy Pogacar, Tiberi, Jasper Philipsen,Nibali,  Uijrdebroeks .Balsamo szintű versenyzőnek , csak párat néztem meg ,de sokkal több ismert kerékpáros van itt férfi és női Pro és WT vonalon és alsóbb szinten is , ha nekik korrekt ez az ügynökség nem hiszem hogy rá lennének szorulva hogy becsapjanak egy 20 éves gyereket,már a sérülése előtt is az ügyfelük volt.   Amúgy sem gondolom hogy sokkal jobb lenne ha mondjuk egy a nemzetközi kerékpárosvilágban sosem jegyzett apuka egyengetné az útját.

 

Azért ne tegyünk már úgy mintha most látna először angol WC-t, amikor már évek óta versenyez és járja a világot.Követem instan mert kíváncsi vagyok mire viszi, de ha európai nagyvárosban van turistáskodik is , múzeumokba jár megnéz mindent, nem egy hülye gyerek.

Előzmény: HPéter1978 (54697)
képbíró Creative Commons License 9 órája -1 0 54698

Nem vitázni akarok Péter. De a starból, akárhány évesen, akárhová is menni kell.

Ha ukrán szülö lennék, és a gyerekem egy neves sportklub elvinné, lehetöségem nem lenne, hogy felügyeljek rá, akkor is elengedném.

Jobb egy kecsegtetö bizonytalan, mint a tutti frontszolgálat. Igazából-ég -és föld.

Mundjuk-18 évesen, már nem tudná elhagyni ukrajnát.

Előzmény: HPéter1978 (54695)
HPéter1978 Creative Commons License 9 órája 0 0 54697

Ugyan annál az ügynökségnél van ahol pl. Pogacar meg Uijdebroiks is , szóval nem lókupecek kezében.

 

De az ügynökséghez ki protezsálta be és hány százalékot szed le tőle?

Nyilván a hivatalos szerződései rendben vannak, a szürke zónás történetekkel van problémám. És egy tapasztalatlan gyerekkel könnyebb aláíratni bármit.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54690)
HPéter1978 Creative Commons License 9 órája 0 0 54696

gondolkodnia kell sport közben, értenie kell, amit csinál,

 

Mármint felmérni hogyan áll fel a védelem, ebből kitalálni mik lehetnek a tervei majd kiválasztani a százas nagyságrendű figura közül melyiket játszuk?

 

Védekezésben ugyanez de ott nehezítésként pár másodperc van felfogni mit tervez az ellen és még cselekedni is.

Előzmény: nscatto1 (54694)
HPéter1978 Creative Commons License 9 órája 0 0 54695

Nem azt írtam, hogy ne jöjjön át pénzt keresni.

Ne 18 évesen tök éretlenül jöjjön.

Előzmény: képbíró (54684)
nscatto1 Creative Commons License 19 órája -11 0 54694

Meg nem mindegy, hogy egy sportolónak gondolkodnia kell sport közben, értenie kell, amit csinál, vagy elég, ha belesulykolják, hogy a "kék 12" az jobbra futás, Bill felé.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54693)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 20 órája -1 0 54693

Valami hasonlót akartam írni csak kerestem a szavakat :) 

Amúgy az NFL ben felfoghatatlan pénzek vannak , sokan nem tudják kezelni a helyzetet, a kerékpársportban közel sincs akkora kereset meg sztárság se.

Előzmény: nscatto1 (54692)
nscatto1 Creative Commons License 20 órája -11 0 54692

Komoly pénzt tettem volna rá, hogy a példádban említett gettós nigger. Rákerestem a névre, és tényleg. Egy feka rendező filmjében hallottam:"kiveheted a niggert a dzsungelből, de nem veheted ki a dzsungelt a niggerből." És tényleg. Ne hasonlítsunk már össze agyhalottakat kerékpárosokkal...

 

Előzmény: NAR (54691)
NAR Creative Commons License 20 órája 0 0 54691

"Amúgy a hasonlóan mélyről jövő sportolók általában sokkal komolyabban gondolkodnak a korosztályuknál,"

Nem feltétlenül. Ott van pl. Michael Vick, aki ganxsta gettóból (drogok, lövöldözés az utcán) jött, sztár irányító lett az NFL-ben, 130 millió dolláros szerződése volt - aztán elkezdett kutyaviadalt rendezni a birtokán, lebukott, leültették és még csődbe is ment.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54690)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 21 órája 0 0 54690

Ugyan annál az ügynökségnél van ahol pl. Pogacar meg Uijdebroiks is , szóval nem lókupecek kezében. Amúgy a hasonlóan mélyről jövő sportolók általában sokkal komolyabban gondolkodnak a korosztályuknál, most nem akarok felhozni akár hazai ,magukat insta celebnek gondoló bringásokat is, akikkel az eredményeit , a  kerékpárkezelését meg helyezkedését már össze se szeretném hasonlítani.

Előzmény: HPéter1978 (54681)
képbíró Creative Commons License 21 órája 0 0 54689

Azért a kanyart kiegyenesitette.

De mikor Lonardi elé került, az az útszéle, látni a felfestést. Lonardi elé valóban becsúszott, amúgy végigkaskalázott.

Rossz döntés szül rosszabbat.

Matthews esete sokkal jelentéktelenebb volt. Ha ezt elsikálják, mindenki köpködne, jogosan.

 

Előzmény: nscatto1 (54685)
képbíró Creative Commons License 21 órája 0 0 54688

khm..... :-)))

Január havában felvetettem itt, hogy az UAE-ben tudnak valamit, mert van 3 taknyos ujonc.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54686)
nscatto1 Creative Commons License 21 órája -11 0 54687

Teljesen egyetértek. És még ha úgy is lenne, hogy lenyúlják mindenét 10 év múlva, akkor is volt 10 olyan éve, ami otthon maradás esetében nem lett volna lehetséges. 

Előzmény: képbíró (54684)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 21 órája 0 0 54686

Az UAE ben úgy érezheti magát mint egy suliban annyi vele egykorú van , és nem északiak. Szerintem jó helyen van , a hétvégén kapitány lesz.

Előzmény: képbíró (54684)
nscatto1 Creative Commons License 21 órája -11 0 54685

Most megnéztem még vagy 8x, és szerintem hibás a zsűri döntése. Szemből jól látszik, hogy Van kereke folyamatosan csúszkál balra - amerre sodródik is a jobb kanyar miatt - és ilyen sebességnél a centrifugális erő miatt nem ajánlott korrigálni, mert pofára esel. De hát volt már ilyen, lesz is még. Mindegy, Erikék örülnek.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54679)
képbíró Creative Commons License 21 órája 0 0 54684

Igen is , meg nem is.

Ezeknek a Mekszikósziti külsö, Medellin alsó-ban élö gyerekeknek, szinte egyetlen kitörési lehetöség a sport.

Ez még reménykeltöbb, mint a Sandiego-Olimpia sarkon árulni a kokót.

Előzmény: HPéter1978 (54681)
nscatto1 Creative Commons License 22 órája -11 0 54683

Voight most interjúzott Nico Denz-el, és nosztalgiával gondolt vissza arra, amikor részese lehetett a Tour-győztes csapatnak. Azt mondta, hogy már az hatalmas dolog, hogy valaki elér Párizsba. Egy olyan sikeres versenyző, mint Voight még most is alázattal beszélt arról, hogy segíthetett Sastrénak. 

HPéter1978 Creative Commons License 22 órája 0 0 54682

Úgy érzem pánikmódba kacsolt a Quick Step.

https://www.quibicisport.it/2024/04/23/lefevere-su-evenepoel-il-prossimo-anno-lo-vorrei-a-sanremo-e-fiandre/

 

Lefevere jövőre indítaná Remcot a Sanremon és a Flandrián.

Meg a háromheteseken is meg mindenhol is. Azt csoda, hogy egyre hápébb a srác…

 

 

Ahol nagy a szükség közel a segítség.

https://twitter.com/OutOfCycling/status/1782475123829739646

https://twitter.com/MarkoKump/status/1782508750277931444

 

A jó szándékot feltétlen értékelni kell, de stoplis cipőben autót tolni kevéssé hatékony. :-)

HPéter1978 Creative Commons License 22 órája 0 0 54681

Nekem vannak ellenérzéseim ezzel kapcsolatban.

Egy 18 éves gyereket kiragadnak a környezetéből és átviszik egy kulturálisan tökmás kontinensre.

Átugrik egy versenykategóriát, ami kerékpárkezelésben, mezőnyben való helyezkedésben probléma.

Rá van utalva a menedzseréra/pártfogójára aki vagy becsületes vagy nem.

Remélem 10 év múlva nem az lesz hír, hogy elszegényedve kulizik valahol Mexikóvárosborzasztó-külsőn, mert minden pénzét lenyúlta valami slepp.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54675)
HPéter1978 Creative Commons License 22 órája 0 0 54680

Jó ötlet az Intergiro, mert színesebbé teszi a versenyt.

 

Úgy emlékszem azért (is) szűnt meg, mert érdektelenségbe fulladt.

Ugyanakkor sok induló csapatnak lehet sikercél mert másra nem fussa.

 

Nem arról volt szó eddig, hogy Viebes elmegy? 

 

Szerintem az SD Worxnél már mindenről is szó volt. :-)

Szerintem az a szitu hogy sokan mennének a sűrű levegőből, de fizetőképes kereslet az kevés van.

Előzmény: nscatto1 (54672)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 26 órája 0 0 54679

Elvették tőle , a procyclingstats szerint a Poltis győzött.

Előzmény: nscatto1 (54678)
nscatto1 Creative Commons License 26 órája -10 0 54678

A törököknél szerintem Van Poppel győzött, mert nem csak kanyarodott az, hanem domború is volt, és a centrifugális erő miatt sodródott kifelé, Leonardi elé, és a közepéről meg "csúszott" lefelé/kifelé. 

Attika30 Creative Commons License 29 órája 0 0 54677

Semmi nem lesz. Szerintem Eriknek is lefőtt a kávé.

 

Anno amikor 2020-ban az Ain első szakaszán ötödik lett a sprintben olyan versenyzők mögött , mint Roglic, Dumoulin, Bissegger majd 2021-ben szakaszt nyert a Limousin-on egész jó nevek elött én szép jövőt jósoltam neki. Azóta viszont évek teltek el nulla eredménnyel, temérdek kifogással.

Előzmény: képbíró (54668)
Attika30 Creative Commons License 29 órája 0 0 54676

Pont most akartam beírni. Valahogy így kell kezdeni egy profi pályafutást, most igazolták le de már új szerződést kötöttek vele, mert olyan eredményket hoz amivel kiérdemelte.

Előzmény: aGazsibácsilótetű (54675)
aGazsibácsilótetű Creative Commons License 29 órája 0 0 54675

Az UAE nem bízza a véletlenre, Del Toro-nak 29-ig meghosszabbította a szerződését,az a komoly ,hogy amikor lejár is még fiatal trikós lehet.

Nem lehet mondani hogy rossz szemük van hozzá, Christen, Del Toro,Morgado mind nyertek már 19-20 évesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!