Keresés

Részletes keresés

magyarász Creative Commons License 2010.05.22 0 0 20
Nálam megy most a last fm . Megint ingyenes lett???
bassil_ Creative Commons License 2008.05.18 0 0 19
Sziasztok! Szerintetek mitől van az, hogy egyik napról a másikra megszűnt a kommunikáció az iPod (iTunes-on keresztül) és a Last.fm között? Windóz XP-ben vagyunk. A Last.fm beálítások iPod-menüjében sem jelzi ki a ki a készüléket (ami egyébként egy shuffle). Eddig ment, most nemtom mi van. Ötlet?
0691180100 Creative Commons License 2008.04.21 0 0 18
sziasztok, valamit tudtok arról, h mivan Last.FM-el? napok óta nem jön be a gépemen, sem azon ismerőseim gépén akik lastfm függők, ellenben máshol bejön, van ennek valami oka?
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 17
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhefordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 16
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhez imokat időben eljuttatni a fordítóirodához, hogy elegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 15
gy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhez is idő kell. Ezért lehetőleg igyekezzünk a fordításra váró dokumentumokat időben eljuttatni a fordítóirodához, hogy elegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 14
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőítás elkészítéséhez is idő kell. Ezért lehetőleg igyekezzünk a fordításra váró dokumentumokat időben eljuttatni a fordítóirodához, hogy elegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 13
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhez is idő kell. Ezért lehetőleg igyekezzünk a fordításra velegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 12
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhez it időben eljuttatni a fordítóirodához, hogy elegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és ellenőrzésére is
herzl andris Creative Commons License 2008.03.05 0 0 11
De tartsuk szem előtt, hogy ahogy várat sem lehet egy nap alatt építeni, úgy a jó minőségű fordítás elkészítéséhez is idő kell. Ezért lehetőleg igyekezzünk a fordításra váró dokumentumokat időben eljuttatni a fordítóirodához, hogy elegendő idő maradjon a fordítás elkészítésére és
Gyertyamártó Creative Commons License 2007.12.20 0 0 10
Engem az agyvérzés kerülget már ettől a programtól:Vannak ugye a "tag"ok,amire rákattintok és olyas zenéket dobál,DE!kb 3-ból 2 csak sercegés.Már örülnék,hogy harmadjára rendesen szól a szám,erre az utány következő az adón újból sercegés.Ez mitől van?
Gerzson_nasa Creative Commons License 2006.09.24 0 0 9

most kezdtem bele a használtába, érdekes kezdeményezésnek tűnik szóval kiváncsian várom hogy "szomszédjaim" megjelenjenek, mert mindig hasonló zenékre vadászok

sajnos itthon nem túl ismert a site, bár SG.hu cikke dobott rajta, igazából akkor lenne a legjobb ha minél több magyar használná

létezik esetleg hasonló portál? mert akkor azt is kipróbálnám, vagy egyedüli a piacon?

philozófika Creative Commons License 2006.06.13 0 0 8

pár száz számot meg kell hallgatnod, h legyenek szomszédait. és hetente egyszer összegzi az adatokat, szóval gondolom rövidesen megkapod őket. ez egyébként hasznos dolog, mert csomó olyan zenét ismerhetsz meg amit szeretsz, csak még nem tudtál róla. :)

 

egyébként erre a similar music funkció is tökéletesen használható (miután már lettek szomszédaid, akkor is).

Előzmény: makaii (7)
makaii Creative Commons License 2006.06.13 0 0 7
Igen, pont erről akartam kérdezni, hogy az "szomszédokat" mikor fogja kiosztani nekem? azt írja,hogy 300 tracket kell meghallgatnom, már jóval 700 fölött járok (asszem) és még mindig nem adja be őket.

Milyen hasznos feature van még, amiről esetleg lemaradtam? Az jó még , hogy meghallgatok egy számot, és esetleg nem ismerek többet attól az előadótól akkor láthatom, hogy mit lehet érdemes beszerezni, mi népszerű.
Előzmény: philozófika (6)
philozófika Creative Commons License 2006.06.13 0 0 6

last.fm rulla! én már jó régóta regisztrált vagyok.

 

azért azt pontosítsuk, h a statisztika "csak" egy járulékos haszon. persze nem független a tartalomtól, hiszen ha letöltöd az on-line streamert, akkor a korábbi szokásaid alapján - illetve a hasonlóan "hallgatók" szokásai alapján adagolja a talpalávalót.

 

nemrégen olvastam, h 6 millió $ kockázati tőkét kaptak.... kíváncsian várom, h melyik nagy (google, yahoo, msn, stb.) fogja őket felvásárolni a meglehetősen közeli jövőben sokszor ennyi pénzért.

 

Előzmény: makaii (-)
makaii Creative Commons License 2006.06.13 0 0 5
Egy pöttyet paranoid vagy szerintem! :D Akkor ide minek regisztráltál? Lekövetik az IP-det és és a 15 évvel ezelötti dubrovnyiki nyaralási képeiddel fognak zsarolni a munkahelyeden..vigyáznék a helyedben.
Előzmény: Züüm-züüm (3)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.13 0 0 4
Na, azért túlzásokba ne essünk.
Előzmény: Züüm-züüm (3)
Züüm-züüm Creative Commons License 2006.06.12 0 0 3
akkor csak így tovább :))) majd azon se lepödj meg amikor azt is megmondják rólad, hogy mit szartál grammra pontosan a király székén :)
Előzmény: makaii (2)
makaii Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2
Hogy látnák? Nekem az összes eredeti CDmről van biztonsági másolatom mp3-ban és azokat hallgatom. Teljesen legális, de természetesen kinek a mi! :D Én szeretek statisztika lenni! :D
Előzmény: Züüm-züüm (1)
Züüm-züüm Creative Commons License 2006.06.12 0 0 1
ezek szerint nem mert nem is hallottam erről de ha hallottam volna is valami e dologról alapból nem regelném magam mert leszííííja a gépemből az infokat ami azt jelenti hogy már értékes infokat tudnak meg... azaz statisztikává válok na meg arról nem is beszélve hogy látni fogják hogy eredeti vagy nem... hosszútávon ez öngyuszi :)))
Előzmény: makaii (-)
pointless Creative Commons License 2006.06.12 0 0 0
nullázni mindig öröm: 0
makaii Creative Commons License 2006.06.12 0 0 topiknyitó

www.last.fm - Felraksz egy kis plugint (winamp, media player, itunes) és regisztrálja, hogy miket hallgatsz, ki hallgat hasonlókat, etc. Szórakoztató és hasznos is tud lenni.

 

De nem is ez a lényeg, hanem hogy regisztrálva van valaki rajtam kívül?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!