Keresés

Részletes keresés

Relic07 Creative Commons License 2006.03.19 0 0 5

:-|

Előzmény: Legilimens (4)
Legilimens Creative Commons License 2006.03.18 0 0 4
-Szerinted mi a francot bámult ez a hülye LKF?- kérdezte Gollam a mellette ülő Harry Pottertől, aki a sebhelyét vakargatta.
-Nem tudja, hogy most lesz a fantasy hősök 5634. galaktikus találkozója és ez a lada igazából egy mini csillagromboló? Igaz, mikor legutóbb találkoztunk, akkor is arról próbált meggyőzni, h Leia hercegnővel jár, szóval totál kész az ürge. Tudod,mit Harry? Inkább menjünk tovább és köpjük be Szauronnál!
Előzmény: Lökdbeneky Kemény Farkas (2)
Relic07 Creative Commons License 2006.03.18 0 0 3
Ezt most vegyük komolyan, vaaagy...
Előzmény: Lökdbeneky Kemény Farkas (2)
Lökdbeneky Kemény Farkas Creative Commons License 2006.03.18 0 0 2

A sáros úton egy zöld kockalada vesztegelt. LKF lassított a biciklivel, majd megállt a kocsi mellett és megszemlélte a bent ülőket. Azok egykedvűen bámultak vissza rá.

- Nekem erre nincs időm - mondta LKF, felemelte az ócska huszonnyolcas elejét a csalitos felé fordította és tovagurult. A kocsiban ülők még hallották, ahogy rákezd egy osztrák népdalra; a jódlit különösen szerette cifrázni.

Relic07 Creative Commons License 2006.03.18 0 0 1

Úgyvan. Aki először írja le, hogy hogyan is kezdődik a történet

Előzmény: Slam1 (0)
Slam1 Creative Commons License 2006.03.18 0 0 0
Els0 hozzászóló?
Előzmény: Relic07 (-)
Relic07 Creative Commons License 2006.03.18 0 0 topiknyitó

Itt minden hozzászóló egy-egy karaktert alakít, aki a saját hozzászólásaival alakíthatja a történetet. Ezt a történetet az első hozzászóló (nem én) fogja elindítani, de a többiek bármilyen irányba tovább vihetik. Egy ember csak egy karaktert alakíthat, a történet végéig nem ölthet új alakot, hacsak meg nem hal. Senki nem írhat másik játékos nevében sem.

 

Utóirat: A "győzőtt a jó/rossz", "becsapódott egy meteor és minden elpusztult", valamint a "megjöttem 8000000000000 fős hadsereggel" típusó hozzászólások nem érvényesek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!