Keresés

Részletes keresés

cudarka333 Creative Commons License 2013.10.20 0 0 158

Cuha völgy az tényleg nagyon jó. Vinnye és Porva-cseszenk között pont 5 km a táv, ha a patak völgyében megy az ember. (Ami egyébként olyan könnyű terep, hogy láttam ott babakocsis párokat is, meg egy ismerősöm is mesélte, hogy babakocsival vitték a legkisebb gyereket.) Szóval az az út tényleg ilyen kifejezett kisgyerekes túravonal. 

Előzmény: gyuzsi (13)
bo_pe Creative Commons License 2012.01.08 0 0 157

Javasolnám ŐKET.

Nincs az új honlapjukon feltüntetve, de tavaly decemberben kölcsönöztünk utoljára , akkor 500Ft/ nap áron és 10e kaucióval. Célszerű előre telefonon lefoglalni, mert 3db Deuter hordozó van amit kiadnak bérlésre.

Előzmény: ersekildiko (155)
dolliroll Creative Commons License 2011.11.12 0 0 156

igaz, csak amit eladnak, azok mind régi típusúak

 

Előzmény: ersekildiko (155)
ersekildiko Creative Commons License 2011.11.02 0 0 155

Az ötlet remek, csak kissé húzosak az árak. Egy kis szerencsével két heti árból simán vehetsz egy használtat, amit aztán szinte ugyanannyiért el is tudsz adni.

Előzmény: dolliroll (154)
dolliroll Creative Commons License 2011.10.13 0 0 154

sziasztok!

 

egy hiánypótló újdonságra szeretném felhívni a figyelmeteket: a hordozoberles.hu oldalon lehet bérelni vázas hordozókat, deuter kid comfortok vannak...

 

üdv,

d

 

hurvinek_2 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 153
ok, teljesen igazatok van. toroltettem a modikkal a vonatkozo hozzaszolast, nehogy kesobb valaki batoritasnak vegye,
koszi hogy figyeltetek,
h
Előzmény: efemm (149)
pataporc Creative Commons License 2010.09.16 0 0 150
Sziasztok,
szerintem is egy picit meredek (szó szerint :)) a Vadálló-kövek babával, bottal esetleg neki lehet futni, de én biztos nem futnék. :)
Kellemes hátihordós túra lesétálni Sikárosra a K-n (sajnos a fenyőerdőt kivágták, de a forrásnál van pihenőhely), onnan pedig lehet csinálni egy hurkot: P, S Lajos-forrás (a turistaház nem üzemel!), Dömör-kapu (a K+ meredek, a Zháromszög gyönyörű ilyenkor ősszel, viszont újabban nehéz megtalálni Lajosnál az elejét), onnan K vissza Sikárosra és föl. Ez olyan középnehéz, de tényleg szép útvonal.
Előzmény: kirgizke (146)
efemm Creative Commons License 2010.09.16 0 0 149
Ne vicceljél már! Vadállókövek és p háromszög babával!???
Előzmény: hurvinek_2 (147)
kirgizke Creative Commons License 2010.09.16 0 0 148
Hááát, a kondink nem a régi...mióta Bábi megszületett inkább bicepszre gyúrunk, mint állóképességre. :-)

No, veszek egy Pilis-térképet, aztán megnézem mi jöhet szóba.
Esetleg zaklatlak majd a teljesíthetőség felől a kérdéseimmel...
Előzmény: hurvinek_2 (147)
kirgizke Creative Commons License 2010.09.16 0 0 146
Szia!

Köszi az ötleteket! Azt hittem már nem is jár erre senki. De szerencsére igen. :-)
A Prédikálószék és a Vadálló-kövek nem jöhetnek szóba?
Előzmény: hurvinek_2 (145)
hurvinek_2 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 145
szia,

par hirtelen otlet:

- Dobogokorol: Zsivany-sziklak, korseta, hatihordoval
- Dobogokorol: Le a keken Pilisszentkeresztre (vissza akar busszal is), hatihordoval
- Pilisszentkeresztrol: Szurdok, oda-vissza, hatihordoval
- Pilisszentkeresztrol: ki a kolostorrom fele es tovabb a vaskapu(?) iranyaba, babakocsival
- Ketbukkfa-nyeregtol: Fel a szerpentinen Pilis-teto fele, babakocsival


Előzmény: kirgizke (144)
kirgizke Creative Commons License 2010.09.16 0 0 144
Sziasztok!


Októberben pár napot Dobogókőn töltünk a 4 hónapos babánkkal. Érdeklődni szeretnék, hogy melyek azok a (túra)útvonalak, amelyek babakocsival és/vagy háti hordozóval járhatóak, nem túl hosszúak, pár óra alatt teljesíthetőek?

Amolyan "Bevezetés a babás túrázásba" c. dologra gondolok.

Köszönöm az ötleteket, javaslatokat előre is.
H_G Creative Commons License 2010.05.21 0 0 143
Nem olyan hosszú ez a topik, visszaolvashattál volna! Deuter Kid Comfort III (Decathlonból, jó drága) a favorit.

http://www.deuter.com/en/products/36527_KidComfortIII_07_DEU.php
Előzmény: garfeeeld (142)
garfeeeld Creative Commons License 2010.05.21 0 0 142
Sziasztok!

Kicsit régi a topik, érdeklődnék, hogy milyen vázas háti hordozót javasoltok, közép kategóriás értékben (20-30eft).
Túrázáshoz kellene, csak sok féle van és nem tudom melyik milyen.
10 kg-os most a pöttöm, de olyat vennék ami még egy gyereket ki is szolgál
köszi, aki válaszol
gyongyhaju lany Creative Commons License 2009.07.10 0 0 141
Cuha-völgy Porva-Csesznek v.á. és Vinye között. Kék jelzésen a Galya-patak mentén Jásdtól a Római-fürdőig.
Szállást azt hiszem, ajánlottam itt korábban: Bakonyszentkirály Reich-ház
Előzmény: atthany (140)
atthany Creative Commons License 2009.07.08 0 0 140

ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐŐ "kollégák"!::)))

 

a topic egy kicsit leeresztett, 5leteket szeretnék kérni, hogy a BAKONYBAN babakocsisan hová mehetnénk kikapcsolodni/túrázni?

szállást is keresünk, de árban alsó kategóriásat...

kösz

gyongyhaju lany Creative Commons License 2009.02.01 0 0 139
Az Országjárók köre áprilistól családbarát túrákat indít. Ajánló videó megtekinthető itt: http://www.videoplayer.hu/videos/play/308785
A programok folyamatosan láthatók a honlapjukon és a www.setafika.hu túraportálon.
hurvinek_2 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 138
ha a "küld" link fole viszed az egered a browser also savjaban kiirja a cimet,
h
Előzmény: adrienn02046834 (137)
adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 137

Na, megtaláltam a topikot, és fel is dobtam a kérdést, de nem tudom, fog-e valaki válaszolni.  Viszont mailt azt nem tudok küldeni, mert csak automata módon lehetne, úgy, hgoy a címedet nem látom, viszont nincs a gépemen levelező, amiből ez működne. MIt lehet ilyenkor csinálni?

 

 

Előzmény: pataporc (135)
adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 136
Köszi, megkeresem a mail címedet, és majd érdeklődöm, és azt a topikot is megkeresem, és beírom ugyanazt, mint ide. Csak mikor a topikok közt keresgéltem, akkor ilyen nem került elő, azért ide írtam. Hol találom meg?
Előzmény: pataporc (135)
pataporc Creative Commons License 2009.01.28 0 0 135
Szia, figyi, mi járunk ismerősökkel kirándulni (5 év körüliek a gyerekek, egy lány, egy fiú), ha gondolod, csatlakozzatok hozzánk!
Pilis, Budai-hegység szokott lenni, de mi a lányommal a Börzsönyben is szoktunk csavarogni.

Van egyébként egy "Gyertek velünk kirándulni" topik, esetleg ott is feldobhatod.
Előzmény: adrienn02046834 (134)
adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.28 0 0 134

Ha itt nem nagyon jelentkezik senki, akkor lehet, hogy lenne értelme nyitnom egy topikot ennek a témának? Vagy új felhasználóként nem is nyithatok?

Nagyon várnék valami segítséget, hogy merre induljak a kérdésemmel.

adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 133
Jó, igazad van. Győr tényleg elég messze van, meg Miskolc is.
Előzmény: rgranc (132)
rgranc Creative Commons License 2009.01.27 0 0 132
Szia, elsősorban azért kérdeztem, mert lehet, hogy egy miskolci, vagy egy győri család jelentkezne szívesen, de mire ti elbumliztok Kecskemétről Győrbe, addigra részben már ütöd is az első hozzászólásodban megfogalmazott "nem vonzaná őket, ha hármasban nekivágánánk, meg nem is mernék ilyet tenni" kitételt... :)
Előzmény: adrienn02046834 (131)
adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 131

Köszönöm a túraútvonal felajánlást, de nekem először társaság (kisgyerekes társaság!) kéne, tkp inkább azért jöttem ide erre a topikra, hátha valaki ebben tudna segíteni. Ha más nem, hogy merrefelé keressek, (vagy nyissak esetleg topikot, ha ez nem a megfelelő hely), stb. Szóval egyedül nem indulok neki semmiféle túrának :)

 

Lakhely: nincs igazán jelentősége, mert rendszeresen járok Bp-re, és bármilyen korai indulás okés nekünk, koránkelők vagyunk.  A lakóhely közelsége számunkra egyáltalán nem szempont, errefelé (Kecskemét) nincsenek izgalmas túrahelyek, mi nem a környékünkön szeretnénk kirándulni, hanem a hagyományosabb (Pilis, Börzsöny, Duna-kanyar, stb) túra-helyeken. Gyerek koromban Pesten éltem, és én is Bp környékén túráztam.

pataporc Creative Commons License 2009.01.27 0 0 130
Pont ezt szerettem volna mondani... :)
Útvonalajánlatom van egy csomó, főleg Budapest környékén.
Előzmény: rgranc (129)
rgranc Creative Commons License 2009.01.27 0 0 129
Úgy gondolom az is segítene, ha megírnád, merre laktok... :D
Előzmény: adrienn02046834 (128)
adrienn02046834 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 128

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Azért regisztráltam ide, hátha itt kapok ötleteket, hogy merre keresgéljek.

Két kisfiam van, óvodások, nagyon elevenek. Szeretnék velük túrázni járni (apuka nélkül, mert nem élünk együtt, meg ő különben sem egy nagy kiránduló). Az szerintem nem vonzaná őket, ha hármasban nekivágánánk, meg nem is mernék ilyet tenni, nem is lenne hangulatos.

 

Az ismeretségi körben nincs senki, aki szeretne túrázni, hasonló korúak a gyerekei, és rá is ér szombatonként vagy vasárnaponként.

 

Most tehát társaságot keresek. Olyan családok (akár egész, akár csonka családok) ismeretségét keresem, akikkel együtt járhatnánk túrázni, többé-kevésbé rendszeresen. Azt szeretném, ha a fiaimnak hasonló korú társaik lennének (lehetőleg fiúk) a túrák alkalmával, és esetleg később több napos belföldi túrázás (vizi vagy biciklis vagy gyalogos), esetleg nyáron közös strandolás is lehetne. A gyerekeim általában könnyen barátkoznak, de az ilyen alkalmi kapcsolatok nem maradnak meg.

 

Én magam túráztam már sokat fiatal koromban, de két gyerekkel nem mernék teljesítménytúra jellegű kirándulásnak vágni neki. Viszont a játszótéri lötyögéstől azért többre vágyom. Valami arany középútra :)

 

Kérem szépen, hogy ha valakinek van ötlete, hogy hol keressek ilyen társaságot, vagy akár ha valakinek van kedve csatlakozni hozzánk, írjon (ide vagy a mail címemre).

 

Köszönöm.

 

yi-dvags Creative Commons License 2008.06.20 0 0 127
köszönöm, ez mind2 nagyon érdekesnek tűnik. Szádvártól félek, mert elég merdek túra gyerekeknek, de talán nem hosszú.

Majd meglátjuk, mi fér az időbe.
Előzmény: __macsa (126)
__macsa Creative Commons License 2008.06.19 0 0 126

Szia,

 

Szögligetről Szádvár, esetleg Derenk.

Jelzés, táblák vannak. Ha kicsit rákészülsz, a

gyerekek figyelmét a várról szóló történetekkel

lehet lekötni a felfele úton....

 

Előzmény: yi-dvags (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!