Keresés

Részletes keresés

heady Creative Commons License 2007.03.17 0 0 8
méltem.
Előzmény: HettyKing (7)
HettyKing Creative Commons License 2007.03.17 0 0 7
Sziasztok! Nekem megvan az Abigél összes része avi formátumban, akit érdekel, írjon az anett.extra@freemail.hu címre.
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2006.02.10 0 0 6

A DVD nekem is meg van, de sajnos a harmadik rész elején (vagyis a második DVD elején) van egy kis hiba (az 59 mp-től 1 p 29 mp-ig olyan más hangja van).

Előzmény: Etus (5)
Etus Creative Commons License 2006.02.10 0 0 5

Én csak az eredeti Abigél filmet láttam DVD-n, ami nagyon jó volt.

Ma egyébként ABIGÉL napja van.

Előzmény: Bíborkékhóvirág (4)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2005.12.31 0 0 4

Szerencsére az eredetit kiadták DVD-n, így az bárki számára bármikor megtekinthető, sőt hamarosan egy másik nagy kedvencem a Sándor Mátyás is megjelenik DVD-n. :-)

Előzmény: hazzzzz (3)
hazzzzz Creative Commons License 2005.12.30 0 0 3

Mikor olvastam mi jön odakapcsoltam, majd mikor megláttam, 2 perc után már mást néztem. Szerintem nem lett jó, az eredetit jobban szerettem, és a könyvet is érdemes elolvasni, az is érdekesebb ennél.

Sajnálom, pedig jó program lett volna ma délutánra a gyerekekkel megnézni.

 

Előzmény: Bíborkékhóvirág (-)
nyman Creative Commons License 2005.12.30 0 0 2

mer nem csak 1 film van belole? En nem lattam egyiket sem, a konyvet nem olvastam, de nem is erdekel.

Előzmény: Bíborkékhóvirág (-)
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2005.12.30 0 0 1
Az eredeti az nem, de ez nemistudommicsoda. Felháborító!
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2005.12.30 0 0 0
nem 0 film
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2005.12.30 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Én láttam az eredeti filmet (amely feledhetetlen és magávalragadó), de az amit ma az m1 csatornán leadtak az a mű megcsúfolása és kigonyolása, annak ellenére, hogy a leadott filmnek Szabó Magda Abigél című regényét kellett volna népszerűsítenie. :-<

A főszereplő (Gina) selypít és egy mondatot nem tudott hangsúlyozva elmondani, nem beszélve a többi lányszereplőről. A jeleneteket különböző korokat idézve vágták össze(-vissza) - volt benne a háború idejéből származó viselet, meg mai divatruha.
És szegény König tanár úr megtestesítője is szörnyű volt! Ráadásul majdnem úgy nézett ki, mint Gina apja, legalábbis én összekevertem.

Szerintem ez a 30 perc nem a könyvet vagy a filmet népszerűsítette, mert aki eddig nem látta, annak ettől nem jött meg a kedve, inkább azon csodálkozik, hogy lehet ez ilyen nagy siker. Aki meg látta a filmet és olvasta a könyvet, az nem érti, hogy miért nem lehetett az eredeti film részleteivel népszerűsíteni azt!
Ami jó, azt nem kell lecserélni egy rosszabbra. Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!